>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [18.09.2018] - wtorek

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


kursy: fortuna
Wjeżdżamy ostro! Inter Mediolan, który powraca do Ligi Mistrzów, w pierwszej kolejce będzie gościł ekipę Tottenhamu. Klopp i jego chłopaki zmierzą się przed własną publicznością z PSG oraz AS Monaco pójdzie w &quot;tany&quot; z Atletico Madryt.
Zapraszam również na pozostałe spotkanie, które również wydają się bardzo ciekaw.
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ ????​
 
dudi1031 19

dudi1031

Użytkownik
Witam wszystkich na wstępnie 2 słowa do moderatora czy aby w pierwszym zdaniu nie wkradł się błąd ?Inter będzie owszem gościł ale ekipę z Londynu
Wracając do meczów na pierwszy rzut oka próbowałbym X2 w Stambule drużyna Lokomotivu z Polakami w składzie powinna powalczyć wiadomo jak gorący teren jest w Turcji , jednak sama Galata to nie jest już ta ekipa która zatrzymywała największych , Rosjanie są w stanie wywieźć punkt .
Kolejny mecz w który idę w ciemno to Schalke-Porto i tu typuje czysta wygrana gości z jednego powodu poprostu drużyna niemiecka jest fatalnie przygotowana do sezonu co widać po 2 pierwszych meczach w lidze a Porto jak to mają oni w zwyczaju grają szybką ofensywna piłkę, dobrze weszło w sezon dlatego uważam że 3 punkty pojadą do Portugalii
Na luźno jeszcze Liverpool- PSG - obie strzelą w 1 połowie
Inter - Tottenham 2
Edit ranczo: Dzieki za zwrocenie uwagi, poprawione.
 
S 3,8K

siasia12

Użytkownik
witam, na szybko moje typy na wtorek
Barca - PSV over 2,5 1,26
Barcelona to klasa sama w sobie, siła ofensywy nieprawdopodobna wiec mysle ze nawet sami są w stanie pokryć ten over tymbardziej ze PSV potrafi na wyjazdach tracić bramki nawet z ostatnim w tabeli Sittard lub Zwolle
RS Belgrad - Napoli over 1,5 Napoli 1,60
Jeśli Napoli myśli o wyjściu z tej grupy musi rozprawić się z taką drużyna jak RS Belgrad. Różnica klas widoczna gołym okiem, drużyna gości będzie w tej grupie tzw. chłopcem do bicia. Można również pokusić się o typ win Napoli i over 2,5 po kursie 2, 30 (etoto)

Schalke - Porto x lub 2 1,57

Tutaj skłaniałbym sie bardziej w stronę portowców, grali oni w piątek mecz pucharowy i zakończyli go najmniejszym nakładem sił, by być gotowym na wtorkowy mecz. Jak wspominał kolega dudi1031 Schalke zaczęło fatalnie rozgrywki Bundesligi i pewnie w jakiś sposób będą próbowali się zrekompensować za to kibicom, ale wydaje mi się nie max co mogą ugrać to remis. Dodam jeszcze do tego ze Porto miało dzień więcej na odpoczynek
ako 3,17 Etoto
 
K 0

kubek26

Użytkownik
Witam, mój kupon na wtorkową ligę mistrzów wygląda następująco:
Inter - Tottenham, typ: 02, kurs: 1,40
Spoglądając na dotychczasową formę obu ekip w swoich ligach widać, że w ostatnich meczach dawali oni ciała. Inter gra w kratkę, w ostatnim swoim meczu przegrywają u siebie z Parmą 0-1, nie potrafiąc zdobyć ani jednej bramki, następnie wygrana pewna z Bologną 0-3, remis z Torino i przegrana z Sassuolo. W tabeli zajmuje aż 14 miejsce, co jak na ekipę która gra w Lidze Mistrzów wygląda naprawdę słabo. Totki to jest zepsuł klasy światowej, który mimo dwóch ostatnich przegranych z Liverpoolem i Watford, czyli w tym sezonie ligi angielskiej pierwszorzędowymi zespołami, nadal posiada swoje aspiracje i w końcu musza wyjść z dołka, dlatego mam nadzieję, ze stanie się to własnie we wtorek z Interem i wrócą tym samym na odpowiednie zwycięskie tory, a jeśli by nie miało to się staś własnie teraz, dlatego stawiam z podpórką, sądząc że raczej przegrać nie przegrają tego meczu z 14 drużyną Serie A.
Galatasaray - Lokomotiv Moskwa, typ: 1 drużyna strzeli bramkę, kurs: 1,22
Ostatnie trzy mecze zespołu z Turcji to trzy wygrane, a w ostatnich 7 meczach galata zawsze strzelała choć jedną bramkę. Kurs może i nie powala na kolana typerów, lecz myślę iż warto go zagrać, by podpisać kurs całkowity. Wracając do analizy i przeciwnika z jakim przyjdzie się im mierzyć, można dojść do wniosku, że Lokomotiv nie prezentuje ostatnio wysokiego poziomu, a wręcz jest rozczarowaniem, gdyż zajmue dopiero 10 miejsce w swojej lidze zdobywając w 7 meczach zaledwie 9 punktów. Ich gra na wyjazdach to jakaś porażka wielka, gdyż potrafili wygrać na 10 ostatnich wyjazdowych meczy zaledwie dwa a w połowie z nich nie potrafili zdobyć ani jednej bramki przegrywając do zera.
Liverpool - PSG, typ: obie dryżyny strzelą bramkę, kurs: 1,45
Z całą pewnością hitowy mecz wtorkowego dnia. Obie wielkie ekipy aspirujące do wyjścia z grupy i zapowiada sie zaciekła walka o to, kto zajmie na końcu pierwsze miejsce w grupie. Finalista ubiegłej edycji gra z pierwszą druzyną Francji, która zawsze jest groźna i potrafiąca zdobywac bramki z niczego posiadając Neymara, Mbappe czy Cavaniego. Bez wątpienia szlagier dwóch wielkich formacji atakujących, co według mnie przyniesie bramki z obu stron, a sam mecz skończy się jakimś remisem 1-1 lub 2-2. To akuratnie w moim przypadku nie ma znaczenia, gdyż BTTS ma według mnie dużą szanse na wejście, przynajmniej na papierze.
Schalke - Porto, typ: 2 druzyna strzeli bramkę, kurs: 1,35
Mimo małej wpadki Porto w ostatnim meczu pucharowym zakończonym remisem 1-1 to widać, że Porto jest w gazie i potrafi strzelać na wyjazdach, czego nie można powiedzieć o Schalke, które swoje ostatnie trzy mecze przegrało, tracąc w każdym meczu po 2 brameczki, dlatego w tym meczu wypatruje duże szanse na zdobycie choć jednej bramki przez porto, jeśli tych bramek nie będzie więcej.
Kurs łączny po odliczeniu podatku: 2,94
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - PSG 3:2 (2:1)
Typ: obie strzelą w obu połowach ✅✅✅
Kurs: 8.0
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Doczekaliśmy się startu najlepszej ligi świata, już na początek wielki hit, finalista poprzedniej edycji, czyli Liverpool zagra na Anfield Road z chyba najbardziej niespełnioną drużyną Europy PSG. Dwie bardzo ofensywne drużyny, w swoich ligach sezon zaczęły bardzo dobrze, zarówno jedni jak i drudzy zdobyli jak dotąd komplet punktów, o ile podopieczni Tuchela nie grali jeszcze z nikim z francuskiego topu, tak zawodnicy Kloppa pokonali w ostatni weekend Tottenham. Jednak po 5 zwycięstw na start budzi respekt. Patrząc na ten mecz pierwsze co przychodzi do głowy to bramki, jednak buki myślą podobnie i kursy na overy są bardzo małe, dlatego postanowiłem zagrać typ bardziej ryzykowny, jednak mimo wszystko mający szansę na powodzenie. Uważam, że jeżeli tylko pierwszy gol padnie dość szybko to worek z bramkami się rozwiąże i obie ekipy pójdą na &quot;wymianę ciosów&quot; co zagwarantuje nam fantastyczne widowisko. W poprzedniej edycji Ligi Mistrzów obie drużyny ustanowiły rekordy, Liverpool w poprzednim sezonie w samej LM strzelił aż 47 goli, a PSG tylko w rozgrywkach grupowym pokonało bramkarzy przeciwników 25 razy. Jeżeli do tego dodamy jacy zawodnicy grają w formacjach ofensywnych LFC (Salah, Mane, Firmino) w PSG (Neymar, Mbappe, Cavani) to musimy być świadkami bramek, mam nadzieję, że zobaczymy je i w pierwszej i drugiej połowie strzelane przez dwie drużyny, wynik hokejowy w takim meczu na pewno nikogo nie zdziwi. Z racji, że typ mimo wszystko jest ryzykowny, więc ze stawką nie nalezy przesadzać, ale to już sobie każdy sam dobiera za ile gra. Podsumowując, liczę na mega widowisko z dużą ilośćią sytuacji, a przede wszystkim bramek z obu stron.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Moje wstępne propozycje na wtorek. Postaram się coś dodać dziś/jutro.
18:55
  • Barcelona vs PSV - Barca over 1.5 gola w I połowie - brak w STS - dostrzegam kolosalną różnice pomiędzy La Liga a Eredivisie; sądzę że gospodarze będą chcieli niemal zamknąć mecz juz w pierwszej połowie.

  • Barcelona vs PSV - over 1.5 gola w I połowie - @1.70

21:00
  • Brugge vs BVB - podwójna szansa X-X - @1.70 - BVB grają pod wodzą nowego trenera naprawdę fajną piłkę ale myślę że Belgowie są w stanie mimo wszystko powalczyć o punkty zatem remisu nie wykluczam.✅

  • Crvena Zvezda vs Napoli - Crvena strzeli gola - @1.85 - klasyczny typ z gatunku &quot;a dlaczego by nie?&quot;; to jest LM zatem tu nie ma słabych drużyn.

  • Galatasaray vs Lokomotiv - Galatasaray wygra - @1.95 - Sowieci u siebie a poza Moskwą to dwie inne drużyny a jak gorącym terenem są tureckie stadiony mówić nie muszę.✅

  • Schalke vs Porto - BTTS + over 2.5 - @2.15
 
danielsan88 0

danielsan88

Użytkownik
Crvena Zvezda strzeli- @ 1,8
Inter- Totenham under 2,5- @ 1,77
Napoli w tym sezonie gra w kratkę a w Lidze Mistrzów zawsze mają pod górkę, dziś grając na wyjeździe z Serbami na gorącym terenie będzie im ciężko o zwycięstwo i bardzo realne jest, że dziś Napoli straci bramkę. Crvena w ostatniej kolejce SuperLigi dość mocno się rozstrzelała pokonując słabe Radnik 6-0 więc powinni podtrzymać dobrą passę strzelecką dodatkowo zmotywowani, że wracają do Champions League.
Interowi i Tottenhami nie idzie najlepiej w krajowych rozgrywkach, szczególnie Interowi który w 4 meczach zanotował zaledwie 5 trafień, brak gola w ostatniej kolejce z przeciętną Parmą więc jeszcze ciężej będzie im strzelić gola Anglikom. Jeśli już padną bramki to ze strony Tottenhamu więc wynik 0-1 lub 0-2 jest tu najbardziej prawdopodobny.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
W tym roku jakoś bardziej sceptycznie podchodzę do Ligi Mistrzów i na pierwsze spotkania mam przygotowanie „zaledwie” 3 kupony ze stawką łączną 300zł co moim zdaniem nie jest wygórowaną stawką. Poczekam na wyniki pierwszej kolejki i postaram się drugą zaatakować mocniej. Póki co jednak rzucam 3 obiecane kupony.
LFC lub remis x Ajax x Real Madryt x City (-1.5)
AKO: 4.34/unibet
Stawka: 150zł

Wtorkowy hit opiszę w osobnej analizie, więc zacznę może od obrońców tytułu czyli ekipy Realu Madryt. Po raz kolejny trafili oni do dość prostej grupy, którą muszą wygrać. Teoretycznie wygrana w pierwszej kolejce z Romą powinna ich do tego znacząco przybliżyć. Rzymianie średnio weszli w sezon i po 4 kolejkach zajmują odległe 9 miejsce z 7 punktami straty do prowadzącego Juventusu. Widać spore problemy w obronie, gdyż 7 straconych bramek w 4 spotkaniach daje nam prawie 2 bramki na mecz. Real zaś powoli zaczyna rozumieć styl nowego trenera i z meczu na mecz wygląda to co raz lepiej. Teraz czeka ich jednak pierwszy z poważniejszych testów, który powinni bez większego problemu przejść. Do tego leci typ na Ajax, a bardziej typ przeciwko AEK Ateny, które wydaję się najsłabszą drużyną w całej grupie oraz jedną ze słabszych w całych rozgrywkach. Ekipa ze stolicy Holandii w tym roku nie przegrała żadnego spotkania o stawkę na własnym stadionie remisując dwukrotnie i wygrywając aż jedenastokrotnie. Holendrzy wzmocnieni takimi zawodnikami jak Blind czy Tadić powinni wygrać swoje spotkanie, więc również pobieram. Na koniec leci minimalne handi na City, które w tym sezonie wygląda jeszcze lepiej niż w poprzednim. W sobotę pewna wygrana 3:0 z Fulham, a mimo tego ich trener zabrał im dzień wolny i nakazał jeszcze mocniej trenować. Jest to spowodowane słabą skutecznością jego zespołu, który spokojnie mógł wygrać 5, a nawet 6:0. W środę na Etihad przyjeżdża Lyon, który podobnie jak Roma w tym sezonie nie powala. Przed przerwą reprezentacyjną porażka na własnym stadionie z Niceą, a teraz w weekend remis 2:2 mimo prowadzenia 1:0 i gry z przewagą zawodnika. Moim zdaniem armia City przejedzie się przez Lyon, a ten bet dopełni nam trafione AKO.
Liverpool/Liverpool – 3.55/unibet ✅
Stawka: 50zł

Mecz sam w sobie zapowiada się fantastycznie i również wyczuwam, że taki będzie. Jak do tej pory tylko podczas meczu CP-Liverpool nie trafiłem swojego betu, gdyż brakowało mi bramki Salaha. Liverpool w tym sezonie mimo, że wygrywa swoje spotkania to moim zdaniem nie gra tak dobrze jak w poprzednim. Jednak czy nie to definiuję mistrzów? Chelsea, która wygrywała dwa lata temu Premier League też grała średnio dla oka, ale skutecznie. To samo robi Klopp i jego Liverpool w tym sezonie. Świetne pierwsze połowy, które wystarczają na to żeby drugie mocno przespać. Jeżeli jutro „The Reds” chcą osiągnąć dobry wynik to zapewne po raz kolejny będą musieli zabiegać rywala już od początku. W spotkaniu z Tottenhamem już w 46 sekundzie Firmino wpisał się na listę strzelców, ale Mane był na spalonym. Pierwsze 15 minut było piorunujące i mocno wybiło Tottenham z rytmu. Jutro spodziewam się tego samego. Jeżeli gospodarze chcą wygrać to spotkanie to muszą już to zrobić w 1 połowie, a tak było 5/5 spotkaniach tego sezonu. Kurs fantastyczny na singla, więc polecam. Co do tego spotkania to odradzałbym granie BTTS’u po kursie 1.35, bo obrona gospodarzy poprawiła się w tym sezonie niesamowicie. Zaledwie dwie stracone bramki, gdzie jedna to błąd Alissona, a druga to zaledwie drugi celny strzał Tottenhamu w sobotnim meczu. Podejrzewam, że BTTS zobaczymy, ale po takim kursie moim zdaniem nie warto, gdy 1X jest do zagrania po lepszym kursie.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Brodaty Żółw myślę podobnie jak ty bo mam pograny podobny kupon do twojego, tylko Liverpool czystą jedynkę i City bez handi, odniosę się do szlagieru, bo ten mecz chyba zapowiada się najciekawiej w 1 kolejce LM, The Reds w tym sezonie mają mocniejszą pakę niż w tamtym gdzie zagrali w finale LM, w końcu jest normalny bramkarz Allisson, który jest pewnym punktem w zespole, przyszedł niesamowity Naby Keita, a trio Mane, Firmino , Salah nie trzeba przedstawiać, naprzeciw też niesamowita siła ognia Neymar, Cavanii, Mbappe, ale z tyłu Paryżan już nie wygląda to tak perfekcyjnie i tu bym poszukał szansu dla Liverpoolu, środek pola PSG nie wygląda lepiej niż u The Reds, jeszcze jak był Matuiadi to jeszcze to funkcjonowało, Liverpool ma papiery i predyspozycje aby wygrać LM, w Realu już nie ma Ronaldo, więc powinno być łatwiej ;), a w Premier League może im zageozić tylko City, więc dublet tez w zasięgu
 
lokson87 5

lokson87

Użytkownik
Monaco - Atletico Madryt
liczba goli -2.5/wynik meczu : -/x
STS kurs Ł 3.75

Zaczynamy długo wyczekiwana Ligę Mistrzów. Pod lupę biorę spotkanie Monaco- Atletico. Sporym bukmacherów faworytem tego meczu są Hiszpanie. Moim zdaniem, oba zespoły, nie maja takie potencjału, jak choćby dwa lata temu, do tego dochodzi słaba postawa w lidze. Monaco po 5 kolejkach 5pkt, Atletico również 5pkt. ale po 4 kolejkach.Gospodarze przystąpią do tego meczu bez Aleksanda Gołowina, Pierre Gabriela, Rony&#39;ego Lopesa i Pietro Pellegriniego, natomiast goście Vitolo i Santiago Arias. Patrząc na akturalna dyspozycje obstawiam tutaj remis 0-0, max 1-1 , oba zespoly maja dosc solidne defensywy i wg mnie mecz skonczy sie remisem. Ofensywa Atletico z Costa i Grizmannem bedzie na pewno grozna, ale mysle ze Kamil Glik sobie poradzi..
 
wojtas19162 0

wojtas19162

Użytkownik
Witam ja dziś pójdę w różne drużyny a konkretnie Fc Porto. Linia wystawiona na mecz w Lvbet to over 4 wiec przy 4 rogach mamy zwrot co wydaje się dość spoko typem spoglądając na ostatnie mecze, w lidze w tym sezonie zawsze przekraczali tą linie, do tego to LM wiec zaangażowanie też sporo większe imo, rywal Schalke także też nie jest to jakiś zespół który idealnie się broni i liczę tutaj że drużyna z Portugalii zrobi te 5 rożnych. pozdrawiam

Over 4 @1.95
⛔ tylko 3 rogi, choć często atakowali
 
danielsan88 0

danielsan88

Użytkownik
Liverpool- PSG
strzelec bramki : Sadio Mane@ 3,00 LVBet
Dzieciaki Jurgena Kloppa rozpoczynają bój o zdobycie LM, w poprzednim sezonie byli bardzo blisko osiągnięcia tego celu więc w tym będą podrażnieni i jeszcze bardziej zmotywowani aby go zdobyć. Szlagier już w 1 kolejce LM, gratka dla kibiców ponieważ spodziewamy się sporo goli w tym meczu, oba zespoły utrzymują dobrą formę strzelecką i mają wielu ultraofensywnych zawodników.
Nie wiadomo czy zagra Roberto Firmino, podobno uraz nie jest poważny i mógłby zagrać ale czy Klopp będzie ryzykować ? Możliwe, że Liverpool będzie pozbawiony jednego żądłą jakim jest brazylijczyk i strzelanie bramek spadnie na duet Mane- Salah. w tym sezonie senegalczyk jet w dobrej formie strzeleckiej, ma w PL już 4 bramki i pamiętajmy, że w poprzednim sezonie LM zanotował wiele trafień. Kurs na gola Sadio Mane bardzo kusi i dziś pójdę w tym kierunku. Z fartem!
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Tottenham(remis zwrot) @1.95 forbet
Inter gra kompletny piach, gole strzela tylko Icardi a jak ma slabszy dzien albo nie ma formy tak jak teraz to zespol remisuje po 0 albo przegrywa swoje spotkania. Tottenham w LM radzi sobie bardzo dobrze, natomias Inter wraca po dlugiej przerwie i nie sadze zeby wygrali ten mecz
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Galatasaray-Lokomotiv Moskwa
Typ: Krychowiak otrzyma kartkę
Kurs: 3.4
Buk: etoto
Dla mnie sprawa jest bardzo prosta. Krycha jako defensywny pomocnik będzie starał się nie dopuścić zawodników ze Stambułu do strzałów, a tym bardziej do kontr. Ostatnio Krycha w ligowym meczu wyłapał dwie żółte, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Więc w tym meczu powinien się nie oszczędzać, skoro w lidze powinna czekać go pauza. Dodatkowo w Lokomotivie nie wystąpi Smolov ich podstawowy snajper. Wychodzi na to, że Loko przyjedzie się baaaardzo bronić i tutaj upatruję karteczki dla Grzegorza ????
pzdr
 
adi26 20

adi26

Użytkownik
Witam jak dla mnie dziwne ze prawie wszyscy graja w strone Liverpool ja tu widze x2 ale ide bardziej odważnie i gram czysta 2 po kursie 3.51 w sts kursy powinien być bardziej wyrównany w tym meczu !!! tym bardziej że lepszą siłe rażenia ma PSG
Liverpool FC - Paris Saint-Germain, przewidywane składy:

Liverpool: Alisson – Robertson, van Dijk, Gomez, Alexander-Arnold – Keita, Henderson, Wijnaldum – Mane, Firmino, Salah
PSG: Areola – Bernat, Kimpembe, Silva, Meunier – Marquinhos, Rabiot – Di Maria, Neymar, Mbappe - Cavani
nie wiem jak z Firminio ale nawet jak zagra to widzę przewagę po stronie PSG Pozdrawiam
 
L 723

ladziu91

Użytkownik
Uwazajcie na ten Totenham, bo maja powazne braki. Na pewno nie zagraja; Hugo Lloris, Dele Alli, Moussa Sissoko, Toby Alderweireld, KieranTrippier...
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - PSG
Typ: over 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.65 ✅
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

W tym meczu kazdy wynik jaki padnie w ktorakolwiek ze stron nie bedzie chyba zadnym zaskoczeniem dlatego probuje pograc cos co moim zdaniem ma najwieksze szanse na powodzenie. Ja osobiscie pojde tutaj sobie w kierunku rzutow roznych. Obie ekipy maja ogromna moc w ataku oraz bardzo szybkich i dobrych technicznie skrzydlowych. Duzo akcji bedzie tutaj konstruowanych wlasnie bocznymi sektorami boiska co bedzie przynosilo korki. Neymar i Mbappe vs Mane i Salah. Mieszanka wybuchowa a najlepsze jest to, ze gol ktorejkolwiek ze stron nie rujnuje naszego zakladu. W kazdym meczu obie ekipy dosyc duzo tych roznych nabijaja i dzisiaj powinno byc podobnie. Ja gram jedna z nizszych linii i wybieram wariant bezpieczny.
Statystyki roznych wywalczonych TYLKO przez Liverpool i PSG w meczach ligowych tego sezonu:
Liverpool: 5, 7, 8, 4, 4
PSG: 6, 7, 9, 4, 7
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - PSG
Typ: over 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.65
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
W tym meczu kazdy wynik jaki padnie w ktorakolwiek ze stron nie bedzie chyba zadnym zaskoczeniem dlatego probuje pograc cos co moim zdaniem ma najwieksze szanse na powodzenie. Ja osobiscie pojde tutaj sobie w kierunku rzutow roznych. Obie ekipy maja ogromna moc w ataku oraz bardzo szybkich i dobrych technicznie skrzydlowych. Duzo akcji bedzie tutaj konstruowanych wlasnie bocznymi sektorami boiska co bedzie przynosilo korki. Neymar i Mbappe vs Mane i Salah. Mieszanka wybuchowa a najlepsze jest to, ze gol ktorejkolwiek ze stron nie rujnuje naszego zakladu. W kazdym meczu obie ekipy dosyc duzo tych roznych nabijaja i dzisiaj powinno byc podobnie. Ja gram jedna z nizszych linii i wybieram wariant bezpieczny.
Statystyki roznych wywalczonych TYLKO przez Liverpool i PSG w meczach ligowych tego sezonu:
Liverpool: 5, 7, 8, 4, 4
PSG: 6, 7, 9, 4, 7
Oczywiście życzę powodzenia ale akurat w tym mecz wątpię czy będzie dużo rzutów rożnych. Obie drużyny doskonale czują się grając piłkę, a to oznacza, ze mecz powinien w większości rozgrywać się w środku pola. Obie druzyny maja doskonałe defensywy wiec raczej nie będą tracić głowy w sytuacjach stykowych, a co za tym idzie raczej nie spodziewam się tutaj wielu sytuacji bramkowych, tym bardziej, ze to pierwsza kolejka spotkań i tak na prawdę nikt nie bierze pod uwagę aby pozostali rywale grupowi mieli coś do powiedzenia w tej grupie po za walką o trzecie miejsce. Ja osobiście idę tutaj w kierunku straty punktów przez Liverpool, ale jak napisałem&gt; Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom