>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

7. kolejka Premier League (29.09.-01.-10.2018)

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
7. kolejka

Kursy od: forBET
Jak widzimy w tej kolejce mamy mecz szlagierowy pomiędzy Chelsea a Liverpoolem. Jest wiele meczy do obejrzenia, które na pewno wzbudzą dużo emocji.
Także zapraszamy to typowania i udzielania analiz !!!
West Ham – Mancherster Utd typ 2 kurs 1.75 forBET
Mancherster zremisował ostatnio dość niespodziewanie z zespołem Wolves co nadal utrudniło zespołowi z Manchersteru przybliżenie się do czołówki Premier League. Manchester ostatnie wyniki odnosił całkiem ciekawe wygra w Lidze Mistrzów z Young Boys trzema bramkami. Do tego dochodzą wygrane dwa spotkania ligowe z Watfordem oraz Burnley. West Ham na swoim obiekcie gra także całkiem przyzwoicie co mówi za tym wynik ostani z Chelsea Londyn. Spotkanie zostało zremisowane bezbramkowo. West Ham ma świetnego bramkarza i bardzo dobrze go znamy z naszej reprezentacji Polski a jest nim – Łukasz Fabiański. Machester nie może pozwolić sobie na kolejną stratę punktową. Jeśli myślą o Lidze Mistrzów a patrząc wyżej nawet o Mistrzostwie Angli chodz to będzie bardzo trudne do uczynienia, ale nie ma co Manchesteru skreślać. Na razie zespół Manchesteru nie gra piłki na miarę Mistrza Anglii ,ale jak wiem „piłka jest okrągła a bramki są dwie” i każdy ma szanse na tytuł. Pokazał to Leicester City który zagrał przed laty kapitalny sezon. Na weekend gram na zespół z Manchesteru i liczę na przybliżenie się tego zespołu do czołowych drużyn. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
W żadnym wypadku się z Tobą nie zgadzam kolego. Oglądałem 2 ostatnie spotkania West Hamu i względem tego co było na początku sezonu to naprawdę jest spora poprawa. Pellegrini odnalazł odpowiednią trójkę w środku i skrzydłowych, którze fajnie schodzą do środka, jedynie brak Arnautovica to oslabienie, bo Antonio to nie ta klasa co Austriak. Chelsea mocno dominowała drużynę West Hamu, ale z 3 setek, które były w meczu to dwie miała własnie ekipa Młotów. W 1 połowie świetna interwencja Kepy, a w drugiej pudło z główki Yarmolenki. United mnie zupełnie nie powala w tym sezonie i jeżeli West Ham będzie grał tak dobrze w obronie jak z CFC to mogą wygrać to spotkanie, a remis to moim zdaniem minimum.
West Ham lub remis - 2.13/unibet ✅
Reszta typów bliżej weekendu, a was zapraszam do dyskusji na temat najbliższej kolejki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Tak jak mówiłem na początku tygodnia. Należy grać na West Ham, bo kursy spadły już do 2. United w środku tygodnia odpadło z Derby w Carabao Cup po porażce w rzutach karnych, do tego w słabym stylu. Młoda ekipa Lamparda chciała grać w piłkę i dominowała ekipę Czerwonych Diabłów na Old Trafford. Młoty zaś rozgromiły na własnym stadionie ostatni zespół League Two (czwarty szczebel rozgrywek) aż 8:0. Mimo, że przeciwnik nie był wybitny to morale drużyny muszą iść jeszcze mocniej do góry po takiej wygranej. 3 mecz z rzędu zakończony dobrym wynikiem po wygranej na Goodison i remisie przeciwko Chelsea. Inaczej sprawy mają się chyba w ekipie Mourinho, który wydaję się, że ma spory problem. Czołówka odjeżdża, Mou odpada z Carabao, a do tego jego konflikt z Pogbą wydaję się być prawdą, a nie tylko wymysłem dziennikarzy. Do tego dochodzi fatalna forma Alexisa oraz tragiczna gra w obronie. Na sobotnie spotkanie możliwy jest powrót Arnautovica, którego brak było mocno widać w starciu z Chelsea chociażby przy sytuacji gdzie Yarmolenko miał piłkę na głowie. Mou ma spory kłopot i forma jego ekipy jest dość wątpliwa, więc jeżeli Młoty zdołały zatrzymać rozpędzone Chelsea to dlaczego mieliby tego nie zrobić przeciwko ekipie Czerwonych Diabłów? Ode mnie takie dwa beciki na to spotkanie.
West Ham lub remis – 2.13/unibet ✅
West Ham powyżej 0.5 gola – 1.45/unibet ✅

Kontynuacja gry na Arsenal, która wydaję mi się, że póki co się nie skończy. Kanonierzy grają z meczu na mecz co raz lepiej i wydaję mi się, że są ekipą wartą postawienia swoich pieniędzy. W meczu z Evertonem nie wyglądali tak dobrze jak mówi wynik, bo Petr Cech wybronił im mecz. Gra obronna nadal kuleje jednak udało im się zanotować czyste konto, więc można zaliczyć to jako poprawę. Do tego dochodzi fantastyczny duet w ofensywie, który po raz kolejny strzela bramki, a mianowicie Laca-Auba. Pomijając fakt, że Gabończyk strzelił bramkę ze spalonego to wspierani Ozilem oraz Ramseyem napastnicy są naprawdę bardzo groźni i dochodzą do wielu sytuacji bramkowych. Ekipa Szerszeni również chce grać w piłkę i zapewne po raz kolejny otworzy się w swoim spotkaniu i spróbuję zagrać ofensywną piłkę. Jak podoba mi się styl Watfordu to dostrzegam tam jeszcze większe dziury w obronie niż w ekipie Evertonu, który Arsenal był wstanie wypunktować. Dla mnie to może być podobny mecz do tego w zeszłym tygodniu, więc po raz kolejny próbuję ten sam typ.
Arsenal i powyżej 1.5 gola – 1.55/fortuna ✅
Jestem kibicem Liverpoolu, więc ciężko żebym wypowiadał się w 100% obiektywnie na temat sobotniego hitu. Obejrzałem drugą połowę wczorajszego Carabo i jak przed tym spotkaniem byłem pewien, że będzie mega ciężko tak teraz paradoksalnie jestem zdania, że The Reds przywiozą przynajmniej jeden punkt ze Stamford Bridge. Odpuszczam jednak granie 1x2 czy bramek, bo tam moim zdaniem kursy są dobrze wystawione, a może się stać naprawdę wiele.

Keita nie otrzyma kartki – 1.6/unibet ZWROT
Poniżej 4.5 kartki – 1.6/unibet ✅

Arsenal-City 4 kartki
Chelsea-Arsenal 2 kartki
United-Tottenham 5 kartek
Tottenham-Liverpool 0 kartek
Chelsea 5 kartek, Liverpool 5 kartek
Po 6 kolejkach oraz hitach między zespołami top6 tak wyglądają statystyki. Jak widać poza spotkaniem United-Tottenham, gdzie iskrzyło się już w pierwszej połowie widujemy same spotkania underowe. Do tego Chelsea oraz Liverpool dostają poniżej 1 kartki na mecz wskazuje, że obie ekipy mocno nie kartkują. 3 z 5 kartek dla The Reds otrzymał TAA, który na początku sezonu nie był jeszcze do końca przygotowany do gry, więc często nie nadążał za swoim rywalem i łapał głupie kartki. Oglądając spotkania Chelsea można zauważyć mały problem z Kante, który biega strasznie mocno do przodu, a mimo sympatii do tego zawodnika on nie będzie strzelał bramek, bo po prostu nie potrafi. Przez to, że wychodzi tak głęboko do przodu to robią się dziury w środku, które powinien wykorzystać Liverpool, a one mogą przynieść jakieś tam kartki. Jednak tych kartek dużo nie będzie i moim zdaniem 4 zobaczymy maksymalnie. Do tego biorąc sędziego Andre Marinera, który w tym sezonie poprowadził 6 spotkań i pokazał 18 kartek i jedynie w spotkaniu Wolves-Burnley pokazał więcej niż 4 kartki wydaję się, że under jest do gry. Do tego pobieram brak kartki dla Keity, który jeżeli zagra to moim zdaniem kartki nie dostanie. Mimo, że w Lipsku łapał on sporo kartek to w Anglii wygląda to trochę inaczej. Gra wyżej i mimo, że pracuje w defensywie to nie fauluje dużo, a tym bardziej ostro. W spotkaniu Carabao dostał kartkę, ale tam gra wyglądała dziwnie i była mocno szarpana. W sobotę spodziewam się czystszej gry, a wystawianie kursów 2.2-1.6 na kartkę dla danego gracza przypomina mi bardziej Gran Derby i kartkę dla Ramosa czy Carvajala. Dla mnie bukmacherzy mocno polecieli i warto zagrać ten brak kartki choć nie jestem pewien czy Keita wyjdzie w pierwszym składzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
Całkowicie popieram typ na 1X. West ham odpalił, a Manchester idzie w drugą stronę tzn. na dno. Wyraźnym kontrastem są właśnie wyniki w Capital One Cup. Po tym co ostatnio obie ekipy pokazują nie ma możliwości, aby młoty u siebie przegrały. Tymbardziej dobry kurs na nich, warto grać.
Dla ostrożniejszych + 1,5 1.33 U

Oprócz tego gram live, ponieważ uważam, że mają lepszy pomysł na grę i więcej atutów w ataku od Chelsea, a wczoraj po prostu wyszli mocno rezerwowym składem i Chelsea to wykorzystała. Poza tym chcą iść na majstra? Nie pozwolą sobie na przegranie tego meczu
+0.5 1.48 U
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 3,8K

siasia12

Użytkownik
WHU - MAN Utd w tym meczu idę w kartki, West ham na ich najwięcej w całej stawce a manchester też całkiem sporo ich nazbierał. manchester ma nóż na gardle, nie spodziewam się tutaj czystej gry
Powyżej 35 pkt kartkowych 1,8 forbet
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Everton - Fulham ✅
Typ: over 2,5
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet
Dotychczas prowadzone drużyny przez Marco Silvę nie słynęły z dobrej defensywy. Hull za jego kadencji traciło mnóstwo goli, Watford też średnia prawie dwóch bramek traconych na mecz. Silva chce grać ofensywny futbol ale trzeba umieć to z balansować. Do tego jest uparty jak osioł żeby kryć w strefie przy rzutach rożnych. A widać gołym okiem że fatalnie im to wychodzi dzięki czemu przeciwnicy stwarzają groźną okazję. Już 3 drużyny w tym sezonie w ten sposób strzeliły im gola.
Jeśli chodzi o Everton i Fulham przewiduje się że obie ekipy zagrają w swoich najsilniejszych składach. W zasadzie bez znaczących osłabień.
Everton co prawda w ostatniej kolejce przegrał z Arsenalem ale miał zdecydowanie lepsze okazje bramkowe. Biorąc pod uwagę sytuacje bramkowe jakie sobie stworzyły obie ekipy i gdyby te najlepsze wykorzystali to w meczu byłby wynik 3-1 dla Evertonu. Drugą bramkę Arsenal zdobył po ogromnym błędzie sędziego liniowego – tam był z metrowy spalony. Wcześniej Everton przegrał z West Ham ale grał tam bez wielu bardzo znaczących zawodników – głównie dowodzącego w obronie Keane oraz najlepszego w ataku Richarlisona. Samą grą Everton się broni. Grają nieźle, fajną ofensywną piłkę. Niestety popełniają sporo błędów w defensywie i gdyby nie ta bolączka to po pierwsze wyżej byliby w tabeli a po drugie postawiałbym na nich bo zwyczajnie są lepsi od drużyny Fulham.
Fulham fajnie się w sumie przywitało z Premier League. Trener Jokanovic postanowił nie stawiać autobusu przed polem karnym lecz grac swoją piłkę. I oni tak robią. Pościągali sobie kilku graczy głównie ofensywnych. Mitrovic, Vieto, Schurle – sam ciąg na bramkę.
Statystyki:
Everton

- 51 kluczowych podań co stawia ich mniej więcej w środku stawki
- stworzył sobie dotychczas 22 sytuacje bardzo dobre lub tzw „setki” – stawia ich mniej więcej w środku zestawienia ligowego
- jeśli chodzi o expected goals goli strzelonych 7.09 xGF do goli straconych 8.79 xGA – te współczynniki to są takie średnie ligowe.
Fulham:
- 67 kluczowych podań (to czwarty najlepszy wynik w lidze za Man City, Liverpoolem i Chelsea) – wciąż szukają otwierających podań, które mogą zakończyć się bramką
- 17,2 strzałów/mecz – tyle średnio oddawały strzałów na ich bramkę rywale (to drugi najgorszy wynik w lidze za drużyną Burnley)
- Fulham ma 15.65 xGA czyli przewidywanych bramek straconych (jest to najgorszy wynik w lidze)
- Po sześciu rozegranych kolejkach rywale drużyny Fulham stworzyli sobie aż 20 stuprocentowych okazji bramkowych czyli takich po których w zasadzie kompletna indolencja strzelecka lub intuicja bramkarza zdecydowało o braku gola. To że zaledwie 12 bramek dotychczas stracili oznacza duże szczęście tej drużyny. W sumie pokrywa się to ze współczynnikiem Exp Goals goli straconych xGA.
Oba zespoły nadal czekają na pierwsze czyste konta w sezonie, mam nadzieje że jeszcze trochę poczekają.
Wynik: 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Wolves - Southampton ✅
Typ: Wolves strzeli ponad 1,5 gola
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Wilki kontra Święci. Ekipa Nuno Espirito Santo weszła z przytupem do Premier League. Zdecydowanie jako jeden z trzech beniaminków radzi sobie najlepiej nie tylko punktowo ale jeśli chodzi o samą grę. Drużyna ma jednak trochę problem ze skutecznością o czym wspomnę przy statystykach. Gdyby nie ta słabość to mogliby być jeszcze wyżej w tabeli, co więcej mogli nawet pokusić się o zwycięstwo z oboma Manchesterami bo mieli ku temu okazje. Weźmy np. ostatnie 3 mecze. Z Man Utd tworzą sobie 4 kapitalne okazje (strzelają jednego gola), Burnley to powinni roznieść tak z 6-0 – ogrom doskonałych okazji, z West Ham ponownie tworzą sobie sytuacje w tym 3 tzw. setki. Kiedyś wypadałoby zagrać taki mecz żeby choć połowę tych doskonałych okazji wykorzystać. Myślę że nawet nadarza się dobra do tego okazja.
Długo się zastanawiałem co zagrać w kierunku Wolves. Albo czystą ich wygrana albo że strzelą ponad 1,5 gola. Zdecydowałem się na opcję ponad 1,5 gola. Dlaczego?
Ano dlatego:
Wolves znajduje się na trzecim miejscu (za Man City i Liverpoolem) jeśli chodzi o tworzenie sobie okazji bramkowych - 34 bardzo dobre lub stuprocentowe okazje bramkowe w pierwszych sześciu kolejkach i zaledwie 6 bramek strzelonych. No nie ma siły, kiedyś ten worek z bramkami się otworzy. A powinien w meczu z Southampton gdyż ta ekipa znowu ma problemy z grą w defensywie. Wystarczy spojrzeć na współczynnik goli przewidywanych straconych z ostatnich trzech spotkań:
Przeciwko Crystal Palace – 2.66 xGA
Przeciwko Brighton – 2.12 xGA
Przeciwko Liverpool – 2.17 xGA
W sumie 11.46 xGA po sześciu kolejkach co daje piąty najgorszy wynik.
Wolves ma dotychczas 5.45 xGA co jest z kolei trzecim najlepszym wynikiem w lidze (za Man City i Liverpoolem). Mało tego przeciwnicy na ich bramkę groźnie atakowali zaledwie 181 razy (po sześciu kolejkach) co daje trzeci najlepszy wynik za obiema drużynami z Manchesteru.
To pokazuje jak rzadko dopuszczają przeciwników do groźnych okazji. Jak widać 24 czyste konta w Championship nie wzięły się z niczego.
Statystyki:
Wolves:

- oddają 14,8 strzałów/mecz – czwarty najlepszy wynik w lidze
- 64 kluczowych podań daje im szósty wynik w lidze
Southampton
- bramkarz Southampton Alex McCarthy wykonał już 23 interwencje co daje mu 5 wynik w lidze – nie przynosi to chluby defensywie skoro tak dużo interwencji musi wykonywać bramkarz (najczęściej w lidze interweniuje Fabiański)
Wynik: 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Analyses napisałeś za mnie analizę, także dzięki za zaoszczędzony czas ???? Całkowicie zgadzam się z obydwoma typami. Everton - Fulham to musi być over i BTTS też powinien śmiało wejść... Co do meczu Wolves z Soton to mam czujkę na niespodziewany hokej, ale jeśli miałbym się opowiedzieć za którąś ze stron to oczywiście Wilki. Widzi mi się tutaj conajmniej 3-1 dla gospodarzy i myślę też, że Święci w swoim stylu skutecznie skontrują ze skrzydeł ;)
@7.50 na Watford panowie to moim zdaniem gruba przesada... Co do bramek to szukałbym ich również w meczach właśnie Arsenalu oraz Bournemouth, a jeśli chodzi o remisy to moimi głównymi kandydatami są West Ham, Chelsea i Cardiff.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Arsenal - Watford / 1 + over 2,5 @1,85
To powinien być bramkowy pojedynek. Watford jak dla mnie to dotychczasowe objawienie ligi, naprawdę grają przyzwoitą piłkę i mają moim zdaniem całkiem realne szansę na TOP8. Do meczu. Arsenal dość rezerwowym składem ograł Brentford 3-1. Niewiarygodne, ale nawet Wele zaczął jako-tako wyglądać pod Emerym i zaliczył dwie bramki. Mam jednak nadzieje, że Hiszpan jest na tyle rozsądny, że ponowi ustawienie z meczu z Evertonem. Kanonierzy zagrali dobre zawody, ale świetnie spisał się Pietrek, który wybronił nam te 3 pkt. Niedużo brakło a byłby over. Ale nie zapędzajmy się. Cóż to za Arsenal, drugi mecz w lidze z rzędu bez straconej bramki? Nie może być. W ekipie Szerszeni ma kto uderzyć, a obrona Gunners jak była, tak dalej jest chimeryczna i nie zdziwię się jak taki Holding czy Mustafa zrobią kiks, który Watford wykorzysta. Wątpliwy jest występ Deeneya i Deulofeu, choć i bez nich Szerszenie stać na gola. Po Arsenalu spodziewam się przynajmniej dwóch trafień, biorąc pod uwagę coraz lepszą współpracę na linii Auba-Laca. W większości meczów Kanonierów typ jest pokrywany a kurs na niego to dla mnie złoto.
West Ham - United / WHU ov 0,5 gola @1,50
O tym meczu już wiele zostało napisane i podpisuje się pod słowami Żółwia. Rozstrzelane Młoty, które gromią w pucharze 8-0 do spółki z United, które ma problemy z Derby u siebie na stadionie? No nie wierzę, żeby podopieczni Pellegriniego skończyli z 0 z przodu. Antonio to nie jest wirtuoz ale warunki fizyczne ma idealne do stałych fragmentów bądź aby się przepchać, i tak też robił z Chelsea. Na skrzydle jest świetny Yarmolenko, który miał dwie dobre okazje z The Blues, w tym jedną patelnie z 5-ego metra ale ma kwadratowy łeb. Trudno, ofensywnie wygląda to naprawdę fajnie, nawet kiedy grają kontrami jak właśnie z ekipą Sarriego. United w tym sezonie raczej kiepsko, do tego w szatni atmosfera nie ta. Nie mówię, że to przegrają, ale stracić bramkę (?) - nie chce mi się wierzyć, że zachowają clean sheet.
Chelsea - Liverpool / BTS @1,55
Banalnie proste. To samo co w środę, tyle, że na Stamford Bridge. Parę armat na przeciwko siebie powinno skończyć się workiem z bramkami. Mecz w pucharze, nie był jakoś super naelektryzowany emocjami, ale solidny, do tego Sturridge coś tam kopnął i nie skończył z kontuzją więc jest nieźle :cwl: W każdym razie, no podopieczni Sarriego na pewno celują w Mistrza, nie inaczej jest z ekipą Kloppa. Willian, Pedro, Hazard, Piękny Oli kontra Mane Firmino Salah ? To &quot;musi&quot; się skończyć bramkami po obu stronach.
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Newcastle United - Leicester
Typ: przedział bramek 2-3
Kurs: 1.95
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Brak Mitrovicia

Włodarze Srok , pozbywając się swojego najlepszego strzelca oraz piłkarza , strzelili sobie ostro w stopę , tym bardziej , iż w bieżącym sezonie Serb jest ( jak na razie ) jednym z najlepszych strzelców Premier League i wspólnie z Edenem Hazardem liderują w tabeli najlepszych strzelców tegorocznych rozgrywek .
Brak Mitrovicia jest bardzo zauważalny w tym sezonie i jest on nie tylko widoczny czysto statystycznie i przez pryzmat niedzielnego kibica , który stawiając na daną drużynę jedynie co widzi , to czyste statystyki .
Paul Merson , jeden z najbardziej znanych brytyjskich komentatorów sportowych na Wyspach , podczas trwania programu ,,The Debate&#39;&#39; w telewizji Sky Sports , miał sposobność wypowiedzieć się o racji transferu Aleksandra do Fulham , uważając , że jego pozbycie się do ekipy z Craven Cottage jest i była rzeczą śmieszną oraz jednocześnie podkreślając to , że Serbowi nie dawano zbytniej szansy na swobodę w wykonywaniu swoich boiskowych obowiązków , oraz przewidując wynik najbliższego meczu na skromną wygraną gospodarzy 1:0
Merson co do jednej rzeczy ma chyba większościową rację : w tym meczu nie powinniśmy spodziewać się zbytnio dużego gradu bramek .w tym meczu , jednakowoż obydwa zespoły nie powinny zadowalać się bezbramkowy remisem.
Link do Flashscore : https://www.flashscore.pl/mecz/b3S5vMrT/#szczegoly-meczu
Link do artykułu o Paul&#39;u Mersonie ( cały po angielsku ) : https://www.themag.co.uk/2018/09/paul-merson-predicts-newcastle-united-can-take-their-one-chance/
 
T 79

typyxpewniaczki

Użytkownik
Chelsea - Liverpool
Typ + 2.5
2 bardzo ogensywne zespoly. Tak naprawda kazda z druzyn jest w stanie zapewnic powodzebie typu. Duza ilosc syrzelonych goli przez obydwie druzyny. Poprzedni mecz tylko potwierdzil skutecznosc obu druzyn
 
lukas88 229,5K

lukas88

Forum VIP
Bardzo dobra robota brodaty-zolw , kiks-lfc , analyses i dobi , w pełni się zgadzam z obranym kierunkiem na opisane spotkania z wyjątkiem Arsenalu, ale po kolei:

West Ham- Manchester United
Typ: under 2,5⛔
Kurs: 2,05
Fortuna
4/10

United prezentuje w ostatnim czasie fatalny styl gry, mają problemy zarówno w ofensywie jak i defensywie, jednak nie spodziewam się w tym spotkaniu huraganu bramek. Będzie to twarde spotkanie w środku pola i nie odważę się typować wyniku, gdyż może być 1-0 czy 2-0 w każdą stronę, jednak bliższy jestem WH którzy grają u siebie a i kurs na 1X w okolicy 2,00 czyli przyzwoicie.
Alternatywnie:
Pierwszy gol w meczu w przedziale 28+ @ 2,13 Fortuna⛔

Everton- Fulham
Typ: 1/+1,5✅✅✅
Kurs: 1,93
Fortuna
6/10

Everton przegrał 0-2 z Arsenalem z czego jedna bramka padła po spalonym, a Everton zmarnował dwie sety, w tym jedna w 1 połowie przy 0-0 i wtedy wynik mógłby być inny. Na własnym stadionie Tofiki grają jeszcze lepiej, mają potężną siłę w ofensywie, o czym pisałem przy okazji wcześniejszych spotkań. Fulham to beniaminek, który również ma solidne trio z przodu Schurrle, Mitrović, Vietto. Jednak reasumując gospodarze są bardziej dojrzałą drużyną i nie powinni mieć większych problemów z beniaminkiem.

Alternatywnie:

Everton i BTS @ 2,93 Fortuna 3/10⛔
Everton strzeli w obu połowach @ 2,32 Fortuna 4/10⛔

Arsenal- Watford
Typ: Watford strzeli w przedziale 1-72⛔
Kurs: 1,74
Fortuna
7/10

Szerszenie dysponują solidną ofensywą a Arsenal monolitu w obronie nie ma. Tylko nieskuteczność Evertonu sprawiła że wygrali zeszłotygodniowe spotkanie. Uważam że stać gości w tym pojedynku nie tylko na bramkę ale i na przynajmniej jeden punkt. Arsenal 4 zwycięstwa z rzędu, co jest sporym osiągnięciem jak na Kanonierów. Watford już w tygoniu postraszył Tottenham i wierzę że powtórzą dobre spotkanie na Emirates.
Alternatywnie:
2 (+1,5) @ 2,18 Marathonbet 5/10⛔
X2 @ 2,75 Unibet 3/10⛔

Huddersfield- Tottenham
Typ: under 2,5✅✅✅
Kurs: 2,06
Pinnacle
6/10

Tottki na wyjazdach grają przeciętnie, do tego zagrają bez swojego kreatora gry czyli Eriksena, dlatego nawet jeśli uda im się pokonać Huddersfield to nie widzę tam gradu bramek. Gospodarze zapewne będą się bronić by nie stracić bramki i będą czekać na swoją okazję.
Alternatywnie:
Pierwszy gol w meczu w przedziale 28+ @ 2,16 Fortuna⛔
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
⛔Watford over 0.5
✅Everton - Fulham over 2.5
✅Chelsea - Liverpool X2
⛔@3.45
LFC nie przegra drugi raz z rzędu, dzisiaj wychodzimy na 100% i zapominamy o pucharze sprzed kilku dni ????
⛔Fulham over 3.5 rogów
✅Southampton over 3.5 rogów
✅Chelsea - Liverpool over 1.5
✅Bournemouth - CPalace BTTS
⛔@4.67
Linie na rogi dość niskie, kursy w okolicach 1.6 na te rogi, Fulham gra swoje i będzie atakował, a Świeci w swoim stylu będą kontrować skrzydłami tak jak z Liverpoolem. Co do BTTSa to nie widzę innej opcji, Zaha w wyjściowej 11 Palace ;)
Reszta typów niedługo w moim temacie z akosami????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
LFC nie przegra drugi raz z rzędu, dzisiaj wychodzimy na 100% i zapominamy o pucharze sprzed kilku dni ????
Wg mnie to bardzo duże znaczenie będzie miało to, że Liverpool zagra w środę w Napoli w LM. Chelsea natomiast ma MOL u siebie w czwartek w LE. Dla Liverpoolu na pewno jest to ważniejsze niż mecz z Chelsea.
Nie twierdzę, że Liverpool nie wygra czy nie zremisuje ale wydaje mi się, że patrząc na ostatnio obłożenie meczami trzeba będzie się dziś trochę oszczędzić i kilka zawodników albo nie wpuścić albo zdjąć ich wcześniej.
Ja bym tu szukał under 2.5 i ewentualnie 1 DNB. Obie drużyny mega w obronie i wydaje mi się, że na tym skupi się ten mecz w perspektywie pucharów.
 
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
Wg mnie to bardzo duże znaczenie będzie miało to, że Liverpool zagra w środę w Napoli w LM. Chelsea natomiast ma MOL u siebie w czwartek w LE. Dla Liverpoolu na pewno jest to ważniejsze niż mecz z Chelsea.
Zarowno Liverpool jak i Napoli czekaja na Mistrzostwo swojego kraju od 1990 roku i nie ma nic wazniejszego dla tych ekip niz upragniony, dlugo wyczekiwany Tytul Mistrza swojego kraju ;-) :)
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Wg mnie to bardzo duże znaczenie będzie miało to, że Liverpool zagra w środę w Napoli w LM. Chelsea natomiast ma MOL u siebie w czwartek w LE. Dla Liverpoolu na pewno jest to ważniejsze niż mecz z Chelsea.
Nie twierdzę, że Liverpool nie wygra czy nie zremisuje ale wydaje mi się, że patrząc na ostatnio obłożenie meczami trzeba będzie się dziś trochę oszczędzić i kilka zawodników albo nie wpuścić albo zdjąć ich wcześniej.
Ja bym tu szukał under 2.5 i ewentualnie 1 DNB. Obie drużyny mega w obronie i wydaje mi się, że na tym skupi się ten mecz w perspektywie pucharów.
Ja tu widzę 1-1... W pucharze Klopp dał odpocząć kilku podstawowym, dzisiaj pewnie ich wystawi, on nie odpuszcza takich spotkań. W LM czeka nas wyjazd do Napoli, ale później będzie rewanż na Anfield, a Napoli zremisowało ostatnio w LM więc zagrożenie nie wyjścia z grupy spadło dla The Reds. Dzisiaj przeczuwam full skład i remis lub 2-1 dla LFC ????
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Ale ułożyli terminarz tej kolejki, praktycznie wszystko w sobotę, kiedy ja w robocie... No trudno. Na dziś widzę kilka BTSów.
Arsenal - Watford BTS 1,60 ⛔
Świetny start sezonu Szerzeni kontra Arsenal zwycięski w czterech ostatnich spotkaniach ligowych. Auba i Lacazette kontra Deeney i Gray. Tyle mi starczy.
Everton - Fulham BTS 1,55 ⛔
Do składu The Toffies wrócił ostatnio Richarlison, dobrze zagrali z Arsenalem, wynik śmiało mógł tam być inny. Z drugiej strony Fulham z Mitroviciem na czele, na tę chwilę zaledwie 15 miejsce w tabeli, ale myślę, że stać ich spokojnie na lepsze. Over też tam nie wygląda źle, ale stoi dokładnie po tyle samo co BTS, więc wybór jest prosty.
Newcastle - Leicester BTS 1,96 ⛔
Tu już sprawa wygląda trochę gorzej, ale jednak też widzę w tym spotkaniu bramki obu zespołów. Newcastle mierny początek sezonu, jedna z trzech ekip czekająca na swoje pierwsze zwycięstwo. Fakt, że w tych pierwszych sześciu spotkaniach mieli starcia z czterema zespołami z TOP6, na dodatek wszystkie przegrali w stosunku 1:2. Swoje jedyne punkty uciułali tylko z Cardiff i Crystal Palace. Zabraknie Rondona, ale będzie Joselu. Leicester póki co różnie, 3 zwycięstwa i tyle samo porażek. Do tej pory w każdym meczu strzelali, liczę że strzelą także i dziś.
Chelsea - Liverpool BTS 1,49 ✅
Dla jednego i drugiego zespołu walka o mistrzostwo to bardzo ważna sprawa, to jasne. Parę dni temu BTS padł, choć może nie tak łatwo, dopiero druga połowa przyniosła gole. Liverpool większość bramek strzela w pierwszej połowie, dziś ma szansę na siódme ligowe zwycięstwo z rzędu. Chelsea pod wodzą Sarriego prezentuje się bardzo dobrze. Hazard, Mane, Firmino, Salah i nie tylko oni - ma kto strzelać.
Można z tego sklecić AKO z drobne, wychodzi 7,24, lub też tripla bez meczu Newcastle - Leicester i będzie 3,69.
Kursy Unibet.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
WHU-United
Ciekawy skład United gdzie Pogba dostaje wolną rękę bo za jego plecami Scott-Matic-Fella. W ataku Lukaku z Matrialem. Co do doniesień prasy o konflikcie na linii Mou-Pogba ja mam własną teorię. Jose dissuje Francuza jak sezon temu Luke aby wyzwolić w nim ambicję. United muszą zacząć wygrywać seriami. Jedyne co mi się nie podoba to Young na prawej stronie dlatego jak ktoś ma gdzie to warto poszukać kartki dla tego zawodnika. Para środkowych obrońców chyba na tą chwile najlepiej zestawiona i życzyłbym sobie aby rozegrali w tym ustawieniu chociaż 5 spotkań z rzędu.
Fakt jest niestety taki,ze z Młotami ciężko zawsze United gra się na wyjeździe. Ja liczę na 3 punkty i dobry występ Pogby
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Ode mnie, jeszcze zanim rozpoczną się mecze, garść statystyk. Może komuś przydadzą się przy typowaniu.
1. Tabela przedstawia po jakich sytuacjach bramkowych zespoły strzelają lub tracą gole i tworzą okazje bramkowe

2. Ilość sytuacji stworzonych przez zespoły po sześciu rozegranych kolejkach

3. Sytuacje stworzone przez przeciwników

4. Ilość groźnych akcji, kluczowych podań i expected goals

Huddersfield - Tottenham ✅
Typ: Tottenham strzeli over 1,5 gola
Kurs: 1.64
Unibet
Huddersfield ustawi się przed swoją bramką. Inicjatywę w meczu przejmą rywale. Eriksen i spółka co rusz będą naciskać rywali. Pokazują to zresztą statystyki. Huddersfield 11.48 xGA (oczekiwanych bramek straconych) jeden z najwyższych w lidze ale przede wszystkim tworzą bardzo mało okazji w meczu - 4.74 xGF do tej pory (zaledwie 11 bardzo dobrych lub stuprocentowych sytuacji po sześciu kolejkach).
Huddersfield ma 44-procentowe posiadanie piłki (czwarty najgorszy wynik w lidze), Tottenham średnio 57-procentowe posiadanie piłki (trzeci najlepszy w lidze). Nie trudno zatem stwierdzić że piłka będzie się przemieszczać od nogi do nogi piłkarzy Tottenhamu przed polem karnym przeciwników. Najważniejsza kwestią jest w tym meczu skuteczność. Jestem pewny że ekipa Pochettino stworzy sobie wiele sytuacji. Oby ze dwie wykorzystali.
Wynik: 0-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Eriksen to akurat dziś nie zagra, co już było wiadome wcześniej. Brakuje też Allego, ale cała reszta jest.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom