>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwajcaria NLA / Niemcy DEL / EBEL 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
NLA, DEL, EBEL






Zapraszam do podawania typów z analizami, opinii i ciekawostek dotyczących lig Szwajcarii, Niemiec i ligi EBEL
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Wypadałoby zapoczątkować temat i w tym dziale, liczę że i inni się przyłączą z czasem
Wybaczcie ale bez opisów tym razem, jestem w dość dużym pośpiechu więc rzucę tylko typy na sucho. Gdybym zdąrzył przed meczem to dopiszę kilka słów o każdym:
Koln- Ingolstad
Typ: Koln ML/OT⛔

Schwenninger- Dusseldorf
Typ: Dusseldorf ML/OT✅
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja z kolei proponuje przebudzenie sie vicemistrza z Berlina
Eisbaren Berlin - Bremerhaven (5-2)✅
Typ Eisbaren 60&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Na jutro chciałem zaproponowac cos z ligi Szwajcarskiej
Davos - Ambri Protta
Druzyna z Davos to wielokrotny mistrz kraju, zespoł zawsze walczy o wysokie cele i takie tez sa w tym roku . W zespole trzon został zachowany, są Corvi, Ambuhl, Du Bois, bracia Wieser, Lindgren, Nygren ze wzmocnien To przede wszystkim bramkarz Lindback, i skrzydłowi Pestoni,Prince. Pierwszy mecz w mocnym Lugano nie wyszedł i przegrali 3-1 ale teraz czas sie rehabilitować, przeciwnik jak najbardziej do tego sie nadaje, w nim wyrózniaja sie Dagostini, Plastino, Kubalik, nowotny ale mysle ze na Davos bedzie za mało.
typ Davos win po OT, ML kurs 1,39 (2-5)⛔???? Oj Davos
Rapperswil - Zurich
Mistrz z Zurych równiez nie moze zaliczyc inauguracji do udanych,m gdzie przegrał u siebie z Bern 1-2 po dogrywce . Mimo ze w Zurichu kilka ubytków (Vey, Korpikowski, Pestoni) to jednak całość prezentuje sie lepiej niz beniaminek z Rapperswil w którym mozna wyróznic tylko zawodnikow z przeszloscia w KHL(Gilroy, Wellman)
typ Zurich win po OT, ML kurs 1,42 (1-2)✅
Jeszcze jeden mecz
Bern - Langnau
W druzynie Bern , która wg mnie ma najmocniejszy skład z wieloma reprezentantami kraju , trzon zespołu utrzymany , wzmocniony Musrakiem i Almqustem sa w bramce Genoni, dalej Untersande, Arcobello, Moser,Raufenach, Ebbet, Haas, Scherwey, a wiec bardzo dobrzy i zaprawieni w bojach zawodnicy. Na przeciwka druzyna z Langnau , której kadrwo w ogole nie mozna prównywać z Bern
typ Bern win po OT, ML kurs 1,28 (3-0)✅
Całość ako 2,53⛔
Sa duze szanse ze wszystkie trzy ekipy wygraja w regulaminowym czasie wtedy ako kuz 4,33
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Bremerhaven - Dusseldorf
typ Dusseldorf win po Ml, OT kurs 2,1 Fortuna (3-4)✅
Gospodarze słabo rozpoczeli sezon, jedno zwyciestwo ze słabym Krefeld i dwie porazki, zreszta wg mnie skład tez nie rzuca na kolana. Goscie z Dusseldorfu zbudowali całkiem do rzeczy team (Picard, Gogula, Ridderwal, Olimb, McKieran), dobrze spisuje sie w bramce Niederberger. Wg nie gosci stać na zwyciestwo bo graja na ten moment lepiej i skład tez jakosciowo wydaje sie lepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Augsburg - Eisbaren
Po 1 tercji po 0. Od wczoraj chodzi po glowie ze gospodarze nie przegrają w regulaminowym a może pokusza sie o win
(1-1) w regulaminowym ✅
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis gra NLA i próbuje znów
Davos - Rapperswil
Ekipa gospodarzy narazie bez punktów i o ile przegrana w Lugano bardzie planowa to juz wystep przeciwko Ambri Protta nie przystoi druzynie Davos. Dzisiaj przeciwnik idealny na przełamanie, bo beniaminek z Rapperswil. W zespole z Davos są Corvi, Ambuhl, Du Bois, bracia Wieser, Lindgren, Nygren ze wzmocnien To przede wszystkim bramkarz Lindback, i skrzydłowi Pestoni,Prince. W druzynie gosci ze znanych zawodników Gilroy i Wellman. Mysle ze dzis bedzie wygrana ale znajac Davos moga coś odwinać i daje win
Davos win po OT, ML kurs 1.31✅
Bern - Lugano
Tutaj pojedynej wagi ciezkiej bo spotykają się druzyny z tak zwanej wielkiej czworki. Dla mnie Bern ktore opisywałem przy okazji ligi mistrzów i wyxej ma bardziej zrównoważony sklad i jakisciowo lepszy, nie lekceważe druzyny z Lugano ale myślę ze Bern to bierze dzis
Typ Bern win po ML, OT kurs 1.41✅
Zurych-Langnau
Tutaj mysle ze mistrz kraju u siebie tez sobie poradzi bo mimo wszystko rywal to nie ta półka.
Zurich win po ML, OT kurs 1,38⛔
Ja składam z tego ako
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis piatek i gra jedna z moich ulubionych lig (NLA)
Rapperwil - Bern
Beniaminek kontra wielokrotny mistrz kraju. Gospodarze czekaja na pierwsze zwyciestwo ale mysle ze tym razem sie nie przydarzy, ekipa Rapperswil kadrowo nie moze równac sie z ekipą z Berna W druzynie Berna powtórze wpis , która wg mnie ma najmocniejszy skład z wieloma reprezentantami kraju , trzon zespołu utrzymany , wzmocniony Musrakiem i Almqustem sa w bramce Genoni, dalej Untersande, Arcobello, Moser,Raufenach, Ebbet, Haas, Scherwey, a wiec bardzo dobrzy i zaprawieni w bojach zawodnicy. Uważam ze goscie wygraja w regulaminowym
Bern 60&#39; kurs 1,62 Fortuna (1-5)✅
Do tego dorzucam typ z ligi DEL
Mannheim - Wolfsburg
Druzyna gospodarzy po falstarcie z Dusseldorfen, zaczeła graj to co powinna bo skład maja fajny w tym sezonie, w bramce Picard, dalej Smith(bardzo ciekawy zawodnik), Huhtala, Kolarik, Płachta, Mikkelson, Katic, Adam ,Larki. Trzon zespołu utrzymany i wzmocniony, wg mnie skład personalnie lepszy od druzyny z Wolfsburga.
Spodziewam sie zwyciestwa gospodarzy w regulaminowym
Mannhiem 60&#39; kurs 1,65 fortuna (6-3)✅
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Augsburg- Dusseldorf
Typ: Augsburg ML/OT⛔

Kolejna porażka w meczu na styku... pech nie opuszcza Agsubrga

Witam Panowie po kilku dniach przerwy, nie udzielałem się z braku czasu ale w końcu przy początku weekendu znalazłem czas żeby podzielić się swoimi przemyśleniami.
Typuję tu w stronę gospodarzy którzy w pierwszej kolejce ograli Koln na wyjezdzie a później zaliczyli 3 porażki z rzędu ale rywali trudniejszych mieć już nie mogli ( Alder, Monachium i Berlin). W meczu z Monachium i Berlinem tanio skóry nie sprzedali i oba mecze były bardzo wyrównane. Dusseldorf natomiast ładnie się rozpędził z początkiem sezonu i chyba ugrali nawet więcej niż sami się spodziewali. 4 zwycięstwa ale zaznaczam, że 3 ostatnie z raczej nisko notowanymi rywalami.
H2H też wskazuje raczej na gospodarzy, obie drużyny są na serii przegranych albo wygranych i moim zdaniem dziś dojdzie do przełamania.
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Witam miłośników hokeja.
Munchen over 4,5 - 2,7 fortuna
Grają z Krefeld, które ma fatalna obronę. Na wyjeździe w tym sezonie przyjęli dwa razy po 6 bramek. Poza tym munchen musi się zrehabilitować po porażce z iserlohn

edit. Pomyliłem się, Krefeld raz przyjęło 7 od ingolstadt. Coś pokićkałem ale sens ten sam ????
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Witam, mam pytanie co sądzicie o meczu Biel v Fribourg? Czy kursy na gospodarzy nie są przesadzone? Aż takim są faworytem?
Kursy pewnie dlatego ze ostatnia gra z pierwszą druzyną. Biel fajny team zmontowali w bramce Hiller w polu, Rajala, Salmela, Fuchs, Brunner, Earl, do tej pory wszysto win ale tez powiedzmy szczerze niemieli przeciwnika , choc wygrana w Lozannie to juz coś bo to tez trudny zespól do ogrania bedzie. Fribourg wg mnie kardowo słabszy ale takie mecze omijam z daleka gdzie gra pierwsza z ostatnią.
jezeli szukac niespodzianek to moze w meczu ZUG - Davos . kursy duze na Davos a skład maja silny( zreszta ZUG równiez) wiec cos w kierunku Davos bym zagrał bo ostatni mecz juz był dobry mimo słabszego rywala.✅
Jeszcze ciekawi mnie mecz Lugano-Lozanna . Gospodarze mierzyli sie z czołowka ligi i maja 3 pkt w Bernie 4-0 i czas na rehabilitacje ale Lozanna moze byc czarnym koniem rozgrywak bo fajnych graczy maja , trzech reprezentantów kraju plus zagraniczny zaciag. I Lugano moze miec kłopot.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis znów gra NLA wiec gram też
Bern - Biel
Gospodarze niepokonani od poczatku sezonu . Druzyna z Berna , trzon zespołu utrzymała , wzmocniony Musrakiem i Almqustem sa w bramce Genoni, dalej Untersande, Arcobello, Moser,Raufenach, Ebbet, Haas, Scherwey, a wiec bardzo kolektyw bardzo dobry w ktorym sa tez reprezentaci kraju. Biel fajny team zmontowali w bramce Hiller w polu, Rajala, Salmela, Fuchs, Brunner, Earl, ale tak naprawde nikt solidny nie miał ich okazji przetestować . Juz wczoraj był problem i porazka przeciętnym Fribourgiem przy prowadzeniu 2-0. Mysle ze dzisiaj goscie nie daja rady duzo mocniejszej druzynie wielokrotnego mistrza kraju. Kursy bardzo atrakcyjne
Bern 60&#39; kurs 1,96 (2-5)⛔
ostrozniej na win po OT,ML 1,57 oba fortuna
Ciekawi mnie jeszcze mecz Davos-Langnau, gdzie gospodarze dysponuja lepsym składem, Lindbeck w bramce juz sie ogarnał i mysle ze jest wiecej zgrania z obroną. W ataku jest kim straszyć. Goscie dosc solidny skład ale nie wydaje mi sie zeby wygrali w regulaminowym czasie
typ do dubla
Davos 1x kurs 1,36⛔ (0-7)????
EDIT: O co chodzi to nie wiem , takie wyniki. Nawet nie było gdzie obejreć
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie wiem czy rozumiem tą NLA bo po takim lomocie jak wczoraj czy cos wejdzie nie wiem.
Lozanna-ZUG (4-2)
Podoba mi sie drużyna Lozanny , moga byc czarnym koniem tych rozgrywek ale dziś przyjezdza trudny rywal , drużyna ktora zawsze bardzo dobrze prezentowala sie w sezonie zasadniczym. Lozanna postawila sie silnym u siebie Lugano , natomiast nie wiem czy goscie nie łapią zadyszki. Okaze sie.
Lozanna 1x kurs 1.57✅
Do dubla
Dusseldorf - Nurnberg (3-3)
Gospodarze zmontowali fajny sklad na ten sezon pisałem wyzej i do tej pory ida jak burza, goscie z Norymbergii gorzej radza sobie na wyjazdach. Myślę ze gospodarze nie przegraja w regulaminowym
Dusseldorf 1x kurs 1.44✅
Ako 2.26✅
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Servette Genewa - SC Bern
Drużyna z Genewy punktuje głównie u siebie, gdzie wyglada bardzo dobrze, ostatni mecz przegrany z Ambri Protta 4-2, rywal z Berna to wielokrotny mistrz kraju. Wczoraj odbyli pokazowy mecz zespołem NHL New Jersey Devils i po 60 min był remis. W druzynie Bern , która ma bardzo mocny skład wg mnie najmocniejszy w lidze z wieloma reprezentantami kraju , trzon zespołu utrzymany , wzmocniony Musrakiem i Almqustem sa w bramce Genoni, dalej Untersande, Arcobello, Moser,Raufenach, Ebbet, Haas, Scherwey, a wiec bardzo dobrzy i zaprawieni w bojach hokeiści. W porównaniu z rywalami duzo wiecej jakosci w kazdej formacji. Bern przegrało mecz derbowy u siebie z Biel(tez ciekawy skład w tym sezonie) 2-5. Mimo trudnego terenu w Genewie mysle ze to goscie zgarną komplet punktów i zrehabilituja sie za ostatnia ligową porażke.
Bern 60&#39; kurs 2,18 fortuna
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Liga przeze mnie kompletnie nie znana typ tylko że względu na kalendarz no i świadomość , że bern czołówka w Szwajcarii.
Ambi-Protto - Bern 2 @ 1.83 ✅ 1:6
Gospodarze wczoraj grali ciężkie spotkanie z Zurichem na wyjeździe zakończone w dogrywce. Bern dzień więcej odpoczynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Liga przeze mnie kompletnie nie znana typ tylko że względu na kalendarz no i świadomość , że bern czołówka w Szwajcarii.
Ambi-Protto - Bern 2 @ 1.83
Gospodarze wczoraj grali ciężkie spotkanie z Zurichem na wyjeździe zakończone w dogrywce. Bern dzień więcej odpoczynku.
Tez ide w ten sam typ. Poprzedni przegrana w Genewie krotko po meczu pokazowym z Devils. Skład Berna mocny i dzis trzeba wygrac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom