>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Półfinały PGE Ekstraligi (02.09, 09.09)

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Niedziela, 02.09
1. półfinał PGE Ekstraligi

Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów
Sparta Wrocław - Unia Leszno
Niedziela, 09.09
2. półfinał PGE Ekstraligi

Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
Unia Leszno - Sparta Wrocław
Zapraszam do dyskusji, podawania typów, analizowania i ogólnej polemiki na temat 1. rundy playoffów.
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
1 typ Częstochowa win wczorajszy kurs 2.3
2. Wrocław win 1.95
3. Madsen - Zmarzlik typ 1 kurs 1.65
4. Milik smektala typ 2
Nie pisze dlaczego bo 90 %typów moje to przeczucie a reszta sytuacja 1 mecz miejsce gospodarze lepsze pola np zmarzlik po prawej
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
1 mecze półfinałowe :
Włókniarz WIN
Leszno ( + 2,5 pkt )
@ AKO 2,59

Dzis zaczyna sie prawdziwa gratka zuzlowa w PL. W zasadzie TOP 4 bylo juz praktycznie znane w polowie sezonu, ale trzeba przyznac, ze to zwyciestwo Torunia ze stala i meki Czestochowy u siebie z GKM daly wielkie emocje i niepewnosc do samego konca.
Jesli chodzi o mnie to uwazam, ze zdecydowanym Mistrzem Polski w tym roku bedzie
Unia Leszno po 1,50.

Jesli chodzi o dzisiejsze mecze to uwazam, ze Czestochowa to wygra. Stal na wyjazdach w tym roku nie blyszczy. Co prawda w drugiej czesci sezonu jest kapitalna forma u Zmarzlika, w ostatnim miesiacu tez pojawila sie ogromny progres u Vaculika, swoje doklada Kasprzak, ale oni jezdza fenomenalnie glownie w Gorzowie. Czestochowa to obecnie krolestwo Madsena. Lindgren zawodzi bardzo jako lider i jest cieniem tego co bylo w pierwszej czesci sezonu. Dzis jednak uwazam, ze podkrecona bardzo awansem Czestochowa bedzie troche na fali ( ostatni mecz przeciez jechali przedwczoraj ) i poradza sobie z Gorzowem. Moze Lindgren sie obudzi i przywiezie kolo 10 pkt. Matej Zagar tez dobrze wygladal w piatek z forma. Do tego Miedzinski tez pewnie dolozy kolo 8 i mysle, ze gospodarze objada Stal.
Drugi mecz bardzo ciekawy, moje serce oczywiscie za Sparta, ale mysle, ze realia sa zupelnie inne.
Leszno jest idealnie zbilansowane. To druzyna, ktora w kazdym biegu ma tak silna obsada, ze nie ma kiedy im wyrywac punktow. Bylo to widac bardzo dosadnie w Lesznie w ostatnim meczu ligowym, gdzie Sparta zaliczyla nokaut. Niestety sam Janowski to za malo na wygranie dzis meczu. Celowo pisze sam Janowski bo kto dzis ma straszyc we Wroclawiu ? Tai, ktory od paru tygodni widocznie doluje z forma ? Drabik, ktory od 2 miesiecy nie jest soba ? Dróżdż, który w 15 startach w tym sezonie przywiózł 3 pkt ? Czy wreszcie Fricke i Milik ? Dwa wielkie rozczarowania w tym sezonie. Pierwszy kupiony za wielka jak na Sparte kase. Nie pokazal przez caly sezon tego na co Wroclaw liczyl. Mial byc takim Iversenem jakiego ma Torun, a niestety w najwazniejszych momentach zawodzil i dzis nic sie nie zmieni. Milik to dla mnie najwieksze rozczarowanie tego sezonu we Wroclawiu. Cien zawodnika z zeszlego sezonu. Jest wolny, jezdzi caly czas w kratke i nie widac w nim zupelnie lidera w parze.
Leszno bez Pawlickiego w 1 kolejce we Wroclawiu wywiozlo remis. Leszno z Pawlickim dzis we Wroclawiu wygra, ale gram bezpieczniej z maly handi.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dość ciekawy kurs na h2h mamy w lvbet. Na lepsze miejsce w klasyfikacji końcowej na Stal jest @ 1,3. Gorzowianie mają ośmiopunktową zaliczkę z 1 meczu. U siebie na podopiecznych Chomskiego powinien być jeszcze niższy kurs, biorąc pod uwagę problemy Częstochowian. Lindgren po kontuzji jedzie słabiutko. Miedziński złapał jakąś zniżkę formy. Do tego mało prawdopodobne, aby w tym meczu pojechał Zagar, skoro wycofał się z GP. Tutaj nawet w przypadku porażki gospodarzy (w co bardzo wątpie), typ powinien wejść na spokojnie ???? Fakt, iż może być lekkie zamrożenie kapitału, bo nie wiadomo czy dopiero typ nie zostanie rozliczony po zakończeniu sezonu. Jednak typ do dubla jak najbardziej ????
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Sundstroem v Musielak @ 1.7 etoto ✅
Gruchalski powyżej 3.5 @ 1.7 sts✅
Safutdinow -4.5 v Milik @ etoto 1.8✅
Najlepiej punktujący zawodnik Emil Sayfutdinow @ 7.5 iforbet⛔
Linus wraca do składu za słabego Walaska, idealne pora na przetestowanie młodego Szweda. Wynik bardzo korzystny, myśle ze moze pojechać w tej sytacji w nominowanych. Musielak w tym roku to totalne dno, pewnie wycofa go po 2 startach.
Gruchalki na swoim torze pokazał swietny speedway, pojechał 6x i uzyskał swoj najlepszy wystep w karierze.
Linia wydaje mi sie za niska, 2 pewne punkty w młodziezowym, i zostają 3-4 starty na kolejne 2 punkty.
Emil wczoraj katastrofa, brakowało predkosci. Dzisiaj nowy dzien, mecz na swoim torze. Na pewno podrazniony wczorajszym wystepem, on na smoczyku jest fenomenalny. Handicap duzy ale na spokojnie do pokrycia, Milik jezdzi słabo, a na Smoczyku w ostatnim meczu nie zdobył nawet punktu.Dorzucam sobie jeszcze zakład najepiej punktujący zawodnik na Rosjanina, mimo ze Wrocławianie puszczą po 6x Taja i Janowskiego i tak mysle ze przy takim kursie warto.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Tak przeglądałem te dzisiejsze mecze i ogólnie w zasadzie nie ma czego ruszyć. Dwa zwycięstwa gospodarzy wydają się oczywiste, ale kursów w zasadzie nie ma. Tak myslalem, ze duza jest linia handi na Stal bo aż 18,5 pkt, ale z drugiej strony cholera wie co sie bedzie dzialo. Zmarzlik, Vaculik, Kasprzak...oni moga wygrywac wszystko jak leci na swoim torze. Zagara nie ma, Czestochowa moze byc pozarta dzis w Gorzowie. Gdyby taka linia byla na Sparte w Lesznie to bym wchodzil, ale tam buk dał 12,5 pkt co znow jest praktycznie idealnym wyczuciem. W sumie emocji brak bo wiadomo, ze finał bedzie Stal - Leszno.
Jedyne co mi przychodzi do glowy to under 11,5 pkt Woffindena po 1,73 ✅

Tai od dluzszego czasu nie jest soba. Wczoraj jeszcze to dziwne w sumie wykluczenie jako kara za przekroczenie 2 minut...dla mnie lekkie przegiecie. Moga byc jeszcze takie jaja, ze Zmarzlik ogarnie MŚ. Wydaje mi sie, ze linia 11,5 pkt bedzie ciezka do przekroczenia dla Anglika.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom