>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Między 9 a 30 września w Bługarii oraz Włoszech odbędą się Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn. Tytułu bronić będzie reprezentacja Polski, która w 2014 roku wygrała z Brazylią. Oto terminarz I fazy rozgrywek.
Oto grupy MŚ w piłce siatkowej mężczyzn:
Grupa A (Florencja i Rzym): Włochy, Argentyna, Japonia, Belgia, Słowenia, Dominikana
Grupa B (Ruse): Brazylia, Kanada, Francja, Egipt, Chiny, Holandia,
Grupa C (Bari): USA, Rosja, Serbia, Australia, Tunezja, Kamerun
Grupa D (Warna): Bułgaria, Polska, Iran, Kuba, Finlandia, Portoryko
Terminarz I fazy MŚ w siatkówce:
Grupa A (Foro Italico – Rzym/Nelson Mandela Forum – Florencja, Włochy)
9 września, niedziela:
19:30 WłochyJaponia (Foro Italico)
12 września, środa:
17:00 Dominikana – Słowenia
20:30 BelgiaArgentyna
13 września, czwartek:
17:00 - Dominikana – Japonia
20:30 - WłochyBelgia
14 września, piątek:
17:00 Argentyna – Dominikana
20:30 Japonia – Słowenia
15 września, sobota:
17:00 Belgia – Słowenia
20:30 WłochyArgentyna
16 września, niedziela:
17:00 JaponiaBelgia
20:30 Dominikana – Włochy
17 września, poniedziałek:
17:00 Belgia – Dominikana
20:30 Argentyna – Słowenia
18 września, wtorek:
17;00 JaponiaArgentyna
20:30 Włochy – Słowenia
Grupa B (Bulstrad Arena – Ruse, Bułgaria)
12 września, środa:
14:00 Holandia – Kanada
17:00 Brazylia – Egipt
20:30 FrancjaChiny
13 września, czwartek:
17:00 - Egipt – Kanada
20:30 - BrazyliaFrancja
14 września, piątek:
17:00 ChinyHolandia
20:30 Francja – Egipt
15 września, sobota:
17:00 Kanada – Chiny
20:30 HolandiaBrazylia
16 września, niedziela:
17:00 Chiny – Egipt
20:30 HolandiaFrancja
17 września, poniedziałek:
17:00 Egipt – Holandia
20:30 Brazylia – Kanada
18 września, wtorek:
17:00 Francja – Kanada
20:30 ChinyBrazylia
Grupa C (Pala Florio – Bari, Włochy)
12 września, środa:
14:00 Kamerun – Tunezja
17:00 AustraliaRosja
20:30 USASerbia
13 września, czwartek:
17:00 - USAAustralia
20:30 - Kamerun – Serbia
14 września, piątek:
17:00 Australia – Kamerun
20:30 Rosja – Tunezja
15 września, sobota:
17:00 Serbia – Tunezja
20:30 USARosja
16 września, niedziela:
17:00 Kamerun – USA
20:30 SerbiaAustralia
17 września, poniedziałek:
17:00 Rosja – Kamerun
20:30 Australia – Tunezja
18 września, wtorek:
17:00 USA – Tunezja
20:30 SerbiaRosja
Grupa D (Pałac Kultury i Sportu – Warna, Bułgaria)
9 września, niedziela:
19:30 Bułgaria – Finlandia
12 września, środa:
17:00 Iran – Portoryko
20:30 Kuba – Polska
13 września, czwartek:
17:00 Portoryko – Polska
20:30 Bułgaria – Iran
14 września, piątek:
17:00 Iran – Kuba
20:30 Bułgaria – Portoryko
15 września, sobota:
17:00 Kuba – Iran
20:30 PolskaFinlandia
16 września, niedziela:
17:00 Portoryko – Finlandia
20:30 Kuba – Bułgaria
17 września, poniedziałek:
17:00 Kuba – Portoryko
20:30 Iran – Polska
18 września, wtorek:
17:00 Finlandia – Iran
20:30 Bułgaria – Polska


Kursy od: Fortuna

Zapraszam do dyskusji.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
koniec jarmarkow, zaczynamy pierwsze prawdziwe granie od igrzysk. kurs na jednego z czterech potentatow jest zdecydowanie przesadzony. serbia to solidny zespol ale to tylko i wyłącznie poziom Francji, nic więcej. 1.63 to prezent. drugi mecz ktory sie rzuca w oczy to 1.98 na argentyne. belgia to przeciętny zespół, nigdy nic nie znaczyl na arenie miedzynarodowej. argentyna najlepsze lata ma sa soba ale stawiam ich jednak polke wyzej. ostatnie value tokurs na kanade. argumentacja bardzo podobna do meczu belgii
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Zgadzam się co do USA i Kanady. Argentyny bym nie ruszał, bo, jak to Południowcy - mogą zagrać świetnie, na fantazji, i pokonać praktycznie każdego, a równie dobrze mogą przejść obok meczu i po 3 setach się udać do szatni. A Belgowie mimo wszystko są solidni, na pewno solidniejsi od Holendrów. Podobnie przy Kanadzie postawiłbym znak większości nad argentyną, dlatego też chętniej wybieram te spotkanie.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Witam wszystkich. Proponuje grac ze Polska wygra swoja pierwsza grupe, a dlatego ze w reprezentacji Bulgarii dochodzi do szarpania Trenera z zawodnikami + wyzwiska jak donosza media. W reprezentacji Bulgarii na mundialu nie wystapia miedzy innymi: Cwetan Sokolow, Georgi Bratojew, Bojan Jordanow + libero Wladislaw Ivanov - ten ostatni szarpal sie z trenerem podczas ostatniego sparingu i opuscil zgrupowanie. Ponad to bracia Penchev wdawali sie w ostra wymiane zdan z trenerem. Wszystkie Info ktore dodalem sa od mediow. Kurs na Bulgarow juz wzrasta w meczu z Finami.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Ja zagralem Polska wygra grupe po kursie 2.30(kurs zacznie spadac) i ze ruscy wygraja caly turniej kurs okolo 10 o_O. Wiadomo nie zebym sie chwalil czy cos bo roznie bywa ... ale wydaje mi sie pomimo wszystko ze Ruskie nie odpuszcza, Wlosi tez zapewne nie sa bez szans po za tym jeszcze u siebie. Francja &amp; Brazylia to raczej juz nie te ekipy co kiedys, aczkolwiek zawsze grozni ... Jakie sa wasze przypuszczenia do tego turnieju?
 
marti55 4,5K

marti55

BOSS
Ja zagralem Polska wygra grupe po kursie 2.30(kurs zacznie spadac) i ze ruscy wygraja caly turniej kurs okolo 10 o_O. Wiadomo nie zebym sie chwalil czy cos bo roznie bywa ... ale wydaje mi sie pomimo wszystko ze Ruskie nie odpuszcza, Wlosi tez zapewne nie sa bez szans po za tym jeszcze u siebie. Francja &amp; Brazylia to raczej juz nie te ekipy co kiedys, aczkolwiek zawsze grozni ... Jakie sa wasze przypuszczenia do tego turnieju?
a gdzie niby za Ruskie Mistrzami Swiata płacą @10???
ja widze w fortunie marne @4,1
 
P 102

para00

Użytkownik
Ja od jakiegos czasu stawiam na mistrzostwachw siatkówce i nożnej (fajna sprawa)prawie same niespodzianki.Poziom sie wyrównuje.Padajà niejednokrotnie dziwne wyniki.Np jak piszecie ze Kanada pewniak to mi sie chce smiac patrzac na Holendrow.Słowo faworyt na tego typu imprezach .Nie pisze ze nie bedzie nornalnych wynikow ale zapytajcie buków kto zarabia na takich imprezach.Bez odbioru pa
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Ja od jakiegos czasu stawiam na mistrzostwachw siatkówce i nożnej (fajna sprawa)prawie same niespodzianki.Poziom sie wyrównuje.Padajà niejednokrotnie dziwne wyniki.Np jak piszecie ze Kanada pewniak to mi sie chce smiac patrzac na Holendrow.Słowo faworyt na tego typu imprezach .Nie pisze ze nie bedzie nornalnych wynikow ale zapytajcie buków kto zarabia na takich imprezach.Bez odbioru pa
Widac ze bukmacherski amator. To chyba logiczne ze bukmacher zarabia w kazdej dyscyplinie na dluzsza mete.
Co do niespodzianek to niespodzianki to sobie mozesz zobaczyc na jakichs jarmarkach typu lś czy me, tam sobie jakies Francje Polski czy Serbie (a nawet zdazylo sie ze jakies Slowenie XD) moga poszalec. Tu trzeba pakowac kase w potentatow jak beda dobre kursy (Rosja, Brazylia, Wlochy, USA - kolejnosc nie jest przypadkowa). Co do Holandii i Kanady - ogladasz ty chociaz mecze? Kazdy kto chociaz troche interesuje sie siatkowka wie ze Kanada w ostatnich latach zasluzyla sobie na miare solidnego sredniaka. Holandia to wogole inny siatkarski wymiar - i personalnie i pod kazdym innym wzgledem
 
R 13

rrr111

Użytkownik
Po pierwsze na MS tez beda wałki bo do tego predysponuje drabinka i system jaki mamy. Że takim Wlochom lepiej będzie zająć 2 miejsce w grupie niż ja wygrać bo nie ttrafiają na 2 druzyny z grupy C a wiec Rus/SRB/ USA. My tez musimy wygrać grupę by było na łatwiej inaczej trafiamy na zdecydowanie ciezszych rywali a wiec ta 1 faza nie do konca będzie taka że ładować smaiało na faworytów bo mozna będzie się przejechac ostro. Szkoda że ten dział siatkarski upadł na samo dno a jeszcze jakies 2 lata temu był tu jakiś poziom.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Po pierwsze na MS tez beda wałki bo do tego predysponuje drabinka i system jaki mamy. Że takim Wlochom lepiej będzie zająć 2 miejsce w grupie niż ja wygrać bo nie ttrafiają na 2 druzyny z grupy C a wiec Rus/SRB/ USA. My tez musimy wygrać grupę by było na łatwiej inaczej trafiamy na zdecydowanie ciezszych rywali a wiec ta 1 faza nie do konca będzie taka że ładować smaiało na faworytów bo mozna będzie się przejechac ostro. Szkoda że ten dział siatkarski upadł na samo dno a jeszcze jakies 2 lata temu był tu jakiś poziom.
Oczywiscie mowie o graniu na faworytow w odpowiednim czasie. Jezeli sie pojawia mecze gdy bedzie mogl pojsc walek to oczywiscie bede o tym mowil. Wlosi na pewno podstawia sie w ktoryms z meczy grupowych dlatego nie polecam na nich grac wogole w pierwszej fazie bo kursy i tak beda na nich niziutkie. Czekam niecierpliwie na mecz Francja Brazylia. Licze na to ze buki po raz kolejny przecenia Francuzow i dadza jakies smieszne 50/50
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Po pierwsze na MS tez beda wałki bo do tego predysponuje drabinka i system jaki mamy. Że takim Wlochom lepiej będzie zająć 2 miejsce w grupie niż ja wygrać bo nie ttrafiają na 2 druzyny z grupy C a wiec Rus/SRB/ USA. My tez musimy wygrać grupę by było na łatwiej inaczej trafiamy na zdecydowanie ciezszych rywali a wiec ta 1 faza nie do konca będzie taka że ładować smaiało na faworytów bo mozna będzie się przejechac ostro. Szkoda że ten dział siatkarski upadł na samo dno a jeszcze jakies 2 lata temu był tu jakiś poziom.
Czyli dzięki że odwiodles mnie od typu na Wl wygrają grupę ???? to dam singla na Polskę i dziękuję ;)
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
serio w jarmarkach gracie przeciwko Francji? przecież to strzal w kolano. Francja to przeciez mentalnosc podobna do Polakow czyli gryzienie parkietu bez względu na wage meczu
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Chłopie ile razy to będziesz jeszcze powtarzał ? z Ukrainy jesteś czy z Rosji że takie masz żale wielkie do Polaków . Przez ostatnie 20 lat nie tylko wygrywaliśmy te twoje jarmarki ale też Mistrzostwo Świata , byliśmy też na 3 stopniu podium, czego więcej oczekujesz ?że co 4 lata będziemy wygrywali? świat też gra w siatkówkę, a my naprawdę zawsze trzymamy wysoki poziom .Jedyny jarmark to ty tutaj robisz tymi swoimi wpisami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom