>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

FAME MMA 2

Status
Zamknięty.
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik

Gala za miesiąc, a na forum cisza.
Niektóre kursy już poleciały na łeb, na magicala jeszcze w zeszłym tygodniu można było łapać 2,7.
Tak samo Bonus było 2,3 teraz kręci się kurs koło 2.
Jakie są wasze typy?
Ja nadal widzę value w kursie na polaka, może dadzą też wygrać ozdobie po kursie 4, żeby został przy gali?
Zapraszam do dyskusji.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Śmieszna gala to i cisza na forum.
Bonus BGC, serio? I te pseudonimy, jak Ferrari, AdBuster, kisnę:cwl:
Piotr i Paweł to chodzi o sieć sklepów?
Szanujmy się i swój cenny czas...
Na pewno wejdę poczytać typy, jeśli takie się pojawią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Śmieszna gala to i cisza na forum.
Bonus BGC, serio? I te pseudonimy, jak Ferrari, AdBuster, kisnę:cwl:
Piotr i Paweł to chodzi o sieć sklepów?
Szanujmy się i swój cenny czas...
Na pewno wejdę poczytać typy, jeśli takie się pojawią.
Śmieszna gala, ale pieniądze można wygrać prawdziwe.
Czy obstawiasz Real Madryt czy Bonusa BGC jakie to ma znaczenie w kontekście ew. wygranej?
Dla mnie żadne, pieniądz jest pieniądz.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Śmieszna gala, ale pieniądze można wygrać prawdziwe.
Czy obstawiasz Real Madryt czy Bonusa BGC jakie to ma znaczenie w kontekście ew. wygranej?
Dla mnie żadne, pieniądz jest pieniądz.
Dla mnie różnica jest taka, że Real oglądam z przyjemnością przez 90 minut, a Bonusa wyłączyłem po 30 sekundach na ju tubie. I nie zamierzam stawiać pieniędzy na kogoś, kto zasłynął, bo robił z siebie idiotę na filmikach czy Malczyńskiego, którego znam z kanału na YT.
Tobie życzę wygranych na tej &quot;gali&quot;.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Youtuber, miał też kanał BJJB , niby stoczył jakieś 2 walki (chyba, nie interesowałem się tym jego kanałem) ale może stąd takie a nie inne kursy?
A ja myślałem że ta nazwa kanału to jakieś nawiązanie do Brazilian Jiu-Jitsu, a tu widzę pełna nazwa to Być Jak Jan Błachowicz ???? w sumie pewnie oba skojarzenia dobre. Gościa pamiętam z jego głównego kanału, gdzie testował na sobie różne produkty m.in. paralizator ???? Widać że gość w formie, jak ktoś jeździ na wycieczki do Tajlandii nie na plaże tylko do gymów to chyba nie jest to dla niego tylko modna i chwilowa zajawka. Ciekaw jestem tylko gaży dla tych wszystkich jutuberów, czuję że są wyższe niż np w FEN czy Babilonie, ale przydałyby się konkrety.
 
Y 0

yhy

Użytkownik
Magical za pierwsza walkę dostal na pewno w okolicy 20 tysięcy, mówil tak na jednej z prowadzonych transmisji.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
A ja myślałem że ta nazwa kanału to jakieś nawiązanie do Brazilian Jiu-Jitsu, a tu widzę pełna nazwa to Być Jak Jan Błachowicz ???? w sumie pewnie oba skojarzenia dobre. Gościa pamiętam z jego głównego kanału, gdzie testował na sobie różne produkty m.in. paralizator ???? Widać że gość w formie, jak ktoś jeździ na wycieczki do Tajlandii nie na plaże tylko do gymów to chyba nie jest to dla niego tylko modna i chwilowa zajawka. Ciekaw jestem tylko gaży dla tych wszystkich jutuberów, czuję że są wyższe niż np w FEN czy Babilonie, ale przydałyby się konkrety.
Łebki z „walk wieczoru” na pierwszej odsłonie dostali po ponad 20 tysięcy na głowę, czyli pieniądze jakich prawdziwy fighter nie zobaczy przez kilka pierwszych walk... a co dopiero dostać taką sumkę jednorazowo. Ale nie ma co się dziwić, bo to im się sprzedaje i sprzedawać będzie, niestety. Tak działa i taką moc ma w dzisiejszych czasach internet.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
A co wy myslicie? Z czego maja niby placic fighterom ktorzy umieja walczyć ale nie generują pieniędzy? To biznes, pieniądze sa tam gdzie jest zainteresowanie. Sam chetnie obejrze Daniela nawet z ciekawosci albo dla beki. A czy bym wlaczyl dobrych fighterow ale z poza samego szczytu? watpie. Takie zycie, takich ludzi ogladaja tylko fani mma, Daniela Magicala obejrza nie tylko fani mma;)
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
A co wy myslicie? Z czego maja niby placic fighterom ktorzy umieja walczyć ale nie generują pieniędzy? To biznes, pieniądze sa tam gdzie jest zainteresowanie. Sam chetnie obejrze Daniela nawet z ciekawosci albo dla beki. A czy bym wlaczyl dobrych fighterow ale z poza samego szczytu? watpie. Takie zycie, takich ludzi ogladaja tylko fani mma, Daniela Magicala obejrza nie tylko fani mma;)
Powiedział bym, że obejrzą go przede wszystkim Ci, którzy fanami MMA na co dzień nie są. Wielu fanów MMA nawet nie wie o takiej gali.
 
M 13

mateuszlasek99

Użytkownik
Tez mi sie wydaje ze ztrollowany tutaj moze wygrac, Bonus no badzmy szczerzy. Wiadomo ze jest zaniedbany, bez kondycji, zapity etc. Jesli ztrollowany dostanie cynk ze moze walczyc jak chce to mysle ze wpadnie na to zeby troche podburzy Bonusa zeby za nim pobiegal, to on sam padnie...
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Coraz głośniej się robi o fame mma. Przy pierwszej gali nie było żadnego materiału, a teraz co nie wejdzie się na jakiś portal bokserski czy ogólno fighterski, to na pierwszym planie zapowiedzi, wywiady czy inne filmiki związane z fame mma. Sam fakt, że Różal będzie komentatorem już mocno rozgłośnio sprawę. Przy pierwszej gali wszystkie te portale pewnie się śmiały, a teraz jak wyczuli hajs to wpinają się na ostatniego byleby dostać akredytacje. Ludzie którzy chcieliby obejrzeć fajne walki i prawdziwych zawodników, którzy walczą z pasji i z sercem raczej tutaj nie zagoszczą. Ale są też ludzie, którym się to podoba - ja do tej grupki nie należę - bo równie dobrze te wszystkie osobniki mogłyby wyjść za pierwszą lepszą żabkę i się [CUT], ale z tego organizatorzy mają hajs, hajs z - po części - promowania patologi, bo nie oszukujmy się, ale 3/4 tych „freaków” wywodzi się właśnie z takiego środowiska. Nie jestem fanem i raczej nie będę, jak dla mnie lepiej ten czas wykorzystać na oglądanie chociażby walk kobiet w kisielu, będzie chociaż na co oko zawiesić.
 
M 13

mateuszlasek99

Użytkownik
Coraz głośniej się robi o fame mma. Przy pierwszej gali nie było żadnego materiału, a teraz co nie wejdzie się na jakiś portal bokserski czy ogólno fighterski, to na pierwszym planie zapowiedzi, wywiady czy inne filmiki związane z fame mma. Sam fakt, że Różal będzie komentatorem już mocno rozgłośnio sprawę. Przy pierwszej gali wszystkie te portale pewnie się śmiały, a teraz jak wyczuli hajs to wpinają się na ostatniego byleby dostać akredytacje. Ludzie którzy chcieliby obejrzeć fajne walki i prawdziwych zawodników, którzy walczą z pasji i z sercem raczej tutaj nie zagoszczą. Ale są też ludzie, którym się to podoba - ja do tej grupki nie należę - bo równie dobrze te wszystkie osobniki mogłyby wyjść za pierwszą lepszą żabkę i się napierdalać, ale z tego organizatorzy mają hajs, hajs z - po części - promowania patologi, bo nie oszukujmy się, ale 3/4 tych „freaków” wywodzi się właśnie z takiego środowiska. Nie jestem fanem i raczej nie będę, jak dla mnie lepiej ten czas wykorzystać na oglądanie chociażby walk kobiet w kisielu, będzie chociaż na co oko zawiesić.
Dokladnie tak jestem za, jednakze jak widze te kursy na &quot; walke &quot; Bonusa i 2.8 na ztrollowanego to kurcze kusi...
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Tak naprawdę to ta gala może być absolutnie nieobliczalna i wszystkie wyniki zupełnie odwrotne od oczekiwanych- tak jak ktoś wyżej napisał, to jest biznes.
Jedyne co się wypowiem to apropo Bonusa BGC- warto zwrócić uwagę że on walczy u siebie, w Poznaniu. Do tego jest medialny. i to chyba by było na tyle- przejrzałem filmik który wrzucił na youtube (TUTAJ) i niczego nie rozumiem- Bonus niby pierwszą walkę stoczył 4 lata temu (przegrał w żenującym stylu z gościem lżejszym chyba o z 70 kg) wiec nawet jakby ćwiczył raz na miesiąc to by umiał więcej a tu jasno widzimy że on nie umie kopnąć ani wyprowadzić ciosu nawet w kierunku worka treningowego... Warto dodac że Bonus ma zaledwie .. 29 lat a wygląda na 40. Gdzieś można znaleźć jego zdjęcia ledwo sprzed paru lat- wyglądał jak człowiek co tylko świadczy o stylu życia jaki musiał miec przez ostatnie lata bo teraz wygląda jak wrak.
O ztrolowanym wiem tyle co widze na video z ostatnie walki- dużo młodszy (10 lat), wyższy (12 cm), pewnie tez i lżejszy i z doświadczeniem pełnego dystansu z wygranej walki na pierwszej edycji Famemme, gdzie pokazał całkiem ciekawą szybkość- więc scenariusz na walke tutaj jest prosty- pobiega dookoła klatki z 40 sekund, zmęczy Bonusa i potem w 20 sekund go przewróci i skończy w parterze.
2,75 ? Nie mam pojęcia dlaczego taki kurs, chyba że tak jak napisałem pierwsze dwa zdania są tutaj decydujące..
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Może dlatego, że gimby walą hajs z tych, których znają z YouTube. Tak jak napisałeś &quot;nieobliczalna gala&quot; więc w takim przypadku dla zabawy można za niskie stawki próbować grać przeciwko faworytom jak właśnie ten wyżej opisywany koleś.
Skoro już ktokolwiek chce obstawiać ta galę to przy tej nieobliczalności warto próbować obstawiać niespodzianki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom