>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Niższe ligi w/g dziadka

zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Witam.
Skusiłem się w końcu aby otworzyć swój temat, gdzie od czasu do czasu postaram się napisać kilka słów o meczach piłki nożnej nad którymi moim zdaniem warto się pochylić i zastanowić przy wyborze odpowiedniego zakładu bukmacherskiego. Gram już sporo czasu, dokładnie nie potrafię tego określić ale zaczynałem wraz z powstanie pierwszych kolektur STS, wiec trochę czasu już minęło. Na początku oczywiście jak wielu szukałem „pewniaków” ale z biegiem lat doszedłem do wniosku że czegoś takiego jak pewniak nie ma w sporcie. No ale to zdanie 50-cio latka.
Moje przemyślenia doprowadziły mnie do innego podejścia do sprawy i teraz często gram wysokie kursy, których po latach przestałem się bać.
Szukam zakładu w ligach nie należących do tak zwanego „głównego nurtu”, ale zdarza się, że i tam znajduje coś co mnie zainteresuje, choć nie zawsze idzie to w parze z ogólnym trendem na rynku zakładów.
Zawsze staram się uzasadnić swój wybór, wiec kto ma ochotę może komentować moje zakłady.
To tyle gwoli wstępu.
Zapraszam
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dania, Superliga 21/09/2018 godzina 19.00
Vejle ( 12 ) – Esbjerg ( 5 )
Typ: Esbjerg (ah+0)
Kurs: @ 2.30 Unibet

FT: 1-0
Jak napisałem we wstępniaku lubię szukać wartości w zakładach i to spotkanie jest idealne do tego celu. Czym kierowali się bukmacherzy ustawiając gospodarzy w roli faworytów pozostanie ich tajemnicą.
Vejle to beniaminek ligi który awansował bezpośrednio z pierwszego miejsca do Superligi, ale jak do tej pory wyraźnie widać, że będzie miał ciężkie życie na najwyższym poziomie rozgrywek. Zaledwie jedna wygrana batalia i to na sam początek rozgrywek z Hobro na własnym boisku, potem dość niespodziewany remis z Brondby a potem już bez większych sukcesów, szczególnie z mocniejszymi ekipami z którymi doznali trzech porażek. Najmniej strzelony goli w lidze dopełnia obrazu zespołu.
Esbjerg to odwrotność zespołu gospodarzy, choć również beniaminek ligi, ale w ich wypadku pobyt na drugim froncie trwał zaledwie jeden sezon, a wcześniej jedna z solidniejszych ekip w Danii. Teraz widać, ze mocno wzięli sobie do serca swoje niepowodzenia bo w lecie zmiana trenera i wymiana kilku zawodników a skutki są wymierne. Co prawda na początku cztery mecze bez wygranej w tym dwie porażki z FC Midjylland i Vendysessel, ale teraz ostanie piec meczy to cztery wygrane w tym wyjazdowe z Brondby i jedna porażka z FC Kopenhaga. Drużyna Jana Lammers’a ma kilku nieobecnych zawodników ale jakoś mimo ich nieobecności radzi sobie bardzo przyzwoicie.
Vejle na pewno dzisiaj będzie starało się zdobyć w końcu trzy punkty ale to zadanie będzie trudniejsze niż można było sobie wyobrazić kilka tygodni temu. Esbjerg jest obecnie w dobrej formie o czym świadczą ich wyniki.
Kursy przestrzelone tutaj , bo mecz wygląda na bardzo otwarty a nawet z lekkim wskazaniem na gości wiec nie zastanawiając się długo biorę go z handicapem na wypadek remisu po bardzo ciekawym kursie @ 2.30. Dla lubiących adrenalinę może warto zastanowić się nad zagraniem tutaj czystej dwójki co moim zdaniem też nie jest wykluczone.
Esbjerg (ah+0) @ 2.30 Unibet 5 jednostek
Stan konta : -5
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Witam.
Wczoraj strata, ale jak napisałem nie podnieca mnie granie na pewne zakłady, a przegrana jest czymś normalnym w tym temacie, choć dla wielu szczególnie młodych to co napisałem wyżej nie ma większego sensu.
Dobra szybciutko bo mecz o 10.00 dzisiaj w 2 lidze Rumuńskiej
Pandurii Targu Jiu ( 6 ) – Ripensia Timisoara ( 12 )
Typ:
Pandurii
Kurs : @ 2.10 Fortuna, albo @ 1.98 Unibet
FT: 5-2
Pandurii kilka lat temu jedna z czołowych ekip w lidze Rumuńskiej, ale potem problemy finansowe i powolne staczanie się w otchłań i spadek z ligi. Poprzedni sezon to o mało co spadek jeszcze niżej w hierarchii Rumuńskiej piłki nożnej, ale na koniec sezonu o jeden punkt nad strefą spadkową. To chyba obudziło działaczy bo latem do zespołu sprowadzili dziewięciu nowych zawodników i wygląda na to, że projekt odpalił. Do tej pory 4-1-2.
Goście nigdy nie zaliczani do czołówki 2 ligi. W poprzednim sezonie wyżej od gospodarzy ale latem co lepsi poszli do Poli Timisoara, a w zamian dostali młodych graczy z tej ekipy aby ogrywali się w 2 lidze. Wyniki tej wymiany trochę na razie nie wyraźne.
Może nie rewelacyjny kurs ale widzę trochę wartości w tym zakładzie.
Pandurii @ 2.10 Fortuna, albo @ 1.98 Unibet
Zakład :
Pandurii wygra @1,98 Unibet 5 jednostek
wygrana 4,9 jednostek

Stan konta - 0,10 jednostki
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Rosja, Premier League
FC Krylya Sovetov Samara (13) - FC Krasnodar (4)
Typ: Krasnodar wygra
Kurs: 1.94 fortuna, albo 1.85 Unibet
FT: 0-3

Był weekend ale jakoś mnie ominął… Chrzciny wnuka wiec nie zbyt wiele czasu na bukmacherkę.
Dzisiaj choć trochę mnie głowa boli, ale kiedy widzę @ 1.94 na wygraną FC Krasnodar po prostu nie mogę tego odpuścić.
Samara kiedyś była siła w Rosyjskiej piłce ale teraz to wspomnień czar. Jako beniaminek ligi będzie miała pod górkę. Zresztą widać to wyraźnie po ich dotychczasowych wynikach. Bilans ogólny 2-1-4. Strzelili do tej pory słownie dwie bramki, wiec sami oceńcie co ta drużyna jest warta na tą chwilę.
FC Krasnodar uznana firma w lidze rosyjskiej. Jakościowo o wiele wyższy poziom od rywali. Od lat w czołówce ligi, wiec trochę nie rozumiem tutaj kursów… Na pewno nie na takim poziomie, ale to nie moja sprawa. Jak napisałem może nie popularne moje zakłady ale tutaj definitywnie wszystko co @ 1.70 ma wartość, wiec gram.
Krasnodar wygra @ 1.85 Unibet 5 jednostek
wygrana 4,25

stan konta : +4,15
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Witam.
Po krótkiej przerwie spowodowanej krótkim wyjazdem za granicę, czas na kilka zakładów na weekend.
Zacznę od dnia dzisiejszego.
Jak napisałem nie znajdziecie tutaj często czegoś z tak zwanego „głównego nurtu” i właśnie dzisiaj jest taki dzień w moim typowaniu.
Zaszyłem się w 4 i 5 lidze Niemieckiej.
Trzy, właściwie cztery zakłady na dzisiaj.
Oberliga Hamburg 28/09/2018 godzina 19.30
TuS Osdorf ( 6 ) – Dassendorf ( 4 )
Typ: TuS Osdorf
Kurs: @3.60 Unibet
Typ #2 : Tus Osdorf (podwójna szansa)
Kurs: @2.17 Unibet
Zupełnie nie rozumiem kursów tutaj. Oczywiście pamiętam, ze goście wygrali tą ligę w poprzednim sezonie, że ostatnie trzy mecze to trzy wygrane i 17 strzelonych goli, tyle tylko, że zagrali wówczas z ostatnią i przed ostatnią ekipa tej ligi. Gospodarze solidna ekipa tej ligi. Ten sezon jak do tej pory wygląda zupełnie OK, ogólnie 5-2-2 wiec to nie jest chłopaczek do bicia. Próbuje na gospodarzy w dwóch zakładach.
TuS Osdorf - Podwójna szansa 1X @ 2.17 Unibet 3 jednostki
Tus Osdorf - wygra @ 3.60 Unibet 2 jednostki
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oberliga Niedersachsen - 28/09/2018 godzina 19.00
Wunstorf (15) – Gifhorn (13)
Typ :
Wunstorf
Kurs: @ 2.18 Unibet
Jak widać gospodarza nie wychodzi jak na razie kompletnie ten sezon. Jak na razie nie wygrali jeszcze meczu, ale czy to nie jest doskonały powód aby ich motywacja wzrosła i żeby robili wszystko aby w końcu tą tendencję odwrócić, tym bardziej, ze to dość solidna ekipa. Poprzedni sezon to 4 pozycja w lidze i druga ekipa na własnym boisku ( 9-5-1). Goście to nic specjalnego. Dwie wygrane teraz a poprzedni sezon 12 pozycja w lidze. Jak dla mnie idealny czas na przełamanie dla gospodarzy.
Wunstorf - wygra @ 2.18 Unibet 5 jednostek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Regionalliga Nortdost - 28/09/2018 godz 19.00
Babelsberg ( 6 ) – Meuselwitz ( 16 )
Typ:
Babelsberg
Kurs: @ 1.70 Unibet
Tutaj bez większego ględzenia. Ewidentny faworyt, który po serii nie powodzeń będzie chciał się w końcu odbić od dna.
Babelsberg – wygra @ 1.70 Unibet 5 jednostek
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Powodzenia.
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Witam.
Po krótkiej przerwie spowodowanej krótkim wyjazdem za granicę, czas na kilka zakładów na weekend.
Zacznę od dnia dzisiejszego.
Jak napisałem nie znajdziecie tutaj często czegoś z tak zwanego „głównego nurtu” i właśnie dzisiaj jest taki dzień w moim typowaniu.
Zaszyłem się w 4 i 5 lidze Niemieckiej.
Trzy, właściwie cztery zakłady na dzisiaj.
Oberliga Hamburg 28/09/2018 godzina 19.30
TuS Osdorf ( 6 ) – Dassendorf ( 4 )
Typ: TuS Osdorf
Kurs: @3.60 Unibet
Typ #2 : Tus Osdorf (podwójna szansa)
Kurs: @2.17 Unibet
FT: 0-2
Zupełnie nie rozumiem kursów tutaj. Oczywiście pamiętam, ze goście wygrali tą ligę w poprzednim sezonie, że ostatnie trzy mecze to trzy wygrane i 17 strzelonych goli, tyle tylko, że zagrali wówczas z ostatnią i przed ostatnią ekipa tej ligi. Gospodarze solidna ekipa tej ligi. Ten sezon jak do tej pory wygląda zupełnie OK, ogólnie 5-2-2 wiec to nie jest chłopaczek do bicia. Próbuje na gospodarzy w dwóch zakładach.
TuS Osdorf - Podwójna szansa 1X @ 2.17 Unibet 3 jednostki
Tus Osdorf - wygra @ 3.60 Unibet 2 jednostki

- 5 jednostek
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oberliga Niedersachsen - 28/09/2018 godzina 19.00
Wunstorf (15) – Gifhorn (13)
Typ :
Wunstorf
Kurs: @ 2.18 Unibet
FT: 1-3

Jak widać gospodarza nie wychodzi jak na razie kompletnie ten sezon. Jak na razie nie wygrali jeszcze meczu, ale czy to nie jest doskonały powód aby ich motywacja wzrosła i żeby robili wszystko aby w końcu tą tendencję odwrócić, tym bardziej, ze to dość solidna ekipa. Poprzedni sezon to 4 pozycja w lidze i druga ekipa na własnym boisku ( 9-5-1). Goście to nic specjalnego. Dwie wygrane teraz a poprzedni sezon 12 pozycja w lidze. Jak dla mnie idealny czas na przełamanie dla gospodarzy.
Wunstorf - wygra @ 2.18 Unibet 5 jednostek
- 5 jednostek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Regionalliga Nortdost - 28/09/2018 godz 19.00
Babelsberg ( 6 ) – Meuselwitz ( 16 )
Typ:
Babelsberg
Kurs: @ 1.70 Unibet
FT: 1-4
Tutaj bez większego ględzenia. Ewidentny faworyt, który po serii nie powodzeń będzie chciał się w końcu odbić od dna.
Babelsberg – wygra @ 1.70 Unibet 5 jednostek
- 5 jednostek

Stan konta - 10,85
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Powodzenia.
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dawno już nie napisałem nic w moim temacie koncentrując się na „typ dnia” wiec może czas nadrobić zaległości, tym bardziej, że dzisiaj widzę jedno spotkanie gdzie trochę się nie zgadzam z zaproponowanymi kursami

Liga Narodów - Liga &quot;C&quot;
11/10/2018 godzina 20.45
Izrael (3) - Szkocja (1)
Typ
: Szkocja wygra
Kurs: @2.60
Bukmacher : Unibet
FT: 2-1
Od 2012 roku ekipa gospodarzy nie wygrała spotkania z żadnym zespołem zaliczanym nawet do Europejskich średniaków. Andora, Cypr, Luxemburg, Lichtenstein to ekipy z którymi wygrywali w tym czasie. Udało im się tez wygrać z Albanią w 2016 roku, ale już w pierwszej kolejce LN porażka z nimi 0-1.
Szkocja wydaje się z meczu na mecz wyglądać lepiej. Już eliminację do MŚ wyszły im nieźle a teraz kiedy nowym szkoleniowcem został Alex McLeish wygląda to jeszcze lepiej. Kilku nowych młodych zawodników. Zmiana kapitana zespołu na Andrew’a Robertson’a również było mądrym posunięciem.
Steven Naismith jest w doskonałej formie i miał udział przy dwóch bramkach strzelonych Albanii w pierwszym meczu ligi.
Szkocja wygra @ 2.60 stawka 5/10
-5 jednostek

Stan konta: -15.85
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Skoro już przypomniałem sobie o moim temacie to może od razu jedno moje małe przemyślenie na jutrzejszy wieczór.
Liga Irlandii 12/10/2018 godzina 20.45
Cork City (2) – Limerick (9)
Typ
: Limerick (ah+2) wygra
Kurs: @ 1.88
Bukmacher : Unibet
FT: 3-0
Mecz nie ma najmniejszego znaczenia dla żadnej z tych drużyn, choć dla gości może to być bardzo ważne spotkanie w sferze mentalnej, bo dla Cork raczej już nie. Oni w tej chwili po wygranej półfinału Pucharu Irlandii w powtórzonym meczu z Bohemians koncentrować się będą właśnie na tych rozgrywkach i nie zdziwię się jeżeli tutaj zagrają dość eksperymentalnym składem tym bardziej, ze ostatnio w zespole było wiele nieobecności.
Limerick ostatnio przegrywa wszystko jak leci, ale stara się walczyć. W ostatnich meczach z Cork City, jeszcze kiedy Cork walczył z Dundalk o mistrzostwo nie wyglądali źle.
Oczywiście ten mecz może równie dobrze zakończyć się 5-0 lub 6-0 ale myślę, że Cork nie będzie tutaj aż tak bardzo naciskał.
Limerick wygra (ah+2) @ 1.88 stawka 3/10
- 3

Zakład dla odważnych.
Stan konta : -18.85
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dzisiaj kilka propozycji. Może nie zbyt ciekawych pod względem kursów ale w końcu trzeba zacząć odrabiać te stracone jednostki:

Austria - Irlandia 12/10/2018 godz 20.45
Typ: Austria @ 1.58 Unibet
Stawka 5/10
FT : 1-0
+ 2,9

Austria na własnym boisku potrafiła wygrać z Niemcami. Irlandia raczej zaparkuje autobus licząc na szanse w rewanżu, ale Marko Arnautović i Alaba to doskonali zawodnicy i mam nadzieję, że dzisiaj to udowodnią.
BelgiaSzwajcaria 12/10/2018 godz 20.45
Typ: Belgia @ 1.50 Unibet
Stawka 7/10
FT : 2-1
+ 3,5

Belgia dla mnie to najlepsza drużyna świata na tą chwilę. Tylko psucie piłki nożnej jakie zaprezentowali Francuzi w półfinale powoduje, ze nie maja złota. Szwajcarzy po za wynikiem remisowym z Brazylia niczym nie imponują. 6-0 z Islandią też mnie jakoś nie zbyt przekonuje.
EstoniaFinlandia 12/10/2018 godz 20.45
Typ: Under 2 bramki @ 1.63 1xbet
Stawka 5/10
Typ #2 : Finlandia @ 2.25 Unibet
Stawka 3/10
FT : 0-1
+ 3.15
+ 3,75

Finlandia wygrywając ma szanse na wygranie i awans do ligi „B”. Jakościowo lepsi, ale w meczach tych zespołow nigdy nie pada wiele goli. Takie 1-0 dla Finów.
Deportivo La Coruna – Elche 12/10/2018 godz 21.00
Typ : La Coruna @ 1.66 Betclic
Stawka 5/10
FT : 4-0
+3,3

La Coruna chce jak najszybciej wrócić do La Liga 4-0-0 na własnym boisku i 6-0 w bramkach, działa na wyobraźnie.
Do tego oczywiście w &quot;Typie Dnia&quot; mecz U21 i wyżej opisany mecz w lidze Irlandzkiej.
Powodzenia.
Stan konta : -2,25
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Wczoraj „zielony dzień” i choć dzisiaj 13 dzień miesiąca mam nadzieję, ze w końcu wyjdę na plus w moim temacie. Na razie dwie propozycję na dzisiaj:
Regionalliga Sudwest
Kicker Offenbach – Balinger
13/10/2018 godz. 14.00
Typ: Kicker wygra @ 1.58 1xbet
Stawka: 5/10
FT: 1-1
-5

Gospodarze to uznana ekipa w Niemczech. Ostatnio wygrana na wyjeździe liderem tylko może podziałać pozytywnie. Goście beniaminek i malutki klub amatorski w Niemczech. 20 tyś fanów gospodarzy może być dla nich czymś nowym i nie zbyt akceptowalnym. Jakość po stronie gospodarzy.
Oberliga Baden Wuntenbergia
Backnang – Stuttgarter Kickers
13/10/2018 godz 15.30
Typ: Stuttgarter wygra @ 1.65 Unibet
Stawka 5/10
FT: 0-2
+3.25

Gospodarze jedna ze słabszych ekip tej ligi w poprzednim sezonie ale jak widać i teraz nie należą do czołówki. Goście spadkowicz z Regionalliga i ich celem jest jak najszybszy powrót na ten szczebel rozgrywek. Piec kolejnych wygranych z rzędu i bilans ogólny 7-1-2 bramki 21-6 jest dostatecznym argumentem dla mnie na postawienie na ich wygrana.
Stan konta : - 4
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
To jeszcze kilka propozycji z Angielskich boisk, ale tutaj mała uwaga. Bardzo wietrzna pogoda w Anglii w dniu dzisiejszym wiec czasem może to mieć wpływ na sytuację na boisku. No ale jakby było normalnie to tak mi się widzi:

League Two
Exeter – Swindon
13/10/2018 godz 16.00
Typ: Exeter wygra @ 2.13
Bukmacher: 1xbet
Stawka: 5/10
FT: 2-0
+5.65

Exeter od lat w czołówce ligi. Poprzedni sezon to porażka w finale playoff z Coventry. Teraz ponownie za cel postawili sobie walkę o awans. Goście słabsi niż sezon temu

National Leagu (5 liga)
Eastleigh - Aldershots 13/10/2018 godz 16.00
Typ: Aldershot wygra @ 3.22
Bukmacher: 1xbet
Stawka:: 3/10
FT: 1-2
+6.66

Gospodarze rok temu mieli chęć na awans ale teraz to cień zespołu z poprzedniego sezonu. Goście byli w playoff i teraz wzmocnili jeszcze skład ale początek im nie wyszedł. Jednak z meczu na mecz prezentują się lepiej.
National League
Salford – Braintree
13/10/2018 godz 16.00
Typ: Salford (ah-1.5) @ 1.99
Bukmacher : 1xbet
Stawka: 5/10
FT: 2-2
-5

Gospodarze jeden z największych kandydatów do awansu. Goście tragiczna sytuacja sportowa ale i organizacyjnie zaczynają coraz bardziej kuleć. Dwie bramki różnicy tutaj to obowiązek gospodarzy.
Powodzenia.
Stan konta: 3.31
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
To jeszcze trzy propozycję z poziomu 6 i 7 ligi Angielskiej.
National League North
Altrincham – Alferton 13/10/2018 godz. 16.00
Typ: Alferton x2 @ 1.98
Bukmacher: 1xbet
Stawka: 5/10
FT: 3-1
-5

Gospodarze na własnym boisku jeszcze nie wygrali spotkania i chyba tylko to jest jakimś powodem ustawienia ich w roli faworyta ale i tak nie rozumiem tutaj kursów. Goscie przed sezonem byli w gronie faworytów i mimo, ze w ostatnim czasie mieli trzy porażki z rzędu to w dalszym ciągu nie zmienia nic. Tym bardziej że te porażki to mecze z ekipami z miejsc 1, 3 i 12. Dla mnie to najlepszy czas na przełamanie.
Boston – Blyth Spartans 13/10/2018 godz. 16.00
Typ: Boston wygra @ 1.88
Bukmacher: 1xbet
Stawka: 5/10
FT: 4-0
+4.4

Przed sezonem Boston typowałem do walki o awans z tej ligi. Początek zdawał się potwierdza te przypuszczenia ale ostatnio coś się zacięło. Spartans rewelacja FA Cup w poprzednim sezonie ale teraz po awansie trochę idzie im jak po grudzie. Czas na wygraną na własnym boisku dla gospodarzy.

Southern League (7 liga)
Chesham – Salisbury 13/10/2018 godz. 16.00
Typ: Salisbury wygra @ 1.79
Bukmacher: Unibet
Stawka: 5/10
FT: 1-4
+3.95

Gospodarze poważne problemy sportowo – organizacyjne, a goście wymieniani gdzieś w kontekście playoff.
Stan konta: 6.66
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dla mnie dzisiaj już po emocjach.
W sumie bardzo udany dzień w niższych ligach Niemieckiej i Angielskiej.
Pięć trafnych plus &quot;typ dnia&quot; dało zarobić i wyjść w końcu na plus w moim temacie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dzisiaj postanowiłem zrobić sobie reset szarych komórek i krótki wypad za miasto, wiec już teraz kilka propozycji ale dla lubiących trochę prawdziwej adrenaliny, bo propozycję mogą się wydać trochę kontrowersyjne ????

Dania, 1-st division

Helsingor – Nykobing 14.10/2018 godz 13.45
Typ: Helsingor wygra @ 2.05
Stawka: 5/10
Bukmacher: Fortuna
FT: 1-2
Gospodarze spadkowicz z Superligi i po słabym początku teraz wyglądają znacznie lepiej. Goscie zazwyczaj dobrze wypadają, ale na własnym boisku.
-5
Koge – Silkeborg 14/10/2018 godz. 13.45
Typ: Silkeborg (ah+0) wygra @ 1.91
Stawka: 5/10
Bukmacher: 1xbet
FT: 1-2
Podobna sytuacja jak wyżej choć w wypadku Silkeborg dochodzi jeszcze fakt, że to jeden z mocniejszych klubów organizacyjnie na tym poziomie i jeden z kandydatów do awansu.
+4.55
Hiszpania, La Liga 2
Gimnastic – Alcorcon 14/10/2018 godz 18.00
Typ: Alcorcon (ah-0,25) wygra @ 2.23
Stawka: 5/10
Bukmacher: Unibet
Mecz przerwany z powodu deszczu przy stanie 0-3
Gospodarze mają problemy nie tylko sportowe ale i organizacyjne. Śmierć właściciela klubu może spowodować kłopoty. Goście potrafili wygrać z Deportivo La Coruna i jest to dla mnie najlepsza wizytówka.
0
Granada CF – Mallorca 14/10/2018 godz 20.45
Typ: Mallorca (ah+0) wygra @ 3.30
Stawka: 5/10
Bukmacher: Unibet
FT: 1-0
Nie widzę aż tak wielkiej różnicy miedzy tymi zespołami, aby ustawić gospodarzy jako tak mocnego faworyta tym bardziej, ze ich wygrane w lidze to mecze z ekipami z miejsc 11, 14, 15, 17 i 22, czyli kalendarz sprzyjał. Mallorca znacząco wzmocniła skład i nie zdziwię się jeżeli będzie walczyć o awans.
-5
Stan Konta : 1,21
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Wczoraj nie zbyt udany dzień ale to efekt przede wszystkim przerwanego spotkania w La Liga 2 przy stanie 3-0 dla przyjezdnych, co dałoby zrównoważenie dnia. Ale walczymy dalej.
Dzisiaj trzy propozycje z mojej strony:
Liga Narodów
Estonia – Węgry 15/10/2018 godz 20.45
Typ: Węgry wygrają @ 1.90
Stawka : 5/10
Bukmacher : fortuna
FT: 3-3

Obie ekipy obecnie nie prezentują się jakoś rewelacyjnie, choć jeżeli chodzi o Estonie to standard, a co do Madziarów to mimo wszystko wyżej cenię Węgierską piłkę nożna i jak dla mnie to idealny mecz dla nich na odbicie się od dna.
-5
Białoruś – Mołdawia 15/10/2018 godz. 20.45
Typ: Białoruś wygra @ 1.60
Stawka : 6/10
Bukmacher : fortuna
FT : 0-0
Białoruś po latach, powoli zaczyna się odradzać. Oparta przede wszystkim na zespole klubowym BETE dla mnie tutaj jest faworytem. Goście… No cóż kiedy przegrywa się z Luksemburgiem 0-4 nie można mieć do nich żadnego zaufania.
-6
Anglia, Southern League Central
Stourbridge - Bedworh
15/10/2018 godz 20.45
Typ : Stourbridge (ah-1,25) wygra @ 1.72
Stawka: 6/10
Bukmacher : 1xbet
FT : 4-1
Gospodarze jeden z kandydatów do promocji z tej ligi. Własne boisko do tej pory to 4-1-0 bramki 11-4. Goscie stracili jak do tej pory 24 bramki w 10 meczach. Trzy ostatnie mecze wyjazdowe to strata 10 goli, wiec wnioski nasuwają się same. Dla lubiących adrenalinę, moze fajną opcją będzie ah-1,5 lub ah-2, ale ja proponuję &quot;delikatniejszą&quot; wersję wydarzeń ????
4,32

Stan konta : -5,47
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Na prawdę szczerze znudziła mnie już Liga Narodów wiec postanowiłem zaglądnąć do Angielskiej piłki nożnej, gdzie dzisiaj sporo się dzieje na boiskach 7 ligi ????
Evo-Stik League Southern
dubel:
Beaconsfield (13) – Chesham (22) FT:7-0
Typ: Beaconsfield wygra @ 1.57
Walton Casuals (15) – Staines (21) FT: 3-1
Typ: Walton Casuals wygra @ 1.58
AKO : @ 2.48 stawka 6/10
Bukmacher: 1xbet
8.88
Mecz Beaconsfield opisany w dziale „Typ dnia” a drugie spotkanie to podobna sytuacja. Casuals nie wygrał żadnego z pierwszych swoich meczy ligowych notując trzy porażki i dwa remisy. Teraz jednak już wyglądają solidniej i kolejne piec meczy to trzy wygrane jeden remis i porażka. Goście cztery kolejne porażki z rządu i 29 straconych goli w 10 meczach !!!

Tiverton (4) – Weymouth (1) FT: 1-2
Typ : Weymouth wygra @ 1.98
Bukmacher : 1xbet
Stawka 5/10
4,75
Gospodarze wysoko w tabeli ale tutaj graja z głównym kandydatem do awansu i zespołem który pod względem możliwości organizacyjno – sportowych jest na niebotycznym poziomie jak na ten poziom rozgrywek.

Evo-Stik League Central Premier

Leiston (4) – Kings Lynn (18) FT:1-4
Typ: Leiston wygra @ 2.00
Bukmacher : 1xbet
Stawka: 5/10
-5
Przed sezonem Leiston wymieniany w gronie zespołów które powinny walczyć o awans, ale poprzez playoff bo Kettering jest po za zasięgiem wszystkich. Jak na razie sprawdza się to w 100%.
Kings Lynn miało spore aspiracje ale na razie jakoś im nie idzie. Jednak ja ich bym nie przekreślał w dalszym okresie sezonu, jednak na razie graja tak zwany piach.
Stan konta : 3.16
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dzisiaj dwa zakłady w moim temacie
Serie C – grupa A
Piacenza Calcio (4) – Carraresa (1) 17/10/2018 godz 20.30
Typ: Piacenza (ah+0) wygra @ 1.85
Stawka: 6/10
Bukmacher: 1xbet
FT : 2-1
Goście lider tabeli ale jak dla mnie to trochę na wyrost dla tej ekipy. Jeden mecz więcej rozegrany od większości zespołów ligi też robi różnice. Piacenza po raz kolejny brana pod uwagę jeżeli chodzi o walkę o awans. Jak dla mnie nie przegra tutaj
+5.1
AC Piza (6) – Pro Piacenza (4) 17/10/2018 godz 20.30
Typ: Piza wygra @ 1.69
Stawka 5/10
Bukmacher : 1xbet
FT : 3-1
Gospodarze od kilku sezonów kwalifikują się do playoff. Teraz powinno być podobnie. Stabilny skład i jak na razie przyzwoite wyniki. Na własnym boisku jeszcze nie pokonani. Goście mają swoje piec minut będąc na trzecim miejscu w tabeli a moim skromnym zdaniem to wynikowa sprzyjającego kalendarza rozgrywek. Zagrali do tej pory z zespołami z miejsc 10, 11, 18 i 19 w tym gronie dwóch beniaminków.
+4,45
GL
Stan konta : +12,71
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dzisiaj późno wróciłem do domu wiec tak szybko kilka propozycji w temacie.
Dania Superliga
Esbjerg (4) – Hobro (14) 19/10/2018 godz 17.00
Typ: Esbjerg wygra @ 1.90
Stawka ; 6/10
Bukmacher: Unibet
Typ #2: dokładny wynik 3-1 @ 15.00
Bukmacher: Unibet
Stawka 1/10
FT : 2-0
Pojedynek dwóch zespołów którym przepowiadano walkę o pozostanie w lidze. Jak na razie gospodarze wyglądają zdecydowanie lepiej. Hobro wygrało ostatnio z FCN ale to była zaledwie druga wygrana w lidze.
+4,4
Niemcy Regionalliga – Nordost
Victoria Berlin ( 6 ) - Erfurt ( 5 ) 19/10/2018 godz. 19.30
Typ: Erfurt (ah+0) wygra @ 2,34
Bukmacher: 1xbet
Stawka 5/10
FT : 0-1
Tutaj trochę kogoś chyba poniosło. Gospodarze nic specjalnego jak do tej pory. Wygrywają z tymi z którymi powinni wygrywać, ale z mocniejszymi ekipami bywa różnie. Erfurt spadkowicz z 3 Bundesligi i chęci na powrót, ale jeżeli Chemitzer nie zacznie tracić punktów to będzie ciężko.
+6,7
Hiszpania, La Liga 2
Elche (19) – Malaga (1) 19/10/2018 godz 21.00
Typ: Malaga (ah+0.25) wygra @ 2.00
Bukmacher: Unibet
Stawka: 5/10
FT : 2-0
Trudno mi uwierzyć w kursy jakie widzę na to spotkanie. Oczywiście Elche kiedyś musi zacząć gromadzić punkty ale wątpię czy nastąpi to tutaj w spotkaniu ze zmotywowaną ekipa Malagi, która chce szybko wrócić do La Liga
-5

Stan konta : +18,81
 
Do góry Bottom