>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gra z terytorium PL

L 0

liam

Użytkownik
Witam.
Czy do grania normalnie w bet365 wystarczy jakas angielska karta SIM do internetu i konto w angielskim banku? Nic wiecej nie potrzeba?
 
N 0

niefartjaknw

Użytkownik
Witam.
Wiem ze temat był poruszany już kilka razy ,ale ostatni z tego co widzę był w lipcu, a jak wiemy wszysko się zmienia każdego dnia. Więc moje pytanie brzmi, czy jest szansa abym mógł grać na bet365 z Polski, nie posiadając konta zagranicznego na becie ani w zagranicznym banku, czy tez skrilllu? W grę może wejść oczywiście vpn platny, byle by był skuteczny ale najbardziej chodzi mi o te konta czy da radę bez zakładania zagranicznego ? Czy tylko zagraniczne musi być?. Jestem przezorny dlatego wolę nie robić tego na własną rękę bez pytania, dodam że grał bym nie wysokimi stawkami (200-300/bet). Proszę o rzetelne wypowiedzi i zrozumienie.
Pozdrawiam .
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Witam.
Wiem ze temat był poruszany już kilka razy ,ale ostatni z tego co widzę był w lipcu, a jak wiemy wszysko się zmienia każdego dnia. Więc moje pytanie brzmi, czy jest szansa abym mógł grać na bet365 z Polski, nie posiadając konta zagranicznego na becie ani w zagranicznym banku, czy tez skrilllu? W grę może wejść oczywiście vpn platny, byle by był skuteczny ale najbardziej chodzi mi o te konta czy da radę bez zakładania zagranicznego ? Czy tylko zagraniczne musi być?. Jestem przezorny dlatego wolę nie robić tego na własną rękę bez pytania, dodam że grał bym nie wysokimi stawkami (200-300/bet). Proszę o rzetelne wypowiedzi i zrozumienie.
Pozdrawiam .
W skrócie możesz założyć na siebie jeszcze raz ale musi być to zagraniczny adres, tam gdzie Bet jest dostępny. Oczywiście łącząc się odpowiednio poprzez vps, sim etc. Najlepiej wybierz kraj gdzie możesz zweryfikować konto przez depozyt jak nie chcesz zakładać kont w Niemczech czy UK.
 
N 0

niefartjaknw

Użytkownik
Jeśli dobrze zrozumiałem, to mam założyć poprostu konto na becie, na siebie? Ale w lokalizacji podać np. Czechy? A co z adresem, ulica? A potem dodać konto skrill moje obecne polskie zrobić depozyt ? Oczywiście wszysko przez vpn.
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Jeśli dobrze zrozumiałem, to mam założyć poprostu konto na becie, na siebie? Ale w lokalizacji podać np. Czechy? A co z adresem, ulica? A potem dodać konto skrill moje obecne polskie zrobić depozyt ? Oczywiście wszysko przez vpn.
na adres ktory wpiszesz przyjdzie do Ciebie list weryfikacyjny, więc jesli podasz fikcyjny to pomoże Ci to tyle, co umarłem kadzidło.
 
N 0

niefartjaknw

Użytkownik
Tak, ale przed chwilą napisano przez Sven, że jeśli wybiorę kraj w którym depozyt uznawany jest za weryfikację to się uda więc jak to jest?. Czyli mam podać swój adres ale znowu wtedy nie przyjedzie polska lokalizacja więc skąd ten pomysł od &quot;Sven&quot;
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Tak, ale przed chwilą napisano przez Sven, że jeśli wybiorę kraj w którym depozyt uznawany jest za weryfikację to się uda więc jak to jest?. Czyli mam podać swój adres ale znowu wtedy nie przyjedzie polska lokalizacja więc skąd ten pomysł od &quot;Sven&quot;
Depozyt uznawany za lokalizacje - czyli co? skrill? pomysl czasem, jesli tak jest to będzie to przelew bankowy, i co wtedy zrobisz? przelew z konta bankowego kraju w którym nie przebywasz na swoje dane cięzko podrobić. Ja zawsze spotykałem się z weryfikacja listową gdzie otrzymujesz kod weryfikacji ktory przychodzi na adres zamieszkania. Tyle.
 
N 0

niefartjaknw

Użytkownik
Depozyt uznawany za lokalizacje - czyli co? skrill? pomysl czasem, jesli tak jest to będzie to przelew bankowy, i co wtedy zrobisz? przelew z konta bankowego kraju w którym nie przebywasz na swoje dane cięzko podrobić. Ja zawsze spotykałem się z weryfikacja listową gdzie otrzymujesz kod weryfikacji ktory przychodzi na adres zamieszkania. Tyle.
Czyli musisz wpisać mój adres okej ale moje pytanie było jak to zrobić jeśli nie mieszkam za granicą.. Vpn okej ale w adresie jak mam wpisać Polskę to oczywiste że nie przejdzie na becie. Więc jaki to ma sens? To nie odpowiedź na moje pytanie.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
na adres ktory wpiszesz przyjdzie do Ciebie list weryfikacyjny, więc jesli podasz fikcyjny to pomoże Ci to tyle, co umarłem kadzidło.
W moim przypadku na ostatnie 20 kont list nie został wysłany w ogóle. Jest wymagany, jeśli dostaniesz dodatkową weryfikację, każdy wie o co chodzi.
Tak, ale przed chwilą napisano przez Sven, że jeśli wybiorę kraj w którym depozyt uznawany jest za weryfikację to się uda więc jak to jest?. Czyli mam podać swój adres ale znowu wtedy nie przyjedzie polska lokalizacja więc skąd ten pomysł od &quot;Sven&quot;
Imię i nazwisko podajesz swoje ale adres musisz podać zagraniczny, Szwecja, Norwegia, Irlandia na przykład. Robisz depozyt ze swojego skrilla i możesz po tym wybrać jako drugi etap weryfikacji &quot;mail z weryfikacją&quot;, po chwili przychodzi, klikasz i masz zweryfikowane konto. Możesz odczekać aż depozyt poleży sobie z dzień dla pewności.
W razie pisz PW to pomogę.
 
Do góry Bottom