>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

CS: GO FACEIT Major 2018

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP

Data: 5-23 września 2018
Miejsce: Londyn (Wielka Brytania)
Pula nagród: 1 000 000 $
Liczba drużyn:
24
Z dnia na dzień emocje wśród kibiców Counter-Strike&#39;a rosną bowiem niedługo rozpoczyna się Major w Londynie. Bierze w nim udział 6 Polaków. Ciekawe jak wysoko dojdzie Virtus Pro oraz mousesports ze Snaxem?
Zaczynamy od fazy pretendentów, w której udział biorą takie druzyny:


Legendy:

Na ten turniej administracja forum zorganizowała konkurs z pula nagród 100 PLN. Zapraszam do wspólnej zabawy, szczegóły tutaj: https://forum.bukmacherskie.com/threads/konkurs-faceit-major-2018.153376/
 
uzytkownik-24118 2,1K
Skoro rozpoczynamy dyskusję to sobie oznaczę temat, jednocześnie ponawiając bet który podałem wcześniej w temacie ogólnym
Virtus Pro - awans do Champions Stage (TOP8) - NIE @1.45 STS
Dla mnie to jedna z najlepszych opcji długoterminowych na tego majora. Wiadomo, że to tylko CS:GO i nie ma nic pewnego ale naprawdę VP musiałoby odmienić (bo tu poprawa nic nie da) swoją grę żeby powalczyć o ćwierćfinał. Ja tego kompletnie nie widzę, a kurs na tak postawiony zakład to powinno być bo ja wiem - 1,05?
Kuben w wypowiedzi na stronie stwierdził że po powrocie z Hong Kongu będą mieli 5 dni na treningi i będą próbować wywalczyć slota na Katowice 2019 - to uważam za realne, może ciut za optymistyczne ale realne postawienie sprawy. O TOP 8 nie ma co marzyć, na tym turnieju znajdę z 10 albo więcej solidniejszych niż Virtusi drużyn. Do tego NiP to chyba jedna z gorszych opcji na start, pewnie zaczną od porażki. Zresztą jeśli pracowali nad formą na majora przez 7 dni w sumie, musząc przygotować grę z nowym zawodnikiem to ciężko marzyć o sukcesie. Do tego wiadomo, że byali odchodzi więc motywacja (jego) do gry pewnie gigantyczna nie będzie. Dodatkowo bezpośrednio przed majorem (3-5 września) grają ESEA MDL Relegation, z morelzem (ze względu na regulamin ESEA ) w składzie, to im pewnie też nie pomoże. W ogóle uważam, że VP zepsuło sobie letni kalendarz - powinni zrezygnować z występu w Szanghaju, ZOTACA lub nie jechać na wakacje jeśli na majorze im zależy. Astralis, Liquid, FaZE, MIBR, mouz, NaVi, fnatic, NIP, Optic, North, BIG - tutaj mamy gamę drużyn lepszych od VP. Do tego C9, Gambit, HR, Renegades, TyLoo, Space Soldiers z takimi czy innymi problemami ale na pewno nie można o nich powiedzieć że są na teraz słabsze od VP. Jak oni mają awansować do 1/4? No chyba że powtórzy się historia QBF. Ale teraz mamy Bo3 w 5 rundzie i system Buchholtza, mający zapobiegać ultra łatwym drabinkom. Sukcesem VP będzie już sam awans do 2 fazy, w który średnio chyba wierzę, a o statusie Legendy i ćwierćfinale to raczej można zapomnieć.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
NIPy się rozkręcają. Mają już pofinal DreamHacka. Myślę, że na tym zakończą swoje zmagania bo czeka ich pojedynek ze zwycięzcą MIBR - Astralis. Jednak Virtus Pro będzie miało trudny początek. W snatchiem nadzieja ???? Jednak kurs na NIP @1.40 raczej nie do gry w BO1. Pozostaje chyba tylko wierzyc, ale to wtedy już nie jest bukmacherka
 
uzytkownik-24118 2,1K
A ile by musiało być? VP nic nie gra ostatnio, atmosfera fatalna, przygotowania wyglądają średnio, atmosfera raczej dość gęsta, wnioskując z poniższego. Im dłużej się zastanawiam nad tymi Virtusami tym bardziej mi się wydaje że oni jedynie z jakąś Vegą mogą spróbować powalczyć. Inną opcją byłoby żeby dostali łatwego rywala na start, zaczęli od wygranej i może jakoś by poszło. Ale Nindże to raczej łatwy rywal nie jest.

 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
A tak trochę zmieniając temat Virtus Pro zastanawialiście się nad wytypowaniem ewentualnego zwycięzcy turnieju lub drużyny która zagra w finale?
Na North jest kurs @7.0 w LVBet na to, że zagrają w finale. Dla porównania na Astralis jest @1.25. Po wydarzeniach z DreamHacka wydaje się to nieprawdopodbne. Wiem, że ten turniej nie powinno się brać na poważnie ale jednak coś mi mówi, że wczorajsi triumfatorzy DH mogą zajść daleko.
Dwa razy pokonać najlepszy zespół na świecie na jednym turnieju to nie jest chyba przypadek. Mozna mówić że Astralis nie obchodzi jakiś DH bo wola się skupić na Majorze ale to po co w takim razie dochodzą do finału i po raz drugi przegrywaja derby Danii? North nabralo takiej pewności siebie że mogą pozamiatać takie Faze czy MiBR.
Próbuje delikatnie, trochę 4 fun po fajnym value i dla lepszego oglądania
North zakwalifikuje się do finału @7.0 LVBet
 
uzytkownik-24118 2,1K
Mnie zastanawia czemu Astralis w finale brało d2 zamiast powtórzyć nuke z grupy? Przywiązali się do wyniku North na duście w półfinale? Chcieli sprawdzić dusta przed majorem? może czuli się zbyt pewni siebie?Ten DH był szalony, tyle odwracanych spotkań i bardzo nierówna forma niektórych ekip. Tym nie mniej Astralis w poprzednim sezonie wyglądało na ekipę nie do ruszenia, a na tym DH byli zdecydowanie do pokonania - dwie porażki z North, zgubiona mapa na Tyloo a przecież Nindżom czy MiBR też dużo nie brakło do urwania mapy. Tyle że teraz zdecydowanie poważniejszy turniej i nikt już nie kupi tłumaczenia że się przygotowują do innych rozgrywek. Do tego mieli kilka map przetarcia. No i ten fakt o którym wspominał chyba zonic po pierwszej porażce z North - po słabym poprzednim sezonie nie przygotowywali się do meczu z nimi jakoś specjalnie. Teraz nikt z czołówki ich nie zlekceważy.
I kolejna sprawa - teraz bardzo dużo zależy od terminarza - z pierwszej fazy obok pewnie kilku słabszych zespołów wyjdą 2-3 bardzo mocne zespoły (North,Astralis, Liquid) a nie można zapominać, że równie fajnie jak North pokazało się w Kolonii BiG i tutaj bardzo dużo zależy od doboru par w systemie szwajcarskim w dalszej fazie rozgrywek - już na początek fazy nowych legend może przecież dojść do hitowych starć w stylu Astralis czy Liquid z FaZe, NaVi czy MiBR. Dlatego niespecjalnie lubię typować zwycięzców czy finalistów turnieju w systemie szwajcarskim.
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Tylko w STS jest zakład Virtus Pro - awans do Champions Stage (TOP8) - NIE @1.45 STS??
Myślę z czym to połączyć żeby kurs był około 2 i się oacalo zagrać grubej. Bo ten podatek mnie tak zniecheca
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Virtus Pro - NIP 1.52 - BAH bez dogrywki
Powiem szczerze, że nie chcę mi się nawet pisać na ten temat, bo wszystko zostało powiedziane w temacie ogólnym o Virtusach. Każdy kto chociaż trochę interesuje się CS GO wie, że VP już jest trupem, który zostaje szminkowany co jakiś czas. Szwedzi zagrali niezłe zawody u siebie w domu. Nie wygrają Majora, ale polaków pokonają podejrzewam z łatwością. Jak dla mnie ten kurs jest bardzo przyjemny. Obawiam się tylko wiadomo czego - BO1, do tego VP akurat na NIP potrafi grać z niewiadomych względów. W 2018 3:2 w mapach dla VP. Do tego Snatchie, który wypruje flaki, aby tylko pokazać się światu, Byali bez presji pojedzie sobie poklikać. Może z tego wyjść mieszanka wybuchowa. Czy wypali? Ja w to nie wierzę, uważam, że skończy się max 1-3 i do domu. Nip z formą ze Szwecji bierze ten mecz łatwo, niech tylko powtórzą te mecze.
 
sasasa 194

sasasa

Użytkownik
Zwróćcie uwagę, że obecnie w STS zakład brzmi następująco:
FACEIT Major - Challengers Stage awans , Counter Strike - Środa 05.09.2018
Virtus.pro (ukończy w top 8 - awans do Legends Stage)
NIE @1.45 STS
Czyli obstawiając jw. nie mamy tego zakładu co mikael_14 i pablo95
Wystarczy, że VP przejdzie do top16i zakłąd jest przegrany (top 8 tyczy się samego Main Qualiffiera, a nie top 8 całego Majora) Chyba zmienili dopiero dzisiaj.
 
uzytkownik-24118 2,1K
sasasa Dziś to zmienili. Najgorsze jest to, że w ZAGRANYM przeze mnie kuponie na awans do Legend Stage też to jest zmienione. Złodzieje i tyle w temacie
E. na czacie domagam się w takim razie zwrotu stawki skoro zmienili zasady zakładu. Zobaczymy co odpowiedzą - dam znać
E2. Otrzymałam informacje z działu analiz, iż w zakładzie nic się nie zmieniło. Są dwie fazy danego turnieju, teraz grają 16 drużyn, jedna z których Virtus.pro. Obstawił Pan typ, iż dana drużyna ukończy grę wchodząc w TOP8 najlepszych drużyn, ale nie będą mieć miejsca z awansem
SERDECZNIE ODRADZAM KOMUKOLWIEK GRE U TEGO BUKMACHERA

Szczerze liczyłem się ze zwrotem z powodu oczywistej pomyłki bukmachera. Ale czegoś takiego w życiu nie. Mam nadzieję że wejdzie i tak, ale zaraz po rozliczeniu tego betu zamykam tam konto
 
sasasa 194

sasasa

Użytkownik
Ale w STS to chyba standard. Jakiś czas temu jeden gość zagrał solidne AKO na Mistrzostwa Świata, w których obstawiał, że w danych meczach nie będzie strzału w słupek lub poprzeczkę. STS w opisie dodał, że ostateczny wynik jest ustalany na podstawie statystyk z fifa.com. Typ wszedł, ale STS oczywiście zakładu nie uznał sugerując, że w którymś meczu gol padł po strzale od słupka (co jest oczywiste, że w przypadku bramki po odbiciu w statystykach jest gol, a nie słupek). W statystykach na stronie fifa.com liczba słupków i poprzeczek wynosiła 0, a mimo to STS stwierdził, że zakład jest przegrany, zaprzeczając własnemu regulaminowi. Jako dowód wysłali kolesiowi link do Filmiku z youtube z bramką ???? . Koleś to opisał na wykop.pl i gdzieś jeszcze. Sporo osób w internecie zaczęło o tym mówić i trochę głośno zrobiło i dopiero wtedy zakład w końcu rozliczyli prawidłowo. mikael_14 Jeśli kupon nie wejdzie, a sporo zainwestowałeś można spróbować to gdzieś opisać i nagłośnić. W zasadzie niezależnie czy Wam wejdzie zaistniała sytuacja jest absurdalna i niedopuszczalna. Wypadałoby, żeby więcej osób się o tym dowiedziało.
Sorry z offtop.
E. Usunąłem pierwsze zdanie, żeby nie było, że kogoś bezpodstawnie obrażam.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
sasasa Dziś to zmienili. Najgorsze jest to, że w ZAGRANYM przeze mnie kuponie na awans do Legend Stage też to jest zmienione. Złodzieje i tyle w temacie
E. na czacie domagam się w takim razie zwrotu stawki skoro zmienili zasady zakładu. Zobaczymy co odpowiedzą - dam znać
E2. Otrzymałam informacje z działu analiz, iż w zakładzie nic się nie zmieniło. Są dwie fazy danego turnieju, teraz grają 16 drużyn, jedna z których Virtus.pro. Obstawił Pan typ, iż dana drużyna ukończy grę wchodząc w TOP8 najlepszych drużyn, ale nie będą mieć miejsca z awansem
SERDECZNIE ODRADZAM KOMUKOLWIEK GRE U TEGO BUKMACHERA

Szczerze liczyłem się ze zwrotem z powodu oczywistej pomyłki bukmachera. Ale czegoś takiego w życiu nie. Mam nadzieję że wejdzie i tak, ale zaraz po rozliczeniu tego betu zamykam tam konto
Nie chcę być niemiły, ale serio myślałeś, że w zakładzie chodzi o to, że VP awansują do ćwierćfinału majora? Może buk nie doprecyzował, albo źle opisał zakład, ale na chłopski rozum było wiadomo, że chodzi o awans do głównej fazy turnieju. Jeszcze te dywagacje, że dałbyś kurs 1.02 a nie to co bylo od STS..., nawet nie czytając tego zakładu wypadało założyć, że chodzi pewnie o awans do głównego turnieju. Poza tym taki gówniany buk jak STS często się myli w treści zakładów, masz nauczkę na przyszłość. Proponuję zmienić rangę na &quot;Użytkownik&quot;, a &quot;znawca&quot; dla mnie - bo ja się znam ???? .
Co do typów długoterminowych na win turnieju:
Mam pograne na MiBR, North, Faze.
Fawela
ostatnimi czasy grała tragicznie, ale liczę bardzo na ostatnich zmienników i przede wszystkim trenera - Janko. Serb to chyba obecnie najlepszy analityk tej CSa. Kurs 15 warty lekkiego pogrania.
North wygrali przed chwilą DH Sztokholm, kurs 20 w forbecie wygląda wyśmienicie. Fortuna daje na Duńczyków zaledwie 7.50 ???? .
Faze to indywidualnie moim zdaniem najlepsza drużyna, ale jak to się przełoży na wynik? Powinni co najmniej dojść do półfinału, kurs 6.50 jeszcze ok. Nie ma już cobble w map poolu, a to był zawsze ban Faze.
Astralis po 2.55 to jakiś ponury żart. Navi po kursie 7.50 mnie nie przekonuje, Simple chyba aż w takim stopniu tego nie wykeruje. Mouse chyba jeszcze nie ten moment, Snax na razie odstaje od kolegów. Team Liquid - tu mnie kusi za parę groszy dorzucić, chociaż mają 2 dziury w mappoolu - Nuke i Cache.
A Wy jak myślicie?
 
uzytkownik-24118 2,1K
Dodam
Proponuję zmienić rangę na &quot;Użytkownik&quot;, a &quot;znawca&quot; dla mnie - bo ja się znam ???? .
OK. Dziękuję za radę. Nie zamierzam w takim razie napisać tutaj nawet pół posta więcej.
Nie chcę już rangi znawcy, typera, działu VIP. Mam dość, nie potrzebuję tego forum do szczęścia, szkoda nerwów bo trafi się jeden z drugim ekspert od wszystkiego. Dzięki za wszystkie dyskusje, mam nadzieję że jednak ktoś skorzystał z tych moich typów w międzyczasie ale więcej mnie tu nie będzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +84
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
alexdamiao Mam identyczne odczucia jak ty. Do tego też przejrzałem kursy z różnych stron i te z Iforbeta zrobiłt na mnie najlepsze wrażenie. A przynajmniej tam zagram Mibr i North, bo nawet minus podatek chyba bardziej się opłaca. Mam zamiar puścić Liquid, Faze, North (tutaj kurs 20 z iforbet) i Mibr. Muszę tak rozłożyć pieniądze żeby miało to wszystko ręce i nogi, a potem poinformuję o szczegółach.
Na MIBR w Iforbet jest kurs 18 , na North 20. Dla mnie kosmos. Gram po stówce.
Do tego chyba zmieniam zdanie co do Liquid. Drugi raz z rzędu jakoś nie czuję wygranej Amerykanów (Poprzednio C9). Mało realne według mnie. Dlatego dorzucam Mouz kurs 11 z BAH.
I na koniec Faze kurs 6 z Bah za 200.
Takie przeczucie, co wyjdzie zobaczymy.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Obecna sytuacja w VP przypomina mi takiego Big Brothera, gdzie każdy gada na każdego za plecami, tym samym próbując przekonać i przeciągnąć pojedyńczo pozostałych na swoją stronę byleby mieć poparcie i nie zostać wyrzuconym. Bardzo dobrze, że wyciekły te zdjęcia z rozmowy snaxa i białego, bo pewnie ludzie dalej nabieraliby się na sławne „VP na lanie to inna drużyna”, łudzili się i przegrywali hajs widząc totalną patole i nieprzygotowaną drużynę. Pierwszy mecz z NIPem i kurs @1.40 na Szwedów idealny do jakiegoś dubelka. A ja idę jeszcze kroczek dalej i gram w singlu NIP -3.5 rundy @1.80 bet563 ✅✅ 16-5, łatwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Zgadzam się z opiniami o VP. Tylko chyba jakimś cudem mogli by awansować. Skoro oni są skazani na odpadnięcie to w STS wystawili ofertę na 0:3 po kursie 12 a bez podatku wychodzi 10,56. Kurs dość spory chyba się skusze. Dam znać po dzisiejszym meczu ligi ESEA, który Polacy grają z Bpro o 18:30. Narazie na hltv jest morelz zamiast snatchiego ale to może jakaś pomyłka
@edit: sprawdziłem to i jednak to jest fakt że zagra morelz. Virtusi nie mogą zmienić składu, który był zgłoszony
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Co do pierwszego meczu VP z NIP. W 2017 roku chłopaki nie wygrali ze szwedami ani razu, grali 4 mapy. W 2018 roku wygrali 3, przegrali 2. Wygrali 2:1 w Sydney. Ostatni pojedynek w maju.
Wszystko przemawia za -3,5 handicapem dla NIP, ale biorę też pod uwagę to, że pierwsze mecze zazwyczaj są zacięte i stawiam na +3,5 dla VP 2.00 bet365. Historia wyników między tymi dwoma ekipami wygląda tak: 3 razy bym zakład wygrał, a 6 razy przegrał. Czas na równanie statystyk.
Po pierwszych meczach będziemy o wiele więcej wiedzieć - teraz to ruletka.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
slapi Nie, nie żaden czas na równanie statystyk, cos takiego nie istnieje. Istnieje za to nazwa na takie rozumowanie - paradoks hazardzisty.
Vp to cień samych siebie, oni tam graja już tylko dla pieniędzy. Granie w ich strone to bezmyślność. Nie ma żadnych argumentów żeby iść w ich strone.
 
K 11

kanonier23

Użytkownik
Ja osobiście gram na to, że VP zakończy fazę Challengers Stage z bilansem 0-3 po kursie 10(był 12 ale już niestety spadł), oraz 1-3 po kursie 5. Jak wiadomo ostatniego Majora w Bostonie VP skończyło z bilansem 0-3 przegrywając z takimi tuzami jak QBF 16-3. Moim zdaniem nie ma szans na uzyskanie awansu przez Polaków. Pierwszym powodem jest niedawne dołączenie Snatchiego, a drugim kłótnie Byaliego z resztą drużyny. Ta drużyna jest martwa i jedyne co może jej pomóc to odejście Kubena, Neo i Pashy. Dobrym typem wydaje się także to, że Snatchie będzie miał najwięcej zabójstw z VP po kursie 2.75. Michał jest zdecydowanie najlepszym skillowo z graczy VP.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom