>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.10.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 4. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina : 21:00
Spotkanie : Jablonec - Dynamo K.
Typ: Jablonec
Kurs: 2.68
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Do wyboru , do koloru jeśli idzie o kopaną dzisiaj głównie za sprawą rozgrywek LE. Wybrałem to spotkanie gdyż uważam że gospodarze mają realne szanse na zwycięstwo.
Jestem pod wrażeniem ich ligowej wygranej z przed 10 dni kiedy to ograli zdecydowanie w domu nie byle kogo bo Pilzno ( 3:0) co na pewno było pewną niespodzianką , w ubiegły weekend pokonali na wyjeździe Teplice ( 2:1). Oczywiście to rodzime rozgrywki ligowe a nie LE niemniej jednak należy na te wyniki zwrócić uwagę przyglądając się dzisiejszemu meczowi.
Jablonec w rywalizacji grupowej prócz Dynama za rywali ma jeszcze Rennes i Astanę. To właśnie Francuzi byli pierwszym rywalem i trzeba powiedzieć że Czesi mogą mówić o pechu gdyż w wyjazdowym meczu przegrali 2:1 tracąc gola w doliczonym czasie gry z rzutu karnego. U siebie w domu w konfrontacji z Dynamem powinni liczyć na więcej szczęścia , a w głównej mierze pokazać dobra i skuteczną grę.
Dzisiejszy rywal , ekipa Dynama w lidze od lat walczy o prestiż jedynie z Szachtarem , jeśli idzie o występy w europejskich pucharach niewątpliwie jest drużyną dużo bardziej doświadczoną i ograną. Ukraińcy też mogą mówić o pechu gdyż w pierwszej kolejce zaledwie zremisowali z Astaną w domu 2:2 tracąc bramkę także w doliczonym czasie ( 95 min). Dynamo to jednak dużo słabsza drużyna niż kilka lat temu gdy zdążyła nas przyzwyczaić do występów w fazie grupowej LM. Skład oparty głównie na Ukraińcach z domieszką słowiańską . Słoweniec Verbić , Chorwat Pivaric , oraz nasz Tomasz Kędziora stanowią zagraniczny zaciąg stanowiący w dużej mierze o sile zespołu. Czasy kiedy w ekipie z Kijowa można było zobaczyć 2-3 Brazylijczyków o niezłych umiejętnościach póki co odeszły w niepamięć.
Podsumowując , uważam że gospodarzy stać na domową wygraną z trudnym przeciwnikiem lecz mającym lata świetności za sobą.
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Gl.Rangers - Rapid W.
Typ: 1.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę - TAK
Kurs: 1.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Rangersi pod wodzą Stevena Gerrarda wyglądają naprawdę całkiem nieźle. Co prawda ich gra nie jest ładna dla oka, ale są zabójczo skuteczni. W ostatnim meczu w LE z Villarrealem mieliśmy tego idealny przykład - zupełna dominacja gospodarzy w tamtym meczu, a Rangersi i tak zdołali zdobyć 2 gole, mimo że mieli tylko 5 strzałów (2 celne), podobnie się to miało z Ufą, gdzie nawet w 9 byli w stanie się dobrze bronić czy Osijeką, którą rozpracowali taktycznie. Ich dużym atutem jest własne boiska na którym przegrali ostatnio w marcu 2018, ale także stałe fragmenty gry i szczelna defensywa.
Co do gości to grają mocno w kratkę, o ile wygrana ze Spartakiem Moskwa u siebie (2-0) jest bardzo dobrym wynikiem, tak ich mecze wyjazdowe są bardzo słabe. W ostatnich 6 meczach (licząc regulaminowy czas) - nie byli w stanie ani razu wygrać, co prawda zdobywają zawsze minimum 1 bramkę, ale tracą najczęściej 2.
Przewiduje zwycięstwo Rangersów, które zabezpieczam wygraniem min. 1 połowy gdyby przegrali np. 1 połowę.
Przewidywany wynik 2-1 dla Rangersów
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LE
Godzina 18:55
Spotkanie : Bayer L : AEK Larnaca
Typ : Bayer strzeli over 3.5 gola
Kurs : 4,80
Bukmacher : Unibet
Bayer w tym sezonie kompletnie zawodzi swoich fanów i atmosfera na pewno nie jest za wesoła ale to w lidze natomiast trochę więcej radości Bayer dał swoim fanom w fazie grupowej LE gdzie w pierwszej kolejce wygrał na wyjeżdzie z Ludogorets 3:2 , co do gości to dla nich gra w fazie grupowej LE to na pewno już jest szczyt marzeń , w pierwszej kolejce AEK grał u siebie z Zurich i niestety chłopaki polegli 0:1 , dziś jednak w meczu z Leverkusen nie daję im za wiele szans a że Bayer będzie chciał zrehabilitować się za fatalną grę w Bundeslidze to liczę na worek bramek z ich strony , nie ma co chyba porównywać obu drużyn bo wiadomo kto lepszy chociaż z drugiej strony wszystko zależy jak Bayer podejdzie do tego spotkania ale myślę że poważnie , Bayer w lidze gra w niedzielę z Freiburgiem na ich terenie ale myślę że dziś zagrają na maksa a że strzelać potrafią pokazali już w pierwszej kolejce LE strzelając na wyjeżdzie 3 bramki dziś liczę na jedną więcej !
✅380
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
J 108

jasiecky

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / LE
Godzina 21:00
Spotkanie : Krasnodar - Sevilla
Typ : Sevilla
Kurs : 2.3
Bukmacher: forbet
Zacznę od tego, że kursy na to spotkanie są moim zdaniem przesadzone. Rozumiem, że Sevilla gra na wyjeździe, ale od czasu zmiany trenera gra wyśmienicie i widać, że są na gazie. Grają piękny efektowny futbol, nastawiony na ofensywną grę i jestem pewien, że i w tym spotkaniu udowodnią, że są zespołem conajmniej o klasę lepszym od swoich przeciwników. Stawiam tu na pewną wygraną drużyny z Hiszpanii.
⛔100
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ZEA Premier League
Godzina: 18:00
Spotkanie: Al Nasr - Dibba AL Fujairah

Typ: 1
Kurs: 1.76
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
W tym dniu również pokuszę się o coś innego niż europejskie puchary- wybieram egzotyczny kierunek. Drużyna gospodarzy w zeszłym sezonie nie zakwalifikowała się do Azjatyckiej ligi mistrzów ze względu na słaba końcówkę sezonu. Odszedł z drużyny najlepszy strzelec Marcelo Cirino(10bramek) ale za to sprowadzili do siebie dwa głośne nazwiska Cabaye i Negredo(2 kolejki temu dołączył do drużyny). Doszło również kilka ciekawych zawodników z innych regionów którzy na papierze wyglądają na solidnych piłkarzy. Niestety początek sezonu to kompletny dramat w wykonaniu drużyny Al Nasr ich bilans 0-0-4. Drużyna Al Nasr to od kilku lat ekipa która zawsze plasuje się w pierwszej połowie tabeli na koniec sezonu, wiadome jest to, ze nie są to chłopcy do bicia i kiedyś muszą wygrać ten mecz. Uważam, że jakość piłkarzy na papierze zdecydowanie lepsza niż przeciwników, dodatkowo grają na własnym stadionie z drużyną która w tamtym roku walczyła do samego końca o utrzymanie- 3pkt są tutaj bardzo realne. Uważam, że wcześniej wymieniony Negredo powinien pokazać swoje umiejętności poprowadzić drużynę gospodarzy do zwycięstwo. Swoją drogą w swoim pierwszym meczu zmarnował karnego, ale w drugim meczu już trafił do siatki. Oby jutro miał nastawiony dobrze celownik. Powodzenia.
✅76
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, National Hockey League
Godzina: 04:00
Spotkanie: Vancouver Canucks - Calgary Flames
Typ: Handicap Calgary Flames -1
Kurs: 2.67
Bukmacher:
1xbet
Analiza: Głównie oparta będzie na presezonie. Fatalny presezon w wykonaniy Canucks, 7 meczy w tym 6 porażek i zwycięstwo po dogrywce, bilans bramkowy 11:30 dające im ostatnie miejsce w owych rozgrywkach. Co prawda w ubiegłym sezonie nie błyszczeli ale tak źle to nie grali. W presezonie nie wystąpili bracia Sedin`owie, reszta zawodników pokazała się w niektórych meczach, jedni grali dłużej a inni sumarycznie. Trener sprawdził nowego bramkarza, 19 letniego DiPietro, który zagrał niecałą tercję. Co prawda Edler, Horvat, Boeser czy Baerthschi zdobyli kilka punktów ale co z tego jak bez Sedin`ów ta drużyna praktycznie nie istnieje. Dodatkowo w ubiegłym sezonie drużynę opuścił Vanek. Co do Calgary, ich presezon nie należał do najlepszych, zagrali oni najwięcej meczy bo aż 10, wygrywając 4, przegrywając 6 w czym 3 po dogrywce, bilans 38:38. W drużynie bez większych zmian głównie Smith na bramce, punktujący zawodnicy z zeszłego sezonu byli zauważalni w tegorocznym presezonie, jedyną niespodziankom dla mnie były występy 20 letniego Dilion`a Dube, który w 7 meczach zanotował 4 bramki i 2 asysty.
Dodatkowo w drużynie z Vancouver kontuzjowani są Dorsett, nowo przybyły Roussel i najprawdopodobniej Virtannen, w drużynie gości wszyscy sprawni fizycznie.
W presezonie pomiędzy tymi drużynami doszło do 2 spotkań oba wygrała drużyna z Calgary na wyjeździe 4:1 i w domu 5:2.
⛔100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Tokio
Godzina: 05:00
Spotkanie: J-L Struff - J.Chardy
Typ: J.Chardy
Kurs: 2.1
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ja nie widzę osobiście Francuza w roli underdoga. Korty twarde w hali, wiec wiatr nie przeszkadza+korty szybsze. Struff generalnie jest lepszy na wolniejszych nawierzchniach, Chardy natomiast jest lepszy wszędzie, gdziekolwiek serwis może robić różnicę, wiec idealnie wszystko pod niego. Ani jeden, ani drugi nie jest w super dyspozycji, wiec w sam raz dla tego, który jest bardziej stabilny serwisowo.
⛔100
 
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europy
Spotkanie: Chelsea – MOL Vidi
Typ: Chelsea (-2,-2,5) (AH)
Kurs: 1,61
Bukmacher: LVBet
Godz: 21:00
Analiza:
Liga Europy. Mecz chyba z największą przepaścią między drużynami. Chelsea uznana w całej Europie marka i Węgrzy, którym nie dawano większych szans na pokonanie wcześniejszych rywali, a co dopiero na awans do fazy pucharowej. Na tym szczceblu jednak już zostali sprowadzeni na ziemię. W pierwszym meczy i to u siebie ulegli BATE 0;2. Nie sądzę, aby Londyńczycy byli bardziej łaskawi i nie pokazali miejsca w szereg przyjezdnym. Zwłaszcza, że kibice oczekują efektownej gry i wysokich wygranych, po dwóch kolejnych ligowych remisach. Bilans w PL i klasa rywala nastrajają optymistycznie i dlatego typuję wysoką wygraną. NA wypadek minimalizmy Anglików przy dwubramkowyej wygranej zwrot połowy stawki.
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Koszykówka, Liga Mistrzów - finałowa faza
20:00
Medi Bayreuth vs Polski Cukier Toruń
Typ: Polski Cukier Toruń (włącznie z ewentualną dogrywką)
Kurs: 4,4
efortuna
W pierwszym meczu między tymi zespołami w Toruniu padł wynik 73:73. Jest to typ patriotyczny ;-) Po prostu chcę oglądać mecze polskich zespołów w konfrontacjach z innymi europejskimi zespołami klubowymi. Myślę iż niemiecka drużyna jest w zasięgu Torunian.
https://s5.sir.sportradar.com/fortuna2/pl/2/season/55429/h2h/match/15809454
Pozdrawiam
ps. Za drobne Chelsea z Vidi ht/ft 2/1 po kursie ze @ 34 w fortunie
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, National Hockey League
Godzina: 04:30
Spotkanie: San Jose - Anaheim
Typ: handicap 0:1,5 - San Jose
Kurs: 2.57
Bukmacher:
efortuna
Analiza:
Witam. Na dziś mam jeden bardzo ciekawy typ prosto z lodowisk NHL. Dziś rozpoczyna się długi sezon, a faworyt tego meczu jest jeden. Bardzo mocna obrona z zeszłego sezonu gospodarzy, została wzmocniona jednym z najlepszych obrońców całej ligi czyli Erikiem Karlssonem. Były gracz Ottawy od momentu mojego zainteresowania tą ligą mnie mega denerwował, ponieważ lubiłem pograć przeciwko jego drużynie, a ten notorycznie, albo strzelał bramki, albo rozbijał ataki moich faworytów. Dodatkowo Anaheim jest bardzo osłabione przed meczem z powodu kontuzji. Własne lodowisko powinno sprzyjać gospodarzom + kontuzje rywali + chyba na chwilę obecną najlepsza obrona ligi = minimum 2 bramkowe zwycięstwo San Jose. Ja tak to widzę, a kurs 2,57 daje mi ochotę do pogrania dzisiejszej nocy i mam nadzieję zarobienia pieniążków ;) Życzę wszystkim dobrej nocy.
⛔100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Washington Capitals - Boston Bruins
Typ: Washington Capitals / powyżej 4,5 bramki
Kurs: 2,86
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dzisiaj w nocy rusza moja ulubiona liga hokejowa czyli NHL , na początek juz swietne starcie pomiędzy Washington , a Boston Bruins. Obie ekipy chca dobrze rozpoczac sezon wiec pojedynek bedzie zaciety , wystapia w swoich najsilniejszych składach. Obie drużyny sezon przygotowawczy rozegrały w kratkę , duzo zmian w składach , spotkały sie dwukrotnie 2tygodnie temu i góra byl Boston , lecz w tych pojedynkach zabraklo najlepszych zawodnikow Washington, skład był obsadzony inaczej niz będzie dzisiaj. A zagraja Ovechkin , Kuznetsov, Carlson, nie grali oni w tamtych meczach. Licze ,ze oni poprowadzą zespół do zwycięstwa . Boston uległ w ostatnim spotkaniu z Philadelphia 1:4 a mial w skladzie między innymi Marchanda czy Krejci. Liczę tu na kilka bramek w meczu.
Ciekawie wyglada też spotkanie San Jose z Anaheim , goście maja kilka kontuzji w druzynie lecz powinni sie liczyc w tym meczu a kurs na 2,5 bramki gości to 2,20 wiec warto.
Grasz ? Daj ????
✅186
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
ferguson2 646,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Qarabag - Arsenal
Typ: BTS obie strzelą
Kurs: 1,99
Bukmacher: fortuna
Analiza: Qarabag na pewno nie sprzeda łatwo skóry rywalowi. W poprzednim sezonie Ligi Mistrzów sprawili bodajże niespodziankę z Atletico. Tutaj też Arsenal będzie musiał się sporo napracować żeby wygrać. Po pierwsze podróż jest daleka, po drugie nie są przyzwyczajeni do gry z takimi rywalami. Qarabag zamierza się pokazać, zespół ma swoich szeregach kilku piłkarzy którzy są w stanie strzelić bramkę. Patrząc na ich ostatnie spotkania można to potwierdzić, mimo tego że grają w dużo gorszej lidze niż angielska. Arsenal traci bramkę praktycznie w każdym meczu i myślę, że w tym będzie podobnie.
⛔100
 
kary12 2,7K

kary12

Użytkownik
Dyscyplina: Esport - League of Legends, Mistrzostwa Świata 2018
Godzina: 10:00
Spotkanie: SuperMassive - G2 Esports
Typ: G2 Esports
Kurs: 1.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam! Na dziś wybrałem spotkanie w league of legends pomiędzy G2 a SuperMassive. Faworytem spotkania oczywiście drużyna Jankosa. Dwa dni temu kurs na ich zwycięstwo wynosił 1.25 i nie udało im się wygrać. Tym razem obstawiam ich zwycięstwo. Przede wszystkim musimy pamiętać, że te gry to bo1 (do jednej wygranej mapy), czyli od czasu do czasu drużyna mniej faworyzowana wygra. G2 w tamtej grze wyglądało tragicznie, jakby nie wiedzieli, co robić. Nie potrafili wykorzystać swojego potencjału, a i champion select w ich wykonaniu nie był najlepszy, Wydaję mi się, że wyciągnęli wnioski z tamtych gier i zrobią wszystko, aby wejść do następnej fazy, gdyz jeśli zajmą drugie miejsce będą musięli grać na kogoś ze zwycięzców swoich grup w play-inach (czyli najprawdpoodbniej G-Rex, Cloud9 lub EDG), a to nie są łatwi przeciwnicy. Miemy nadzieję, że tym razem G2 zagra po prostu swoje.
✅45
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
mireck 33

mireck

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina : 18:55
Spotkanie : Anderlecht - Dynamo Zagrzeb
Typ: Dynamo +2,5 gola
Kurs: 7.8
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Przede wszystkim forma. Anderlecht w ostatnich 5 meczach strzelił zaledwie 2 gole tracąc w tym samym czasie 6. Mają problem strzelić cokolwiek nawet grając prawie 70 minut w 11 na 10 jak to miało miejsce w ostatnim meczu z St. Truiden. Ich gra jest bezbarwna, bez pomysłu i polotu. Nie funkcją skrzydła, obrona ani środek pola. Pistolet się zaciął, co było widać w meczu ze Spartakiem, mimo 8 strzałów, żaden nie trafił w światło bramki. W ich grze, przynajmniej w LE na ten moment nie widac zaangażowania.
Po drugiej stronie stoi zespół Dynama Z. który jakimś cudem i na własne życzenie nie zakwalifikował się do LM. Widać rozgoryczenie i podrażnienie w zespole, bardzo dużą motywację. Jak wiemy zwycięstwa LE ma gwarantowany udział w LM - czemu nie spróbować? Dynamo w przeciwieństwie do oponenta ma bardzo dobrze nastawione celowniki. W ostatnich 5 meczach ustrzelili przeciwników aż 11 razy tracąc przy tym 4 gole. W ich grze widać finezję i nieszablonowość. Widać też zaangażowanie. W ostatnim meczu z Fenerbache mieli 15 strzałów!! Z czego prawie połowę celnych. Na dobrą sprawę 4-1 to był i tak niski wymiar kary. Nie ma co ukrywać, że to Trnawa miała być dostarczycielem punktów w tej grupie a jednak Anderlecht Sobie nie poradził, a Fenerbache miało się bić o 1 miejsce.
Dynamo ma niesamowity potencjał i pomysł na grę, nie jest nękane kontuzjami. Do tego nie odpuszcza przy prowadzeniu 1-2 bramkami. Gra dalej swoje, myślę że w dzisiejszym meczu możemy zobaczyć wynik typu 3-1/ 4-1 dla Dynama. Do bezpieczniejszej gry jest czysty win lub over 1,5 gola. Ale myślę, że jesli zagrają tak jak 2 tygodnie temu z Fenrbach to 3-4 gole spokojnie wpakują Fiołkom.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Zenit St Petersburg - Slavia Praga
Typ: Liczba Rzutów rożnych Gości - ponad 3.5

Kurs: 1.67
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Drużyna gości ma kim postraszyć w ataku gospodarzy, a wiadomo Rosyjskie tereny nie są wygodne dla żadnej drużyny. Drużyna z stolicy Czech w ostatnich 10 swoich spotkaniach zawsze pokrywała linię na rzuty rożne powyżej 3, a wydaje mi się, że w tak ofensywnym meczu jaki zapowiada się w Petersburgu nie powinno to być dla nich większym problemem. Myślałem nad wizją over 2.5 gola w meczu, ale wybrałem bezpieczniejszą opcję.
✅67
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e- sport CS: GO
Godzina: 14:00
Spotkanie: PACT - AGO
Typ: powyżej 2.5 map
Kurs: 2.00
Bukmacher: LVBet
Analiza: dzisiejszego popołudnia czeka nas ciekawe półfinałowe spotkanie w kwalifikacjach do turnieju Toyota Master Bangkok 2018. Ciekawe z tego względu, że zagrają dwie polskie drużyny.
Mimo, że kursy są zdecydowanie na korzyść AGO, to uważam że nie wygrają tego do zera. Nie są oni w swojej najlepszej formie a na dodatek często powtarzają, że nie lubią grać z polskimi drużynami.
Odkąd do PACT dołączył ToM223 to idzie im coraz lepiej. Nie ukrywam, że bardzo liczę na to, że ugrają traina, którego prawdopodobnie wybiorą. Świetnie radzą sobie na tej mapie. Wczoraj wygrana na train z PRIDE, dzień wcześniej pogrom 16:3 z x-kom oraz kilka dni temu porażka ale 19:22 z Kinguin, które jak wiadomo ostatnio gra rewelacyjnie, można powiedzieć że aktualnie top 1-2 w Polsce. Oczywiście pojedynków na pociągach mieli zdecydowanie więcej natomiast przytoczyłem tylko trzy ostatnie.
Nie mówię, że tutaj PACT wygra ale powinni powalczyć a my zobaczymy trzy mapy.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Białoruś
Godzina: 18:00
Spotkanie: Yunost Minsk - Gomel
Typ: Yunost Minsk
Kurs: 1.66
Bukmacher: Lvbet
Analiza:

Forma jaką prezentuje na taflach w Białorusi drużyna Yunost jest genialna. 10 meczów i 30 punktów, czyli wszystkie spotkania wygrane w regulaminowych 60 minutach. Jak co sezon są stawiani w roli głównych faworytów do wygrania. Ostatnie dwa sezony miały identyczny scenariusz. Yunost zgodnie z planem dochodzili do finału, a tam czekali na nich hokeiści z Grodna. Oba finały przegrali. Dzisiejszego przeciwnika już podejmowali w tym sezonie na swojej tafli i wygrali 6-3. U siebie mają bilans bramek 27-6, a ogólnie 47-10 więc wynik bardzo dobry.
Dodatkowo napiszę, że wszystkie mecze kończyły się handicapami. Wyjątkiem jest jedno spotkanie z młodzieżówką Białorusi, która zwykle zbiera bęcki od każdego. Wtedy zawodnicy z Mińska wygrali tylko 2-3 strzelając trzy gole w ostatniej tercji.
Gomel plasuje się na trzeciej pozycji ze stratą 7 punktów do lidera. Widać, że zdobywają punkty z ekipami niżej notowanymi. Przegrali dotychczas trzy raz - 2x z Soligorskiem i raz z Yunost. Dziś stawiam na wygraną gospodarzy.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina ; pilka nozna ;LE/ grupa K
Godzina : 16:50
Spotkanie ; Astana - Rennes
Typ : Astana
Kurs ; 2,2
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Drugie spotkanie zespolow z grupy K pomiedzy kazachska Astana a francuskim Rennes zapowiada sie moim zdaniem ciekawie. 1 spotkanie w tej grupie Astana zremisowala na wyjezdzie 2:2 z Dynamo Kyiv, natomiast
Rennes wygral u siebie z czeskim Jabloneckiem 2:1.Dzis Rennes przyjezdza do Astany,wiemy jak ciezko jest
grac druzynom na tym terenie.W lidze francuskiej Rennes nie spisuje sie rewelacyjnie po 8 spotkaniach
zajmuje 16 pozycje z 8 punktami ( 2-2-4 bramki 10:13 ). Natomiast Astana jest liderem swojej ligi na 27 spotkan
ma 67 punktow ( 21-4-2 bramki 55:14 ).Oczywiscie obie ligi reprezentuja rozny poziom,przewaga po stronie
ligi francuskiej,jednak dzis na wlasnym stadionie i przy wsparciu publicznosci moim zdaniem Astana jest
w stanie zgarnac trzy punkty odnoszac zwyciestwo.
pozdrawiam i zycze powodzenia.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
bikej93 314

bikej93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA - SINGIEL: Pekin (Chiny), twarda
Godzina: 13:30
Spotkanie: Pliskova Ka. - Wang Q.
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam miło i serdecznie forumowiczów, dziś na cel obieram kolejny moim zdaniem pewniejszy niż mniej pewniejszy mecz pomiędzy notowaną z nr 7 w rankingu czeszką Pliskovą, a jej rywalką z Chin plasującą się na 28 pozycji. Mecz na twardej murawie gdzie jako atut zamieni to Czeszka, poza tym jej serwis będzie unikatowy jak wiatr który wiał w betlejemskiej stajence. Czeszka jest ostatnio w dobrej dyspozycji w przeciwieństwie do mojej byłej. Chinka maksymalnie co może osiągnąć w spotkaniu to seta w trakcie meczu jak i setę po przegranej. Ja osobiście robię wjazd w okolicy 15000 groszy i mam nadzieję że uda się nam zwiększyć budżet. Powodzenia ????
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom