>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [20.09.2018] - czwartek

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: Fortuna

Za nie całe dwa tygodnie startujemy z fazą grupową Ligi Europy. Przed nami masa ciekawych spotkań jak i emocji, które na pewno długo zostaną w naszej pamięci.
Ten temat służy tylko do podawania typów popartych analizą!.
Jeśli chcecie sobie podyskutować odsyłam was do innego tematu:
LUŹNE ROZMOWY FAZA GRUPOWA LIGI EUROPY
Zapraszam.​
 
N 45

nakeddenim

Użytkownik
Witam Panowie, doradźcie mi pewna rzecz. Mianowicie wisi mi kupon z cash outem, zostały dwa mecze - handi na Milan i Arsenal. To, ze Milan rozniesie dudelange to doskonale zdaję sobie sprawę, aczkolwiek zastanawia mnie to handi na arsenal. Nie widziałem meczów Połtawy. Nie wiem jak grają. Dałem to jako ładne zamknięcie kuponu i teraz się zastanawiam czy by nie wypłacić. Co myślicie ? Pozdro
 
dudi1031 19

dudi1031

Użytkownik
Witam Panowie, doradźcie mi pewna rzecz. Mianowicie wisi mi kupon z cash outem, zostały dwa mecze - handi na Milan i Arsenal. To, ze Milan rozniesie dudelange to doskonale zdaję sobie sprawę, aczkolwiek zastanawia mnie to handi na arsenal. Nie widziałem meczów Połtawy. Nie wiem jak grają. Dałem to jako ładne zamknięcie kuponu i teraz się zastanawiam czy by nie wypłacić. Co myślicie ? Pozdro
Arsenal wydaje mi się że prędzej wykręci Handi w Połtawie bardziej bałbym się Milanu któremu nie takie wpadki się zdarzały
 
N 45

nakeddenim

Użytkownik
Oczywiście nic nie jest pewne, ale widziałem jak gra dudelange i śmiem twierdzić, ze na tym ich przygoda z liga Europy się kończy i to z dużym hukiem. Oczywiście Milan w swojej karierze czasem potrafi zaszokować, ale tego handi byłem najbardziej pewny w tym akosie. W każdym razie dzięki za odpowiedz. Wciąż się bije z myslami, ale chyba poczekam i ewentualnie na live coś wrzucę jakby nie było kolorowo, żeby się chociaż wkład zwrócił. ????
 
@figof87 0

@figof87

Użytkownik
Jak dla mnie fajnym typem jest:
F91 Dudelange vs AC Milan handi 1:0 @1,45
Do podbicia jak znalazł! Uważam, ze fart jaki sprzyja gospodarzom juz sie skończy. Nie ma sensu porównywać tutaj obu drużyn. Milan to nie Legia!
 
cobra232 182

cobra232

Użytkownik
PAOK - Chelsea co sądzicie??
win i 1,5bramki dla Chelsea,czy czysty win Chelsea??
zamierzam grubiej wejść,wasze sugestie??
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Wchodzic grubiej w Lige Europy to szalenstwo Panie......W Lidze Europy wiekszosc zespolow z topowych lig gra rezerwami i to kompletnymi...Chelsea ma 5 zwyciestw w PL wiec tym bardziej...Odpusc sobie chlopaku i lepiej zrob sobie jakies ako w LM bo tam kazdy wie o co gra....Ja mam pograne ako Inter -Spurs powyzej 1.5 bramki w meczu, Liverpool-Psg powyzej 2.5 bramki oraz Ajax-Aek -Ajax powyzej 1.5 gola...razem daje ako 3.00...zagralem to grubiej na bet365....nie mowie ze to wejdzie ale napewno ma wieksze szanse niz cos w LE....POZDRAWIAM....
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Wiecie jak się przeważnie kończy lekceważenie rywala, prawda? Zwłaszcza, że trzy dni później Milan gra u siebie z Atalantą. AC Milan w trzech ligowych meczach zdobył ledwie cztery punkty, zatem siły pójdą moim zdaniem na weekendowe spotkanie. A Dudelange? No wiadomo, ogóry. No wiadomo, Luksemburg. Ok, ale piłka luksemburska w ostatnich latach zrobiła progres co widzimy zarówno w piłce klubowej jak i reprezentacyjnej. Czy Milan wtopi? Nie sądzę. Ale czy wygra do zera? Hmm, niekoniecznie.
główne typy:
Dudelange strzeli gola - @1.95
Dudelange strzeli gola w 1 połowie - @3.15
dodatkowo, za drobne:
Dudelange strzeli pierwszego gola w meczu - @4.10
Wynik do 15 minuty: Dudelange - @25.00
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Wchodzic grubiej w Lige Europy to szalenstwo Panie......W Lidze Europy wiekszosc zespolow z topowych lig gra rezerwami i to kompletnymi...Chelsea ma 5 zwyciestw w PL wiec tym bardziej...Odpusc sobie chlopaku i lepiej zrob sobie jakies ako w LM bo tam kazdy wie o co gra....Ja mam pograne ako Inter -Spurs powyzej 1.5 bramki w meczu, Liverpool-Psg powyzej 2.5 bramki oraz Ajax-Aek -Ajax powyzej 1.5 gola...razem daje ako 3.00...zagralem to grubiej na bet365....nie mowie ze to wejdzie ale napewno ma wieksze szanse niz cos w LE....POZDRAWIAM....
Chelsea grając rezerwami ma i tak bardzo mocną jedenastkę i na takie PAOK spokojnie starczy. Jak oni dostają 1-4 na swoim terenie w meczu z Benficą o ligę mistrzów, gdzie być może był to ich najważniejszy mecz w tym sezonie... to co dopiero mówić o jutrzejszym meczu z ekipą Sarriego. Rezerwowi Chelsea tym bardziej będą chcieli się pokazać trenerowi, a ten raczej nie lubi zmieniać i rotować, więc grać będą na maxa i żadnego odpuszczania tutaj nie będzie.
Caballero; Emerson*, Christensen, Ampadu/Cahill, Zappacosta; Fabregas*/Jorginho, Barkley, Drinkwater; Pedro, Morata, Willian.
Tak wyglądałby ten „drugi garnitur” Chelsea, gdzie nie jest powiedziane, że trochę się to zmieni i Chelsea wyjdzie w mocniej podstawowym składzie. Zawodnicy z gwiazdką pod znakiem zapytania występu od początku, bo dopiero co wrócili do lekkich treningów, ale to tym bardziej upewnia mnie do grania w stronę Chelsea. Nie zagra Emerson - wyjdzie Alonso. Nie zagra Fabregas - zagra Jorginho, proste. Obecny kurs na Chelsea to jest promocja i nie ma co się oszukiwać.
Chelsea wygra @1.85 bet365 ✅✅✅
/edit: Kompletna dominacja, bez żadnego odpuszczania.
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Chelsea wychodzi dziś mocnym składem, maksymalnie 4 lub 5 zmian w porównaniu z Cardiff. Wiadomo, że Luiz i Hazard nie polecieli do Grecji, a Loftus-Cheek jest niepewny po kontuzji, więc jeśli miałbym prorokować owe zmiany z weekendu, to wchodzi Willian za Hazarda, Christensen za Luiza, Morata za Girouda i Barkley do środka pola (może Fabregas, jeśli po kontuzji jest w stanie, może Loftus Cheek). Kursy w okolicach 1,7 na czysty win bardzo zachęcające.
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Arsenal wydaje mi się że prędzej wykręci Handi w Połtawie bardziej bałbym się Milanu któremu nie takie wpadki się zdarzały
No cóż mam zupełnie inne zdanie. Zupełnie nie doceniana piłka klubowa na Ukrainie, a tam nie grają przypadkowi zawodnicy. Po drugie nie wierzę, że Arsenal zagra pierwszym składem w tym meczu tym bardziej że w lidze ma mecz z Evertonem. Milan pewnie zrobi to samo i da odpocząć kilku zawodnikom ale poziom Dudelangen a Połtawy to dwie rożne sprawy. Osobiście zagrałem mecz Milanu handi azjatyckim -1,5.
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Celtic Glasgow – Rosenborg Tronhaim
20/09/2018 godz. 21.00
Typ: Rosenborg (ah+1.5 )
Kurs : @ 1.61 Unibet
Jakaś nieprawdopodobna (przynajmniej dla mnie ) głupota przy szacowaniu kursów w tym wypadku. Ustawić faworyta w postaci Celtic w tym meczu na poziomie około @ 1.50 jest delikatnie mówiąc nie uzasadnione. Od lat zespół z Glasgow trochę lekceważy kwestię wzmocnień zespołu w letnich okienkach transferowych uważając, że co by się nie działo to i tak w lidze będą na pierwszym miejscu.
Kiedyś sezon w sezon sprowadzali głośnych zawodników do klubu, a od kilku lat trochę na alibi i raczej dla zamknięcia ust kibicom sprowadzają jednego, dwóch zawodników ale to już nie ta klasa graczy jak kiedyś. W tym sezonie chwalą się, że wykupili z PSG Odsonne Edouarda. Zapłacili 10 milionów euro, tyle tylko, że jego wartość rynkowa przez rok gry w Glasgow spadła o 7 milionów. W lidze też im w tym roku jakoś nie idzie. Mają teraz 5 punktów straty do liderującego zespołu Hearts a ostatni remis z beniaminkiem St Mirren 0-0 dopełnia obrazu.
Z drugiej strony mamy Rosenborg, który ostatnio dogonił rewelacyjnie spisujący się do nie dawna zespół Brann Bergen i po czterech wygranych z rzędu i strzeleniu w tych meczach 10 goli prowadzi w lidze z przewagą dwóch punktów nad wspomnianą ekipa Brann. Dodatkową sprawą w przypadku zespołu Norweskiego jest fakt, ze dla zespołów Skandynawskich gra w Europie to od lat miejsce promowania swoich graczy z myślą o późniejszej sprzedaży.
Oczywiście każdy ma prawo do swoich przemyśleń, ale ja nie widzę tutaj wielkiego sensu gry na gospodarzy, którzy wyglądają nie zbyt przekonująco. Być może dobra opcja to BTtS (@ 1.80 ), Jednak z drugiej strony mamy tutaj pojedynek dwóch fizycznych zespołów i nie zdziwiłbym się gdyby padł podobny wynik jak w rewanżu kwalifikacji CL kilka tygodni temu, czyli 0-0. Pierwszym moim wyborem tutaj jest wygrana Rosenborg&#39;a z azjatyckim handi +1,5.
Powodzenia.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:55 PAOK -:- Chelsea
Chelsea @ 1.73
Fortuna
Wynik:

Co tu dużo pisać czy mówić. Chelsea jest tutaj faworytem do wygrania tego spotkania jak i do wygrania całej Ligi Europy. The Blues świetnie zaczęli ten sezon notując pięć wygranych w lidze. Co można zobaczyć nowego w grze Chelsea? . Zespół ten w końcu gra ofensywnie co przekłada się na dużą ilość zdobytych bramek. W świetnej formie jest Hazard, który notuje kosmiczne wyniki. Jednak to nie sam Belg wygrywa spotkania, na to pracuje cały zespół, który doskonale zaczyna się rozumieć. Sarri sam zapowiada, że chce wygrać te rozgrywki, a wejście w nie z odpowiednim impetem ma budzić strach u rywali. PAOK swój sezon zaczął od trzech wygranych w lidze, co też jest jakąś nadzieją kibiców przed tym spotkaniem. Jednak jestem zdania, że dziś zobaczymy różnice poziomu w piłce i i każdy wynik niż zwycięstwo gości będzie postrzegany w kategoriach sensacji.
Co do składów. W ekipie PAOK-u niedostępny jest jedynie Leo Matos. W ekipie Chelsea Maurizio Sarri nie będzie miał do dyspozycji Rubena Loftus-Cheeka. Nie wiadomo co z występami Emersona, Mateo Kovacić i Cesc Fabregasa. Dużo się piszę, że Chelsea ma dziś wyjść mocno odmienionym składem. Mam nadzieje, że do tego nie dojdzie, bowiem kibice gospodarzy na pewno stworzą piekło na trybunach, a do tego potrzebni są piłkarze, którzy szybko ostudzą nadzieje gospodarzy.

21:00 Dudelange -:- AC Milan
Dudelange z remisem @ 4.95
Fortuna
Wynik:

Luksemburczycy zaimponowali w eliminacjach do LE pokazując, że nawet pomimo braku odpowiednich umiejętności piłkarskich walką i zaangażowaniem można awansować do fazy grupowej LE. Zdecydowałem się na ten typ po wtorkowych wpadkach w Lidze Mistrzów. AC Milan nie lubi raczej takich spotkań i jeśli ma tu odnieść zwycięstwo to na pewno się sporo namęczy. Jak dobrze pamiętam Milan w swojej karierze miewał już takie wpadki, a więc czemu dzisiaj nie miało by być podobnie?. Gospodarze po raz kolejny podstawieni mocno pod ścianą, ale tak jak napisałem wyżej, dzięki walce, zaangażowanie i determinacji są w stanie tu osiągnąć sukces w postaci remisu i sprawić wielką sensację.​
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Przewidywany skład wg LGdS

Jeżeli tak to ma wyglądać to jest to ogromny eksperyment. O jakość Reiny się nie martwie, tak jak o dwóch środkowych stoperów, w tym debiutującego Caldary - debiutującego w koszulce Milanu ale wraz z Romagnolim tworzył już u Manciniego środek obrony w ostatnim meczu reprezentacji Italii. Laxalt do tej pory wybiegał zazwyczaj z ławki i zazwyczaj dawał dobry impuls drużynie, dla Abate to także debiut w tym sezonie (wszystkie mecze przesiedział na ławce), przez lata filar prawej strony, IMO meczu nie zawali. Im dalej tym ciekawiej, Bertolacci - albo kontuzje albo wypożyczenia, a kiedy już z nich wraca, nie wnosi wartości do składu, wczoraj pojawił się news o tym, że chce odejść, Mauri - przyszłość, nie zagrał nic w tym sezonie prócz łącznie 90 minut w trzech meczach podczas tour po USA, Bakayoko - wypożyczony z Chelsea, na razie wszedł w dwóch meczach SerieA z ławki po 30 minut. Borini i Castillejo - pierwszy jest multizadaniowy z natury, ale nigdzie wybitny, drugi ma zastąpić Suso na prawej stronie i powinien być od niego szybszy, ale technicznie ulega mocno. Higuain na środku i w obliczu meczu weekendowego z Atalantą, nie jestem pewien czy zagra cały mecz, bo gra na razie wszystko a obecnie kontuzjowany jest rezerwowy napastnik Cutrone, więc lepiej go uchować na krajową ligę.
Oczywiście, że personel, kadra, sztab przygotowawczy, metodyki, treningi, technika, wyszkolenie, mentalność będzie na korzyść Milanu. Mówimy jednak o składzie mocno rezerwowym, i słusznie bo kiedy jak nie w LE, który nie grał ze sobą ani minuty (chyba, że w parach tak jak Romagnoli - Caldara). To może być albo męka dla oka albo męka o wynik. Po 1.20 na wyjeździe? Dziękuje, postoje.
Chodzi mi po głowie &#39;drużyna 2 zdobędzie gola z rzutu karnego&#39; @ 5.00 (1xbet).
Powodzenia w wyborach!
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Chelsea powyżej 1.5 gola @1.80
Hazard strzeli @2.3

lv
Można stwierdzić, że zmiana trenera wychodzi na dobre. The Blues zaczęli w końcu grać ofensywną piłkę. W lidze bardzo udany start. Cieszy wysoka forma Hazarda. Sarri ma pomysł na ten zespół. Jeszcze, żeby tak Morata zaczął ładować.
Znając Sarriego i to co mówią media o składzie, to Włoch nie odpuści tego spotkania i podejdzie do niego bardzo poważnie. Będzie tak długo walczył na wszystkich frontach, aż nie zajedzie piłkarzy ????
Pobieram typ na Hazarda... Jakiś karny, to z pewnością będzie on wykonywał. Do tego wysoka forma w lidze, a okazji nie będzie brakować na gole dla Chelsea.
PAOK sezon rozpoczął od trzech zwycięstw, jednak różnica na papierze jest bardzo widoczna, i różnica w obu ligach jest gigantyczna.
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Chelsea powyżej 1.5 gola @1.80
Hazard strzeli @2.3
lv

Można stwierdzić, że zmiana trenera wychodzi na dobre. The Blues zaczęli w końcu grać ofensywną piłkę. W lidze bardzo udany start. Cieszy wysoka forma Hazarda. Sarri ma pomysł na ten zespół. Jeszcze, żeby tak Morata zaczął ładować.
Znając Sarriego i to co mówią media o składzie, to Włoch nie odpuści tego spotkania i podejdzie do niego bardzo poważnie. Będzie tak długo walczył na wszystkich frontach, aż nie zajedzie piłkarzy ????
Pobieram typ na Hazarda... Jakiś karny, to z pewnością będzie on wykonywał. Do tego wysoka forma w lidze, a okazji nie będzie brakować na gole dla Chelsea.
PAOK sezon rozpoczął od trzech zwycięstw, jednak różnica na papierze jest bardzo widoczna, i różnica w obu ligach jest gigantyczna.
Z tego co słychać to Hazard odpoczywa i nie zagra
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Dla ekipy z Luksemburga największym minusem jest ta przerwa od eliminacji, emocje trochę opadły i idę o zakład że Ci którzy doświadczenia nie mają obgryzają trochę paznokcie. Ci bardziej ograni tonują stres ale i im swoje się udzieli. Nie twierdzę że atmosfera niepewności na pewno wpłynie negatywnie ale lepiej by było gdyby podejmowali Milan na gorąco po rozbiciu Rumunów. Odpuszczono ligę, którą i tak wygrają jak będzie trzeba a inna sprawa to tam raczej jest parcie na same puchary niż mistrzostwo. O Milanie trudno mi coś powiedzieć bo się nimi specjalnie nie interesowałem. Nazwiska bez wątpienia głośniejsze i ambicje w klubie są, ale to nie gwarantuje wyniku. Forma i podejście dopiero do zweryfikowania. Nie spodziewam się jednostronnego meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom