>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

8. kolejka I ligi + zaległy mecz 5. kolejki (31.08-05.09.2018)

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, 1 Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków
Typ: Wigry Suwałki
Kurs: 1,85
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tej potyczki są gracze z Suwałk. Gospodarze zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 11 oczek. W chwili obecnej po siedmiu rozegranych kolejkach ulegli tylko GKS Katowice 0-2. Wygrali jak dotąd trzy spotkania w tym dwa ostatnie z Niecieczą 3-2 i Stomilem Olsztyn 2-0, natomiast w pierwszej kolejce pokonali beniaminka z Jastrzębia 2-1. Na swoim obiekcie spisują się dosyć przyzwoicie. Bilans to 2-1-1 i bramki 6-4. Beniaminek z Krakowa to czerwona latarnia tabeli z zaledwie pięcioma punktami. Jedyna ich wygrana miała miejsce dwa tygodnie temu z ŁKS Łódź 3-2. Zwycięski gol padł z karnego pod sam koniec spotkania (Kalemba 86). Na wyjazdach podopieczni Mirosława Hajdo strzelili ledwie jednego gola w zremisowanym 1-1 meczu z Wartą Poznań. Zawodnicy Garbarni do tej pory strzelili zaledwie trzy bramki po jednej: Kalemba, Ogra i Wróbel (z ŁKS samobójcze trafienie zaliczył zawodnik rywali Sobociński). Jeśli chodzi o rywala z Suwałk to obecnie najwięcej goli ma słowacki pomocnik Martin Adamec - 3 gole, z kolei napastnik Kamil Sabiło ma dwa. Inny rezultat niż wygrana podopiecznych Kamila Sochy będzie dla mnie niespodzianką.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Łódzki Klub Sportowy - Bytovia Bytów

To co bukmacherzy wyprawiają z kursami na ten mecz to przechodzi ludzkie pojęcie, początkowo na ŁKS kursy wahały się w granicach 1,90-2,00 by dzisiaj na kilka godzin przed meczem zjechać aż do 1,55.
Nie rozumiem takiego podejścia i aż takiego faworyzowania łodzian.
Tak jak we wcześniejszych analizach chwaliłem zespół ŁKSu bo grają na prawdę dobrą piłkę a gra może się podobać tak w meczach przed własną publicznością bilans 1-0-2 i tak jak po przegranej z GKSem Katowice bardzo łodzian chwaliłem tak po przegranej ze Stalą Mielec trzeba ich zganić bo zagrali bardzo źle.
Z kolei Bytovia na wyjazdach 3/3, zespół z którego odeszło 14 zawodników + sponsor z klubu póki co jest rewelacją rozgrywek, na boiskach rywali ograli już Termalice, Puszczę i Garbarnię.
Ubytków w kadrze nie ma, więc nie rozumiem takiego faworyzowania ŁKSu.
Pachnie remisem którego ŁKS jeszcze u siebie nie miał a Bytovia jeszcze nie straciła punktów na wyjeździe.
Kursy na X2 to już 2,40 w bet365 oraz 2,28 w Unibecie.
Jak dla mnie przesada i można spróbować.
✅✅✅ 2:3
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Warta Poznań - Bytovia Bytów

Chociaż mecz dopiero w środę to ja jednak decyduję się podać i zarazem zagrać typ już dzisiaj.
Po tym co wczoraj zobaczyłem oglądając mecz ŁKS - Bytovia nie mam wątpliwości by w zaległym meczu pierwszej ligi iść w kierunku zawodników z Bytowa. Bardzo dobrze ta drużyna wygląda piłkarsko, grają na dużej świeżości i z dużą lekkością, Burkhardt, Jaroch czy Letniewski na prawdę robią różnice, wyprowadzają zabójcze kontrataki i ta drużyna właśnie na wyjazdach będzie mega groźna, na pewno to nie jest przypadek, że Bytovia na wyjazdach ma bilans 4W/0L.
Oczywiście ta passa się kiedyś skończy ale dlaczego miałaby się skończyć na Warcie grającej w Grodzisku Wielkopolskim, z drużyną która bardziej przez ostatnie tygodnie pochłonięta była problemami wewnętrznymi, gdzie piłkarze bardziej niż na treningach skupieni byli na odzyskaniu własnych pieniędzy i myślą czy w ogóle rozegrają kolejny mecz ligowy?
Bytovię po kursie 2,85 gram już dzisiaj bo myślę, że z czasem to oni powinni stać się faworytem środowego meczu.
Pozdrawiam.
⛔ 2:2 (szkoda, bramka na 2:2 stracona przez Bytovię w samej końcówce meczu)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom