>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO DreamHack Open Montreal 2018

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dream Hack Open Montreal 2018

Data:
7-9 września 2018
Miejsce: Montreal (Kanada)
Pula nagród: 100 000 $
Liczba drużyn: 8
Jak wszyscy wiemy aktualnie trwa najbardziej prestiżowy turniej w CS: GO - Major w Lodnynie. Ale w międzyczasie w Montrealu zostanie rozegrany Dream Hack, podczas którego zobaczymy dwie polskie ekipy, mianowicie Team Kinguin i AGO Esports.
Pingwiny zagrają w grupie A z ENCE, eUnited oraz Red Reserve. Natomiast Jastrzębie są w grupie B z Heroic, Imperial i Luminosity.
To wydarzenie zapowiada się niezwykle emocjonująco dla fanów polskiego CS&#39;a. Ciekawe jak zaprezentują się nasze drużyny?
Rozpoczynamy od pojedynków w formacie BO1, oto kursy na pierwsze mecze z LVBET:

Zapraszam do merytorycznej dyskusji, podawania swoich przemyśleń i pisania analiz! ????
 
konrad313 46

konrad313

Użytkownik
Kinguin Red Reserve
Czy tylko mi się wydaje, że kurs na pingwiny jest troche za wysoki? Kinguin zagrało swoje na Zotac Cup + średnie mecze w Esea, ale jednak w miare stabilnie.Do tego zamiast Hampusa, rusty( którego nie kojarze, ktoś mnie może oświeci).
Kurs 1.71 wygląda solidnie, czekam na wasze opinie. Pozdrawiam
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
W normalnych okolicznościach może i by tak było, ale Kinguin ma pewne problemy:
1844020569020967
Czyli jeśli bagaże nie dotrą, to nie będą mieli swojego sprzętu - myszek klawiatur czy słuchawek (o ile gdzieś nie kupią/pożyczą) a to już może być spory problem. Na takim poziomie zmiana modelu myszki może być sporym problemem i mogą mieć pewne kłopoty. Co prawda Kinguin w niezłej formie, ale H2H z przeciwnikiem również niekorzystne. Ja bym tuta uważał.
 
uzytkownik-24118 2,1K
konrad313
1037407520309080065
Ja natomiast czekam, bo Kinguinom jak i AGO zaginął bagaż podczas podróży. AGO nic nie narzekało, natomiast minise już tak:
1844020569020967
Natomiast mimo wszystko chyba warto pograć Kinguin ;) Mają rachunki do wyrównania za comeback na minorze ????
E. mchal ciut szybszy
E2. Dzięki za przeniesienie, nie wiem jak nie zauważyłem że jest temat dot. DH Open ????
Dorzucę więc jeszcze typy ze swojego tematu. Nie są jakieś giga pewne, stąd i stawki ostrożenie,bo ekipy wydają się równe. Na Kinguin też pogram pewnie ale czekam co z tym bagażem (kwestia doboru stawki)

AGO - Imperial @1.98 1xbet
Polacy wydają się być nieźle przygotowani do tego turnieju - mieli dwa tygodnie bootcampu w gaming housie w Warszawie, nie najgorzej prezentują się online. Bolączką oczywiście cały czas niezbyt stabilna forma, co dało się zauważyć choćby w meczu z Windigo w ramach eliminacji do EPICENTER. Bardzo słabo zaczęli dwie z trzech map i przegrali pojedynek, żeby dzień później to samo Windigo w miarę łatwo odprawić 2-0. Od początku przygotowań ten LAN miał być celem i pierwszym sprawdzianem tego nowego składu ze Szperem. I uważam, że jak na wyrównaną stawkę w Montrealu to na &quot;dzień dobry&quot; mają w miarę przyjemnego rywala - zespół którego na pewno nie można lekceważyć ale i zespół który przeżywał około miesiąc temu trochę zawirowań - dołączenie a po kilku dniach wyrzucenie Lobanjicy sprawiło że o tym zespole przez chwilę było głośno. H2H dość wyrównane, ale też dość odległe. W ostatnim okresie wydaje się, że nieco spuścili z tonu. W ogóle wydaje mi się, że można nawet z ujemnym handi na AGO, ale ten zespół &quot;lubi&quot; przestoje i wysokie wyniki. Może być równo, ale dla mnie faworytem AGO
ENCE - eUnited Powyżej 26.5 @2.10 Uni
Trochę nie rozumiem aż takiego faworyzowania Finów. Mnie ich gra już aż tak nie porywa jak przed wakacjami. Znaczy, dalej są solidni, wygrywają mecze, ale to nie jest IMHO powód do aż takiego faworyzowania tej formacji. Zwłaszcza, że rywalem zespół nieobliczalny, groźny, który wyeliminował w eliminacjach do IEM Chicago Cloud9. OK, Chmurki to nie ta ekipa co na początku roku, ale 3-2 (właściwie 3-1, bo C9 zaczynało z wynikiem 1-0 po wejściu do finału z drabinki wygranych) na taką ekipę, nawet w eliminacjach to jest coś. Zwłaszcza że wcześniej byli im w stanie w Bo3 urwać mapę. To na pewno drużyna której nie można lekceważyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Skoro AGO się tak bardzo przygotowywało i powinni ugrać pierwszy mecz to może warto pograc na nich że wygrają swoją grupę? Akurat bardzo fajny kurs wisi w LVBet bo najwyższy z tej czwórki z grupy B @3.70 ???? ze szperkiem wyglądają dosyć dobrze....
 
uzytkownik-24118 2,1K
Myślę że można próbować, chociaż ja się zastanawiam nad Heroic. Raz mi się wydaje że mogą wygrać grupę za chwilę że w sumie to LG może z nimi spokojnie wygrać.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Mały &quot;update&quot; sytuacji Kinguin, z FB reatza:
Bagaże zgubione. Nie ma koszulek. Nie ma sprzętu. Idziemy na zakupy w Montrealu, może uda się kupić jakąś myszkę, klawiaturę i podkładkę.
W takim układzie jestem średnio przekonany do gry na Pingwinki raczej. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Red Reserve - Kinguin
Mecz o wyjście z grupy, przegrany niestety opada. Wiadomo, że sercem za polską ekipą ale tak naprawdę mało argumentów przemawia za nimi. Gdyby RR byli w pełnym składzie z hampusem to bez wahania stawiałbym na Szwedów ale w chwili obecnej z RuStY&#39;m mam problem. Nie wątpię, że to solidny grajek aczkolwiek w pełnym składzie gra się zawsze inaczej.
Polacy wydaję mi się, że bardzo indywidualnie wygrali ten mecz z eUnited. Jeżeli dzisiaj wygrają, bardzo mnie zaskoczą. Meczu nie będę ruszał bo nie widzę tutaj jakieś fajnej okazji do zarobienia :/
 
uzytkownik-24118 2,1K
Moja forma typerska jest w ostatnich dniach żenująca, ale spróbuję się pokusić o analizę:
Jedni i drudzy z problemami. Kinguin cały czas gra na pożyczonym sprzęcie - tym razem mają korzystać z uprzejmości Imperial, wczoraj ratowało AGO. Ale i to Red Reserve jest mocno osłabione. A w ostatnim czasie RR też nie grało nic wybitnego , co prawda H2H dla Szwedów ale szansa do rewanżu jest - przecież tego dusta na minorze to nie domknęli tylko na własne życzenie - mieli wysokie prowadzenie. Do tego forma ostatnio niezła, jak to zwykle zespoły na tym tierze czasem zdarza się głupio przegrana mapa ale moim zdaniem będzie polski półfinał
Kinguin @1.87 Totalbet /Unibet Ładny comeback w T na overpassie, będzie polski półfinał ;)
W drugim meczu decydującym raczej idę w stronę LG, ale poczekam na kursy ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom