>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Luźne rozmowy] faza grupowa Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
W tym temacie prowadzimy luźne rozmowy związane z fazą grupową Ligo Mistrzów. Nie piszemy tutaj żadnych analiz. Rozmawiamy na spokojnie i z kulturą.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wrzucam swoje długoterminówki w tym miejscu, bo nie widzę innego, odpowiedniego.
Kto awansuje z grupy B?
Typ: Barcelona/Tottenham – 1.6/forbet
Kto awansuje z grupy C?
Typ: Liverpool/PSG – 1.55/forbet
Kto wygra grupę F?
Typ: City – 1.18/forbet
Kto wygra grupę G?
Typ: Real Madryt – 1.2/forbet
Kto wygra grupę H?
Typ: Juventus – 1.5/forbet
AKO: 5.27/forbet
Stawka: 200zł
Kupon wydaję się strasznym pójściem na łatwiznę, ale czy nie właśnie w taki sposób powinno się wygrywać? Minimalizacja ryzyka i pieniądze, które wydają się oczywiste. Liga Mistrzów nauczyła mnie tego, że jest rynkiem, który i tak koniec końców wygrają najlepsi. City i Real to typowe podbitki, które dają nam 270zł zysku więcej. Dla mnie drużyna Guardioli jest największym faworytem tegorocznej Ligi Mistrzów i takie drużyny jak Lyon. Hoffenheim czy osłabiony Shahtar nie mają prawa zagrozić im w wygraniu grupy. Śmiem nawet twierdzić, że będą miały problem z jakimkolwiek urywaniem punktów. Real Madryt=Liga Mistrzów nawet bez Crisa. Mogą trochę się pomęczyć z Romą jednak tak zapewne straci punkty w Rosji czy w Pilznie, więc Real z 15/16 punktami w grupie to chyba pewniaczek. Barcelona z Tottenhamem w zeszłym sezonie odpadły z Włoskimi drużynami i tym razem mają również ekipę z półwyspu Apenińskiego, która wydaję się mocniejsza niż zwykle, ale nadal za słaba na potężną Barcelone oraz Poche i jego młodą armię z Londynu. Nad Barceloną nie chce się rozczulać, bo dodanie Cou czy Vidala powinno być wielkim wzmocnieniem ekipy Blaugrany, która również marzy o powrót na szczyt Europy. Tottenham powinien walczyć o drugie miejsce w grupie z PSV oraz właśnie Interem. Piłkarsko są lepsi od każdej z tych drużyn, a na ławce wydaję się, że mają jednego z lepszych trenerów na świecie. Koguty w zeszłej edycji grały jak z nut pokonując chociażby Real Madryt i tak naprawdę słabe 30 minut z Juventusem zadecydowały o tym, że Totki nie namieszały w tamtej edycji jeszcze bardziej. W tym roku mimo, że bez wzmocnień to starsi o rok, a to w przypadku tej drużyny jest najważniejsze, bo doświadczenia nie zdobędziesz dwoma meczami tylko regularną grą w Lidze Mistrzów, której Interowi brakuje. Juventus przez ostanie parę lat meldował się we finale Champions League jednak zawsze mu czegoś brakowało, a to coś albo może ktoś to powinien być CR7. Portugalczyk to najlepszy piłkarz w historii LM, który powinien dodać to „coś” co zawsze miał w Realu. W grupie H są również gracze United oraz Valenci. Początkowo chciałem grać awans Juve oraz United, ale po głębszym zastanowieniu zmieniłem na wygraną grupy przez Starą Damę, bo trzeci sezon Mou oraz jego minimalizm, który prezentuję od lat może się po nim przejechać jak w zeszłym sezonie w dwumeczu z Sevillą. W szczególności, że w tej grupie znajduję się również Valencia, która w bezpośrednim pojedynku LM wyprzedziła właśnie byłą ekipę Grześka Krychowiaka. Wyjazdy do Szwajcarii również nigdy nie były proste dla drużyn Mourinho, więc postanowiłem zagrać na Juve, które od lat pewnie awansuje ze swoich grup, a dodając Crisa i Bonucciego powinno wejść na jeszcze wyższy poziom. Na koniec bet, którego jestem pewien w 100%. Awans LFC oraz PSG. Chciałem iść nawet w odpowiednią kolejność Liverpool/PSG jednak wystraszyłem się kursu oraz mojego troszeczkę stronniczego patrzenia w stronę „The Reds”. Napoli naprawdę trafiło bardzo słabo i zupełnie nie zazdroszczę im tej sytuacji jednak piłkarsko po stracie Jorginho oraz Sarriego mogą mieć spory problem żeby wejść na taki poziom jak wcześniej. Carlo to świetny trener, który zrobi z Zielińskiego piłkarza klasy światowej jednak na takie potęgi jakimi aktualnie jest zespół Kloppa oraz Tuchela nie widzę opcji na awans Napoli. W szczególności, że PSG oraz Liverpool to zespoły, które pokazały, że potrafią pokonywać pewnie słabych rywali jak ekipa z Belgradu, a Napoli może nie potrafić pokonać takiej drużyny, bo jednak jakościowo troszeczkę odstaję od wymienionej wyżej dwójki. To jest moje AKO długoterminowe, które serdecznie polecam. Zachęcam do komentowania, wrzucania swoich typów oraz zostawiania
(y).
 
@figof87 0

@figof87

Użytkownik
Ja jestem tylko ciekaw kto tym razem wygra Ligę Mistrzów? Jak sam Messi powiedział - „skoro Ronaldo przeszedł do Juventusu to wiadomo, ze faworytem wygrania LM jest Juventus.”
W sumie to ciekawy kurs na zwycięstwo Juve jest @7,00.
 
dudi1031 19

dudi1031

Użytkownik
Ja jestem tylko ciekaw kto tym razem wygra Ligę Mistrzów? Jak sam Messi powiedział - „skoro Ronaldo przeszedł do Juventusu to wiadomo, ze faworytem wygrania LM jest Juventus.”
W sumie to ciekawy kurs na zwycięstwo Juve jest @7,00.
Poczekajmy do pierwszego meczu z Valencia bo póki co Ronaldo do stylu Juve się nie wkomponował , a i Juve gra póki co średnio
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Jeśli ktoś planuje puścić AKO z długoterminówek na awanse w LM to ostrzegam przed wpłatą i zamrożeniem hajsu w Totalbet. Otrzymacie komunikat: Za dużo zakładów z jednego wydarzenia :cwl: i fachową pomoc ,,Dzień dobry, tego rodzaju zakładów nie można łączyć. Jest to zależne od działu bukmacherskiego i jako biuro obsługi klienta nie mamy wglądu do tego.&#39;&#39;
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Czy Neymar zagra z Liverpoolem? Ostatnio w Lique 1 nie grał? Jakaś kontuzja? Mbappe też nie grał w lidze, ale on chyba pauzował za kartki..Brak Neymara byłby sporym oslabieniem...
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Czy Neymar zagra z Liverpoolem? Ostatnio w Lique 1 nie grał? Jakaś kontuzja? Mbappe też nie grał w lidze, ale on chyba pauzował za kartki..Brak Neymara byłby sporym oslabieniem...
Wśród powołanych zabrakło między innymi Neymara, ponieważ Brazylijczyk rozegrał w ostatnim tygodniu dwa spotkania za oceanem z reprezentacją Brazylii i jest przemęczony. Mając w perspektywie wtorkowe starcie z Liverpoolem w Lidze Mistrzów, Thomas Tuchel postanowił dać mu wolne. Poza tym wśród powołanych zabrakło także innego snajpera Kyliana Mbappe, dla którego będzie to pierwszy z trzech meczy kary jaką nałożyła na niego komisja dyscyplinarna ligi za czerwoną kartkę w meczu z Nimes.
Edit:
Powyższe odnosi się do piątkowego meczu z St. Etienne. Jeżeli ktoś źle mnie odebrał to z góry przepraszam.
Neymar i Mbappe powinni normalnie zagrać z Liverpoolem.
 
cobra232 182

cobra232

Użytkownik
Czy Neymar zagra z Liverpoolem? Ostatnio w Lique 1 nie grał? Jakaś kontuzja? Mbappe też nie grał w lidze, ale on chyba pauzował za kartki..Brak Neymara byłby sporym oslabieniem...
Mohamed Salah v Neymar: head-to-head
Poniedziałek, 17 września 2018 r
Dwóch współczesnych mistrzów spotyka się po raz pierwszy twarzą w twarz ze swoimi obecnymi klubami; UEFA.com umieszcza ich na powrót.
poniżej link z ich porównaniem ze strony UEFA
wersja ang. i pol.:
https://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/newsid=2570582.html
https://translate.google.pl/translate?hl=pl&amp;sl=en&amp;u=https://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/newsid=2570582.html&amp;prev=search
over 3,5 w meczu??
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Panowie nie wiem jak wy ale czuje jutro wymiane ognia w Inter-Totek. Może paść ładny overek rożnych
Inter nie jest w najlepszej dyspozycji, co pokazują wyniki w serie a, na papierze niby fajnie wyglada ten skład Interu, ale jakoś wogóle to się nie klei. Liga angielska jest silniejsza od Włoskiej. Tottenham według mnie lepiej się prezentuje w tym sezonie w lidze angielskiej niz inter w serie a fakt to nie rozgrywki ligowe tylko champions league, ale na pewno to jakimś wyznacznikiem jest, warto chyba pograć coś w stronę spurs, bo według mnie są lepszym zespołem, Spaletti to zaden filozof, i nagle nie odmieni gry Interu tu potrzeba twardej ręki bo z takim budzetem i skladem jaki ma nerrazzurri powinni walczyć z juve co sezon o scudetto, a tym zespołem co walczy jest Napoli, nie za dobrze więc tam coś funkcjonuje, Tottki w obecnej dyspozycji to biorą, ale obym się myliłi zobaczył dobre widowisko na miare remontady w wykonaniu Romy z Barceloną...
 
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
Próbuję zrobić to samo AKO co Brodaty Żółw to dostaję informację: &quot;Zwycięzca grupy F nie może być na jednym kuponie z innymi zdarzeniami&quot;
 
asek 13

asek

Użytkownik
PSV dzisiaj zapewne będzie chciało postawić się Barcelonie. Może spróbować, że goście strzelą bramkę po 1.95?
 
K 40

kaziu354

Użytkownik
Asek też tak uważam. PSV to nie ogórki do bicia w sobotę na wyjeździe potrafili wbić 7 goli w Den Haag dlaczego nie mieli by wbić chociaż jednego Barcelonie? Świetny kurs na gola PSV też dorzuciłem do kuponu
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Czy dziś w bramce Totków będzie grał Vorm ?
Nie sprawdzałem, ale mocno mi się wydaje, że tak... Inter chyba dzisiaj nie wygra...
Panowie nie sądzicie, że Liverpool - PSG to dzisiaj najbardziej śmierdzący mecz? LFC notuje świetna passę, która nie będzie trwala wiecznie, a na Anfield przyjeżdża team, który regularnie strzela bramki i co roku jest jednym z kandydatów do pucharu. Chyba wszystko jest w tym meczu możliwe, a kursy na BTTS malutkie. Nie zdziwiloby mnie nawet under 1.5, bo to pierwsza kolejka fazy grupowej... Statystyki przemawiają nieco za gospodarzami no i overem, ale mnie coś mówi, żeby zostawić to meczycho tylko do oglądania. 3.50 stoi teraz PSG, to chyba value...
E: Tottki bez Llorisa, Delle, Sissoko, Trippiera i Alderweirelda. Ciekawe co Cappuccino rozkminia, jak dla mnie to dzisiaj remis na San Siro.
 
K 0

koyot92

Użytkownik
Tez myślę, że Liverpool - PSG to mecz tylko do oglądania. Wiele razy statystyki pokazywały, że w meczu powinno być over 3,5 a kończyło się 1 lub 2 bramkami. Czuję tutaj jakiś remis ponieważ żadna z drużyn nie będzie chciała przegrać już podczas pierwszego meczu wiedząc, że Napoli jest jednak słabszym zespołem od tej dwójki i tam będą szukać 3 pkt. Tutaj przewiduje 1:1. Natomiast nie wiem dlaczego rosną kursy na Napoli? Przecież grają z najsłabszym zespołem w grupie i muszą zagrać na 100% żeby zgarnąć pewne 3 pkt. Zvezda gra bez kibiców więc to na pewno im nie pomoże. Argumenty, że czerwona gwiazda nie przegrała od x meczów u siebie? A jakich miała przeciwników? Ostatnia przegrana to LE z Arsenalem w rezerwowym składzie i dziś również typuje przegraną bez kibiców.
C. zvezda - Napoli typ: 2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom