>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata Kobiet 2018 (Hiszpania)

Status
Zamknięty.
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
pukon Cześć, co sądzisz o overze punktowym w meczu Australia - Hiszpania? Linia według mnie dosyć niska, bo 138,5 punkta. Wiadomo jaki potencjał ofensywny ma Australia, a z drugiej strony Hiszpanki mogą &quot;zabić mecz&quot; i skończy się śmiesznym wynikiem. Chociaż połfinały/finały rządzą się swoimi prawami, jak ktoś odjedzie to będzie trzeba gonić. Jeśli Australijki odjadą 5-8 pkt to Hiszpanki będą musiały cały czas rzucać i nie zwalnianie tempa, obrona nic nie pomoże. Bawisz się w undery/overy?
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Belgia - USA
Tyo: Belgia +19.5 pkt Kurs: 2.00 ✅
Ja rozumie, że bitym faworytem są zawodniczki USA ale na tym etapie to jakoś nie widze aby miało się to skończyć aż takim pogromem. Tu już trzeba szachowac siły jeśli Amerykanki zdobędą odpowiednią przewagę to powinny w koncowce spuścic z tonu.
Nie ukrywam jednak ze to Belgijki się postawią i jeśli przegrają to nie więcej niż 19 pkt
Wynik: 77:93
e: fartownie
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
pukon Cześć, co sądzisz o overze punktowym w meczu Australia - Hiszpania? Linia według mnie dosyć niska, bo 138,5 punkta. Wiadomo jaki potencjał ofensywny ma Australia, a z drugiej strony Hiszpanki mogą &quot;zabić mecz&quot; i skończy się śmiesznym wynikiem. Chociaż połfinały/finały rządzą się swoimi prawami, jak ktoś odjedzie to będzie trzeba gonić. Jeśli Australijki odjadą 5-8 pkt to Hiszpanki będą musiały cały czas rzucać i nie zwalnianie tempa, obrona nic nie pomoże. Bawisz się w undery/overy?
Witaj. To może być jakiś pomysł na ten mecz, chociaż nie myślałem tutaj o sumie punktów, ale kilka rzeczy może ku temu sprzyjać. Australia średnio rzuca tutaj około 86pkt i około 54pkt traci, Hiszpania rzuca około 71pkt przy około 59pkt straconych, z tym że chyba trzeba wziąć poprawkę na to z kim grały dane zespoły. Australia trochę taka bezproblemowa ta droga do półfinału, Hiszpanki miały już Belgijki czy Kanadyjki, cięższa przeprawa. Obie drużyny spotkały się też na krótko przed MŚ w grze towarzyskiej i zakończyło się 65-62 dla Hiszpanek, z tym że Australijki grały bez Cambage, Whitcomb czy Bunton, które tutaj na MŚ mają już mocne średnie odpowiednio - 25,8pkt 10pkt i 4,3pkt, czyli sporo tych ewentualnych punktów odpadło przy braku tych mocnych zawodniczek. Hiszpania skutecznością też jakoś nie zachwyciła, m.in. tylko jedna &quot;trójka&quot; - czyli biorąc te rzeczy pod uwagę, ten wynik tam mógł spokojnie być sporo wyższy, a też wiadomo jak się gra często w sparingach. Ja dalej czekam na Hiszpanie, która będzie potrafiła zagrać przez większość meczu swoją koszykówkę - wczoraj z Kanadyjkami trochę poprawiły sobie statystyki, ale tylko dzięki ostatniej kwarcie, na Australijki może to być za mało. Do tego te naturalne liderki jak Torrens, Xargay, Nicholls czy nawet Palau, mogą zagrać zdecydowanie lepiej i w tym meczu powinny, jeśli myślą o czymś więcej dzisiaj. Nie wiem do końca co pokaże Australia, która jeszcze nie miała jakiegoś większego postawienia się rywalek, chociaż Nigeria próbowała i ten mecz był rozegrany przy wysokim wyniku (86-68). Pod koszem pewnie sobie poradzą mając tak silne fizycznie zawodniczki, ale obwód też musi działać, bo jak Hiszpanki w końcu zaczną trafiać częściej, to sama wybitna gra Cambage może nie wystarczyć. Nie wiem czy pomogłem Ci tymi swoimi &quot;mądrościami&quot;, ale tak to widzę i ten over (ale na trochę niższy bym się zdecydował) wcale nie wygląda źle, chociaż te MŚ ciągle mnie zaskakują i nawet nie zdziwię się mocno, jak będzie tutaj odwrotnie;)
Pozdrawiam i powodzenia!
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Belgia - USA godz. 18.30
Ann Wauters poniżej 7,5pkt / 1.85✅
Diana Taurasi powyżej 13,5pkt / 1.85✅
Ann Wauters jest tutaj po kontuzji (tylko 7 gier w lidze tureckiej i 10 w Eurolidze w poprzednim sezonie), zapewne jakby to był turniej mniejszej rangi, to odpuściłaby sobie występ. Też jeden krótki występ w przygotowaniach (z Argentyną), widać że mocno oszczędzana przez trenera Mestdagha. Jak na razie na tych MŚ - bez punktu z Portoryko i niecała minuta na parkiecie, 10pkt z Japonią przy prawie 20min, 2pkt z Hiszpanią i około 9min, z Francją prawie 24 min i 7pkt. Pierwszym wyborem w każdym z meczów Belgijek na środku jest nowa zawodniczka AZS Gorzów Wielkopolski, młoda Kayara Linskens i radzi sobie nad wyraz dobrze - 6,8pkt/4,5zb/2,3as. Zdaje sobie sprawę, że zdobycie przez Wauters ponad 7pkt nie jest jakimś wybitnym wyczynem, ale wobec tej przebytej kontuzji czy mniejszego udziału w spotkaniach niż zazwyczaj, może mieć trudności w grze z tak mocnym przeciwnikiem, przeciwko Charles czy Griner powinno być dużo ciężej niż te rywalki które miały do tej pory. Poza tym we wczorajszym spotkaniu z Francuzkami sporo tego wysiłku zostawiła na parkiecie i też zastanawiające jak zregeneruje te siły. Co do Taurasi, to we wczorajszym spotkaniu zagrała jedynie około 12 minut - 2pkt (1/5 z gry), więc może była oszczędzana na półfinał. USA ma w kadrze wielką siłę i tutaj tak naprawdę każda może świetnie zapunktować i to pewnie duża loteria, która akurat będzie odgrywała tutaj kluczową rolę, przy tak bogatej rotacji. Wybrałem Taurasi, już pomijam że to wybitna zawodniczka i można tylko w samych superlatywach pisać o jej grze, ale też jak pokazały spotkania z Chinami czy Łotwą, jeżeli tylko ta skuteczność jest na dobrym procencie, zdobycie kilkunastu punktów przy nie za dużo spędzonych minutach na parkiecie, jest jak najbardziej możliwe - oczywiście tutaj poprzeczka trochę wyżej ustawiona, ale tak doświadczona zawodniczka, takich i o wyższe cele meczów, ma za sobą już wiele. (1xbet)
Wauters punkt, Taurasi 26pkt
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom