>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Champions Hockey League 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Champions Hockey League 2018/2019

Kolejka 1
30.08. 17:00 Pilzno (Cze) Lugano (Sui)
30.08. 18:30 Vaxjo (Swe) Bern (Sui)
30.08. 19:30 B. Bystrica (Svk) JYP (Fin)
30.08. 19:45 Zurich (Sui) Aalborg (Den)
30.08. 20:20 Vienna (Aut) Frolunda (Swe)
30.08. 20:30 Cardiff (Gbr) Salzburg (Aut)
31.08. 17:00 Mountfield HK (Cze) Nurnberg (Ger)
31.08. 17:30 GKS Tychy (Pol) IFK Helsinki (Fin)
31.08. 17:30 Trzyniec (Cze) Djurgardens (Swe)
31.08. 18:00 Kärpät (Fin) Rouen (Fra)
31.08. 18:00 Neman Grodno (Blr) Kometa Brno (Cze)
31.08. 18:30 Malmo (Swe) TPS Turku (Fin)
31.08. 19:30 Eisbaren Berlin (Ger) Zug (Sui)
31.08. 19:30 Munchen (Ger) Yunost Minsk (Blr)
31.08. 19:30 Storhamar (Nor) Tappara (Fin)
31.08. 19:45 Bolzano (Ita) Skelleftea (Swe)
Od jutro rusza Hokejowa Liga Mistrzów
Zapraszam do dyskusji, pisania typów z analizami.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
To moze ja ma początek coś zaproponuje
Neman Grodno-Kometa Brno
Typ win Kometa (po OT lub karnych) kurs 1,4
Mecz mistrza Białorusi z mistrzem Czech. Druzyna z Grodna już trzeci raz pod rząd przystepuje do ligi mistrzów, w dwóch poprzednich edycjach nie udało się wyjść z grupy. W przerwie letniej w druzynie nastąpiło troche zmian, przede wszystkim opuścił ja najlepszy strzelec poprzedniego sezonu Stefanovicz jak również Nasz Grzegorz Pasiut, który był drugim asystentem w ekipie. Doszli zawodnicy z rodzimej ligi. Ekipa ta już zdazyła rozegrać kilkanaście spotkan w pucharze swojego kraju. Druzyna Komety to zespół który wysoko stawia sobie poprzeczke w każdej edycji, rok temu odpadli na etapie ćwierćfinałów z późniejszym zwyciezcą LM drużyną JYP. W ekipie mniejsze zmiany w porównaniu do rywala. Trzeba zwrócić uwagę na odejście golie numer jeden Marka Ciliaka, który wybrał grę w KHL w drużynie Slovana Bratysława. Odeszli też Hascak, Zohorna, Krejcik, Vincour. W miejsce Ciliaka będzie grał Marek Langhamer , który po powrocie z AHL, zdążył już na koniec poprzedniego roku dobrze zaprezentować się w druzynie. Dołączyli też Mikus(Sparta), Kohler(Hradec), Kaspar(Slovan) i Mueller.(Salzburg). Bardzo dobre wrazenie sprawie własnie Amerykanin z doświadczeniem NHL, który w meczach przed sezonem pokazuje, ze może być jednym z czołowych postaci druzyny. W Komecie jest wielu znakomitych zawodników , byłych i obecnych reprezentantów kraju. Jest to bardzo zgrany i doświadczony zespół. Zespół z Brna bardzo poważnie traktuje LM i wysoko stawia sobie poprzeczke w tegorocznej edycji, na pewno jest tez faworytem tego pojedynku i mysle ze potwierdzi to na lodzie. W grupie są jeszcze mocne w tym roku niemieckie Eisbaren i dobry zespół ligi Szwajcarskiej Zug . Tym bardzie trzeba zdobyć punkty bo grupa jest dość wyrównana.

Ocelari Trzyniec-Djurgarden
Typ 1x kurs 1,49 STS
Drugi mecz, który biore na tapete to mecz Czeskiego Ocelari ze szwedzkim Djurgarden. Ocelari to półfinalista poprzedniej edycji ( porazka po karnych z późniejszym zwycięzcą )z dużymi ambicjami przed obecna edycją. Skład praktycznie utrzymany i nawet wzmocniony doświadczonymi Łotyszem Bukartsem i Słowakiem Viedeńskim, dobrze rozwija się utalentowana młodzież Trzynca , która puka do kadry narodowej, ( bracia Kovarcik, Cienciala, Doudera), sa doświadczeni, Marcinko, Adamskim , Polansky,Ruzicka, Svacina. Druzyna jest doswiadczona w bojach w roznych rozgrywkach. Szwedzki rywal z Djurgarden nie grał w poprzedniej edycji. W zespole doszło do sporych zmian przed sezonem odeszło kilku młodych utalentowanych zawodników(Vejdemo, Fjalby, Hogstrom) i najlepsy strzelec Patrik Lundh, mocni Johansson i Kanadyjczyk Bourque. Z nowych nabytków wartych odnotowania to Jacob Josefson (Buffalo), Axelsson(Fajerstad) Widing(Rogle), Norell(Rockford). Druzyne trzeba poukładać i nowe postaci musza złapać chemie, to napewno potrwa
Można zauważyć, ze ekipa gospodarzy bardzo dobrze radzi sobie w pojedynkach z druzynami szwedzkimi, u siebie jest bardzo groźna. Ja tutaj pokusił bym się nawet o wygraną( czysta jedynka po kursie 2,2) jednak daje wersje bepieczniejsza z x.

Kurs ako 2,09⛔

Edit:
Niestety falstart z ligą mistrzów, nie spodziewałem sie takiego obrotu sprawy. Nie widziałem jeszcze meczu Trzyńca ale dostać u siebie 1-6 to jednak sporo za dużo. Kadre mają mocną co napewno nie raz udowodnią a rywal był zdecydowanie w zasięgu. Kometa też bez wyrazu dzisaj. Ogólnie zespoły z Czech zawiodły.
Jeżeli ktoś pograł to mam nadzieje że za niskią stawkę. Ja sam trzy kupony straciłem::zoltakartka:

Tak bez analizy
Zurich-Aalborg typ 1( tutaj róznica w klasie na korzyść Szwajcarów)⛔( win po dogrywce)
Różnica w klasie to była ale obrona i bramkarz dziurawe jak rodzimy ser???? co z tego ze duza przewaga Zurichu a w strzałach 49-17, z takim golie daleko nie zajadą
Eisbaren-Zug typ 1x ( mysle, ze mocne w tym roku Eisbaren nie przegra u siebie)
Munchen - Junost Mińsk typ 1
Tak mnie jeszcze zastanawia mecz
Vaxio-Bern, po losowaniu grup myślałem, że kursy będą wystawione tak około 2,1 – 2,9 a tytaj mamy 1,66-3,7 wg mnie trochę za dużo na Bern gdzie jest mocna druzyna z wieloma reprezentantami kraju , i niewielkimi korektami w składzie z drugiej strony mistrz Szwecji w którym tych zmian było bardzo dużo (czy na plus to się okaże). Mnie jakos nigdy Vaxio nie przekonywało ale może ktoś by się wypowiedział co do druzyny. Może i bym pokusil się o zagranie z x na Bern bo kurs 2,09 warty ryzyka✅
Jako, że w typach pojawiły sie druzyny z Czech zapraszam do dyskusji kolegów rybarz , ocelovyfanda i 123pro123
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Moim zdaniem buki w meczu z vaxjo mocno zasugerowaly sie ostatnimi sparingami a tutaj zdecydowanie lepiej wygladaja szwedzi. Owszem zespol mial sporo zmian ale juz widac ze na tym etapie sezonu wygladaja poprostu dobrze. Co szwajcarow to oni zawsze nieco pizniej zaskakiwali. Wedlug mnie kursy wystawione ok. Dla mnie meczem do zastanowienia jest jyp. Super wygladali w ostatnich dniach... Banska wiadomo ze co najmniej klase nizej. Finowie jesli zagraja swoje to zwycieza. Grypa teoretycznie nie latwa bo dodatkowo pilzno i lugano wiec slowacja to zdecydowanie najlatwiejszy kierunek.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Moim zdaniem buki w meczu z vaxjo mocno zasugerowaly sie ostatnimi sparingami a tutaj zdecydowanie lepiej wygladaja szwedzi. Owszem zespol mial sporo zmian ale juz widac ze na tym etapie sezonu wygladaja poprostu dobrze. Co szwajcarow to oni zawsze nieco pizniej zaskakiwali. Wedlug mnie kursy wystawione ok. Dla mnie meczem do zastanowienia jest jyp. Super wygladali w ostatnich dniach... Banska wiadomo ze co najmniej klase nizej. Finowie jesli zagraja swoje to zwycieza. Grypa teoretycznie nie latwa bo dodatkowo pilzno i lugano wiec slowacja to zdecydowanie najlatwiejszy kierunek.
Fajnie ze sie odezwałeś..
Też mysle ze glownie sparingi zadecydowały. Bern wszystkie wtopiło ale patrząc na wyniki sparingów można sie przejechać. Ciekawi mnie ten mecz bo kadrowo Bern absolutnie nie odstaje od mistrza Szwecji tylko pytanie czy forma juz jest.
Co do meczy Jyp to patrzac na ich ruchy kadrowe to wg mnie sie oslabili. Do KHL odeszli Nattinen i Puustinen do San Jose odszedl najlepszy strzelec Suomela i odszedł bramkarz z największym doświadczeniem. Mają trochę mlodziezy zostal Immonen ale w bramce nie ma wyraźnej jedynki. Moze byc ciekawie . W Banskiej doszło kilku fajnych grajkow i czasem mogą zaskoczyć mistrza LM. Ja bylbym skłonny nawet dac Słowaków z x bo bez szans nie są a plany ambitne.
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Tylko pamietaj ze Jyp bazuje na mlodzierzy. W Finlandii malo jest obcokrajowcow. Mysle ze jesli pozwolili na odejscia to maja kim ich zastapic bo sytuacja finansowa w klubie jest stabilna. Co do slowakow to nikt nie zweryfikowal ich jeszcze. Wygrana ze Slovanem... Ktory mocno miksuje przed sezonem, porazka z venna ktora dostawala baty od wszystkich. Moim zdaniem 3 mecze w ktorych nie bedzie niespodzianek. Vaxjo, jyp, frolunda. Na ta chwile zdecydowanie lepiej wygladaja niz rywale.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Musimy poczekać do pierwszych meczy. W sparingach szwedzkie druzyny wyglądały lepiej . Jyp ostatni mecz z Lahti i wygrana 8-5. Ciężko jakieś wnioski wysunąć. Tak jak mowisz JYP zawsze stawiał na swoich a dla Bańskiej to poważny test. Trzeba ostrożnie ze stawkami bo to pierwsze mecze.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Lions 4,5
salzburg 4,5
lugano 3,5
bańska 3,5
ako 2.84
z ziemniaka
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Na dzisiaj z fortuny
Mounfield zwyciestwo dwudrogowo
Djurgardens, Grodno, Minsk powyzej 1,5 bramki ze strzela
Malmo vs Turku under 5.5
Czesi stabilny sklad, praktycznie bez wiekszych zmian. W tamtej edycji slabo ale wlasnie przez rotacje. Dzisiaj powinno byc zdecydoeanie lepiej. Szwedzi i ekipy z bialorusi bez wieksxych problemow powinny strzelic oo 2 bramki rywala. Trinec, kometa i munchen to bardzo ofensywne teamy. Zawsze z nastawieniem zeby strzelic jedna wiecej niz ryeale. Ostatni mecz wydaje mi sie ze befzie meczem walki. W obu ekipach spore straty z przodu
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Na dzisiaj z fortuny
Mounfield zwyciestwo dwudrogowo
Djurgardens, Grodno, Minsk powyzej 1,5 bramki ze strzela
Malmo vs Turku under 5.5
Czesi stabilny sklad, praktycznie bez wiekszych zmian. W tamtej edycji slabo ale wlasnie przez rotacje. Dzisiaj powinno byc zdecydoeanie lepiej. Szwedzi i ekipy z bialorusi bez wieksxych problemow powinny strzelic oo 2 bramki rywala. Trinec, kometa i munchen to bardzo ofensywne teamy. Zawsze z nastawieniem zeby strzelic jedna wiecej niz ryeale. Ostatni mecz wydaje mi sie ze befzie meczem walki. W obu ekipach spore straty z przodu
Tez wierzę ze kralove wygraja ale nie wiem czy wiesz ze w zespole panował wirus grypy jelitowej i nie wszyscy doszli do pelni sił. Ale nie mówią o jakich zawodnikow chodzi a sklad przed meczem
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Nie wiedzialem. Ile dni temu pisali?
Wydaje mi sie ze gdyby byl to powazny temat to byloby nerwowo na kursach a tutaj brak reakcji bukow. Dodatkowo fortuna ktora akurat w czechach jest dobrze ogarmieta
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzisiaj piszą ale trener nie wdaje sie szczegóły jest mobilizacja i chcą wygrać.
Bo celem jest wyjście z grupy.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Na jutro proponuje taki typ
Cardiff - Bern
typ Bern -2,5 kurs 1,9 STS⛔ ale porażka
Na drugą kolejke LM wybrałem spotkanie mistrza Anglii z bardzo solidną dużyną, wielokrotnym mistrzem ze Szwajcarii . Drużyna z wysp brytyjskich to taki egzotyczny team, posiada w swoim kładzie kilku kanadyjczyków, którzy w wiekszosci nie łapali sie do gry w AHL i to oni stanowią o sile tego zespołu. W poprzedniej kolejce ulegli u siebie drużynie Salzburga (wicemistrz ligi EBEL( zrzesza w wiekszosci druzyny z Austrii) 2-5. To co mogło zwrócić uwagę to przewaga druzyny brytyjskiej w strzałach 40-23. Ale to jedyny pozytyw jezeli mozna tak powiedzieć. Mysle, że ekipa ze Szwajcarii nie pozwoli na oddanie tylu strzałów. Jest to zespół z wieloma doswiadczonymi zawodnikami i reprezentantami Szwajcarii ( Untersander, Gerber, Blum to obroncy)(Raufenach, Scherewey, Moser, Haas-napastnicy) , którzy zdobyli serbro mistrzostw świata w tym roku. Jest Arcobello i Ebbett z przeszłością w NHL a w bramce tez wicemistrz świata Genoni, który potrafi wielokrotnie ukrasć mecz. W tym roku doszedł doświadczony Jan Mursak i bramkostrzelny obrońca Almquist. To wszystko sprawia ze nie widze argumentów po stronie druzyny gospodarzy. Bern zagrało dobry mecz z mistrzem Szwecji, nie pozwoliło im na rozwiniecie skrzydeł i wygrali tam 1-2. Tutaj mysle, ze obrona zrobi swoje a w ataku jest kim straszyć w każdej formacji.
Dla mniejszego ryzyka typ do dubla Bern -1,5 po kursie 1,55
Tak bez analizy mysle jeszcze
Vaxio - Salzburg
typ Vaxio -1,5 kurs 1,7✅
Vaxio i over 4,5 kurs 1,84✅
Vaxio i over 5,5 kurs 2,46✅
Czas na rehabilitacje mistrza Szwecji bo w przypadku porazki bedzie ciężko
Stawki oczywiscie rozsądne bo to początek sezonu.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Vaxio 3,5 1.8
bańska 3,5 1.16
cardfil 4,5 1.29
vienna 3,5 1.17
ako-2.06
Takie pewniaczki moim zdaniem
Można się pokusić o 4,5 overki nawet
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ja wlasnie dalem 4.5 . kurs 3.9 w fortunie
To super
Vaxio bez problemu pokryło ,czekam na jYP i potem na wieczorek
Jeszcze mam pogranych ful luponów w ziemniaku
umnie w temacie są
Genewa 1.85 wygrywa 3-0 ,jeszcze zostaje pisek i też kasiorka
Powodzenia Marku na overach :yes::fistbump:
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
To super
Vaxio bez problemu pokryło ,czekam na jYP i potem na wieczorek
Jeszcze mam pogranych ful luponów w ziemniaku
umnie w temacie są
Genewa 1.85 wygrywa 3-0 ,jeszcze zostaje pisek i też kasiorka
Powodzenia Marku na overach :yes::fistbump:
Dzięki Vaxio wszystko weszlo czekam za Bern. Mam jeszcze dwa kupony i zobacze
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
To super mi 1 kupon wypadł -100 przez tenis ,a hokej w grze mam nadzieje z ewejdzie pięknie
Vienna i Bern mam pograne grubasa w expekcie i overy 2 kupony zrobiłem ,po wpłacie dzisiaj jak wejdzie wynosze sie z tamtąd a jak nie trudno ,takie życie
Gratulacje Mark ż eci weszło ładnie tak trzymać kosić buka
Jutro też lm jest i moje ostatnie granie
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Vaxio 3,5 1.8
bańska 3,5 1.16
cardfil 4,5 1.29
vienna 3,5 1.17
ako-2.06
Takie pewniaczki moim zdaniem
Można się pokusić o 4,5 overki nawet
⛔
Przez bern szkoda słów co odwalili :headbang::slap::dntlck: ????
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeszcze spróbuje jutro LM. Wybieram takie mecze. Dzis krótko bo im wiecej pisania tym gorzej idzie
Ocelari Trzyniec - Tappara Tampere
typ Trzyniec win kurs 2 STS⛔ Co sie stało z Ocelarii to cięzko to nazwać i chyba odpuszcze sobie obejrzenie tego meczu
Trudno wyjasnic jak to sie stało ze pierwszy mecz przegrali 1-6. Czas na rehabilitacje bo w Trzyncu naprawde jest dobry zespół i mysle ze jutro zrobia wszystko by wygrać. Przeciwnik jest bardzo mocny ale sadze ze własna hala i chec zmazania plamy po takiej wtopie przewazy na strone Stalownikow.
Neman Grodno - ZUG✅
w pierwszym meczu nie doceniłem druzyny ze Szwajcaria a przeciaz graja tam Diaz, Stalberg, McIntire, Klinberg, Roe . Mysle ze mimo tego ze Neman juz jest na wysokich obrotach bo przeciez w sezon weszli pucharem Białorusi to druzyna ze Szwajcari sobie poradzi
typ ZUG win kurs 1,7 STS
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom