>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

PDC: Champions League of Darts 2019

brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Temat darta umarł, a szkoda, bo paru ludzi tutaj wrzucało całkiem niezłe typy. Nie będę się rozpisywał nad pulą itd. Turniej dziś i jutro. Dwie grupy po 4. W zeszłym roku wygrał Mensur. Zapraszam do typowania!
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Mensur powyżej 3.5 180&#39;s x Wright
AKO: 2.24/unibet ⛔

Whitlock mimo finału w ostatnim ET raczej nie będzie miał podjazdu do Pity. Za długi format żeby nie zaczął się zacinać na dablu. Na tarczy Australijczyk gra super jednak kończenie pozostawia wiele do życzenia. Szkot do bólu regularny z super kończącym. H2H w tym roku, 5 wygranych i remis. Dla mnie pewniak. Do tego idą maxy Mensura, bo linia niska. Wyczuwam tutaj nawet decidera, a minimum 16 legow. Co 4 leg na maxa to musi się udać. Szkot w tym roku znacząco poprawił się pod tym względem i nie skacze już po tarczy tylko rzuca w T20. Do tego jest pierwszym zawodnikiem, który wygrał ten turniej i jutro na 100% wyjdzie mega zmotywowany żeby dobrze wejść w turniej i powalczyć o obronę tytułu. Ma plusowe H2H z Robem, którego dawno w TV nie widzieliśmy i jutro może zostać jeszcze z forma wakacyjna. Value w maxach, ale tez becie na wszytstko lepsze Austriaka. Polecam wszystkim
Mensur wygra, wyższe CO i więcej 180&#39;s - 10/unibet ⛔
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczorajszy dzień niby na 0, ale tutaj minusik, bo nie zdążyłem wrzucić wieczornego trebla przez to, że byłem w pracy. Dziś dubelek na podwojenie.
Ponad 15.5 lega (Cross-Wright) x Ponad 15.5 lega (MVG-Gary)
AKO: 2.02/unibet

Oba spotkania są o coś, a darterzy na dość podobnym poziomie. Śmiem nawet twierdzić, że w optymalnej czwórce to najlepsi darterzy na świecie. Cross z Wrightem grają o bezpośrednie wyjście z grupy razem z Mensurem. Pita super punktuje, ale słabo kończy, a Rob dobry dabel, ale słabo na tarczy. Wydaję się, że powinni bronić swoich legów i tłuc się do samego końca. Wczoraj odbyło się 8 spotkań i pomijając Chizza, który przegrał 10-2, 10-3 to w każdym spotkaniu było przynajmniej 16 legów. U Crossa i Wrighta to pewniak, a u Garyego i MVG dość ciekawy bet. Gary źle zaczął turniej i zamiast walczyć z MVG o 1 miejsce będzie musial się mocno oglądać za siebie. Przyjmując, że Gurney pokona Chizza będzie miał 2 wygrane, tyle samo co MVG. Awans nadal będzie możliwy, ale będzie potrzebował wygranej. MVG również nie może odpuścić, bo po pierwsze to MVG, a po drugie wyjście z 1 miejsca zawsze lepiej wygląda. Shrek niby wczoraj fantastycznie punktował, miał nawet 2x6 perfekcyjnych z Daktylem, ale potem zacinka na podwójnym. Na moje to może być piękne spotkanie z jakimiś wysokimi zamkami czy podejśćiem do 9.
 
Do góry Bottom