>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO FACEIT Major 2018

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Hej, niedawno pojawiła się informacja, że zawodnik Space Soldiers - ngiN - nie zagra. Zastąpi go ich trener. Moim zdaniem to poważne osłabienie. Taktyki taktykami ale skill też jest potrzebny.
Odrazu pogralem w STS, że chłopaki nie awansują do fazy nowych legend po kursie @2.15.
Ciekawe czy to przejdzie czy zrobią jakieś zwroty :wasntme:
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Space solider będzie grało z trenerem. W takim wypadku po prostu trzeba próbować na Rogue, które potęgą nie jest, ale grać z trenerem, który jest od dawna nie aktywny to spory problem. Przykładów było wiele.
SS - Rogue 2.23 BAH

husarz22 Moim zdaniem przejdzie. W BAH na sto procent. Nie takie rzeczy tam przechodzą...
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Jeśli chodzi o challenger stage, są zakłady na to która mapa będzie najczęściej/najrzadziej grana i teraz tak:
Najrzadziej grana: STS daje tylko 1.85 na nuke, podczas gdy na totalbet wisi 4.50, trzeba dać to nuke. E: po długiej akceptacji przyjeli mi to nuke za 125 zł.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Oglądam Vp z ence i coś tam chłopaki grają. Jak dojdzie jeszcze Snatchie... Żeby się nie okazało, ze nagle po złości wszyscy przegrają ma wygranych Vp Mimo wszystko dalej nie wierzę w awans. Mają zrobionego Traina, Dust - trochę mało. Byali strzela mega heady, ale jutro dzień weryfikacji. No i też jednak NIP &gt;&gt;&gt; Ence &gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; BPro
 
P 254

pablo95

Użytkownik
A ja mam inne zdanie eryk93 . Na Bpro na 3mapie (mirage) wygrywają ledwo ledwo 16:14 mimo iż zgarniaja 2 pistoletówki. Głupie błędy masa niezrozumiałych zagrań jakby się nie komunikowali. Tylko ta mapkę oglądałem ich wczoraj.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
BIG - Renegades
Godzina: 15:30

w końcu doczekaliśmy się pierwszego dnia Majora. W pierwszej rundzie mamy 8 meczów BO1. Wybrałem BIG vs Renegades bo uważam, że ten mecz będzie bardziej wyrównany, niż wskazują na to kursy.
BIG podczas ostatniego swojego turnieju ESL w Kolonii pokazali kawał dobrego CS&#39;a. Byli wówczas w naprawdę wysokiej formie. Przegrali w finale na Navi 1:3. Może wielu się ze mną nie zgadzać ale ja uważam, że sporą rolę w ich grze mieli kibice, którzy bez przerwy im dopingowali. Teraz wracają do gry po dwumiesięcznej przerwie od oficjalnych meczów.
Renegades natomiast wydaje się byc dla mnie stabilniejsza drużyną. Według bukmacherów są w tym spotkaniu underdogiem, choć ich gra tego w ogóle nie wskazuje. Australijczycy mają dobrego cache i traina, oby pick był na którąś z tych map bo to może być klucz do zwycięstwa.
Renegades wygra @2.41 fortuna
⛔⛔
nie mam pojęcia dlaczego Rene wyrzuciło traina
 
uzytkownik-24118 2,1K
Generalnie uważam, że Rene - BiG mecz zagadka - i jedni i drudzy z długą przerwą od gry - BiG od Kolonii, Rene od minora. Jak tu wygląda kwestia publiki? Rozumiem że pierwsza faza w studiu jakimś bez widowni? Nie zgadzam się do końca że za sukcesem BiG w Kolonii stała widownia - za ich sukcesem stało to samo co w przypadku North ostatnio i to samo co w dużej mierze stało za sukcesem Astralis przez większość poprzedniego sezonu - wykorzystanie granatów - BiG w Kolonii prawie 31.5 obrażenia na rundę od granatów i 0.34 asysty fleszem. W tej pierwszej statystyce byli najlepsi, w tej drugiej gorsi jedynie od North. Jeżeli powtórzą te wyniki to Renegades może mieć problem z wygraniem spotkania. Typ na Renegades o tyle uzasadniony że te kursy trochę jednak zaburzone przez ten występ na ESL One - powinno być na korzyść BiG ale ciut niżej IMHO bo pytanie czy potwierdzą tą dyspozycję Niemcy.
Zresztą podobne wątpliwości mam w przypadku North - to 1,30 to taka średnia opcja patrząc na to jak wyglądają - 0:16 i 16:1 właściwie mecz po meczu ostatnio. Zbyt niestabilna drużyna, mimo że faworyt., żeby z takiego kursu korzystać w Bo1. Za to w Totalbecie jest fajny Totalboost - za wygraną Astralis, Liquid i North dziś płacą 2.75 - ja to pograłem niezbyt mocno (40) a tam różnie bywa z limitami.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Trener SS zaliczył 3 fragi. Świetne typy panowie ✅
No tak, widać że brakuje u nich tego piątego zawodnika. Okropnie się gra jeśli w głowie masz, że jesteś w osłabieniu. Niestety ale Xantares i Calyx sami meczu nie ugrają. Szkoda chłopaków. Zobaczymy co teraz nasi zaprezentują ????
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Kto zada wiecej ADR?
Michu vs Byali ----&gt; Michu 1,75 Totalbet.
Moim zdaniem fajny bet od totalbetu. Na ostatnich oficjalnych turniejach typu ZOTAC i potem Byali byl srednio 25 pkt ADR za Michalem, ktory ciagnie te druzyne za uszy jak moze. Jako jedyny nie pojawia sie tez w jakis personalnych rozgrywkach. Ma czysta glowe, czego nie mozna powiedziec o byalim, ktory nawet na streamach wyglada jakby cos bral albo caly czas schlany chodzil. Poza tym w zwiazku z tym ze byali odchodzi to nie sadze ze bede go boostowac czy ustawiac strategie pod niego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
uzytkownik-24118 2,1K
Zwróciłem uwagę i ten trener miał średni damage 6 po pierwszej połowie. To jest 90 obrażeń zadane przez 15 rund - miał wtedy jednego fraga (i to jak widać &quot;dobitego&quot; po kimś). Ja nie widzę dla nich kompletnie szans - ugrali 10 rund z czego 6 było konsekwencją wygranych dwóch pistoletówek. Zwłaszcza, że przecież Rogue nie było poważnie brane pod uwagę jako kandydat do awansu do kolejnej fazy. Szkoda że znowu problemy natury prawnej zabierają zespołom możliwość rywalizacji - z nginem byliby jednym z kandydatów do awansu pewnie. Zresztą jako uczestnik poprzedniego majora mieli możliwość wyboru strony - i nie dziwne że wybrali T, myślę, że takie wybory będą się powtarzać. W ataku łatwiej (nie mylić z łatwo) ukryć brak jednego zawodnika, w obronie jak zobaczą jak stoisz to będą wchodzić na tą &quot;dziurę&quot;, bo tak trzeba traktować trenera. To był facet który czasem rzucił flesza i plantował paczkę w Terro i na tym koniec jego przydatności dla zespołu.
Czy możliwy jest od strony regulaminowej powrót ngina ? (hardstyle był zgłoszony jako trener pewnie, ale w sumie meczu nie zagrał &quot;na tej pozycji&quot; więc teoretycznie ngin jakby dostał paszport to co wtedy?)
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
I&#39;m done. Już myślałem, że Rogue przegra ten mecz z gościem, który gra na poziomie golda-kałacha. Kandydat na 0-3 szykuje się nam pełną gębą. Jeśli VP trafi na SS to o dziwo chyba nie skończy 0-3. ????
Na dzisiaj zagrałem grubo Rogue i kupon wielokrotny - (Kinguin - wczoraj) NIP, North, Liquid za spokojniejszą stawkę.
Zgadzam się z Husarzem, że kurs na Renegades jest trochę przesadzony.
Ciekawy jestem w jakiej formie jest Liquid i czy Tyloo w końcu wyjdzie z cienia i pokona kogoś rozsądnego.
Długoteminowo mam:
Liquid wygra Majora + Rogue win (dzisiaj) - kurs 34 Iforbet za 50 zł
MIBR wygra Majora - kurs 18 iForbet za 120 zł
Faze wygra Majora + Włochy w piłkę za tydzień win z Polakami - kurs 11 BAH za 140 zł
North wygra Majora - kurs 20 iForbet za 100 zł
Tak btw - Astralis chyba zacznie o północy mecz po tych opóźnieniach.
Btw 2 - Jak ktoś chcę zobaczyć jak słabe jest VP to niech sobie obejrzy 19 runde i przegraną 2 vs 4 broniąc Bs-a B na Mirage przy podłożonej bombie. ;) Oni chyba nawet z SS przegrają. W sumie to oby, bo co niektórym kursy 10 wpadną i w końcu będą prawdziwe zmiany w VP.
NIP i Rogue ✅✅
 
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
Od dłuższego czasu widać, że w virtus pro Neo jest problemem, jednak nikt nic z tym nie robi i efekty widać. Undery Neo do grania jak najbardziej dziś u15,5 było do wzięcia za ponad @2
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Czy możliwy jest od strony regulaminowej powrót ngina ? (hardstyle był zgłoszony jako trener pewnie, ale w sumie meczu nie zagrał &quot;na tej pozycji&quot; więc teoretycznie ngin jakby dostał paszport to co wtedy?)
Na reddicie pisali, że sytuacja podobna jak z Woxiciem i ostatnim dreamhackiem, ale żadnego odnośnika do regulaminu nie było.
 
N 0

nanana

Użytkownik
Dobrze ze jednak nie puscilem zakladu na North ze wygra majora, po tym co dzisiaj pokazali z HR nie sadze zeby zaszli daleko, a DH to byl przypadek. Rozwalili mi 2k wygrana. Tylko ich wygranej brakowalo na AKO.
Fajne powroty tyloo i vega squadron. W sumie oprocz tego HR to nie widze niespodzianek. Chociaz nie wiem czy moge to nazwac niespodziankia, North w formie z DH spokojnie by wygralo, ale ze swoja stara forma to byl mecz 50/50.
 
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
Przez problemy techniczne w meczu Liquid ostatnia runda grana offstream i nie ma nigdzie oficjalnych informacji o killach zawodników po wszystkich rundach. Więc rozumiem, że rozliczą po kursie 1 czy jak zawsze będą kombinować ?&gt;
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Przez problemy techniczne w meczu Liquid ostatnia runda grana offstream i nie ma nigdzie oficjalnych informacji o killach zawodników po wszystkich rundach. Więc rozumiem, że rozliczą po kursie 1 czy jak zawsze będą kombinować ?&gt;
Polecam jeszcze trochę poczekać bo sytuacja jest &quot;świeża&quot; i myślę, że wkrótce pojawią się statystki.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Generalnie myślałem że FACEIT stanie na wysokości zadania, a pierwszy dzień majora to niewypał. Wpół do drugiej w nocy a mecz zaplanowany na 1:30 jeszcze się nie rozpczął. Nikt ze zwycięzców nie wie na kogo jutro trafi. Nie wygląda to profesjonalnie, a przecież do pierwszych meczów drugiego dnia zostało kilka godzin. Ja meczu Astralis z Complexity bym nie tykał w tej chwili. Na razie nie wiadomo kiedy ten mecz zostanie dograny i jak to zmęczenie - przecież jesteśmy w Europie, wpłynie na dyspozycję drużyn i kto na tym zyska/straci bardziej No i jutrzejszy kalendarz gier także nie bez znaczenia - nie umiem sobie wyobrazić że Astralis gra do np. 2:30 i jutro zaczynają dzień od chyba 11:00.
Edit. no i zaczynają jutro od 11 meczem Astralis z complexity.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom