>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Capitals - Bruins
Typ: Capitals &#39;60 @2,30 ✅✅✅ (7-0)
Żadna z ekip nie zmieniła za bardzo swoich składów w offseason. Zdobywcy pucharu Stanleya podpisali najważniejszych graczy którym kończyły się kontrakty. Podobnie goście. Myślę, że mecz będzie wyrównany, ale szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylą gopodarze. Inauguracja na swoim lodzie to wielka motywacja. W żadnej z ekip nie będzie także zbyt wielkich ubytków kadrowych. Sporym osłabieniem dla gości może okazać się brak obrońcy Kruga. Po stronie gospodarzy natomiast zabraknie Wilsona który w ostatnim spotkaniu preseason zmasakrował Sundqvista i najpewniej zostanie na jakiś czas zawieszony. Nie zagra także Boyd i Kempny, więc trener będzie musiał trochę pokombinować w ustawieniach. Z tego co wiem nowy trener Capitals lubi grać ofensywny, otwarty hokej więc można spróbować zagrać jakiś over 5,5 może 6,5.
EDIT: Spokojnie można stawiać przeciwko Bruins w następnym spotkaniu. Dużo kar, dużo błędów, brak współpracy, koncentracji. Bramkarze zaliczyli złe występy. Ogólnie gra nie wyglądała zbyt dobrze.
Toronto mimo wielkich nadziei i oczekiwań fanów na początek sezonu bardzo słabo. Gol na 3-2 dla Canadiens wisiał w powietrzu. Słaba gra w obronie Maple Leafs. Zdecydowanie nie zasłużyli na dwa punkty (oglądałem urywki, ale znajomy podczas gdy ja oglądałem Caps równolegle oglądał Leafs).
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
To i ja coś dorzucę
Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens
Typ Maple Leafs -1,5 kurs 2,07 fortuna (2-2)⛔
Druzyna liści wzmocniona Johnen Tavaresam, Tyleram Ennisem. Musieli pozegnac sie z Jamesem Van Riemdykiem oraz Tylerem Bozakiem. Jednak są młodzi utalentowani. Matthews, Kadri, Marmer, Kapanen, Zaitcew, Johnsson. Oni beda dzis fruwać, bo to talenty czystej wody. Po drugiej stronie Canadiens i niestety jako kibic Habs nie moge odżałować oddania do Vegas wieloletniego kapitana i ikony kluby Maxa Paciorettego w jego miejsce przyszli Tomas Tatar i Max Domi, ale to narazie nie ta półka , jeżeli w ogóle, nie ma tez Alexa Galchenyuka który zasilił Arizone. nie zagra Shea Webber filar obrony, skład Canadiens solidnie przewietrzony. Jedynie co moze ratować Habs to bramkarz Carey Price, napewno stać go na bardzo dobry występ ale przy takiej sile ataku Leafs i dziurach w obronie Canadiens słabo to widze.
Tutaj widze tez over 5,5 ale nawet 6,5

San Jose Sharks - Anaheim Ducks
Typ Sharks 60&#39; kurs 1,98 fortuna (2-5) ⛔p
Do solidnej obrony Rekinów( Burns, Brown, Vlasic) doszedł Erik Karlsson, wiec ogromne wzmocnienie, w ataku doswiadczeni, Pavelski, Thornton, Couture, ale sa tez młodzi dobrze rokujacy Meier, Kane, Hertl, Donskoy. U kaczek solidna obrona Lindholm, Sustr, Fowler, Schenn atak dzis bez Kesslera i Perrego, beda za to Rakell, Silfveberg, Cogliano, Getzlaf. Ja dzis widze zwyciestwo gospodarzy, którzy maja wg mnie solidniejszy skład.
Edit: niezly falstart
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Buffalo Sabres - Boston Bruins
Typ: Buffalo &#39;60 @2,90 ⛔⛔⛔
Zacznijmy od gości. Bruins poprzedniej nocy doznali porażki 0-7 na Capital One Arena. Ich gra wyglądała okropnie. Bramkarze nie dojechali. Poważne błędy w obronie. Brak zgrania, koncentracji, współpracy. Nic dobrego nie można o ich grze powiedzieć. Mieli kilka sytuacji ale nie potrafili z nich skorzystać. Jeśli trener nie znajdzie rozwiązania do dzisiejszego meczu a myślę że nie to spokojnie można ryzykować czysty win Szabel. Buffalo to klub bardzo głodny sukcesów. Myślę że powalczą nawet o Play Off. Zrobili kilka ciekawych wzmocnień m. in. Bramkarz Hutton z St. blues który miał dobry poprzedni sezon. Młody Skinner, Sheary z Pittsburgha i nadzieja Sabres - Rasmus Dahlin. Wszyscy wyglądali obiecująco w preseason a jeśli Bruins zagra tak jak wczoraj to dwa punkty zgarną gospodarze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Dallas Stars - Arizona Coyotes
Gwiazdy mają patent na kojoty, które kolejny raz będą jedną ze słabszych drużyn w lidze. PB na poziomie 70%, więc dla mnie jeszcze do gry.Szpital w Arizonie, nie zagra Hossa, Galchenyuk i kilku innych zawodników.
Kojoty zeszły sezon najgorszy w konferencji na wyjeździe 10-3-8-20.
Widzę pewne zwycięstwo ekipy z Dallas
DALLAS is 6-0 (+6.0 Units) against the spread versus ARIZONA over the last 3 seasons
DALLAS is 6-0-0 straight up against ARIZONA over the last 3 seasons
4 of 6 games in this series have gone UNDER THE TOTAL over the last 3 seasons . (Under=+1.7 Units)
Dallas Stars 60&#39; ✅ 3-0
1.90


Buffalo Sabres - Boston Bruins
Miśki zagrały wczoraj tragicznie, porażka 7-0 z Caps, bardzo słaba postawa obu bramkarzy, do tego grają dzisiaj b2b. Wiadomo, początek sezonu, ale mimo wszystko spróbujemy do dubla zagrać Szabelki.
W zeszłym sezonie ostatnie 2 spotkania wygrali właśnie zawodnicy z Buffalo.
Buffalo Sabres +1.5 ⛔
1.40

DRW - Columbus Blue Jackets
COLUMBUS is 6-0 (+6.0 Units) against the spread versus DETROIT over the last 3 seasons
COLUMBUS is 6-0-0 straight up against DETROIT over the last 3 seasons
4 of 5 games in this series have gone UNDER THE TOTAL over the last 3 seasons . (Under=+2.8 Units)

Kurtki OT ✅ 3-2 OT :cool:
1.80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Przepraszam ze tak na sucho :
Takie dwa duble :
Vegas Golden Knight - Philadephia Flayers
typ Vegas ml kurs 1,63⛔
Colorado Avalanche - Minnesota Wild
typ Wild ml kurs 1,93⛔
Ako 3.15⛔
I drugi
Pittsburgh Penguins-Washongton Capitals
Pens ml kurs 1,65✅
New York Rangers - Nashville Predators
Preds ml kurs 1,65✅
Ako 2.72✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Spotkanie: Buffalo Sabres - Boston Bruins
Typ: Buffalo &#39;60 @2,90 ⛔⛔⛔
Zacznijmy od gości. Bruins poprzedniej nocy doznali porażki 0-7 na Capital One Arena. Ich gra wyglądała okropnie. Bramkarze nie dojechali. Poważne błędy w obronie. Brak zgrania, koncentracji, współpracy. Nic dobrego nie można o ich grze powiedzieć. Mieli kilka sytuacji ale nie potrafili z nich skorzystać. Jeśli trener nie znajdzie rozwiązania do dzisiejszego meczu a myślę że nie to spokojnie można ryzykować czysty win Szabel. Buffalo to klub bardzo głodny sukcesów. Myślę że powalczą nawet o Play Off. Zrobili kilka ciekawych wzmocnień m. in. Bramkarz Hutton z St. blues który miał dobry poprzedni sezon. Młody Skinner, Sheary z Pittsburgha i nadzieja Sabres - Rasmus Dahlin. Wszyscy wyglądali obiecująco w preseason a jeśli Bruins zagra tak jak wczoraj to dwa punkty zgarną gospodarze.
Nie mam nic do typu i do kolegi, ale chodzi mi o jeden fakt.
Kolega typuje 1, wynik końcowy 0:4.
Dostaje kilka polubień i reputacje za typ. WTF?
Oczywiście wiem że te like i reputacje były przed meczem i w tym cały sens. :|
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie mam nic do typu i do kolegi, ale chodzi mi o jeden fakt.
Kolega typuje 1, wynik końcowy 0:4.
Dostaje kilka polubień i reputacje za typ. WTF?
Oczywiście wiem że te like i reputacje były przed meczem i w tym cały sens. :|
Nie zrozum mnie źle, ale wydaje mi się że zamiast dyskutować na temat reputacji (które moim zdaniem są rzeczą podrzędną) lepiej było by napisać post dotyczący tematu NHL. Nie wiem dlaczego dostałem punkty za powyższy post, ale w sumie nie wnikam. Lepiej zająć się tym czego dotyczy temat - hokejem na lodzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Columbus - Carolina
Typ: Columbus OT/SO @1,60 ⛔⛔⛔ (1-3)
Blue Jackets zagrali wczoraj dobry mecz. Wyraźnie przeważali w Detroit. Mimo remisu w regular nie pozwolili na zbyt wiele gospodarzom. Dobrze zagrali w obronie, zanotowali mało strat. Poprostu Red Wings wykazali się dobrą skutecznością (2 gole na jedyne 20 strzałów). Dzisiaj w bramce Jackets stanie Bobrovsky, który nie pokazał się z najlepszej strony w preaseason, ale też motywacja inna. Warto wspomnieć że w niezłej formie jest Panarin, który zdobył zwycięską bramkę. Dzisiejsi rywale z Caroliny też zagrali niezłe spotkanie z Islanders. Mają kim straszyć w ataku. W poprzednim sezonie chciałem zobaczyć duet Aho - Teravainen w Play Offach no ale niestety się nie udało graczom Hurricanes. Myślę, że mocni u siebie Blue Jackets zdołają wygrać to spotkanie, Myślę, że w czasie regulaminowym, ale dla bezpieczeństwa stawiam ML.
Spotkanie: Kings - Sharks
Typ: Kings lub remis @1,53 ✅✅✅ (2-3 OT)
Miałem wątpliwości co do tego meczu, ale widziałem urywki gry rekinów z kaczkami i nie wydaje mi się żeby dzisiaj zagrali o wiele lepiej. Wzmocnienie obrony Karlssonem nie przyniosło oczekiwanego rezultatu. Sharks stracili 5 bramek. Z drugiej strony Ducks nie mieli ogromnej liczby okazji. Winą za porażkę obarczał bym chyba słabą dyspozycję goalie Rekinów - Jonesa. Z tego co mi wiadomo bramkarz zostaje ten sam, rotacji w składzie też raczej nie będzie więc ryzykuję zakład na brak przegranej Kings w regular. Ciekawym wzmocnieniem jest przyjście Kovalchuka z KHL. W preseason widać było że jest w niezłej formie. Mamy też Kopitara i Doughty&#39;ego w dobrej dyspozycji. Kings grają u siebie z odwiecznym rywalem. Inauguracja sezonu to wielka motywacja. Gra Rekinów nie przekonuje więc stawiam na brak przegranej gospodarzy w regular.
AKO @2,45 ⛔⛔⛔
EDIT: Zapomniałem dodać. Proszę poczekać z punktami reputacji aż typ wejdzie i ostrożnie ze stawkami bo to dopiero początek sezonu! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Spotkanie: Columbus - Carolina
Typ: Columbus OT/SO @1,60
Blue Jackets zagrali wczoraj dobry mecz. Wyraźnie przeważali w Detroit. Mimo remisu w regular nie pozwolili na zbyt wiele gospodarzom. Dobrze zagrali w obronie, zanotowali mało strat. Poprostu Red Wings wykazali się dobrą skutecznością (2 gole na jedyne 20 strzałów). Dzisiaj w bramce Jackets stanie Bobrovsky, który nie pokazał się z najlepszej strony w preaseason, ale też motywacja inna. Warto wspomnieć że w niezłej formie jest Panarin, który zdobył zwycięską bramkę. Dzisiejsi rywale z Caroliny też zagrali niezłe spotkanie z Islanders. Mają kim straszyć w ataku. W poprzednim sezonie chciałem zobaczyć duet Aho - Teravainen w Play Offach no ale niestety się nie udało graczom Hurricanes. Myślę, że mocni u siebie Blue Jackets zdołają wygrać to spotkanie, Myślę, że w czasie regulaminowym, ale dla bezpieczeństwa stawiam ML.
Spotkanie: Kings - Sharks
Typ: Kings lub remis @1,53
Miałem wątpliwości co do tego meczu, ale widziałem urywki gry rekinów z kaczkami i nie wydaje mi się żeby dzisiaj zagrali o wiele lepiej. Wzmocnienie obrony Karlssonem nie przyniosło oczekiwanego rezultatu. Sharks stracili 5 bramek. Z drugiej strony Ducks nie mieli ogromnej liczby okazji. Winą za porażkę obarczał bym chyba słabą dyspozycję goalie Rekinów - Jonesa. Z tego co mi wiadomo bramkarz zostaje ten sam, rotacji w składzie też raczej nie będzie więc ryzykuję zakład na brak przegranej Kings w regular. Ciekawym wzmocnieniem jest przyjście Kovalchuka z KHL. W preseason widać było że jest w niezłej formie. Mamy też Kopitara i Doughty&#39;ego w dobrej dyspozycji. Kings grają u siebie z odwiecznym rywalem. Inauguracja sezonu to wielka motywacja. Gra Rekinów nie przekonuje więc stawiam na brak przegranej gospodarzy w regular.
AKO @2,45
EDIT: Zapomniałem dodać. Proszę poczekać z punktami reputacji aż typ wejdzie i ostrożnie ze stawkami bo to dopiero początek sezonu! ????
Ja lajkuje jak mi sie podoba typ , reputke oczywiscie jak weszło ale również za aktywność , pojęcie o tym co sie pisze i to coś, chocby pasje i zacietość do dyscypliny jak również nie składanie broni po nieudanym typie.
Takze kolego rasijskij jedziemy z tym koksem bo wiadomo, ze to poczatek, kazdy musi wiedziec ile moze zaryzykować bo przegraną trzeba wkalkulować a niespodzianki i wrecz sensacje bedą zawsze.
Z hokejowym pozdrowieniem:hokej::hokej::hokej:
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Spotkanie: Columbus - Carolina
Typ: Columbus OT/SO @1,60
Blue Jackets zagrali wczoraj dobry mecz. Wyraźnie przeważali w Detroit. Mimo remisu w regular nie pozwolili na zbyt wiele gospodarzom. Dobrze zagrali w obronie, zanotowali mało strat. Poprostu Red Wings wykazali się dobrą skutecznością (2 gole na jedyne 20 strzałów). Dzisiaj w bramce Jackets stanie Bobrovsky, który nie pokazał się z najlepszej strony w preaseason, ale też motywacja inna. Warto wspomnieć że w niezłej formie jest Panarin, który zdobył zwycięską bramkę. Dzisiejsi rywale z Caroliny też zagrali niezłe spotkanie z Islanders. Mają kim straszyć w ataku. W poprzednim sezonie chciałem zobaczyć duet Aho - Teravainen w Play Offach no ale niestety się nie udało graczom Hurricanes. Myślę, że mocni u siebie Blue Jackets zdołają wygrać to spotkanie, Myślę, że w czasie regulaminowym, ale dla bezpieczeństwa stawiam ML.
Spotkanie: Kings - Sharks
Typ: Kings lub remis @1,53
Miałem wątpliwości co do tego meczu, ale widziałem urywki gry rekinów z kaczkami i nie wydaje mi się żeby dzisiaj zagrali o wiele lepiej. Wzmocnienie obrony Karlssonem nie przyniosło oczekiwanego rezultatu. Sharks stracili 5 bramek. Z drugiej strony Ducks nie mieli ogromnej liczby okazji. Winą za porażkę obarczał bym chyba słabą dyspozycję goalie Rekinów - Jonesa. Z tego co mi wiadomo bramkarz zostaje ten sam, rotacji w składzie też raczej nie będzie więc ryzykuję zakład na brak przegranej Kings w regular. Ciekawym wzmocnieniem jest przyjście Kovalchuka z KHL. W preseason widać było że jest w niezłej formie. Mamy też Kopitara i Doughty&#39;ego w dobrej dyspozycji. Kings grają u siebie z odwiecznym rywalem. Inauguracja sezonu to wielka motywacja. Gra Rekinów nie przekonuje więc stawiam na brak przegranej gospodarzy w regular.
AKO @2,45
EDIT: Zapomniałem dodać. Proszę poczekać z punktami reputacji aż typ wejdzie i ostrożnie ze stawkami bo to dopiero początek sezonu! ????
Co do meritum to też liczę na Kurtki dziś, i jak najbardziej jestem za typem na Blue Jackets,
Co do drugiego typu ja osobiście widze to inaczej. Masz racje ze Rekiny zagrały słaby mecz, Kaczki co miały strzelic, strzeliły, zawalił bramkarz i obrona tez sie nie popisała. Karlssona trzeba wkomponowac i mysle ze ten drugi mecz juz bedzie wygladał inaczej, Rekiny poprawia gre w obronie, golie sie wezmie do roboty i atak tez bedzie skuteczniejszy bo naprawde maja kim grac. Pavelski, Thornton, Couture, młodzi dobrze rokujacy Meier, Kane, Hertl, Donskoy. Osobiscie wyzej cenie Sharks i wydaje sie ze maja wiekszy potencjał. Ale ten mecz to derby Kalafiorni i wszytsko moze byc. Czesto tak jest ze druzyna po pierwszym kiepskim meczu, drugi gra zupełnie inny( przykład Bruins jest najbliższy czasowo).
Ja w tym meczu licze na Sharks i dam dubel win ml Sharks, Blue Jackets
Oczywiscie moze byc tak ze i Twoj typ i mój wejda czego Tobie i Sobie życzę. ????
To NHL nie ma słabych druzyn, poziom sie wyrównuje, czesto dezyduje forma dnia, szczescie , merytoryczne dyskusje jak najbardziej w cenie.
Pozdrawiam
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zagrałem na Kings dlatego właśnie że to derby i gracze Los Angeles na inaugarcje u siebie tanio skóry nie sprzedadzą. Ja także cenie bardziej Sharks. O Ile na wschodzie sympatyzuje z Capitals o tyle na Zachodzie to właśnie Sharks chciałbym zobaczyć w finale na wiosnę. Tak więc - liczę na wynik remisowy i wygrana Rekinów w OT ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witam. Wchodze dopiero w ten swiat i co oznacza OT/SO?
Oznacza to, że drużyna zwycięży w czasie regulaminowym, dogrywce (OT - Overtime) lub rzutach karnych (SO - shootout). W razie wszelwkich pytań nie krępuj się i pytaj. Im więcej ludzi zainteresowanych hokejem w naszym kraju tym lepiej ????
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Dorzucę parę groszy od siebie bo widzę że w końcu jakaś dyskusja się wywiązała w temacie. Rekiny nie były słabsze a kaczki nie były lepsze tylko skuteczniejsze, to co mieli do wykorzystania to strzelili, Sharks pomimo straconych 5 bramek mogło wygrać ten mecz gdyby nie mieli tak fatalnej skuteczności bo oglądałem cały mecz i naprawdę mieli tych okazji sporo i dobrze wyglądała ich gra. Szczerze mówiąc wątpię aby w najbliższym czasie mieli podobny mecz jeśli chodzi o skuteczność, a co do dzisiejszego meczu, granie w jedną lub w drugą stronę mija się z celem bo to ruletka a kursy nie zachęcają do takiego ryzykowania więc najlepszym wyborem będzie tu over.
Sharks v LA Kings
over 5.5
@1.98⛔⛔2:2 po 20min i przez kolejne 40min nic ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mi się wydaje że granie underu/over w tym spotkaniu to również ruletka. Ostatnio over 5,5 między tymi zespołami padł dziesięć spotkań temu, ale biorąc pod uwagę dyspozycję Jonesa (nie wiem czy źle zagrał czy to kaczki wykazały się mega skutecznością) może paść over. Będziemy mądrzejsi około 7:00 ????
 
N 0

nanana

Użytkownik
Dzieki za temat, bede zagladal, od czasu do czasu moze wkleje jakis typ. Co do malej aktywnosci, w dziale kupony jest dwoch uzytkownikow, ktorzy podaja swoje typy na hokeja, miedzy innymi na nhl i moze tam wiele osob zaglada.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom