>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL/KHL/MHL 2018-2019

Status
Zamknięty.
verno 470,5K

verno

Znawca - Hokej
Witam w kolejnym temacie. Sezon 18/19 otwarty to jedziemy z tym, typy z KHL/MHL/NHL czasem jakiś inna liga lub nawet dyscyplina ale bardzo rzadko, typy z analizami jak i bez w zależności od chęci i czasu ???? lecimy i zarabiamy GLGL.
Jakieś pytania sugestie etc na pw ;)
 
verno 470,5K

verno

Znawca - Hokej
#1
Hokej Rosja KHL
Metallurg Magnitogorsk v Dinamo Riga
Metallurg over 3.5
@2.28⛔⛔
Dziś o godzinie 16:00 Metallurg będzie podejmować słabe Dynamo, które w poprzednim sezonie zajęło ostatnie miejsce. Gospodarze mają już za sobą ładny mecz otwarcia, który wygrali 5:1 z drużyną pokroju Dynamo. Goście dużo fauluja a Metallurg to 3 drużyna co do wykorzystywania PP w dodatku 5v5 są bardzo skuteczni. Moim zdaniem doskonałe dobranie drużyn na początek sezonu aby dobrze w niego wejść i pokazać innym drużyną że są przygotowani, 2 słabe drużyny u siebie to nic innego jak wysokie wygrane i nabranie motywacji i pewności siebie.

#2
Rosja KHL
Traktor Chelyabinsk - Slovan Bratislava
over 1.5 1 tercja
@2.23⛔⛔

#3
Rosja KHL
Avtomobilist Yekaterinburg - CSKA Moscow
obie drużyny minimum po 2gole
@2.08⛔⛔
 
verno 470,5K

verno

Znawca - Hokej
Co za tragiczne rozpoczęcie tematu ???? wcześniejsze KHL 3/3 a dziś 0/3 no nic, nie ma co się poddawać jutro będzie lepiej i swear!
 
verno 470,5K

verno

Znawca - Hokej
#4
Dyscyplina: Hokej MHL Rosja
Godzina: 16:00
Spotkanie:
Sarmaty Orenburzhya vs Beliye Medvedi
Typ: over 5.5
Kurs: 1.90✅✅ 7:3
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Nareszcie młodziki zaczęli sezon, nie ukrywam że lubię tą ligę bardziej niż KHL ale wracając, Sarmaty na własnej tafli podejmą Beliye Medvedi goście są tutaj faworytem ale nic nie wiadomo gdyż mecze tych 2 drużyn zawszę są close a to dlatego że obie ekipy lubią dużo strzelać ale również tracić. Mamy 1 mecz tego sezonu młodzi pełni energii podekscytowani nie mogą się doczekać aby już zagrać, zapewne będzie dużo błędów w obronie jak to bywa na początku sezonu, na pewno obie ekipy będą chciały postrzelać co pokazuje nam h2h zresztą ponad 50% spotkań w zeszłym sezonie kończyło się wynikiem powyżej 5.5.
 
verno 470,5K

verno

Znawca - Hokej
#7
Rosja MHL
HC SKA Varyagi vs Amurskie Tigry
over 4.5
+
HK Ryga vs HC Typhoon
over 4.5
AKO: @2.04⛔⛔

#8
Live 30min 0:0
Warta Poznań vs Bytovia Bytów
Warta over 1
@2.30✅✅68&#39; 84&#39;
 
verno 470,5K

verno

Znawca - Hokej
#9
CS GO
Team Kinguin vs 3DMAX
Kinguin win
@1.72⛔⛔Totalne frajerstwo na 2 mapie z 14:4 oddali to przegrywali wsyzstkie 2v1 3v1 4v2 etc, jestem daleki o teorii sprzedawania meczów ale to tak wyglądało, totalny cyrk...????????????
 
verno 470,5K

verno

Znawca - Hokej
#10
Dyscyplina: Hokej MHL Rosja
Godzina: 16:00
Spotkanie:
Sarmaty Orenburzhya vs Beliye Medvedi
Typ: over 5.5
Kurs: 1.80⛔⛔3:2 ale jak tu pokryć over jak po dwóch tercjach jest 1:1, ogólnie tragiczny mecz ????????
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Co tu dużo pisać, zwycięskiego składu się nie zmienia, wczoraj 7:3 dziś rewanż, tak jak pisałem obie ekipy są overowe co się potwierdziło. Beliye to zdecydowanie lepsza drużyna i dziś będą chcieli zabrać co im się należy a Sarmaty po pewnym zwycięstwie poczują się pewnie i powalczą o kolejne punkty także moim zdaniem będzie ostra wymiana ognia, która przemieni się na bramki a następnie na nasze pieniądze.
 
verno 470,5K

verno

Znawca - Hokej
#11
Rosja MHL
Loko vs MHC Spartak Moskwa
over 5.5
@2.20⛔⛔Dziś mam pecha 2:3 z tym że tutaj ilość zmarnowanych 1v1 2v1 3v1 przechodzi ludzkie pojęcie...:cholerniezly:
 
verno 470,5K

verno

Znawca - Hokej
Wracamy po weekendowej przerwie ;)
#12
Rosja MHL
Loko vs Krylya Sovetov Moscow
over 5.5
@1.88✅✅

#13
Rosja MHL
Dynamo Saint Petersburg vs MHC Kapitan
Kapitan over 1.5
@1.91✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
verno 470,5K

verno

Znawca - Hokej
#16
Rosja KHL
Sibir Novosibirsk vs Avtomobilist Yekaterinburg
over 5.5
@2.70⛔⛔

#17
Rosja KHL
Sibir Novosibirsk vs Avtomobilist Yekaterinburg
Novosibirsk over 2
@1.96⛔⛔

1:4 no niestety troszkę zabrakło, Sibir w ofensywie tragedia, myślałem że to tylko złe rozpoczęcie, 3 mecze wyjazdowe a u siebie ogień jednak to większy problem, teraz mała przerwa. Czekam na MHL i NHL bo KHL jednak średnio mi leży jeśli chodzi o overki bo tam jednak undery raczeuj :/ ale po takich kursach myślę że było warto, więcej skuteczności i ładnie żniwa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
verno 470,5K

verno

Znawca - Hokej
Wiem co pisałem wyżej i może będę tego żałował ale te 2 mecze bardzo mi się podobają a kursy to poezja.
#18
Rosja KHL
SKA St. Petersburg - Jokerit
over 5.5
@2.14✅✅

#19
Rosja KHL
Avangard Omsk - AK Bars Kazan
over 5.5
@2.75⛔⛔
 
verno 470,5K

verno

Znawca - Hokej
#21
01:10 Copa Argentina
River Plate - Platense
over 2.5
@2.05
⛔⛔65&#39; 82&#39; zabrakło 1 połowy chociaż te ligi trochę podejrzane 2 gole 2 karne a kurs na over 1.5 latał po 3.50~ także kto wie co tam się &quot;miało&quot; wydarzyć ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom