>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV runda - SEC w Chorzowie (15.09)

Status
Zamknięty.
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Kasprzak - Lambert typ: Lambert 1.87 ✅ Kasprzak przeciętnie jak się spodziewałem
Sprawa jest dla mnie bardzo prosta Kasprzak ma w tej chwili inne priorytety bo jutro przecież finał PGE Ekstraligi i jestem pewny że tam skupi 100% swojej uwagi i najlepszego sprzętu. Krzychu o medal już nie walczy a jak wiadomo Kasprzak jak jedzie o nic to odpuszcza zazwyczaj. Lambert jest 3 w generalce i na pewno jest dużo bardziej zdeterminowany żeby zdobyć dziś medal Mistrzostw Europy. Dla mnie jest duże value na strone Brytola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
furman19 928

furman19

Użytkownik
Hampel v Lambert 2 @ 2.33 STS⛔
Sayfutdinow v Kasprzak 1 @ 1.5✅
Dubelek z mojej strony, pierwszy zakład przeciwko Jarkowi. Nie lubie grać przeciwko niemu bo to moj ulubiony zawodnik, kurs jednak nie jest adekwatny do formy obu zawodników. Jarek jezdzi ostatnio średnio jak na jego mozliwosci. Nie ma predkosci na trasie, w lidze rzadko przekraczał próg 10 punktów. Niestety ale po ciezkiej kontuzji jezdzi wciaż nierówno. Lambert mim ze jezdzi bez przerwy, chyba najwiecej odjechanych meczy z wszystkich zawodnikow w sezonie, to nie przeszkadza mu utrzymywać niesamowitego poziomu. Mega talent, który jezdzi z głową. Sprzet bardzo szybki, walczy o podium, mysle ze ze wzgledu na kurs nalezy to zagrać, ja stawiam szanse 60-40 dla Anglika.
Rosyjska toperda przeciwko Krzysiowi, Rosjanin w czołówce w SEC zawsze w czołówce. Kasprzak dobry sezon w lidze, tutaj zajmuje odlegle pozycje. Motywacja po stronie Rosjanina.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom