>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IX runda - Grand Prix Niemiec w Teterow (22.09)

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Czy Zmarzlik ma jeszcze szansę na MŚ? A może ktoś inny z Polaków wskoczy na końcowe podium? Zapraszam do podawania typów i analiz.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
W forbet moge laczyc 1 bieg + 2 bieg w przedmeczowkach ? Mam tam limit jednego zagrania wiec musze miec pewnosc na 100% wiec nie moge na probe zagrac za 2zika a potem dograc.
Byl ktos w Teterowie 2016 albo 2017 ? Jade jutro i mam kilka pytan
 
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Witam. Moj typ na dzis Hancock zakwalifikuje sie do ósemki kurs 1.75 STS.
Drugi typ Emil Saifudinov tyz w ósemce kurs 1.6
Trzeci ale to juz na ryzyku Zagar w osemce 1.85.
Czwarty ale to juz na mega mega mega ppzytywnej mysli bo dobrym drinu to Cook w osemce (kiedys musi) kurs 5.
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
soltysiao
Pomógł bym z tym Forbetem ale nie wiem do końca... Pewien bukmacher u którego gram za &quot;wirtualne pieniądze&quot; ;-) (na pewno mnie rozumiesz) kopiuje całą ofertę z forbetu od a do z i tam nie ma z tym problemu. Więc możliwe,że regulamin i zasady z tym związane też mają identyczne chociaż nie ma żadnego pkt w regulaminie o tym.
Jak to dzisiaj widzisz? Doyle królem tego toru w GP. Walka o Top8 i mamy dla niego jedne z ważniejszych zawodów w tym sezonie. Forma przednia jak i sprzęt. Tu w Anglii nie schodzi poniżej 12-13pkt. Dla niego GP zawsze numerem jeden i to się już chyba nigdy nie zmieni. Drugi bieg zawodów dla mnie już ciężej ale w pierwszym Doyle bierze to w swoim stylu na tym owalu. Jedyne ale to czasem lubi zacząć jakąś śliwką i potem same trójki. Jutro nie powinien sobie na to pozwolić chociaż przez kontuzje Patryka top8 jest już w całości znane ale aktualnemu mistrzowi nie wypada raczej w następnym sezonie po tytule wypaść poza 8 albo być tam tylko przez kontuzję rywala ;-) Zgodzisz się ze mną? Pozdro i Enjoy na zawodach!
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Lindgren - Zagar 2 2.22 STS ✅ 9-12
Uno - jak pada to zawsze na Mateja ????
Dos - Zagar będzie walczył o utrzymanie w cyklu GP, jeśli pojedzie w dobrym stylu to są na to spore szanse, szczególnie jeśli zgarnie dzisiaj lepszy wynik niż Emil czy Doyle.
Tres - rok temu zwycięstwo na tym torze. Dzisiaj liczę również na dobry wynik i minimum TOP 8.
Quatro - każdy widzi jaka jest forma Fredki, do tego ma raczej pewnie utrzymanko w cyklu GP. Może spinać się o brązowy medal ale niestety póki co atuty z początku sezonu gdzieś poginęły.
Janowski - Sajfudinov 1 1.70 STS ✅ 9-8
Dwa różne cele, Maciej walczy o medal, Emil o utrzymanie. Pierwszy w wyśmienitej formie, z drugim różnie bywa. Ostatnie GP to 11 w Krsko i 14 miejsce w Gorzowie Emila przy czym Maciej o wiele lepiej (6 i 8 miejsce). Dzisiaj liczę też na pola startowe, Janowski 2 razy pojedzie z pola B zaś Rosjanin dwa razy z pola D, przy czym pole D będzie miał wyścigu gdzie zmierzy się z polakiem. Tutaj liczę na powiększenie przewagi Maćka o dwa oczka i spokojne TOP 8, może TOP 4.
Huckenbeck - Przemek Pawlicki 1 1.70 STS ⛔ 2-3
Kai na swoim torze, powinien spokojnie porobić trochę punktów. A już na pewno na takich zawodnikach jak Cook czy Pawlicki, może nawet Holdera wywiezie. Przemek niestety kończy przygodę z GP, jeszcze nie ten poziom. Liczę tutaj na jakieś 5-6 punktów niemca przy 2-3 punktach polaka.
Pozdrawiam.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Mirar nic nie pogineło u Fredki - ma rozwalona rękę i mocno go boli - starcza mu mocy na 2/3 biegi mówi - ale to nie jest to ????
Typ Great - ja mam Doyle z Fredem
Noi pola startowe tutaj mega mega ważne - wewnętrzne niosły mocno ostatnie 2 lata - jesli przygotują podobny tor ...będzie zdecydowane faworyzowanie 1 i 2 pola
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Mirar nic nie pogineło u Fredki - ma rozwalona rękę i mocno go boli - starcza mu mocy na 2/3 biegi mówi - ale to nie jest to ????
Typ Great - ja mam Doyle z Fredem
Noi pola startowe tutaj mega mega ważne - wewnętrzne niosły mocno ostatnie 2 lata - jesli przygotują podobny tor ...będzie zdecydowane faworyzowanie 1 i 2 pola
No wiem ale nawet przed upadkiem już nie jechał tak jak na początku sezonu. Ręka to dodatkowy handicap dla przeciwników. Oby wykurował się na przyszły sezon i rozpoczął z takim samym gazem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom