>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mecz towarzyski Polska - Irlandia [wtorek 11.09.2018 20:45 Wrocław]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Kursy od: Fortuna

Po spotkaniu w Lidze Narodów za kilka dni rozegramy spotkanie towarzyskie z Irlandią. Po pierwszym spotkaniu mogliśmy zobaczyć kilka plusów ale również były i minusy. Jak to będzie wyglądało w spotkaniu z Irlandią?. Komu da szanse Jurek Brzęczek?.
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów popartych analizą.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Z pierwszych doniesień medialnych słyszymy, że dziś cały mecz na bramce ma rozegrać Szczęsny. W ataku Brzęczek chce podobno sprawdzić Milika i Piątka, dając odpocząć Lewandowskiemu.
Kogo byście chcieli dziś zobaczyć na boisku? Zapraszam do komentowania.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Przewidywane składy:
Polska: Szczęsny – Bereszyński, Glik, Kamiński, Reca – Błaszczykowski, Krychowiak, Linetty, Kurzawa – Piątek, Milik.
Irlandia: Randolph – Doherty, Duffy, Clark, Stevens – Christie, Hendrick, Williams, O&#39;Dowda – Curtis, Robinson.
Podoba mi się rywalizacja w bramce. Fabiański vs. Szczęsny może wyjść nam to tylko na dobre. Łukasz robi bardzo dobrą robotę na Wyspach, zaś Wojtkowi zdarzają się słabsze mecze w Starej Damie.
Bereszyński podstawowy zawodnik Sampdorii, gdzie zbiera dobre oceny.
Glik to wiadomo... Klasa sama w sobie.
Fajnie będzie zobaczyć Kamyka, który nie pojechał na Mundial. Pamiętam go z Lecha, ale jak radzi sobie na niemieckich boiskach, to nie mam pojęcia.
Reca młody zawodnik, i bardzo dobrze że dostanie w takim meczu szansę. Trzeba stawiać na młodych, bo to oni mogą za kilka lat stanowić o naszej sile.
Jakub to od lat motor tej reprezentacji. Czy gra w klubie czy nie zawsze daje z siebie wszystko na boisku.
Krychowiak piłkarzem miesiąca w Rosji, więc miejsce w pierwszym składzie musi być ???? Oby się odblokował w tej Rosji, bo to ciągle dobry kopacz.
Linetty potencjał ma ogromny, tylko musi dostawać minut.
Kurzawa widziałem go w kilku spotkaniach i pokazał się z dobrej strony, warto stawiać
Piątek, sezon w Seria A rozpoczął bardzo dobrze. Dawać jak najwięcej minut.
Milik, to musi nastawić celownik a będzie ładował aż miło.
Podoba mi się ten skład. Znaleźć pomysł, ustawić tych chłopaków i niech robią swoje.
Irlandia to ostatnio bida z nędzą, więc za drobne pogram coś takiego:
Polska powyżej 1.5 gola @1.81⛔
Piątek strzeli @2.8⛔
lv
 
lukas88 226,7K

lukas88

Forum VIP
Ja z kolei spodziewam się odmiennego spotkania od tego z Włochami. Irlandczycy nie pozwolą nam na tyle miejsca na własnej połowie, co za tym idzie nie będziemy mieli tylu klarownych szans na bramkę co w piątkowym spotkaniu. Moim zdaniem dużo będzie kopaniny w środku pola. Irlandia wirtuozem piłki nożnej nie jest ale to są wielkie i silne chłopy, nogi na pewno odstawiać nie będą. Poza tym Polacy prawdopodobnie bez Zielińskiego i Lewego od pierwszej minuty, a to oni stwarzali zagrożenie pod bramką Włochów.
Osobiście pobieram:
under 2,5 @ 1,80 Marathonbet 6/10✅✅✅
Irlandia (+1) @ 1,91 Marathonbet 4/10✅✅✅
 
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Irlandia
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.74 ✅
Bukmacher: Unibet

Nasz przewidywany sklad:
Szczęsny - Bereszyński, Glik, Kamiński, Pietrzak - Błaszczykowski, Krychowiak, Linetty, Kurzawa - Piątek, Milik.
Patrzac na przewidywany sklad widzimy, ze nie ma naszych dwoch najlepszych zawodnikow czyli Zielinskiego i Lewandowskiego. Irlandia zapewne nie dam nam tego co lubimy najbardziej a wiec gry z kontrataku. To na naszych barkach bedzie spoczywac obowiazek kreowania akcji a z tym mamy ogromne problemy czego dobitnie mielismy okazje sie przekonac podczas mundialu. Ten mecz zupelnie inaczej bedzie wygladal niz ten z Wlochami. Irlandia odda nam pilke i beda meczarnie. Do tego w ataku Milik czyli standardowo moze odpalic swoj modul strzelania wszedzie byle nie w bramke. Moim zdaniem gradu goli tutaj nie bedzie. Spodziewam sie sporej kopaniny w srodku pola bez wielu bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Polska -:- Irlandia
over 2.5 gola @ 2.08
Fortuna

Ja na to spotkanie zdecydowałem się pójść w stronę bramek. Trener Brzęczek w spotkaniu z Włochami pokazał, że ma swój pomysł na tą drużynę i to mi się zaczyna podobać. Fajnie, że wchodzimy w nowoczesny futbol i swoją grę zaczynamy tworzyć od bramkarza. Niema głupiego wybijania na oślep, lecz staram się utrzymać jak najdłużej piłkę by tworzyć atak pozycyjny. Może nie zawsze to wyglądało kolorowo w spotkaniu z Włochami, ale praktyka czyni mistrza. Widać było, że naszym mocną stroną ma być gra z kontrataku. Tu na prawdę fajnie to wyglądało kilka razy. Dziś w składzie zapewne zobaczymy sporo rotacji. Od pierwszych minut zagra na pewno Szczęsny, który regularnie broni w Juventusie. Na lewą obronę powinien wskoczyć Pietrzak, który ma dobry sezon w Wiśle. Kamiński obok Glika. W środku widziałbym Góralskiego, a to z tego powodu, że z Irlandią trzeba zagrać ostrzej niż miało to spotkanie z Włochami. Kto za Kubę?. Może Wujo da mu kolejną szansę, a tak to chętnie zobaczyłbym Frankowskiego. No i to na co liczę najbardziej to gra na dwóch napastników. Tu mamy zobaczyć duet Milik-Piątek. Piątek w mega gazie co pokazał w pierwszych kolejkach Serie A. Milik ma zawsze problemy z golami w spotkaniach reprezentacji, ale to może Brzęczek na niego wpłynie jeszcze lepiej niż Nawałka i Arek zacznie w końcu ładować gole. Co słychać w ekipie gości?. Irlandia nie tak sobie wyobrażała początek Ligi Narodów gdzie ulegli wysoko Walii 4:1. Trener Irlandii na konferencji prasowej po meczu z Walią jako główną przyczynę porażki podał, że zabrakło w składzie podstawowych graczy. Na tym zgrupowaniu zabrakło m.in. Declana Rice, Jamesa McLeana, Shane Longa, Scotta Hogana, Seana Maguire oraz Robbie Brady&#39;ego. Dziś goście zapewne po raz kolejny wyjdą w okrojonym składzie i jest to szansa dla naszych napastników aby ukąsić rywala. Irlandia zapewne zagrozi naszej bramce kilka razy, ale czy zamieni te okazje na bramki?. Dodam, że Irlandczycy na ostatnich dziesięć spotkań strzelili zaledwie osiem goli. Mam nadzieje, że skuteczność naszych graczy jak i goście nie zawiedzie i zobaczymy tu trochę goli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Irlandia
Polska -1 2,42
Przed nami mecz towarzyski Polaków z Irlandią. O tym meczu wiele już zostało napisane wyżej i w pełni zgadzam się z większością.
Ja typuję zwycięstwo dość pewne, mimo, że jest to mecz towarzyski to jednak dla niektórych piłkarzy może to być jedyna szansa na pokazanie się trenerowi. Znowu się mówi, że Linetty nie pokazał nic po zmianie w meczu z Włochami. Może to właśnie dziś jest ten mecz aby udowodnić każdemu, że zasługuję na częstsze granie..
Kolejny, nie ważne czy wyjdzie z przodu Lewy czy Milik czy Piątek - cała trójka jest w dobrej formie. W bramce na pewno dojdzie do zmiany ale nie ważne, mamy świetnych bramkarzy. W obronie zobaczyć powinniśmy ponownie Beresia i Glika do tej 2-ójki albo Bednarek albo Kamiński i na drugim boku szanse może dostać Pietrzak z braku Rybusa - Albo trener zrobi takie rozwiązanie, że wrzuci do składu Kędziore a Beresia da na lewą stronę. W pomocy pewnie zobaczymy Krychowiak, mam nadzieję, że i Linetty zagra i na boku czy to Frankowski, Kądzior czy Kurzawa, Błaszczykowski. Mamy naprawdę mocny skład jak na przeciwnika, który nie jest w najlepszej formie. Ostatnio dostali oklep od Walii aż 1:4. A w ich szregach nie jest najlepiej podobno sporo zawodników zrezygnowało przez R. Keane... kto chętny niech sobie poczyta informacje na ten temat.
Reasumując, na ten moment moim zdaniem Irlandia jest po prostu słabą drużyną, jeszcze bez swoich najlepszych zawodników. Stawiam na wygraną min 2 bramkami.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Nie rozumiem tych szaleństw z graniem Polaków dziś dopóki nie znamy składy. Może się okazać, że absencję ważnych graczy w Irlandii będą bez znaczenia jeśli my także wyjdziemy drugim składem. Nie wykluczone że np. w pomocy Brzęczek dziś poleci: Frankowski Klich Góralski Linetty Kadzior.
No normalnie klekajcie narody. Moim zdaniem warto poczekać do tej 19:15 na skład.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska - Irlandia
Polska AH (-1), @2,0
Unibet ⛔
Polska strzeli powyżej 1,5 gola @1,8 Unibet ⛔
Piątek strzeli @2,7 Unibet ⛔
Milik strzeli @2,7 Unibet ⛔
Dzisiaj spotykamy się towarzysko z Irlandią, ten mecz został już opisany na wiele sposobów, wiadomo prawie na pewno, że Brzęczek chce dać odpocząć dwóm naszym filarom, czyli Lewandowskiemu oraz Zielińskiemu, jest to na pewno duże osłabienie, chociaż akurat z przodu mamy kim postraszyć, z tego co piszą mamy zagrać dwójką napastników Milik i Piątek, obaj grają w swoich klubach, pierwszy dotychczas wystąpił we wszystkich meczach Napoli w lidze i zdobył jednego gola, natomiast drugi po transferze do Genoa zaliczył prawdziwe &quot;wejście smoka&quot;, najpierw w meczu pucharowym przeciwko Lecce zdobył 4 gole, następnie w lidze dołożył jeszcze 3 trafienia i jest współliderem klasyfikacji strzelców. Brzęczek dzisiaj debiutuje przed własną publicznością i na pewno będzie chciał uczcić ten fakt wygraną, wiaqdomo jaka fala krytyki spadła na naszą reprezentację po Mundialu oraz na wybór nowego selekcjonera, w meczu z Włochami udowodnił, że ma pomysł na tą kadrę, dlatego liczę, że jak nawet dzisiaj wyjdzie niepełny skład to wszyscy będą chcieli udowodnić trenerowi, sobie, a przede wszystkim kibicom, że zasługują na grę z Orzełkiem na piersi, Irlandia ostatnio nie zachwyca delikatnie mówiąc, ale to na szczęście nie nasze zmartwienie, ja dzisiaj liczę na nasze zwyciestwo i że strzelimy co najmniej 2 bramki oraz, że zrobią to nasi napastnicy.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Polska - Irlandia
Typ: 1
Kurs: 1,63
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek
Obiektywnie należy uznać debiut Jerzego Brzęczka w roli selekcjonera za całkiem udany. Remis z Włochami przed meczem pewnie brany byłby w ciemno, a przecież do wygranej zabrakło tylko przytomniejszego zachowania Kuby Błaszczykowskiego. Dziś sparing z Irlandią przed własną publicznością, więc mniejszy ciężar gatunkowy, ale także szansa dla kilku zawodników na pokazanie się przed nowym selekcjonerem. Mam nadzieję, że doczekamy się przede wszystkim występu Krzysztofa Piątka. Rywale to jednak poziom niżej i moim zdaniem dziś Polacy powinni odnieść dość spokojne zwycięstwo.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Skład Polski :
Szczęsny - Kędziora, Glik, Kamiński, Reca - Kurzawa, Krychowiak, Linetty, Blaszczykowski - Milik, Piątek
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
powiem tak granie na win Polski nie jest do końca logiczne, jako że nie ma Lewego i Zielińskiego, co zdecydowanie widać po kursach, ale i tak zagram win Polski(bo jestem debilem)
boje się o to że zwyczajnie tych akcji nie będzie

 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Tragedia.
Kędziora wypad na ławkę
Kamiński wypad na ławkę
Szczesny jednak slabszy od Fabianskiego - na ławkę dobry
Milik- &quot;...gdyby wykorzystał setkę..&quot; znow to samo. Nie wiem co on w tym Napoli robi.
Piątek - musi zagrac więcej
Kuba? Niech juz wuja Brzęczek da mu spokój
Krycha? Dobry, ale w reklamie garnituru. Tutaj ciągle do tylu, do tylu...
Linetty? Brak słów. Wypad na ławkę
Glik - sam obrony nie pociągnie
Kurzawa? Dobry jest, ale ten z PSG
Reca? Musi dobrze znac Brzęczka, mam nadzieję, że juz więcej nie zagra.
My naprawdę nie istniejemy bez Lewego i Zielonskiego.
Tragedia.
Hajto dobrze podsumowal. Upokorzyla nas Irlandia B.
Niestety po to są sparingi aby testować. Powinien niektórym podziękować po dzisiejszym meczy Jurek i dać szanse innym... no wlasnie komu.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Jestem daleki od bronienia tej reprezentacji, ale trzeba uczciwie spojrzeć, że w dzisiejszym spotkaniu było sporo zmian w składzie. Zawodnicy ze sobą nieograni. To było widać. Na początku chaos, potem chaos, potem Milik i tak to wyglądało. Zrobili dobrą akcję pod koniec, zdobyli gola, nie wygrali, ale ich bym nie krytykował. Na minus Szczęsny, nie wiem co ten pacjent robi w bramce. I tak największym minusem są decyzje selekcjonera. Za dużo zmian i to po prostu nie mogło się udać, bo nie było zgrania formacji i poszczególnych zawodników. Nie wiem na co gość liczy.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
ja po tym meczu mogę z czystym sumieniem powiedzieć, ze na Mundialu nie zagraliśmy zle, nie przemawiają do mnie żadne argumenty, że dużo zmian, że nie zgrani itd to jest reprezentacja kraju, nawet jeśli zmiennikom brakowało jakości to nie powinno brakowac zaangażowania i woli walki, dzisiaj wszyscy bez wyjątku przeszli obok meczu i to najbardziej boli. Linetty, który pod nieobecność Zielińskiego miał być liderem środka pola nie zrobił pół dobrej akcji, oddawał piłkę nawet gdy nie był atakowany, zero wzięcia odpowiedzialnosci na siebie, nie widzę żadnych pozytywów, nawet jak stracili gola to zero reakcji, dalej grali w poprzek i do tyłu jakby prowadzili 3:0 i chcieli dowieść wynik, a nie graliśmy z żadną Francją, Brazylią czy inną futbolową potęgą, jedyne słowo jakie nadaje się do skomentowania tego co pokazali to ŻENADA.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie, fakty są takie, że 1.7 na Polske do tego nie znając składów to idiotyzm. Sorry taki mamy klimat.
A jak jeszcze się okazuje, że nie ma Lewego i Zielińskiego i jak jest każdy widzi. Męczenie buły.
Dwa mecze dwa gole Błaszczykowskiego: karny z Włochami i dziś na spółkę z innymi no ale to on dał dośrodkować...dopóki będą grać w kadrze ludzie, którzy nie grają w klubie to taka mizeria będzie. Błaszczykowski, Reca, Kurzawa. Żenada.
Naprawdę my nie jesteśmy mistrzami czegokolwiek, żeby traktować 1.7 jako promocje nawet z Lewandowskim i Zielińskim a już tym bardziej bez nich.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Biegali jak dzieci we mgle. Zero pomysłu na przeprowadzenie akcji. Czy tam do cholery nie ma zawodnika, który zagra piłkę do przodu? Na bok albo do tyłu i tak to wygląda. Trochę odwagi. Raz, drugi, trzeci i coś tego wyjdzie.
Niektórzy zagrali fatalne spotkanie, ale w ich miejsce nie ma nikogo ciekawego. Kamil jak zakończy karierę, to nasza defensywa posypie się jak domek z kart.
 
@figof87 0

@figof87

Użytkownik
Taki mecz, aż cieszko opisać! Nie wiem co sie z naszymi piłkarzami stało? Czy oni zapomnieli, ze graja z orzełkiem na piersi?? Wiem, ze to był tylko mecz towarzyski ale do cholery jasnej graja w reprezentacji Polski! To było snucie sie po boisku! Mam nadzieje ze Brzeczek wyciągnie z tego meczu pozytywne wnioski i w kolejnych meczach będzie juz tylko lepiej!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom