>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Polska Hokej Liga 2018/2019

Status
Zamknięty.
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
Tą mapkę to można by było zaktualizować ???? Naprzód Janów spadł a w PHL gra Beniaminek Nesta Toruń oraz po wykupieniu Dziekiej Karty Zagłębie Sosnowiec
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
16.09.2018 godz. 17.00
Polonia Bytom - Unia Oświęcim
typ 1X
kurs: 1,75
Buk: Fortuna
Wynik 5:4 po dogrywce
+++++

W dniu dzisiejszym w Bytomiu wzięli głęboki oddech i mają pieniądze na bieżący sezon od dziś sponsorem Strategicznym oraz wchodzą w Nazwę jest Węglokoks Kraj a zatem będzie pewniejsza przyszłość. Unia w pierwszym meczu nie zachwyciła gdyż miała tak by się wydawało gładko pokonać Orlik Opole ale coś im nie wyszło PB grała awansem w Jastrzębiu i przegrała tylko 3:0 co było jak dla Mnie sporym zaskoczeniem gdyż spodziewałem się że będzie inny wynik Drużyna jest solidnie przygotowana ( plotki mówiły że trener miał odejść ale poczekał jeszcze i chyba się opłacało) i na własnym lodzie tanio skóry nie sprzeda ???? w Jastrzębiu graliśmy bez &quot;nowych&quot; nabytków teraz jak $$$ się zgadza powinno być lepiej i jutro powinni zagrać wszyscy a to jak dla Mnie jest nadzieja na korzystny wynik z Unią ????
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
D 24

daro7781

Użytkownik
16.09.2018 godz. 17.00
Polonia Bytom - Unia Oświęcim
typ 2
kurs: 1,95
Buk: STS
Sama informacja ze jest sponsor napewno nie pomoze wygrac bo tak naprawde to sklad maja bardzo slaby. Unia w poprzednim meczu zagrała bardzo dobre spotkanie. Tylko i wylącznie dzieki szczesciu bramkarza druzyny z Opola nie skonczylo sie na pogromie. Takze dzis bez problemu wywiozą 3pkt.
EDIT
worek ziemniakow bylby lepszy na bramce niz ten Fikrt
WYNIK 5-4 ⛔⛔⛔
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
23.09.2018 godz 17.00
Toruń - Unia
Typ 1 ML
Kurs 2
Forbet
Wynik 4:3

Jak dla Mnie ktoś zabardzo ceni ekipę Unii przed sezonem mówili głośno że będę chcieli powalczyć o medale pierwsze mecze sezonu pokazują że Jeszcze dużo pracy przed Unia zanim wejdą na właściwe Tory ???? Wczoraj postraszyli Jastrzębie ale nie udało się zdobyć nawet 1pkt ale Nesta we własnej hali będzie chciała udowodnić że wygrana z Cracovią nie była przypadkowa i u siebie postarają się o Wygraną Kurs zachęcający więc ja pobieram a Wy róbta co chceta
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
23.09.2018 godz 17.00
Stocznowiec - Orlik
Typ 1 Reg
Kurs 1.9
Forbet
Wynik 5:6 po karnych ... Całe PHL ????

Stocznowiec w Oświęcimiu pokazał że potrafi zaskoczyć i wygrał z Unią pewnie 6:3 Orlik w Bytomiu przegrał 3:6 osobiście spodziewałem się meczu na &quot;styk&quot; ale sił starczyło tylko na dwie tercje :p Orlik tylko w pierwszym meczu póki co pokazał pazur gdzie po dogrywce przegrał z Unią ???? Stocznia po wygraniu na Unii jest na dobrej fali by dalej wygrywać Własna hala a więc na dziś wydaje mi się lepszym zespołem niż Orlik także ja osobiście gram wygraną co będzie okaże się jutro ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ????
Powodzenia ????
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
23.09.2018 godz. 17.00
GKS Tychy - Cracovia
Typ 1 i over 5,5
kurs: 2,3
Forbet
Wynik 3:2 po dogrywce

Ostatni mecz na jaki dziś zwracam uwagę to spotkanie na &quot;Szczycie&quot; ???? Mistrz vs Vice-Mistrz Cracovia po rewolucji kadrowej powoli zaczyna się zgrywać i dziś powinni jakieś 2 bramki strzelić w porównaniu do ostatniego meczu o Super Puchar ???? Tychy to ekipa która już w tym sezonie meczy już trochę rozegrała bo LM to cenne doświadczenie także te zgranie w zespole Mistrza Polski jest z pewnością lepsze Wydaję się że dziś też powinni wygrać ale ja jeszcze pobieram over 5,5 w tym gdyż co ciekawe ekipa gości to jedyna ekipa w PHL która jeszcze w tym sezonie nie pokryła over 5,5 a zatem czas na &quot;przełamanie&quot;
Powodzenia ????
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Właśnie miałem pisać typ na Tychy. Bo Świetej wojny ciąg dalszy czyli nastepny mecz miedzy utytułowanymi drużynami.
Solidniej wg mnie na ten moment grają gospodarze. Kolega wyżej juz napisał o co kaman. Ja proponuje typ
Tychy 60&#39; kurs 1.5 fortuna
 
D 24

daro7781

Użytkownik
25.09.2018 godz. 18.30
Katowice - Cracovia
typ 1
kurs: 1,62
Buk: STS
Poki co to kursy wystawiane na Cracovie są zdecydowanie przesadzone jeśli chodzi o to co naprawdę są warci. Drużyna bardzo osłabiona po poprzednim sezonie, przyczyna prosta bo brak odpowiedniego budżetu. W Katowicach wręcz przeciwnie. Sportowo zdecydowanie lepiej niż w poprzednim sezonie więc jutro na luzie wygrywają.
EDIT:
kto ogladal meczyk wie, ze 9 na 10 takich meczow padloby łupem Katowic
niestety to byl ten 1 na 10 WYNIK 4:5 ⛔⛔⛔
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
25.09.2018 godz. 17.00
Polonia Bytom - Stoczniowiec
Typ Over 6.5
Kurs 1.7
Forbet
Wynik 2:3

Ciężko mi wskazać faworyta w tym meczu Polonia u siebie groźna ale Stocznia pokazała w tym sezonie że potrafi grać ???? patrząc na poczynania obu ekip w ostatnim czasie pokrycie overa 6.5 nie powinno być problemem także oby na +++++
Powodzenia ????
 
D 24

daro7781

Użytkownik
28.09.2018 godz. 18.30
Podhale - Cracovia
typ 1 (zwyciestwo wraz z dog i karnymi)
kurs: 2,05
Buk: STS
W koncu Cracovia musi wrocic na swoja sciezke porazek, a górale w koncu dadzą radosc swoim kibicom. Potencjal ofensywny Podhala zdecydowanie lepszy, a ten amerykanim ktorego Cracovia sciągnela ze slizgawki z USA to niewiele pomoze.
EDIT
Łatwo 2:1 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
30.09.2018 godz. 17.00
Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec
typ 1 Reg
kurs: 1,45
ForBet
wynik 0:1

Taki o to opis widnieje pod plakatem zapraszającym na mecz ????
&quot;Chyba nie trzeba żadnemu kibicowi hokeja (i nie tylko!) tłumaczyć rangi tego spotkania...
Wszyscy wiemy, ze to nie będzie zwykły mecz, to będzie walka od pierwszej sekundy do ostatniej. &quot;
Własna Hala Sporo ludzi się wybiera także Tylko Zwycięstwo tutaj wchodzi w grę i Polonia zrobi Wszystko by &quot;rozbić&quot; Zagłębie co z tego będzie okażę się jutro ale od Siebie dodam że Ja osobiście pobieram jeszcze w tym spotkaniu Over 6,5 jak ma być dobry mecz to i sporo bramek ????
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
30.09.2018 godz. 17.00
Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec
typ 1 Reg
kurs: 1,45
ForBet
Taki o to opis widnieje pod plakatem zapraszającym na mecz ????
&quot;Chyba nie trzeba żadnemu kibicowi hokeja (i nie tylko!) tłumaczyć rangi tego spotkania...
Wszyscy wiemy, ze to nie będzie zwykły mecz, to będzie walka od pierwszej sekundy do ostatniej. &quot;
Własna Hala Sporo ludzi się wybiera także Tylko Zwycięstwo tutaj wchodzi w grę i Polonia zrobi Wszystko by &quot;rozbić&quot; Zagłębie co z tego będzie okażę się jutro ale od Siebie dodam że Ja osobiście pobieram jeszcze w tym spotkaniu Over 6,5 jak ma być dobry mecz to i sporo bramek ????
Nie po takim kursie i nie oglądając popisy naszych ze Stoczniowcem i Toruniem wczoraj...to była tragedia, wczoraj kurs na Tychy z Oświęcimiem na podobnym poziomie, gdzie Ci drudzy dopiero się ogarniać zaczynają...na mecz idę, ale nie zagram ????
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
fortuna95 widzę, że notorycznie stawiasz na &quot;swoich&quot; i jeszcze podpowiadasz to innym. Średnio to wygląda. A co mieli na plakacie napisać? Nie przychodźcie bo dostaniemy w pałę?
A kurs to już w ogóle zbrodnia. 1.27 (po odliczeniu podatku), że drużyna w hokeja zamknie rywala w 60 minutach.
No ale nikogo nie oceniam, każdy gra swoje, niemniej powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
Będę pisał co będę chciał i grał po takim kursie jaki jest przecież solo tego nie gram
30.09.2018 godz 17.00
Orlik Opole - GKS Tychy
Typ 2/over 5.5
Kurs 1.75
Forbet
wynik 1:5

Zwycięstwo ekipy Gości to obowiązek bo chyba inny rezultat nie jest brany pod uwagę jak spojrzymy na historię spotkań w Opolu to taka Opcja 2 z overem jest bardzo Realna ????
 
D 24

daro7781

Użytkownik
30.09.2018 godz. 18.30
Gdansk - Torun
typ 1 (zwyciestwo wraz z dog i karnymi)
kurs: 1,75
Buk: STS
Torun zdecydowanie za wysoko jest w tabeli w stosunku to swoich mozliwosc kadrowych, przewiduje ze dzis szczescie sie skonczy, zwlaszcza ze to pojedynek derbow pomorza.
Edition
Miazga 5:2✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
2.10.2018 godz. 18.00
Podhale - Unia
Typ 1 Reg
Kurs 1.7
Forbet
Wynik 1:0 po karnych⛔⛔⛔

Ciekawe spotkanie odbędzie się jutro w Nowym Targu Unia która przegrała 2 kolejne mecze z Tychami i Katowicami teraz zagra w Nowym Targu Podhale ostatnio na fali i z będąca w kryzysie Unią nie powinni mieć problemów w Bramce Podhala pewny punkt Odrobny czego nie można napisać o Fikrtcie (średnio 4 bramki na mecz puszczone) H2h na korzyść Gospodarzy ???? własna hala także Tylko Zwycięstwo ????
Powodzenia ????
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
2.10.2018 godz. 18.00
GKS Tychy - Polonia Bytom
Typ 1 (-3,5)
Kurs 2.15
Forbe
t
Wynik 5:0 ✅✅✅
Słabo wyglądała gra Polonii w mecz z Zagłębiem niby próbowali ale bramki nie strzelili już w drugim meczu... Jutro bez żadnych szans jak pokazuje H2h w Tychach na 5 ostatanich meczy a 4 razy pokrywane było Handi a trzeba Zaznaczyć że w tamtych meczach bronił nieobecny już w kadrze Polonii Landsman Studzinski to nie ta sama klasa co Czech a więc spodziewam się wysokiego wyniku i pokrycia Handi.
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
C 82

chriskola

Użytkownik
Na lv bet jest azjan -3 z kursem 2.2 także dość ciekawa opcja myśle, ze lekko przesadzili z kursem
Edit:
Już niestety wczoraj lekka korekta i dziś LV -3.5 ma po 2.14 a -3 po 1.84.
Mam nadzieje, ze komuś tez udało się wczoraj skorzystać,
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom