>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] faza grupowa Ligi Europy

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie prowadzimy luźne rozmowy związane z fazą grupową Ligi Europy. Nie piszemy tutaj żadnych analiz. Rozmawiamy na spokojnie i z kulturą.​
 
N 182

nafal

Użytkownik
Idę mnie dziś na luźno idą 3 bety.
Over 8,5 RR w Ludogorcu, over 8,5 RR u RedBulli i obecnie 3,5 żółtych kartek w Salonikach. Co do różnych to grają ekipy które są pod tym względem utalentowane i pokrycie takich linii w mojej opinii nie jest problemem. W Grecji natomiast zauważyłem że sporo osób idzie w btts i myślę że to jest dobry kierunek choć myślę że i kartki tam się posypia bo i sędzia sprzyja temu betowi, i waleczny umysły Greków a i Chelsea coś od siebie dorzuci. Kursów nie podaje bo pisze z telefonu i nie chce mi się sprawdzać ale mniej więcej każdy z tych betow między 1,45 a 1,60 dając AKO około 3,5.
 
N 182

nafal

Użytkownik
Chyba się myliłem z rogami. Lipsk ma gdzieś, sam 9 nie naklepie a Salzburg nic nie dołoży bo na co im się otwierać. Za szybkie te 0:2 pt tyle i aż tyle. Ludogorec też szybkie 2:0 i podobna sytuacja. Ciężko, bardzo ciężko. Fart był w Salonikach, żeby jeszcze w Lipsku był to chyba już nie wierzę, w Ludogorcu może może choć też na 60% wejdzie
 
N 45

nakeddenim

Użytkownik
Moje spostrzezenia po meczu dudelange - Milan. Całe szczęście, ze wypłaciłem to handi, co mi wisiało. I tak jak grałem na nich po raz pierwszy, tak po raz ostatni. A dudelange rozegrało moim zdaniem na prawdę przyjemny mecz. Spodziewałem się autobusu na bramce, a w zasadzie można śmiało powiedzieć, ze jak na tą różnice poziomów, to pokazali klasę
 
asek 13

asek

Użytkownik
Moje spostrzezenia po meczu dudelange - Milan. Całe szczęście, ze wypłaciłem to handi, co mi wisiało. I tak jak grałem na nich po raz pierwszy, tak po raz ostatni. A dudelange rozegrało moim zdaniem na prawdę przyjemny mecz. Spodziewałem się autobusu na bramce, a w zasadzie można śmiało powiedzieć, ze jak na tą różnice poziomów, to pokazali klasę
Bardzo fajny mecz grali goapodarze i Milan walił glowa w mur, ze tak powiem..
Jak to mówią ,,nie ma juz slabszych drużyn&quot;..
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Zastanawiają mnie dość wysokie kursy na zwycięstwa poniższych ekip:
Rangersi - dom vs Rapid - @2.00✅
Besiktas - wyjazd vs Malmo - @2.21⛔
Sevilla - wyjazd vs Krasnodar - @2.12⛔
Lazio - wyjazd vs Frankfurt - @3.05⛔
Marsylia - wyjazd vs Apollon - @2.00⛔
Sporting - wyjazd vs Vorskla - @1.80✅
Celtic - wyjazd vs Salzburg - @6.30⛔
Oczywiście, wpływ na powyższe kursy mogą mieć mecze przed, mecze po, kontuzje, etc. Niemniej uważam, że warto tym spotkaniom się przyjrzeć, bo na papierze drużyny te wyglądają solidnie zatem nie sądzę by powinny być skazywane na porażkę.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Panowie pytanie mam czy któraś z naszych telewizji bedzie transmitowac jakikolwiek mecz? Bo pacze ale nie widzę.
19:00 AC Milan - Olympiacos SFP - Polsat Sport Premium 1
21:00 Chelsea FC - MOL Vidi FC - Polsat Sport Premium 1
19:00 Qarabag FK - Arsenal FC - Polsat Sport Premium 2
21:00 Standard Liege - Akhisar Belediyespor - Polsat Sport Premium 2
Edit: Jak cos to ten dziadowski polsat ma ogolnie 6 kanalow tych premium ale wszystkich meczy nie bede wypisywac. Jak ktos chce to sobie rozpiske znajdzie. Jesli jednak chodzi o kanaly otwarte albo nazwijmy to pol zamkniete takie jak np &quot;polsat sport, polsat sport extra&quot; to niestety nigdzie nie pokazuja. Wszystkie mecze puszczaja na kanalach premium. Oczywiscie lache klade na ich kodowanie i predzej ruskim zaplace za stream niz tej mendzie Solorzowi :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Da się ten pakiet sport wykupić na Ipla? Jeżeli tak to jest jakaś umowa czy po prostu można zrezygnować kiedy się chce?
Pytanie było zadane miesiąc temu ale jeśli nadal jest aktualne to odpowiem. Da się wykupić ten pakiet. Wszystkie informacje masz na stronie ipli:
https://www.ipla.tv/pakiety/POLSAT_SPORT_PREMIUM

Co do dzisiejszych spotkań - osobiście zacieram ręce na mecz Arsenal - Sporting. Po tym co zobaczyłem w sobotę na Emirates Stadium oczekuje, że Kanonierzy dzisiaj sobie postrzelają. Praktycznie nie daje szans portugalskiej drużynie na remis a co dopiero na wygranie meczu. Niestety kurs 1.30 mnie nie satysfakcjonuje i trzeba będzie poszukać chyba handicapu, a Wy jak uważacie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom