>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sharbing w polskim wykonaniu

ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Siedzi ktoś w temacie? Nawiążę współpracę z profesjonalistą celem testowania projektu, bowiem ostatnio doszedłem do wniosku, iż osiąganie +EV długofalowo jest u naszych buków jak najbardziej możliwe, nawet mimo 12% podatku. Proszę o nie dopytywanie się, co to jest +EV, jestem wystarczająco zajęty, także interesuje mnie tylko poważna wymiana opinii.
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
Mimo 12% podatku to i kursy są duzo niższe (nawet do 40-50% na typowym value) oraz są ograniczenia-limity jak dla dzieci + spadki/blokady po &quot;agresywnej&quot; grze. W polskie buki to mozna w zeszycie grać albo po fantazjować ...
 
cock 756

cock

Użytkownik
Oczywiście że jest...
Warunki:
- oglądasz mecz
- wchodzisz na przełamanie wyniku ok 75 minuty czyli kursy ok 3,50 - 6,00
Jestem świeżo po testach. Chciałem obrócić bonusem, takie granie pozwoliło mi wycisnąć ponad 2000 w niecały tydzień na singlach ze stawkami 20/40 pln. Potem petarda, bo cierpliwości nie mam ako z kursem 2,17 i finalnie stan konta 479 ???? Bonus obróciłem w 4 dni, stan konta spuchł całe 20% ;)
Twój plan jest realny. Doskonały money management i hołd zasadzie tłum nie ma racji. Innej opcji na polskie realia NIE MA. ????
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
Kolega wyżej zrobił test, wygral i przegrał bo zabrakło cierpliwości w hazardowe granie... Najważniejsze są jego wnioski, to działa ... ???? Nie wiem czy to powrót do przeszłości, albo czy Wam zrobiono pranie bani ...
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Można dokładniej? Te kursy w momencie grania były +EV? Jeśli tak, to w porównaniu do kogo? I jeśli były, to jakie średnie value i na jakiej bazie spotkań? Da się inaczej. Zawsze jest sposób, tylko czasami trzeba go trochę poszukać. Wiadomo, nikt o zdrowych zmysłach nie podzieli się na forum publicznym sposobem przynoszącym mu realne pieniądze. Akurat nisza, którą znalazłem jest o tyle bezpieczna, że mogę podać komukolwiek typy do obstawy, a on i tak bez moich narzędzi nie jest w stanie znaleźć kolejnego na własną rękę. Akurat ja mieszkam w takim miejscu, że nie zdążę dojechać do najbliższego punktu buka i obstawić przed spadkiem kursu, także potrzebuję kogoś, kto byłby w stanie to zrobić. A średnio chce mi się tkwić pod budą dzień w dzień ????
Pranie bani? A, rozumiem. Ty twierdzisz, że nie można długofalowo brać u polskich buków value, czyli Ty nie potrafisz, to nikt inny nie potrafi? Siedzę w biznesie długie lata, od wielu lat zarabiam na Betfair, mam przywalone Premium Charge, nie potrzebuję żadnych soft buków do szczęścia, ale z uwagi na fakt, że czasami nudzę się i jestem ambitny, to postawiłem sobie za cel sprawdzenie czy u polskich da się zarobić. Da się. Aczkolwiek dojście do tego, w jaki sposób to nie jest kwestia tygodnia czy miesiąca. Typowo polskie podejście: &quot;ja nie umiem, to na pewno się nie da&quot;. I średnio mnie interesuje czy w to wierzysz czy nie, nie mam absolutnie żadnego celu w tym, żeby komukolwiek cokolwiek udowadniać. Nie mam czasu na pierdoły, czas to dla mnie pieniądz. Widzę, że nie ma zainteresowania tematem. Spoko. Nikogo na siłę nie zmuszam. Pojawi się ktoś, to siedzi dłużej w biznesie, to wie, gdzie mnie znaleźć. Ostatnie na co mam ochotę to udowadnianie na jakimś forum komuś, że Ziemia nie jest płaska...
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Myśle ze jest to możliwe tylko trzeba kombinować z kontami lub grać w punkcie czasem.
Dodatkowo trzeba non stop siedzieć w kursach.
W ostatnim miesiącu lub trochę ponad znalazłem około 5 typów które po podatku dawały dużo wyższe kursy niż netowe i na pewno były błędne. Do meczów zleciały ostro w dół lub linie były poprawione.
Przy 2 typach miałem zwrot stawki jako ze niby był błąd w ofercie reszta rozliczona normalnie. Mam na myśli w dodatkowych dwóch.
Z tymi limitami w sumie tez nie jest do końca prawda, bo spokojnie nawet 3 polska można puścić za 5k. Na lv bet np mam teraz dużo niższe limity ale można posyłać bardz dużo kuponów.
Z dodatkowym softem i przy dobrym filtrowaniu oferty można na pewno złapać kilka pozycji w miesiącu.
Przez kilka pozycji mam na myśli mocne błędy. Nie zajmuje się np zakładem gdzie jest kilka % bo przy nich jest tez duża variancia.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
po co grać u polskich buków gdy można na bet365?
Dla czystej satysfakcji, że mimo 12% podatku i ostro zaniżonych kursów mimo wszystko jesteś w stanie być tu na plus. Poza tym, 365 zlimituje, prędzej czy później. Owszem, możesz otwierać milion pięćset kont na znajomych. Ale jeśli wiesz, jak zrobić value u polskich buków, to nawet jeśli tutaj limitują &quot;na gębę&quot;, to podeślesz jakiegokolwiek kumpla do punktu i masz zagrane. Poza tym, jeśli jesteś w stanie robić +EV u polskich buków na bazie kilku tysięcy betów, to jesteś na takim poziomie zaawansowania, że nie potrzebujesz jakichkolwiek buków do tego, żeby zarabiać, także robisz to dla zabawy.
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Generalnie to co piszesz jest częściowo bez sensu.
Jeżeli robiłbyś zakłady +ev to po co miałbyś robić to dla satysfakcji jeżeli w necie zarobiłbys z automatu 12% więcej.
Po drugie piszesz już któryś raz o kilu tysiącach prób.
Policz to, kilka tysięcy dajmy na to 4000 typów, przy założeniu grania przez dwa lata to 166 typów na miesiąc. Dziennie daje to średnio 5-6 typów. To co byś chciał grać? Cześć dni jest pusta całkowicie, znaczy np. w weekend musiałbyś mieć z 15 typów - całkowicie niemożliwe.
W jaki sposób chciałbyś znaleźć tyle spotkan u bukmacherów polskich?
Tyle to może w miesiąc lub 2 znajdziesz. Dodatkowo z wysyłaniem kumpla tez pomysł jest nietrafiony bo taki mecz się trzyma w ofercie czasem kilka sekund, czasem minut lub maksymalnie pare h. Musisz od razu grać on line albo być w punkcie rowno jak wchodzą spotkania.
Na koniec nie trzeba próby kilku tysięcy żeby wiedzieć czy grasz dobrze. To widać po każdym zagranym meczu jeżeli wiesz jaki kurs sam grałeś i jaka jest średnia na rynku.
Jeżeli ktoś Ci da za reszkę 2.5 kurs to nie musisz rzucić 4000 razy żeby wiedzieć, ze to dobry bet.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Nie rozumiesz. Ja robię +EV w Azji, na Betfair, nie chce mi się użerać z jakimkolwiek softowym bukiem, bez znaczenia czy jest to polski czy nie polski. Nie chce mi się co chwilę otwierać nowych kont na nie wiadomo kogo. Wolę te moje kilka procent value u sharpów i święty spokój. Nie chce mi się tego powtarzać po raz wtóry, wyżej jest podane jak byk.
Owszem, na bazie kilku tysięcy, betów, czego po raz kolejny nie rozumiesz? To, że raz czy dwa, a nawet sto razy zrobiłeś +EV nie znaczy, że będziesz robił w nieskończoność. Równie dobrze, możesz sobie wziąć ten kurs 2.5 na reszkę 50 razy, bo masz najzwyczajniej w świecie farta, a później dwieście razy będziesz brał 1.5 i co? Zrób średni plus na większej bazie betów, to porozmawiamy.
Pomysł nietrafiony? A skąd Ty możesz mieć jakiekolwiek pojęcie jak długo &quot;taki mecz&quot; buk trzyma w ofercie? Nie masz zielonego pojęcia, bowiem nie wiesz, o jakiej niszy mówię.
Kończę dyskusję, nie chce mi się użerać z kolejnymi bezsensownymi pytaniami tak samo, jak nie chce mi się użerać z softami. Prawda jest taka, że jeśli ktoś robi +EV, to szkoda mu czasu na bzdury typu jakieś tam forum, ten czas przeznacza na robienie &quot;przemiału&quot; i kolejnych betów.
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Spoko.
Zaczynasz temat i sam się denerwujesz po chwili.
Po prostu mówię Ci ze nikt nie może mieć próby kilku tysięcy betow w polskich bukach i tyle.
Czy bet jest dobry czy nie nie musisz mieć takiej próby żeby stwierdzić. Widzisz co jest na rynku i wiadomo od razu.
Teraz mówisz o innych rynkach i bet fair etc. Ja rozumiem ze tam możesz mieć przemiał dzienny ogromny i zarabiać w sposób ciągły.
W polskim buku nie ma czegoś takiego czekasz po prostu aż prosto mówiąc się pomyli i liczysz ze nie będzie zwrotu, albo grasz mega nisze tylko tu jest problem limitów.
Z podatkiem inne granie jest niemożliwe.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Ja tam się nie denerwuję. Wiem tyle, że w pewnych sytuacjach polskie buki są mile do tyłu. Nie są w stanie odpowiednio szybko reagować na sytuacje i value jest ogromne. Tyle, że trzeba naczekać się na odpowiednią sytuację. Aczkolwiek jeśli ktoś jest w stanie złapać kilka dobrych value u polskich buków, to istnieje wysoka szansa, że wie o co chodzi. Jeśli o mnie chodzi, to wystarczy pokazać mi dwa, trzy bety i będę wiedział czy ktoś jest w stanie u polskich zarabiać długofalowo. Chociaż to i tak są dywagacje. Jeśli ktoś jest w stanie zarabiać u polskich, to nie marnuje swojego czasu i kosi grube dolary w Azji albo na giełdzie.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Nie może. Co tu wyjaśniać? Chłopie, szczyt lenistwa, bez obrazy. Wbijasz w google i masz odpowiedź po kilkunastu sekundach. Nie dojdziesz do niczego jeśli oczekujesz odpowiedzi odnośnie takiego pytania.
 
Do góry Bottom