>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś ruszyła KHL. Jutro kilka meczy które chce zagrać
Avtomobilist Ekaterinburg-Dynamo Ryga
Typ Avtomobilist 60&#39;
kurs 1,4 Fortuna
Klub z Jekaterinburga przenaczył sporo funduszu na trasfery. Sprowadzili bardzo dobrych zawodników zagranicznych , tro Dawes, Sexton, Da Costa to uznane marki w hokeju , przyszedł solidny obronca z Czelabinska Wieniewski i czołowy strzelec Łady Biełousow, po stronie strat Weterani Kuliasz, Megalinski, Simakow. W bramce bardzo dobre spoisujacy sie Jakub Kovar. W Jekaterinburgu wysokie cele.
Rywale z Rygi powinni w tym sezonie prezentowac sie lepiej niz w poprzednim gdzie byli czerwona latarnia , sadze ze moga nawet walczyc o PO.
Miedzy słupki sprowadzono fajnego golie Gudlevskisa, sa utslentowani rosjanie Tretiak i Bilialov jako zmiennicy. w obronie zaciag kanadyjsko amerykanski, Zanetti, Maion, Fairchild, w ataku dobre trio, Clark, McMillan i Linus Videll dokładajac do tego rodzimych zawodników, reprezentantów kraju mamy mysle solidny team , który napewno napsuje krwi niejednemu faworytowi ale mysle ze na Kierowców jutro bedzie za mało.
Metallurg Magnitogorsk - Slovan Bratysława
typ Magnitka 60&#39;
kurs 1,4 Fortuna
W Magnitogorsku wiedza jak smakuje puchar Gagarina, jednak w tym roku jest bardzo duzo ruchów kardrowych sobie zafundowali. zza oceanu wrocili Antypin i Kulonim, , z CSKA przyszeł Ljubimow, a z Omska kreatywny obronca Varfolomjiejew, z zawodników zagranicznych tez ciekawy zaciag w postacji Pakarinena( powrót z Edmonton) i Rasmussena(Vaxio), ze strat to odejscie bramkarza Samsonova i Jana Kovara za ocean. Ich rywal ze Słowacji to klub gdzie budzet pomimo ze niski to ciezko go dopiać. Wymieniono praktycznie połowe graczy i ich siła bedzie oparta głównie na graczach Czech i Słowacji plus Chipchura, Rau i utalentowany fin Patrik Virta. Ciezkie zadanie czeka Slovana w tym meczu i mysle, że bedzie wiecej niz jedna bramka różnicy
ako 1,96✅
Jezeli zdaże z analizą to postaram sie napisac cos o meczu Lokomotiv Jarosław - Omsk bo tutaj typuje win druzyny gości i cos na temat meczu Dynamo Moskwa - Ufa i tutaj stawam na gospodarzy. Nie sa to łatwe mecze do typowania bo spotykaja sie zespoły z czołówki ligi
Teraz przerzucam sie na LM i bez zadnych handi bo dzis Bern nie mogło sobie poradzic z angolami
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witajcie. Pytanie trochę odbiega od tematu, ale od jakiegoś czasu oprócz NHL coraz bardziej interesuje mnie KHL. Szukałem stron na których mógłbym oglądać mecze w niezłej jakości. Dotychczas uzywalem onhockey . com, ale o ile NHL jest tam w bardzo dobrej jakości o tyle ogladajac KHL rzadko widać krążek a czasami nawet słabo zawodnikow. Polecicie coś?
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Witajcie. Pytanie trochę odbiega od tematu, ale od jakiegoś czasu oprócz NHL coraz bardziej interesuje mnie KHL. Szukałem stron na których mógłbym oglądać mecze w niezłej jakości. Dotychczas uzywalem onhockey . com, ale o ile NHL jest tam w bardzo dobrej jakości o tyle ogladajac KHL rzadko widać krążek a czasami nawet słabo zawodnikow. Polecicie coś?
Ja ogladam na livetv.ru
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Witajcie. Pytanie trochę odbiega od tematu, ale od jakiegoś czasu oprócz NHL coraz bardziej interesuje mnie KHL. Szukałem stron na których mógłbym oglądać mecze w niezłej jakości. Dotychczas uzywalem onhockey . com, ale o ile NHL jest tam w bardzo dobrej jakości o tyle ogladajac KHL rzadko widać krążek a czasami nawet słabo zawodnikow. Polecicie coś?
Ta strona co Jozzy22 napisał tez to ogladam.
Bardzo często strony klubowe przeprowadzaja transmisje z meczy swoich druzyn i te informacje umieszczają conajmniej dzień przed meczem.
To bardzo dobra liga do ogladania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Lokomotiv Jarosław - Avangard Omsk
typ Omsk win ( po OT, ML) kurs 1,95 ✅Fortuna
Tak sie składa, że sympatyzuje obydwoma klubami, ale trzeba chłodno spojrzeć na mecz.
W druzynie z Jarosławia restrukturyzacja i trener odmładza zespół , z doswiadczonych zawodników zostali obroncy Kronwell, Nakladal, w lini ataki Kontiola, Kozun, Averin, Loktionov. Co do ważnych transferow do zespołu z Nowosybirska dolączył bramkarz o uznanej marce w KHL, Salak, niestety na obecna chwile nie ma on wartosciowego zmiennika, z Sybiru przyszedł tez dobry skrzydłowy Sannikow.Do zespołu trener Kvartalnow wprowadza dolna młodzież a jakby nie było klub z Jarosławia posiada jedną z najlepszych na świacie szkół dla młodych hokiestów i kto wie czy nie najlepszą w Rosji. Ja jednak troche nie rozumiem jak ruchów jakie robi trener co do graczy z zagranicy, rozumiem ze pozbył sie Talbota bo stawia na swoich ale juz rezygnacja z doswiadczonego i ogranego w NHL Davida Desharnais, który mógłby byc nakomitym strzelcem i asystenetem i gwiazdą ligi, jest to dla mnie niezrozumiałe, ale trzeba to zostawić , trener na pewno wie co robi ale jestem sam ciekawy jak wyjdzie to odmładzanie kadry, bo z jednej strony chca wygrac puchar a drugiej rezygnuja z naprawde wartosciowych zawodnikow, którzy mogli byc zostac mentorami dla młodziezy. Co do Omska to tak sie dskłada, ze własnie Desharais znalazł tam sobie miejsce z czego oczywiscie sie ciesze, do Lokomotivu trafili tam tez Talbot i doswiadczony bramkarz Murygin. Klub z Omska w grach przedsezonowych stracił swoj,a jedynke K. Ramo który ma pauzowac pół roku, ale maja Bobkowa który grał we Władywostoku i tak trzymał bardzo wysoki poziom, mysle ze jest w stanie zastapic Fina . Z ciekawsych przybyc jesycye to Shirokow, Pokka, Sundstroem, Pivstakin. W Osku wielu doswiadconych zawodnikow. Zapowiada sie ciekawy mecz Stawiam na to ze młodziez z Loko jeszcze na poczatku sezonu nie zaskoczy i typuje win druzyny Avangard
Tak bez analizy ale po przemysleniach typuje dzis zwyciestwa
D.Moskwa,⛔(niepotrzebna kara w końcówce i gol stracony w oslabieniu a później przegrana w dogrywca) CSKA✅, Sybiru, ⛔Spartaka✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
R 55

rafko007

Użytkownik
Pewniaki na ten sezon to porażki Slovana na wyjeździe.
W tamtym sezonie 24/28 porażek, w tym już ostro zaczęli 1:5 z Metallurgiem. ????
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Na jutro proponuje taki typ
Torpedo Niżny Nowogorod - SKA Saint Petersburg
typ SKA 60&#39; kurs 1,75 STS⛔
EDIT: wiele kuponów dziś poszło do buka, było 1-3 i kto wtedy skontrował 1x ten zmniejszył straty, szkoda ale jutro trzeba odrobic straty.
Druzyna gospodarzy bardzo zmieniła sie od poprzedniego sezonu poczawszy od trenera ( zreszta roszad trenerskich w KHL jest sporo w tym sezonie), poprzez obcokrajowców a na zawodnikach rodzimej ligi skonczywszy. Odeszli Kundratek, Kincrade, Mursak, Daugavins, Kostitsyn, Zaharczuk, Moser, Dugin, Lazariev., bramkarz Lisutin. Zawodnicy Ci w znacznym stopniu stanowili o sile Torpedo w poprzednim sezonie. Zaciag obcokrajowców to nowe twarze w KHL, Obroncy Bodi, Holm, atak Calof, Miele. Z rosyjskich graczy warto odnotować przyjscie Varnakova. Całość wymaga zgrania i złapania chemii.
Ich rywalem jest mistrz sprzed dwóch lat , druzyna SKA. . Mogło by sie wydawac ze po odejsciu Kowalczuka , Voinova i Koskinena do NHL , stracie Shipasiowa, Shirokowa ten zespół bardzo sie osłabił. Jednak ja mysle, ze niekoniecznie do bramki sprowadzono swietnego szweda Hellberga, z NHL wrócił Naił Jakupow, z CSKA talent Kuzmenko z AHL Dybenko. Zostali Datsuk, Koskitanta, Hersey, Biełow, sa młodzi i zdolni Gusiew, Barabanow, Byvaltsev i wielu innych, SKA zawsze miało nosa do wyławiania młodych talentów innych słabszych klubów KHL. Na otwarcie sezonu pokonali mistrza z Kazania 1-6, gdzie preentowali sie wysmienicie. Wiem, ze na taki mecz była specjalna mobilizacja i spina , hasło bij mistrza tez działało, ale nie znaczy to ze nie pójda za ciosem. Kazda z formacji sieje postrach w szeregach rywali, jezeli nie idzie jednej to odpala druga. Nie sadze zeby zespół z Niżnego Nowogrodu sie im postawił, to tez nie ten moment.
Ja jeszcze zagrałem typ minus 1,5 kurs 2,3 , nawet mozliwe jest minus 2,5, kurs napewno ponad 3.
Można jeszcze spróbować pograć taki typ. Pierwsza tercja/spotkanie na SKA kurs 2,63
Z pozostałych typów tak bez analizy ale z przemysleniami licze na rehabilitacje mistrza z Kazania i tutaj upatruje zwyciestwa w 60 min nawet z handi ( fakt kurs na Minsk spada ale ja gram Bars).✅
Moze uda mi sie jutro jeszcze cos wrzucić bo jest jeszcze kilka meczy.
Zastanawiam sie nad małą niespodzianką w postaci typu X2 na Kunlun. Zebrali tam dosć xiekawych graczy i mogą zaskoczyć na poczatek Jokerita.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jak widzicie jutrzejsze zmagania? Po dłuższym namyśle zaryzykował bym wygraną Avtomobilista ✅ nad CSKA tym bardziej że kurs zachecajacy. Celuję też w wygraną Avangardu ✅ nad Dynamem z Moskwy, a do jakiegoś AKO można dorzucić Magnitogorsk ⛔ i Traktor ✅. Slovan w poprzednim meczu bardzo słabo więc traktor powinien się rozprawić ze Słowakami.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Mi tez ska petersburg odwaliło a mogliśmy overka grać 4,5 po 1.70
Jutro spokojnie traktor ogarnie mma nadzieje albo overka zagrać
cska cieżki meczyk ,ale jak to Rosja niespodzianki lubią być jak ska niestety ,Ruska mafia nieda zarobić ,chyba że na gole
Pozdrawiam i tym co zawalilo Petersburg to wielkie wspołczucie ????
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jak widzicie jutrzejsze zmagania? Po dłuższym namyśle zaryzykował bym wygraną Avtomobilista nad CSKA tym bardziej że kurs zachecajacy. Celuję też w wygraną Avangardu z nad Dynamem z Moskwy, a do jakiegoś AKO można dorzucić Magnitogorsk i Traktor. Slovan w poprzednim meczu bardzo słabo więc traktor powinien się rozprawić ze Slowencami.
Wg mnie mecz Kierowców z CSKA nie do gry bo wszystko moze sie zdarzyć. Magnitka pokazała klase ale rywal był słaby chociaz strzelał duzo ale Koseczkin prawie wszystko wyciągnał. Kto ogladał spotkanie Rygi w Jekaterinburgu to widział ze Kierowcy w 2 tercji praktycznie nie mieli wiele do powiedzenia, mecz był wyrównany a gol Sextona w przewadze na 3-2 ustawił troche spotkanie, trzeba uwazać na ten mecz bo co jezeli Koseczkin wszystkiego nie wyciagnie, Magnitka faworytem ale nie az takim jak sugeruja kursy. Omsk mocny i tez bym sie skłaniał ku nim ale Dynamo po wmocnieniach i podraznione porazka wiec tez mozna sie wszystkiego spodziewac bo graja druzyny z wysokiego topu. Traktor ogarnie mecz.
Jutro postaram sie cos napisac wiecej i zapodać jakies typy bo dzis SKA popsuło wszystkim kupony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Na dzisiaj to ode mnie
Several Cherepowiec – Saławat Jułajew Ufa
Typ : Ufa win ( ML, OT ) kurs 1,66 Fortuna✅

Ciężko było ale Omark wyłożył w dogrywce krążek Burdasovovi na tacy w przewadze
Gospodarze zasłużenie jeden punkt
Dziś biorę pod lupe spotkanie w Cherepowcu. Druzyna gospodarzy straciła w offsezon swoja największą gwiazdę, strzelca jak również wizytówkę klubu Dmitrija Kagarlickiego, odszedł bramkarz Hudacek, w jego miejsce przyszedł Czech Dominik Furth z Omska, Kanadyjczycy Boychak i Ashton, doświadczeni obroncy Kuliasz i Lekomcew. W pierwszym meczu gospodarze wygrali z Sybirem 3-2, jednak win nie przyszedł łatwo, gonili wynik a mecz był wyrównany. Ich rywal z Ufy w sezonie utrzymał trzon zespołu i dołożył brakujący element do układanki bo zawsze brakowało tam bramkarza który sprostałby wymaganiom, mysle, że Juha Metsola, który już czwarty sezon gra w Rosji wcześniej bardzo dobre sezony w Amurze, zna realia KHL będzie tym elementem, którego brakowało w ostatnich latach. Doszli tez doświadczeni zawodnicy z CSKA i Omska. Ufa ma zespół który będzie walczył o czołowe pozycje na Wschodzie, posiada w swoim składzie trio Omar, Kemppainen, Hartikainen, które zakreci kazdą obroną i gra ze sobą już kilka sezonów. Do tego dochodzi Burdasov, Osnovin, Tkachow i kilku innych zawodnikow. Zespół Ufy pokonał po dogrywce równie mocne Dynamo w Moskwie , tez goniąc wynik. Dzisiaj myslę, że Ufa narzuci swój styl gry od początku , mają długa ławke i więcej jakości w każdej formacji. Może zaryrykuje granie na czysta dwójke bo kurs 2,15

Po przemyśleniach takie typy:
Czelabińsk 60’ kurs 1,6✅
W zespole Traktora więcej jakości i zgrania i mysle ze cheć rehabilitacji po porażce
Lokomotiv win (Ml OT) kurs 1,44✅
Mysle, że Lokomotiv wygra po wyrównanym meczu
D.Moskwa - Avangard Omsk remis kurs 3,85⛔ -
EDIT: Ale Omsk mocny, świetnie zorganizowany i fizycznie przygotowany.
Dwie bardzo mocne druzyny , wynik meczu może być rozstrzygnięty w dogrywce lub karnych
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wczoraj dobrze poszło więc dzisiaj także biorę na ruszt KHL. Na początek mecz Jokeritu z Amurem. Gospodarze solidni na swoim podwórku. Gra gości też całkiem nieźle wygląda. Myślę że Jokerit spokojnie powonien sobie poradzić z Amurem tym bardziej że u gości kontuzje leczy trzech napastnikow, ale trwa tydzień niespodzianek i idę dzisiaj w kierunku bramek gospodarzy. Myślę że Jokerit wbije krążek do bramki przeciwnika co najmniej trzy razy.
Jokerit - Amur : Jokerit strzeli + 3.0 (zwrot jeśli strzeli trzy) kurs 2,10 ▶ ZWROT (3-1)
Kolejne spotkanie które zagram to mecz w Kazaniu między AK Bars a drużyna z Podolska. Typuje tu wygraną gospodarzy bo jest to solidna ekipa, mocna u siebie. Porażka z SKA mogła tylko bardziej zmotywować gospodarzy do zgarnieciapelnej puli.
AK Bars - Podolsk : Wygrana AK Bars kurs 1,60 ⛔ (3-5)
Ostatni mecz to spotkanie Torpedo z Dynamem Mińsk. Bez większych wyjaśnień ryzykuję wygraną gospodarzy. Czy pójdą za ciosem po wygranej nad SKA i zgarną oepeł pulę? Myślę że ich na to stać. Ekipa solidna. Dobrze przygotowana. Może namieszać w tabeli.
Torpedo - Dynamo Minsk : Wygrana Torpedo kurs 1,92 ✅ (3-2)
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
HC Sochi – Kunlun Red Star
Typ Kunlun X2 kurs 1,75 Fortuna (gdzies pewnie mozna złapać wyzszy) ( 1-1)✅
To spotkanie chodzi mi po głowie od wczoraj. Zespół Sochi w pierwszym meczu ledwo zdobył jeden punkt z zespołem z którego odeszli najlepsi gracze i została młodzież i doświadczeni zawodnicy na poziomie VHL co najwyżej, obcokrajowców żadnych, mowa oczywiście o Żeglarzach z Władywostoku. Sochi stracił w offsezon dwóch dobrych strzelców Wellmana i Padakina, odeszło tez kilku doświadczonych graczy, przyszedł dobry strzelec mistrza Szwecji VAxio Anton Rosen, Francuz z Edmonton Auvitiu, mocni zawodnicy Lady Kapustin, Boczarov, w składzie zostali ODell i Collins którzy dezydowali o sile zespołu w poprzednim sezonie,na papierze mogło by się wydawać , że powinni Admirał wciagnać nosem, jednak maszynka nie zaskoczyła. Dzisiaj maja moim zdaniem trudniejsze zadanie po przyjadza do nich niewygodny Kunlun, prowadzony w tym roku prez fińską myśl szkoleniową, zespół zbudowany proaktycznie od nowa, ale z wieloma dobrymi i bardzo dobrymi graczami, przyszli obroncy reprezentacji Czech Kundratek , Vitasek, fin Lajunen(spartak), czołowi obrocy Orebro i Eisbaren Bartley i Parlett, do ataku swietnmie znani finowi Palola i Savivainen, najlepszy strzelec Pilzna Mertl i snajper Djurgarden Lundh oraz kanadyjczyce Picard i Fontaine, weic obrona i atak na plus w porównaniu z poprzednim sezonem, po stronie strat to bramka , odszedł Hellberg do SKA, za niego bramkarz Łady Lazusin. Całosna papierze wygląda nieźle. Pierwszy mecz przegrali w Helsinkach choć była szansa na odwrócenie meczu ale bramki na 5-4 nie uznano, mysle,ze obrona wyciągnie wnioski i nie daja sobie strzelić tylu bramek, w ataku mogą zrobić wiele. Faworytem spotkania sa gospodarze ale ja mysle, ze będzie to wyrównane spotkanie i goście nie przegrają w regulaminowym czasie.
Po przemyśleniach dałbym takie typy:
Jokerit 1 ( tutaj przewaga we wszystkich formacjach i jakość zawodników) (3-1)✅
Kazań win po OT,ML ( Vitiaz wcale nie jest słaby , w porównaniu z poprzednim sezonem wygląda lepiej, mistrz wyszedł nabuzowany na Minsk checia rehabilitacji )(3-5)⛔

Niznekamska-Astana win Olejarzy po Ml, OT ( gospodarze przegrali pierwszy mecz ale tez nie mieli szczęścia, dziś się zrehabilitują , Astana słabsza wg mnie niż rok temu szczególnie w obronie, spodziewam się goli✅ ) (1-6)⛔ -
Gole były ale nie w tą strone
Torpedo – D.Mińsk X2 ( tutaj bym uważał bo goście mimo porażki zagrali dobrze w Kazaniu a graczy maja lepszych niż w poprzednim sezonie, Torpedo sprawiło niespodzianke z SKA ale dziś już może tak nie być )⛔ (3-2)
Bardzo wyrównany mecz prowadzenie Minska 0-2 , Torpedo grało do końca
Spartak – Admirał win po OT,ML ( mysle ze Spartak nie da się zaskoczyć, wielu doświadczonych zawodników, jest róznica w klasie, nawet może czysta jedynka) (3-1)✅
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Witam , Panowie co myślicie o tych dzisiejszych rozgrywkach w KHL
Jokerit-Chabarowsk 1
Kazań-Podolsk 1
Niżnekamsk- Barys Astana 2
Niżny Nowogród - Dyn.Mińsk 2
Sochi- Kunlun z tym to nie wiem co zrobić ale skłaniał bym się bardziej na 2
Sp.Moskwa- Władywostok tutaj ta sama sytuacja ale 1
Napisąłem i wkleiłem swoje typy, a tutaj juz dwie propzycje od kolegów.
Widze ze wiekszość mamy zbiezną, prócz Astany, ja do tych Twoich dwójek dodałbym X (Minsk, Red-Star) A Niznekamsk moze wygrac w regulaminowym . Ale to tylko moje zdanie
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Z MHL widzę dziś over 5.5 w meczu Loko-Spartak. Dwie mocne drużyny z potencjałem ofensywnym, ostatnie spotkania pomiędzy tymi ekipami overowe. Overowo też powinno być w meczu Ryga-Tayfun.
Loko-Spartak over 5.5 @1.88 fortuna ⛔
Ryga-Tayfun over 5.5 @ 1.95 ⛔
Co do KHL myślę, że można załadować Spartak over 3.5. Zeszły sezon mieli naprawdę przyzwoity, porównując z poprzednimi sezonami widać duży progres. Drużyna miała swoje problemy w ostatnich latach, ale widać wszystko zaczyna wracać na właściwe tory.
Jeśli idzie o ofensywę to z kluczowych graczy odeszli Stoa i Radil, w ich miejsce przybyło kilku dobrych zawodników, między innymi Hanzl, Zubov, Łotysze Daugavins i Karsums, którzy w debiucie strzelili po golu. Został najskuteczniejszy gracz zespołu z ubiegłego sezonu Khokhlachev, został Kanadyjczyk Maxwell, który w 1 spotkaniu strzelił 2 bramki. W ofensywie potencjał jest co zostało potwierdzone w meczu z Amurem.
Jeśli idzie o Władywostok to na pewno sporą stratą jest odejście goalie Bobkova, który dobrze się spisywał w ubiegłym sezonie a w obecnym w ekipie Omska po 2 spotkaniach został pokonany tylko raz. Wątpię by Serebryakov był go w stanie godnie zastąpić.
Spartak over 3.5 @2.20 fortuna ⛔ 3-1
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Severstal Cherepoviec - Avangard Omsk
Typ Omsk win ( ML, OT ) kurs 1,5 STS✅
Druzyna z Cherepowca podejmuje u siebie rozpędzone Jastrzębie z Omska. We wcześniejszych postach opisałem po krótce te ekipy. Druzyna gospodarzy straciła w offsezon swoja największą gwiazdę, strzelca jak również wizytówkę klubu Dmitrija Kagarlickiego, odszedł bramkarz Hudacek, w jego miejsce przyszedł Czech Dominik Furth z Omska, Kanadyjczycy Boychak i Ashton, doświadczeni obroncy Kuliasz i Lekomcew. Paradoksalnie utrata lidera moze tez wyjsc na dobre ekipie, która moze inaczej rozłozyc ciężar zdobywania punktów. W pierwszym meczu gospodarze wygrali z Sybirem 3-2, jednak win nie przyszedł łatwo, gonili wynik a mecz był wyrównany, drugi mecz z silną ekipą z Ufy od stanu 1-3 , wyszli na prowadzenie 4-3 by stracic gola w koncówce meczu i przegrać w dogrywce, jednak trzeba przyznać, że toczyli równy bój z silnym przeciwnikiem. Ale podejmuja teraz kto wie czy nie jeszcze mocniejszy kadrowo zespół a juz napewno bedący na fali i w formie na poczatek sezonu, zespół który za cel ma zdobycie Pucharu Gagarina i ma ku temu postawy bo poczynione transfery stawiaja ich na równi z ekipami SKA, CSKA, do Omska przyjechał Davis Desharais , który jak najbardziej moze być gwiazdą ligi KHL, zawodnik który wiele widzi na lodzie i potrafi strzelać, a wiele sezonów spędzonych w najlepszej lidze swiata tworzy do tego podstawy, z Lokomotivu trafili tam tez Talbot i doswiadczony bramkarz Murygin. Klub z Omska w grach przedsezonowych stracił swoją jedynke K. Ramo który ma pauzowac pół roku, ale maja Bobkowa który grał we Władywostoku i tam trzymał bardzo wysoki poziom, mysle ze jest w stanie zastapic Fina co juz udowodnił w dwóch poprednich meczach. Z ciekawsych przybyc jesycye to Shirokow, Pokka, Sundstroem, Pivstakin. Niedawno kontrakt z Avangardem podpisał obronca Aleksiej Emelin, który wiele lat spędził w Montrealu i bedzie duzym wzmocnieniem szyków obronnych, ma te dojechać Kanadyjczyk Kris Versteeg ale tutaj problemem moga byc kontuzje tego zawodnika. Zespół z Omska do tej pory tez rozegrał 2 mecze w których rozjechał bardzo mocnych rywali. 4-0 Lokomotiv i 5-1 Dynamo Moskwa. Myślę, że mozna by zaryzykować grę na czysta dwójkę, jednak paradoksalnie to moze byc trudniejszy mecz dla Jastrzębi bo przeciwnik nie budzi az takich emocji.
Do dubla proponuje zagrac mecz
Avtomobilist Ekaterinburg - Slovan Bratysława
typ Avto 60&#39; kurs 1,4 STS⛔
Tutaj róznica w klasie zespołow jest duza, pomijajac wyniki jakie do tej pory osiagneły zespoły. Oba wyzej opisane, Kierowcy trzon utrzymany plus dobre wzmocnienia, przewaga w kazdej formacji. Nie powinni miec problemów z pokonaniem druzyny ze Słowacji.
Mam nadzieje, ze niższa klasa rywali nie podziała na zespoły demobilizujaco, i pewnie odniosa swoje wygrane fakt, że te mecze moge byc najtrudniejszymi z tych trzech do tej pory.
kurs ako 2,1⛔
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Kierowcy bardzo pozytywnie zaskoczyli w meczu z CSKA. Wiadomo jak ciężko gra się przeciwko zespołowi z Moskwy, który od lat słynie z bardzo mocnej defensywy. Naprawdę nie spodziewałem się, że przegrywając będą w stanie w 3 tercji wyciągnąć wynik. Mają spory potencjał, Mark1973, wspomniał chyba o wzmocnieniach w postaci Sextona, Dawes&#39;a czy Mamkina. Sexton już odpalił w 1 meczu z Rygą, teraz jeszcze czas na Dawesa, który w Barysie przez kilka sezonów był czołową postacią i co sezon w ścisłej czołówce najlepszych strzelców w lidze.
Dziś teoretycznie nie powinni mieć problemów ze zgarnięciem 3 punktów, ale ja osobiście gram ilość bramek. Slovan pomimo porażek 1-5 z Magnitogorskiem i 0-3 z Traktorem wcale tak źle w ofensywie nie wyglądał.
Avtomobilist over 3.5 @1.95 fortuna ⛔ 3-2 d.
Omsk zagram podobnie, tyle, że over 2.5. Mark fajnie opisał zespół gości, więc nie ma sensu się powtarzać. Czerepowiec jest do pokonania, ale osobiście uważam, że bezpieczniej jest pograć na gole. Ofensywa Omska skuteczna do bólu, sezon rozpoczęty znakomicie, wywieźć po 3 punkty z lodowisk Lokomotivu i Dynama tracąc przy tym zaledwie jedną bramkę to nie lada sztuka. Jeśli Dominik nie znajdzie sposobu na swoich byłych kolegów to myślę, że o te 3 bramki można być spokojnym.
Omsk over 2.5 @ 1.86 fortuna ✅ 1-4

Władze KHL jak widać konsekwetnie pozbywają się słabych ogniw. W ubiegłym sezonie zabrakło miejsca dla Metalurga Nowokuźnieck, w tym już nie zobaczymy Lady Togliatti i Jugry. Dla ligi lepiej, bo staje się coraz bardziej elitarna, dla nas obstawiających niekoniecznie, bo czasem fajnie szło zarobić w meczach z udziałem wymienionych drużyn.
 
niko23 7

niko23

Użytkownik
No wczoraj się trochę rozczarowałem ,ale dzisiaj idziemy do przodu
Kierowcy tj wcześniej koledzy wspominali 1
Omsk 2
Rozczarowuje mnie magnitka :/ tym razem under 5.5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom