>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

7. kolejka LOTTO Ekstraklasy (31.08-02.09.2018)

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Cracovia - Legia typ 2 @2.30 Fortuna
Cracovia ostatnie mecze gra bardzo słabo. Mimo iż dobrze zaczęła mecz w Gliwicach to czerwona kartka ustaliła cały mecz. Porażka z Zagłębiem. Remis z Pogonia i Arka, Na początku sezonu dwie porażki z Lechem i Śląskiem co na pewno nie wróży niczym pozytywnym jeśli chodzi o drużynę z Krakowa. Na Legie każdy narzeka na ich styl i aktualną formę. Zgadzam się z wszystkimi, ale trzeba postawić sprawę jasno. Legia co roku ma słabszy początek sezonu. W Warszawie nowa &quot;miotła&quot;. Już w meczu z Zagłębiem widać było kilka pozytywnych plusów w grze Legii. Legia zbiegiem czasu odpali czuję, że już dość porażek i to właśnie w niedziele Legia będzie cieszyła się z trzech punktów. Cracovia mimo iż Legia w kiepskiej formie to i tak jest zespołem o przynajmniej półkę wyżej. Ostatni pogrom z Płockiem legioniści muszą szybko wymazać ze swojej pamięci i zagrać w Krakowie o trzy punkty. Ja korzystam z tego kursu i według mnie to właśnie Legia wygra to spotkanie, natomiast trener Cracovii pożegna się ze swoją posadą. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Bardzo kuszące kursy na Wisle Kraków , Jage , Legie, Zagłębie czy Piasta.
Wisła Kraków aktualnie gra najfajniejsza piłkę w lidze.
Legia ma farta bo trafia na jeszcze słabszy klub a więc Cracovie.
Piast i Zagłębie bardzo solidne grają swoją piłkę nakreslona przez trenera.
Jagiellonia wiadomo co mecz solidnie .
Uważam że tutaj każdy mecz z opcja wygra lub remis to super opcja na ta kolejkę.
 
szef-elity 20,4K

szef-elity

Użytkownik
Ja uważam inaczej. Jedyny argument przemawiający za Legią, to ten że Cracovia jest w gorszej formie od nich i tyle. Goście mają sporo problemów w grze defensywnej dochodzi do tego ostra i zasłużona krytyka niemal z każdej strony.
Nie przemawia to do mnie i nie widzę sensu gry na gości w tym spotkaniu.
Ostatnia kolejka była overowa, w tej kolejce widzę podobny trend.
Górnik przegrał z Wisłą będącą w świetnej formie, dla mnie zagranie na over 1 goli obu tych ekip to dobre ako na weekend.
Pogoń traci sporo bramek, Śląsk w obronie w poniedziałek też nie zagrał dobrze. Wisła znowu gra najlepszą piłkę w lidze i przy tej dyspozycji powinna spokojnie strzelić minimum gola.
Górnik nie strzelił ani z Lechią, która traci mało goli ani z Wisłą.
Pogoń to jednak nie rywal z tej samej półki i jeden gol Górnika to absolutne minimum w tym meczu.
Mecze Miedzi, Lecha i Wisły Płock to dla mnie również overowe spotkanie.
Lech ma spore problemy z grą w obronie, Miedź i Wisłą Płock dobrze pokazały się w ostatniej kolejce stąd 3 typy na overy w tych meczach.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Ta kolejka jakoś tak wygląda mi bardzo remisowo, takie wyrównane według mnie pary i w zasadzie brak zdecydowanego faworyta, no może Lech bo Piastowi wybitnie z nimi nie idzie. W zasadzie w każdym spotkaniu jak padnie remis to nie powinniśmy być zaskoczeni. Może jakiś rozpis na całą kolejkę 4z8 lub 5z8, jak uważacie.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Po ostatnich dwóch dobrych typach (dzięki za tylko dwie reputację ...) probuje Cracovię.
3.15 w Fortunie.
Wystarczy popatrzeć na zdjęciach z treningów Legii i poczytac relacje z zajęć. W Warszawie odbywa się teraz można powiedzieć pierwszy od roku obóz przygotowawczy. Pilkarze są oporowo dojeżdżani przez Pinto, Cracovia na mega grzale, na bank będą gryźć trawę.
Cracovia 3.15 2/10 ⛔⛔
Remis 3.22 2/10 ✅✅
1x 1.56 7/10 ✅✅✅✅✅✅✅
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Legia wygra to spotkanie, natomiast trener Cracovii pożegna się ze swoją
Ani jedno, ani drugie. Probierza można lubić lub nie, ale bez niego Craxa spikuje po 2 ligi. Legia natomiast gra taki piach, że nie warto na nią obecnie stawiać.
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Nie dałbym grosza na Cracovię. Wiadomo, że Legia w kryzysie itd., ale nie przegrała na Kałuży od 2005 roku. Cracovia ma straszne problemy z legionistami niezależnie od formy, nawet gdy mieli chwilowe przebłyski czegoś więcej niż gry o utrzymanie nie potrafili wygrać z Legią. Jak dla mnie najbardziej pasuje tutaj remis, 1:1 lub nawet 0:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
R 163

rook01093

Użytkownik
Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin
Typ
: Under 2,5
Kurs: 2.0
Bukmacher: Totolotek
Górnik w poprzedniej kolejce przegrał mecz z bardzo dobrze dysponowaną w tym sezonie Wisłą. Do wygranej Wisły wcale nie musiało jednak dojść, bowiem to Górnik zaliczył niezły początek meczu. Ale Angulo chyba gdzieś zgubił formę z poprzedniego sezonu. Dwa szybkie strzały i już było 2:0, gol po przerwie na 3:0 i Wisła mogła na spokojnie oddać pole gry. Tym samym Górnik w dwóch meczach z rzędu nie zdobył gola. Warto jednak podkreślić, że oba mecze przegrali z najlepiej do tej pory wyglądającymi ekipami. Mimo wszystko, po sześciu kolejkach tylko jedna wyjazdowa wygrana z Miedzią Legnica i w dodatku był to jedyny mecz, w którym udało im się zdobyć więcej niż jedną bramkę.
Pogoń... z Lechią zagrała chyba najlepszy mecz w tym sezonie. Myślę, że spotkanie mogło się podobać choć było wiele zmarnowanych sytuacji. Statystyki które przedstawiają, że strzelili do tej pory tylko 3 bramki (2 w ostatnim meczu) mówią jednak same za siebie. Pogoń stwarza sytuacje, to prawda, ale wykończenia brak. Gdyby losy spotkania potoczyły się odrobinę inaczej, to Pogoń mogłaby świętować w zeszłą sobotę pierwsze zwycięstwo ligowe.
Wyniku meczu w Zabrzu nie podejmę się przewidzieć. Niby faworytem jest tutaj Górnik i mecz z Pogonią wydaje się idealny na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie u siebie, ale remis jest całkiem prawdopodobny. Uważam, że w tym meczu nie padnie wiele goli i taki też typ proponuję. Ostatnie 6 spotkań w Zabrzu zakończyło się właśnie takimi wynikami i jutro spodziewam się tego samego.
EDIT: ort
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ani jedno, ani drugie. Probierza można lubić lub nie, ale bez niego Craxa spikuje po 2 ligi. Legia natomiast gra taki piach, że nie warto na nią obecnie stawiać.
ja mam odmienne zdanie, wydaje mi się, że Filipiak za bardzo wierzy w Probierza, 2 sezon w Cracovii i ciągle nic, delikatnie mówiąc, wydaje mi się, że to podobny typ (oczywiście zachowując odpowiednie proporcje) co Mourinho w United, każdy już się na nich poznał, obaj byli doskonałymi taktykami, ale wydaje mi się, że staneli w miejscu, niczym nowym nie zaskakują, a w tym zawodzie trzeba być ciągle na czasie.
 
R 163

rook01093

Użytkownik
Wydaje mi się że Lech obudzi się i na własnym boisku pokona Piasta bo nie ukrywajmy że porażka na własnym boisku z Wisłą i to 2 do 5 pozostawiła niesmak dla kibiców więc zawodnicy powinni teraz pokazać na co ich stać
Dla mnie mecz z Lecha z Piastem to typowy NO BET. Statystyki mówiły do niedawna, że Lech u siebie jest potęgą. Przyjechała wspomniana Wisła i zrobiła im kuku. Pojechali do Lubina i też nic nie pokazali. Wcześniejsze zwycięstwa nie były przekonywujące (poza 4:0 z beniaminkiem z Sosnowca) i były one z zespołami z dołu tabeli.
Przyjeżdża Piast, który w moim odczuciu prezentuje się co najmniej na tym samym poziomie co Lech. Mimo porażek z Jagą (gol w ostatniej niemalże minucie) czy Legią (40&#39; w osłabieniu).
Nie twierdzę, że Lech nie zdobędzie kompletu punktów. Ale jestem daleki od stwierdzeń, że &quot;powinni to wygrać&quot;. Nie odmawiam im tego, ale po prostu swoją postawą mnie do tego nie przekonują. Z tego co mi się przypomina kontuzjowani w drużynie gości są Jodłowiec, Sedlar ale to trzeba by się upewnić i tutaj jedynie szukałbym przewagi drużyny gospodarzy.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Wydaje mi się że Lech obudzi się i na własnym boisku pokona Piasta bo nie ukrywajmy że porażka na własnym boisku z Wisłą i to 2 do 5 pozostawiła niesmak dla kibiców więc zawodnicy powinni teraz pokazać na co ich stać
Twoj post nic nie wnosi. Nie ma żadnej wartości merytorycznej.
Mecze Lecha 1x2 na razie absolutny no bet. Przwynajmniej do momentu gdy nie znamy podstawowego składu Kolejorza. Wystawienie w Lubinie Wasielewskiego, piłkarza który wrócił z 2ligowego wypożyczenia, był na testach w Warcie Poznań obrazuje świetnie sytuację. Nie wiem czy on wziął w ogóle udział w kilku treningach z drużyną?
Jevtic, Buric, Vujadinovic solidarnie poza kadrą meczową - też rodzi to różne domysły.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Górnik Zabrze -:- Pogoń Szczecin
Typ: obie strzelą gola TAK@ 1.65
buk: Unibet

✅
Patrząc na ostatnie wyniki obu drużyn oraz jaki reprezentują poziom to w tym spotkaniu powinno paść mało bramek tak jak napisał kolega rook01093 . Ja jednak pójdę w drugą stronę i poszukam tutaj goli, bowiem jestem zdania, że remis a tym bardziej bezbramkowy nie zadowoli tutaj nikogo. Zacznijmy od Zabrzan, którzy z meczu na mecz dostają lekcję futbolu. Górnik nie gra już tak zachwycająco jak w poprzednim sezonie, a braki na niektórych pozycjach dają o sobie znać. Zabrzanie stracili swoja najlepszą bronią jakimi były kontrataki czy stałe fragmenty gry. Na dodatek Górnik ma problem ze strzelaniem goli. Jimenez, który powinien mieć parę goli niestety ma nadal zero, Angulo dalej szuka swojej formy, a pozostali gracze jakoś mało pomagają w ofensywie Górnik stwarza sobie sytuacje, bo takich miał parę w spotkaniu z Lechią i Wisłą, ale nic nie chce wpaść do bramki przeciwnika. W obronie również jest dramat. Od kilku kolejek pisze, że do składu powinien wrócić Koj, a Michalski po tym co wyprawia również przydało by się aby usiadł na ławce. Zbliżająca się przerwa na reprezentacje na pewno dobrze zrobi klubowi, a po niej do składu być może wrócą bracia Wolsztyńscy i wtedy coś ruszy, bo jak na razie trener Brosz niema w kim przebierać. Nie wiadomo na dodatek co z Żurkowskim, który ostatnio z powodu urazu nie zagrał z Wisłą. Być może teraz też odpocznie bo jak wiemy został powołany do U-21. Pogoń po słabym początku w końcu zaczęła strzelać bramki. Goście jednak nadal nie odnieśli zwycięstwa w tym sezonie i podobnie jak Lechia czy Wisła będą chcieli wykorzystać słabe punkty Górnika. Trochę jestem w szoku, że Pogoń ten sezon zaczęła tak słabo, bowiem gdy jak spojrzymy na końcówkę poprzedniego to radzili sobie całkiem dobrze. Trener Kosta Runjaic musi szybko coś zdziałać bo jak tak dalej pójdzie to pożegna się z posadą trenera. Wracając do typu, to widzę tu przynajmniej po jednej bramce dla każdej z drużyn. Obie ekipy mają spore problemy w defensywie i obie zapewne będą chciały to wykorzystać. Górnik musi być skuteczny i to co się natrafi zacząć wykorzystywać. Pogoń jest bez trzech goli strzelonych na wyjeździe, a piątkowy mecz jest dobrą okazją do przełamania tej złej passy.

20:30 Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Typ: over 2.5 gola @ 1.94
buk: Unibet
⛔

Na przeciwko siebie stają drużyny, które na początku tego sezonu zaskakują nas i to bardzo miło. Lechia zaraz obok Wisły Kraków i Korony prezentuje równy i solidny poziom. Trener Stokowiec po raz kolejny pokazuje, że jest dobrym trenerem i ma pomysł na drużynę. Haraslin, Arak i Paixao to ta trójka jest odpowiedzialna za zdobywanie goli i wychodzi im to całkiem dobrze. Na dodatek Stokowiec zbudował mur, który wydaje się być nie do przejścia. Tylko trzy gole stracone i w tym dwa w ostatnim spotkaniu z Pogonią robią wrażenie po sześciu kolejkach. Tak dobre wyniki to nie tylko zasługa obrony, ale bardzo dobrej formy Kuciaka, który już kilkakrotnie ratował swój zespół od starty gola. Korona nie boi się grać w piłkę, a pressing jaki lubi stosować czasami przynosi fajny efekt. Jukić, Soriano i Górki to na tą trójkę muszą uważać gospodarze, bowiem panowie strzelili łącznie osiem goli z dziewięciu dla Korony!. Liettieri nie boi się grać w piłkę, a tym bardziej atakować. Jak sam zapowiada trener Kielczan w każdym spotkaniu grają o zwycięstwo. Spodziewam się zatem otwartego spotkania z dużo ilością bramek. Obie ekipy regularnie strzelają w tym sezonie, a więc czemu by nie podtrzymać tej dobrej passy?.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Górnik strzeli powyżej 1,0 bramki @ 1,49 lvbet

Pogoń gra tak jak w końcowym etapie kadencji Macieja Skorży tak, więc piłka do jej siatki na razie będzie wpadać bardzo często. Górnik nie zdobył bramki przez ponad 180 minut. Przy powyższym rywalu nie ma lepszej okazji do zakończenia tej serii. Jedynym problemem jest to, że jest mu bardzo trudno zdobyć więcej niż jedną bramkę. Kurs jak widać cieniutki, ale biorę.
▶ Zwrot
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Górnik - Pogoń
podwójna szansa 0-0 @1,71
fortuna ✅
obie strzelą @1,65 Unibet ✅
Obie ekipy słabo weszły w nowy sezon, o ile gospodarze dysponujący najmłodszym składem w lidze na początku nie przegrywali i w 4 pierwszych kolejkach zdobyli 6 pkt 3 razy remisujac i raz wygrywając, tak już ostatnie 2 batalie to 2 porażki, goście wystartowali jeszcze słabiej, nie dość, że jeszcze nie zaznali smaku zwycięstwa to ostatnio dośc pechowo przegrali derby 2:3 z aktualnym liderem Lechią, mimo, że do przerwy wygrywali 1:0, do tej pory ugrali tylko 2 pukty, 2 razy remisując i 4 razy schodząc pokonani. Dzisiaj wydaje mi się, że wynik będzie oscylował w okolicach remisu, stąd typ na remis do przerwy lub na koniec, drugi typ na obie strzelą to raczej efekt słabej defensywy obu ekip, bo skutecznością nie grzeszą jak narazie, Górnik zdobył narazie 6 goli, a stracił 9, natomiast Pogoń jeszcze słabiej strzeliła 3, a ze swojej bramki wyjmowali futbolówkę 10 razy. Dziś mam nadzieję, że chociaż po razie pokonają bramkarza rywali.
Lechia - Korona
podwójna szansa 1-1 @1,84
fortuna ✅
Lechia strzeli powyżej 1,5 gola @2,15 fortuna ✅
W drugim dzisiejszym spotkaniu lider z Gdańska podejmie Koronę, faworytem jest zespół gospodarzy, ja też pójdę w tą stronę, jednak patrząc na bezpośrednie mecze obu ekip w Gdańsku zagram trochę bezpieczniej, a mianowicie, że Lechia będzie prowadziła do przerwy lub na koniec, bowiem Korona ewidentnie &quot;nie leży&quot; Lechii, na ostatnie 10 meczy między nimi tylko 2 razy wygrali gospodarze, 3 razy goście i 5 razy był podział punktów. Jednak uważam, że aktualna forma przemawia jednak za drużyną Stokowca, który poukładał przede wszystkim defensywę, do składu wraca Nalepa co też jest dobrym prognostykiem, drugi typ na conajmniej 2 bramki Lechii, myślę, że dzisiejszy mecz nie skończy się na 0:0 lub 1:0, myślę, że Koronę stać na minimum jednego gola, a wtedy, żeby gospodarze wygrali muszą strzelić te 2 gole, typ bardziej na przeczucie, jednak uważam, że całkiem realny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
N 100

narodowy

Użytkownik
Dzisiaj 20:30 Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Pojedynek z liderującą Lechią i kielecką Koroną wygląda bardzo ciekawe. Wydaje się, że w Lechii sytuacja idzie w dobrym kierunku i trener Stokowiec dogadać się z piłkarzami, a oni prezentują jego styl na boisku. Lechia po dwóch remisach wygrała następne 3 mecze i widać, że o ostatnim sezonie chcą jak najszybciej zapomnieć. W Lechii zmiany również w sytuacji klubu. Zmieniona została polityka transferowa i pozbyto się największych obciążeń budżetowych. Grają piłkarze perspektywiczni, którzy moją przynieść korzyść dla klubu nie tylko swoją grą, ale poprzez późniejsza sprzedaż. Niedoceniana Korona z jeszcze bardziej niedocenianym trenerem, z którego sporo osób się śmiało i pukało w głowę przy zatrudnieniu. Okazuje się, że Lettieri ma warsztat i ma przede wszystkim zasady, których wymaga od wszystkich. Poukładał Koronę i mimo dużych ruchów transferowych z klubu grają całkiem całkiem. Ma rękę do następców. Z Korony odeszło 8-9 graczy, którzy wydawałoby się są nie do zastąpienia. Gracze, którzy odeszli byli po prostu za drodzy, tak jak w przypadku Lechii. W tym meczu może wydarzyć się dosłownie wszystko, nie byłbym zdziwiony jakby Korona wywiozła punkty z Gdańska. Przypomnę, że ostatnio wydawało się, że Lechia u siebie mocniejsza, a Korona wyjeżdża z Gdańska z 0:5. W tym meczu zwróciłem uwagę na coś innego, nie podejmuję się typowania wyniku meczu. Mecz sędziuje Pan Bartosz Frankowski ze średnią ŻK na mecz wynoszącą 4,12. Natomiast we wszystkich meczach obu drużyn tylko w 3 meczach było poniżej 3 kartek. Ani Lechia, ani Korona nogi nie odstawiają. Lechią mimo, że wygrywała mecz było tak samo.
Proponuje:
+3,5 ŻK - @ 1,37 STS (@1,36 Fortuna) do dubla ✅
+4,5 ŻK - @ 1,80 STS (@1,79 Fortuna ) KE ✅ 9 ŻK
Dodatkowo w każdym meczu rozgrywanym przez Koronę, kielczanie strzelali bramkę, ale i tracili.
BTS - @ 1,85 STS (@1,72 Fortuna ) KE ⛔ Korona miała kilka sytuacji i mogła strzelić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 1:1
Górnik i powyżej 2,5 4,45
Obie ekipy są w dość słabej formie nie ma co ukrywać. Pogoń jeszcze nie obudziła się w tym sezonie.... 6 spotkań i póki co bez zwycięstwa.. 2 remisy i 4 porażki. Górnik Zabrze po niezłym początku gdzie nie przegrali pierwszych 4 spotkań kolejno teraz 2 porażki wysokie 0:2 z Lechią i 0:3 z Wisłą Kraków.
Dziś u gospodarzy nie zobaczymy przede wszystkim Sz. Żurkowskiego ale także i Ł. Wolsztyński i W. Hajda ale to goście są mocno zdziesiątkowani dziś... Nie zagrają J. Fojut, D. Niepsuj, L. Dvali, S. Delev. A. Buksa i S. Benyamina.
Wydaje mi się, że Górnik, który u siebie zawsze daje z siebie 110% przy własnych kibicach na pewno będzie chciał zdobyć bardzo ważne 3 punkty i przerwać tą złą passę. Pogoń jeszcze nie ta kolejka gdzie wygrają.
Oczywiście obie ekipy mogą tutaj postrzelać dlatego ryzykuję i dokładam do zwycięstwa gospodarzy bramki.
 
Grac45 47K

Grac45

Forum VIP
Zajebista jest ta obrona Pogoni. 3 gołowąsów + Nunes, który żadnym dobrym defensorem nie jest, a jedynie fajnie pruje do przodu i jest strasznie ofensywnym zawodnikiem. To nie ma prawa się udać by zostało na zero z tyłu. Grałem Górnik przeciwko cały początek sezonu i średnio to wyszło bo o ile wygrana Trencina w Zabrzu i ich awans dał zarobić tak na Wiśle Płock tylko zwrot a na Miedzi sromotna klęska, później odpuściłem nie potrzebnie bo dostali dwa gongi od Lechii i Wisły. Ale nie ważne, do meritum. Taki as przestworzy jak Angulo, który z pół okazji jest wstanie walnąć bramę teraz dostając taki zestaw defensywy u przeciwnika musi coś wykorzystać. Na plus: mecz w Zabrzu i powrót Żurkowskiego do środka pola.

Górnik +0,25 @1,99
Górnik powyżej 1 i 1,5 @2,23
edit: faktycznie brak Żurkowskiego, brawo za czujność
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zajebista jest ta obrona Pogoni. 3 gołowąsów + Nunes, który żadnym dobrym defensorem nie jest, a jedynie fajnie pruje do przodu i jest strasznie ofensywnym zawodnikiem. To nie ma prawa się udać by zostało na zero z tyłu. Grałem Górnik przeciwko cały początek sezonu i średnio to wyszło bo o ile wygrana Trencina w Zabrzu i ich awans dał zarobić tak na Wiśle Płock tylko zwrot a na Miedzi sromotna klęska, później odpuściłem nie potrzebnie bo dostali dwa gongi od Lechii i Wisły. Ale nie ważne, do meritum. Taki as przestworzy jak Angulo, który z pół okazji jest wstanie walnąć bramę teraz dostając taki zestaw defensywy u przeciwnika musi coś wykorzystać. Na plus: mecz w Zabrzu i powrót Żurkowskiego do środka pola.

Górnik +0,25 @1,99
Górnik powyżej 1 i 1,5 @2,23
Wszystko ładnie pięknie tyle, że Żurkowski wcale nie wrócił do składu a nawet go nie ma na rezerwie...
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1:1
Sosnowiec lub remis
1,91
Jedna z niewielu szans dla Zagłębie na jakieś punkty na wyjeździe... Druga połowa Zagłębie ze Śląskiem świetna, nic tylko bić brawa, szkoda tylko kolejnej ręki w 90 minucie meczu ale tak jest jak się nie wykorzystuje świetnej okazji na 4:2 no i robi się 3:3... Najlepszym piłkarzem w tym meczu był.. J. Słowik - to co bronił to nie mam słów.
Arka póki co także nie zachwyca tylko 1 zwycięstwo 3 remisy i 2 porażki a nie grali jeszcze ani z Lechem ani z Legią ani z Lechią świetną w tym sezonie... Arka u siebie porażka 0:2 z Jagiellonią i remis 1:1 z Górnikiem Zabrze ostatnio porażka 1:2 na wyjeździe z Koroną Kielce bez podejścia...
Liczę, że Zagłębie zagra tak dobrze jak ze Śląskiem drugą połowę tyle, że od początku meczu i że nie stracą szybko głupich bramek. Z przodu Zagłębie jest mocne widać to po ilości strzelonych bramek - 9 - Więcej bramek strzelonych ma tylko Lech, Piast i Wisła Kraków.​
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Obie nie strzelą @ 1,88 Lvbet

Korona jak dotąd zawsze strzelała i traciła bramki. Dzisiaj zagra bez jednego z filarów formacji ofensywnej Ivana Jukicia. Lechia czterokrotnie nie traciła bramki. Kiedyś jakieś czyste konto w meczu Korony padnie, okoliczności sprzyjają. Ostatnio było sporo BTSów, łącznie to już ponad 60% wszystkich meczów, średnia wieloletnia oscyluje się pomiędzy 50 a 55%. Pewne odbicie i kilka tych zer w wynikach jest nieuniknione.
✅ Wygrany
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom