>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO ESL One New York + BLAST Pro Series Istanbul

Status
Zamknięty.
N 0

nanana

Użytkownik
Panowie dla mnie to jest po prostu skurwy.... jezeli buk daje zwroty na zaklad, ktory byl wystawiony dosyc dlugo i jest przez gracza zagrany. Rozumiem ze pomylka mozna nazwac jak wystawiony kurs jest 2-3 krotnie wiekszy, wtedy nie wnosilbym sprzeciwu do zwrotu, ale zeby robic zwroty przy kursie 2.3 gdzie indziej sa po 1.5? Normalny szanujacy siebie i swoich graczy buk zaakceptowalby zaklady i nie robil zadnych zwrotow. Chodzi o szacunek.
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Panowie dla mnie to jest po prostu skurwy.... jezeli buk daje zwroty na zaklad, ktory byl wystawiony dosyc dlugo i jest przez gracza zagrany. Rozumiem ze pomylka mozna nazwac jak wystawiony kurs jest 2-3 krotnie wiekszy, wtedy nie wnosilbym sprzeciwu do zwrotu, ale zeby robic zwroty przy kursie 2.3 gdzie indziej sa po 1.5? Normalny szanujacy siebie i swoich graczy buk zaakceptowalby zaklady i nie robil zadnych zwrotow. Chodzi o szacunek.
haha czyżby ruski złodziej ? :movember::drunk::p
 
uzytkownik-24118 2,1K
pablo , nie. Fortuna. Chodzi o typ over 3.5 mapy we wczorajszym finale. Wszystkie firmy miały w 1.5 - 2.3 (niżej na over) a Fortuna dała odwrotnie i kolega wyżej ma żal że zrobili zwrot powołując się na oczywisty błąd bukmachera.
 
N 0

nanana

Użytkownik
Wyrazilem tylko swoja opinie, sam nie gralem tego typu, nawet nie widzialem ze taki jest. Po prostu moim zdaniem roznica w kursie jest tak niewielka 1.5-2.3 ze bukmacher nie powinien robic zwrotu. Zdazalo mi sie doswiadczac czegos takiego i ani razu nie dostalem zwrotu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom