>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Wielki Szlem: US Open 2018 - turniej główny - 27.08-9.09.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Nowy Jork, USA
Data rozgrywania: 27.08-09.09.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA Grand Slam
Pula nagród: https://m.sportowefakty.wp.pl/tenis/766612/rekordowa-pula-nagrod-w-us-open
Oficjalna strona turnieju: https://www.usopen.org/index.html
Lista Startowa: https://www.usopen.org/en_US/news/articles/2018-08-21/2018_us_open_seeds_announced.html
Drabinka: https://www.usopen.org/en_US/draws/index.html?event=WS&amp;amp;promo=subnav
Plan gier: https://www.usopen.org/en_US/scores/schedule/index.html?promo=subnav
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/wta-us-open/
Zwycięzcy singla 2017: Sloane Stephens
Zwycięzcy debla 2017: Martina Hingis/Latisha Chan

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
dx2 207,3K

dx2

Użytkownik
Mladenovic-Zidansek 1 ✅

Naprawde trudne mecze do typowania w 1 rundzie US Open. Albo kusry w granicach 1.15 na faworytki, albo ciezko typowac. Mysle, ze cos sie tam urodzi po rozlosowaniu kwalfikacji moze jeszcze, ale tutaj zagram w strone Francuzki.
Wida tu jakies pozytywy.Mladenovic slabiutkie ostatnie miesiace, bo po turniejuw Sankt Petersburgu generlanie wszystko przegrywa. Wylot w 1 rundzie na French Open z Petkovic. Na Wimbleodnie bylo calkiem niezle, gdzie Mladenovic dotarla do 3 rundy i tam mocno postawila sie Serenie Williams.
Teraz w tej amerykanskiej czesci sezonu rowniez istna sinusoida. W Montrealu w meczu 1 rundy Mladenovic w meczu z Azarenka ugrala calego jednego gema w meczu. Wyglada strasznie, ale 1 gem ugrany w meczu to nie jest wykladnik formy o dziwo, bo to swiadczy o ewidentnym odpuszczeniu. W Cincinnatti Francuzka jednak jzu pokazala troche lepszej gry, bo pokonala Goerges i kwalfikantke Kuzmova, takze to juz jest wykladnik zdecydowanie lepszej gry biorac prestiz turniejowy. Na koniec jeszcze porazka w New Haven, ale wiadomo jakie to turnieju bezposrednie przed szlemem.
Dla Zidansek to jest debiut na USO, poki co wyniki Zidansek tez duzo lepiej wygladaja na cegle, to zawodniczka stawiajaca przede wszystkim na regularnosc i nie ma takiego uderzenia jak Mladenovic.
Mimo takich mega wahan Mladenovic to jednak wygrane mecze z Cincinnati przekonuja mnie by zagrac na francuska tenisistke, a w koncu to szlemy sa tymi najbogatszymi turniejami, wiec pora na dobry wystep Mladenovic sadze.Debiutantka na tle Francuzki, ktora swego czasu grala w cwiercfinale USO to jednak chyba nie przejdzie. Kursy zaczynaja powoli spadac, wiec pobieram dzis juz ten typ plus cos doloze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
To co Panowie jutro Radwańska ok 22 powie Time to say goodbye Nowy York czy myślicie że wygra? Bo kurs na Marie 3,2-3,4 kusi mocno z uwagi ze babeczka potrafi grac na serwisie.Ktos mi powie czy korty są wszystkie takie same szybkie czy sa wolniejsze. Z drugiej strony dwa mecze Radwańska w miare gładko wygrała ale może do 3 razy sztuka. Mam nadzieje ze ktos sie wypowie albo bedzie typował ten mecz i napisze cos wiecej bo turniej sie zbliza wielkimi krokami a narazie tylko jedna analiza ???? .
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Panowie wierzy ktoś z was, że Serena straci seta z Magdą? Akurat WTA omijam ale dla mnie 1,4 na -1,5 seta z jednej strony brzmi groźnie ale z drugiej to może być szansą na łatwy zarobek ... To może być ostatni szlem dla Sereny gdzie ma szansę może nie na wygraną ale na zajscie bardzo daleko a gdzie jak nie u siebie.
 
adik1992 381K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Vekic - Sevastova o20,5 @1,65✅
Bardzo ciekawie zapowiadające sie spotkanie w turnieju kobiet. Według bukmacherów faworytka jest Łotyszka, ale uważam że Vekic łatwo skóry nie sprzeda. Ostatnio Chorwatka zaliczyła finał w Waszyngtonie, w którym po zaciętym spotkaniu uległa Kuznetsovej. Następnie 2 runda w Cincinnati. Sevastova natomiast osiągnęła 1/4 w Montrealu gdzie przegrała z Stephens ale wcześniej ograła Goerges czy Puig. Więc forma bardzo zbliżona, o wygranej zadecyduje forma dnia. Ja natomiast liczę na ciekawe, wyrównane spotkanie, dobre dla oka bo obie Panie potrafią pokazać kawał porządnego tenisa. Linia dość niska jak dla takiego kursu a wcale nie wykluczone spotkanie 3 setowe.
Inne spotkania bo nie mam czasu na pisanie analiz
Jastremska @1,5⛔
Martic - Safarova o20,5 @1,6⛔ 20 gemow
Rybarikova - Wang o20,5 @1,65⛔
Makarova - Watson o20,5 @1,75✅
kursy z lvbet
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Na jutro na Buzarnescu kurs 2,05 z Voudrousova? Ktoś wie dlaczego taki wysoki? Wiem, że kreczowala niedawno ze Svitolina ale przedtem świetne wyniki. A Czeszka forma nie grzeszy ostatnio.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Na jutro na Buzarnescu kurs 2,05 z Voudrousova? Ktoś wie dlaczego taki wysoki? Wiem, że kreczowala niedawno ze Svitolina ale przedtem świetne wyniki. A Czeszka forma nie grzeszy ostatnio.
Pierwszy mecz po kontuzji, bodajże skręciła kostkę, na wózku opuszczała kort, więc forma to wielka niewiadoma, ale kurs mega zachęcający
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
arass1 160,9K

arass1

Użytkownik
Orientuje się ktoś dlaczego mamy dzisiaj taki wysoki kurs na Buzarnescu?
W moim odczuciu to ona jest faworytką w spotkaniu z Vondrousovą. Rozumiem, że w ostatnim meczu Rumunka kreczowała, ale rzecz miała miejsce całe 20 dni temu i pewnie jest zdrowa i w pełni sił. Jak dla mnie Buzarnescu bierze spokojnie to spotkanie.
Edit
Po obejrzeniu materiału, na którym widać jak doszło do kontuzji Buzarnescu rozumiem już dlaczego kursy na nią są tak wysokie. Nie wyglądało to za ciekawie:
https://sportowefakty.wp.pl/tenis/770407/koszmarna-kontuzja-mihaeli-buzarnescu-rumunka-opuscila-kort-na-wozku-inwalidzkim
Pytanie na ile groźna była to kontuzja i czy sama zawodniczka doszła już do siebie, bo od tego głównie będzie zależało jak potoczy się najbliższe spotkanie.
 
adik1992 381K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Van Uytwanck +1,5 seta @1,58 fortuna ⛔⛔⛔ obraz nędzy i rozpaczy zwłaszcza na serwisie
Kurs do dubla idealny. Jak dla mnie mecz 50/50. Tsurenko faworyzowana pewnie ze względu na turniej w Cincinnati gdzie doszła do 1/4 pokonując po drodze Collins czy Muguruze czy Makarową. Jak dla mnie Belgijka nie sprzeda łatwo skóry, może nawet wygra mecz. Alison dysponuje dobrym podaniem jak na standardy kobiet, często gra akcję serve and volley i to z powodzeniem. Tsurenko lubi bardziej grę z głębi kortu. Nie sądzę aby wygrała to spotkanie Ukrainka ww dwóch setach dlatego idę w kierunku rudowłosej belgijki.
Sasnowicz - Bencic o20,5 @1,7✅✅✅
Obie Panie pokazały się z dobrej strony na turnieju w New Haven, gdzie Bencic mimo porażki w kwalach dzięki LL doszła do 1/4 w której uległa Sabalence, natomiast Sasnowicz po przejściu kwalifikacji ograła w turnieju głównym ograła Mladenovic i następnie po bardzo zaciętym meczu, stojącym na wysokim poziomie przegrała z Garcią 1:2. Więc w ostatnim tygodniu obie pograły na kortach twardych. forma bardzo zbliżona i tak jak wczoraj w meczu Vekic i Sevastovej dziś też liczę na wyrównany mecz, niewykluczone 3 sety.
Krunic @2,12✅✅✅
Trochę na przekór, ale liczę na odblokowanie się Serbki, bo ostatnio wygląda fatalnie w dwóch ostatnich spotkaniach ugrała łącznie 2 gemy. Ale w NJ zawsze czuła się dobrze i potrafiła wykręcić dobry wynik. Od czasu Wimbledonu w jej grze się coś załamało, bo na trawie wyglądała bardzo dobrze. Z drugiej strony siatki powracająca po kontuzji Timea. W tym roku nie wygrała jeszcze spotkania, szuka formy i grała sporadycznie.
Myślę że Aleksandra będzie wreszcie chciała udowodnić że w tenisa grac potrafi i swoją walecznością i charakterem zabiega Szwajcarkę. Tutaj oczywiście bez szaleństwa jeżeli chodzi o stawkę.
kursy z lvbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Garcia - Konta
Widzmy korty, gdzie można pograć, można powymieniać sporo podań i są to wolniejsze hard korty od poprzednich z us series. Garcia jest w formie i widać, że potrafi zmieniać plan w zależności od tego, jak się układa mecz. Miała pecha w losowaniu. Dwa razy odpadła z późniejszymi zwyciężczyniami turniejów kolejno z Halep w Montrealu i Sabalenka w Cinncinati, ale jej gra mogła się podobać. Konta wali wszystko jak leci ostatnimi czasy i nie ma właśnie tego planu b, który jest bardzo ważny w tenisie. Samym serwisem kobietki w tym roku nie zdobędą zbyt dużo punktów, tak więc ten klucz do zwycięstw Konty trochę maleje, bo serwisem ona sobie ustawia gre. W wymianie wygrywa Garcia wg.mnie jest bardziej jakby to ująć &quot;zróżnicowana&quot;. Przypominam sobie mecze między paniami pomagając sobie h2h. I wszystko pasuje pod mój typ właściwie. W zeszłym roku panie grały ze sobą dwukrotnie tj. na szybkiej trawie Wimbledonskiej wygrała Konta, a na wolniejszym hardzie na IW wygrała zawodniczka rodem z Francji. Umiejętności do gry na wolniejszych hardach/ziemi nie ma co porównywać, bo zdecydowanie lepiej wypada Garcia. Uważam, że często niedoceniana przez buki Caroline dzisiaj wygra z Johanna, a kurs na jej zwycięstwo jest bardzo korzystny.
Garcia, Caroline @1.88
fortuna

Edit: wytarła podłogę można powiedzieć Garcia ???? w wymianach bez szans Konta. Brawo!
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Vondrousova - Buzarnescu 1.67 Fortuna krecz=brak zwrotu ZWROT
Nie wiem jak dla was ale jak dla mnie to Rumunka przyjechała tylko po kasę. Nie wierzę, że w 20 dni udało jej się wyleczyć kontuzję, którą miała leczyć KILKA MIESIĘCY. 3 tygodnie temu poruszała się na wózku a dzisiaj ogra młodą zdolną Czeszkę? Jak dla mnie nie. Mogę się mylić ale jak dla mnie prędzej czy później kontuzja da o sobie znać. Grane w opcji brak zwrotu przy kreczu co jest bardzo możliwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
V. Azarenka - D. Gavrilova 2 @2.70 milenium ⛔

Ja tutaj spróbuję iść w stronę Gavrilovej. Australijka z meczu na mecz gra coraz pewniej i lepiej. Sam turniej w New Haven mimo bronienia punktów za zwycięstwo to całkiem niezły. (chodzi oczywiście o styl, nie o to jak daleko zaszła). Porażka ze zwyciężczynią Sabalenką po bardzo dziwnym meczu, w którym Daria ostatecznie miała kilka szans na zwycięstwo. Skoro nie przestraszyła się grającej mocno i agresywnie Białorusinki to myślę, że nie przestraszy się podobnie grającej Azarenki. Daria potrafi bardzo dobrze się bronić i myślę, że to będzie tutaj kluczem. Azarenki tenis jakoś mnie nie przekonuje, potrafi zagrać świetny mecz, by w następnym totalnie polec. Przed-szlemowe turnieje na kortach twardych też grała w kratkę. Kursy według mnie troszkę przesadzone na korzyść Białorusinki dlatego można zaryzykować. Jak nie zwycięstwo to chociaż handi 3,5 gema.
Azarenka - Gavrilova (+3.5) 2 @1.87 milenium ⛔

Edit: Tragedia dzisiaj Gavrilova. Serwis w ogóle nie istniał niestety. W innym przypadku Azarenka była do ugryzienia.
Jeszcze proponuję takie mecze debla do jakiejś tasiemki, czy coś:
Brady/Muhammad - Melichar/Peschke 2 @1.41 milenium ⛔
Flipkens/Van Uytvanck - Babos/Mladenovic 2 @1.27 milenium ✅
Krejcikova/Siniakova - Bondarenko/Krunic 1 @1.33 milenium ✅
 
adik1992 381K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Safarova - Barty o20,5 @1,67✅✅✅
Obie Panie grają siłowy tenis, doskonale czuja się na kortach twardych. Forma bardzo zbliżona więc pojedynek powinien byc zacięty, tak jak w ostatnich dwóch dniach w spotkaniach które tu podawałem, dziś wydaje mi się że w tym spotkaniu over powinien paść. Też mam wrażenie że będą 3 sety bo żadna łatwo skóry nie sprzeda. Obie bardzo dobrze serwują. Czeszka trochę sezonu straciła przez kontuzje ale już widać że wraca na prawidłowe tory.
Lżej Safarova @3,1⛔
+1,5 seta @1,83⛔
Inne propozycje
Stephens +0,5 asa @1,7⛔
Bogdan +1,5 asa @1,83⛔ miala3:0 30:0 w 2 secie i 3:6 wtopila
Lekko można Bogdan mecz @3,1⛔ mam wrażenie że dziś Pliskova może polecieć.
z debla
Atwo/Gronefeld @1,45✅
Krejcikova/Siniakova @1,34✅
kursy z lvbet
 
adik1992 381K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
S. Williams - Withoeft u2,5 przelamania 1 set @2,5⛔ w 2 secie byl opisany scenariusz nizej
Wiadomo ze w tym meczu warunki dyktowac bedzie serena i wszystko bedzie od niej zalezec. Nie wydaje mi sie zeby niemka przelamala w 1 secie o ile ta sztuka sie jej w ogole uda w meczu. Serena czesto po wyrobieniu sobie przewagi przelamania nie naciska na kolejne. Wolno tez wchodzi w mecz co bylo widac w meczu z Linette. Licze ze Karina te dwa podania utrzyma badz nawet jedno w zaleznosci kto zacznie serwisem. Bukmacher lvbet
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Mladenovic - C. S-N @2.25 etoto ⛔
Mladenovic 2:0 @3.55 etoto ⛔

Ja osobiście nie rozumiem dlaczego Hiszpanka jest faworytką. Pierwsze rundy rozegrane i widać jak wygląda sprawa z serwisem, Krysia zdobyła 87% punktów po trafieniu 1-wszym podaniem, co u niej naprawdę wygląda obiecująco. Suarez Navarro 70%, ale w 3-setowym spotkaniu, tylko sprawa wygląda tak, że obie panie dostały w zasadzie zawodniczki ze znacznie niższej półki i Francuzka gromi, gdzie Hiszpanka powiedzmy że przeżywa.. Dodatkowo oglądałem Navarro w New Haven, gdzie w zasadzie więcej nie grała niż grała i okej miała finał, ale to jej jedyny sukces w ciągu tego sezonu, a zagrała po drodze do finału jak dobrze pójdzie 1,5 meczu? W finale została zdemolowana przez Sabalenkę i tutaj liczę na wykasowanie jej z turnieju przez Kristinę. Jak dla mnie nic nie przemawia na stronę Hiszpańskiej tenisistki poza może skutecznością drugiego podania, tyle że ta statystyka też jest bardzo zależna od przeciwniczki, więc ciężko się odnieść, natomiast możliwości z 1-wszego podania mają podobne, chociaż jak dla mnie Francuzka ciekawiej umieszcza serwis. Jeśli Krysia nie będzie bała się grać agresywnie to zmiecie ją bez problemu.
 
adik1992 381K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Cibulkova - Hsieh o18,5 @1,45✅✅✅
Siniakova - Tomljanovic o19,5 @1,45✅✅✅
Ako: 1,85✅ po odjeciu podatku.
Bedzie krotko bo nie mam czasu. W obu tych spotkania licze na wyrownane pojedynki. Nie sadze aby ktoras z zawodniczek zdominowala rywalke. Linie niskie tak jak kursy i gram to w ako.
Inne typy
Cirstea +1,5 seta @2,03⛔miala 5:4 i serwis w 2 secie
Bertens - Di Lorenzo u20,5 @1,41✅
Ostapenko @1,45✅
King/Srebotnik @1,35⛔???? kryminal tenisowy
Dabrowski/Xu @1,35✅
Klepac/Martinez @1,46⛔
Mertens/Schuurs @1,35✅
I lekko Bogdan/Putintseva @4,3⛔ 4:6 w 3 secie przegrały, szkoda bo była duża szansa
Obie odpadly w singlu wiec moze sie zmobilizuja w deblu. Typ glownie przeciw Azarence ktora z deblem malo ma wspolnego. Letishia sama nie uciagnie.
Kursy z fortuny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom