>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: US Open 2018 - turniej główny - 27.08-9.09.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Nowy Jork, USA
Data rozgrywania: 27.08-09.09.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP Grand Slam (2000 punktów)
Pula nagród: $25,282,400 https://m.sportowefakty.wp.pl/tenis/766612/rekordowa-pula-nagrod-w-us-open
Oficjalna strona turnieju: https://www.usopen.org/index.html
Lista Startowa: https://www.usopen.org/en_US/news/articles/2018-08-21/2018_us_open_seeds_announced.html
Drabinka: https://www.usopen.org/en_US/draws/index.html?event=MS
Plan gier: https://www.usopen.org/en_US/scores/schedule/index.html?promo=subnav
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-us-open/
Zwycięzca singla 2017: Rafael Nadal
Zwycięzcy debla 2017: Jean Julien Rojer/Horia Tecau
Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Króciutko o spotkaniach takich interesujących pod względem kursów. Nie są to moje ostateczne typy, ale takie przemyślenia bardziej.

Polecam pograć na pierwsza rundę Pospisila ze względu na tragicznego Lacko. Gość, gdy mecz trwa więcej niż dwa sety ma problemy z bieganiem! W ogóle Lacko jakiś ulany jest tak pół żartem mówiąc. Vacek na hardzie zawsze groźny, a tutaj mamy mecz gdzie na pewno nie będzie 2 setów co zrozumiałe bo to szlem, tak więc dla mnie naturalnym faworytem jest Kanadyjczyk, a kurs na jego zwycięstwo bardzo dobry.

Tiafoe wskoczył na wyższy poziom, a umiejętności gość ma. Nie potrafi jeszcze zamykać tych wyrownanych spotkań, ale to z czasem dojdzie, z doświadczeniem. Patrzę na grę, na potencjał i na formę obecna. Dla mnie Franek to bierze bez dwóch zdań. Mannarino groźny, ale nie w tym sezonie na hardzie. Niech Was czasami nie zmyli ten jeden set urwany ostatnio Novakowi. W następnych dwóch gdyby chciał Serb to by go do zera ograł.

Wawrinka z Dimitrovem do zastanowienia. Mam jeden znak zapytania. Czy Stan da radę, gdy mecz będzie trwał powyżej 3 setów, może nawet 4 czy 5? Kto wie, to przecież wszystko możliwe. Umiejętności nie ma co w ogóle porównywać. Wawrinka przewyższa Bulgara w każdym aspekcie, a przede wszystkim w psychice i taktyce. Bekhend Szwajcara znów zrobił się bardzo groźny i to może być kluczem w tym spotkaniu. Na pewno patrząc po ostatnich meczach to poziom spotkań Stana A Grzegorza to dwa inne poziomy. Wielu nie wierzyło, że Wawrzyniec wróci do czołówki, a ja myślę że on spokojnie wróci na swój poziom. Dla mnie mecz 55:45 Dla Wawrinki, a jeśli dobrze przygotował się pod względem fizycznym to daje 60:40 Dla Szwajcara. Kurs tak jak w przypadku Pospisila, bardzo fajny.
Kto posłuchał się i ładnie postawił na Staszka Wawrinke i Vacka Pospisila?
Tiafoe też da jutro radę ???? OBY OBY
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja na jutro atakuje tripla Stan 1set+Isner+ Sock ako 3 Unibet ✅
Isner i Sock dla mnie muszą to ogarnąć. Big John po Wimbledonie zero.formy i moim zdaniem przeszedł w stan hibernacji. Nie wierzę,że tego nie weźmie. Sock nie wygrał meczu od.prawie czterech miesięcy ale.Jego czas zwykle to ostatnia część sezonu, która właśnie się zaczyna od US open i myślę,.że w końcu się cos ruszy no bo ile można do diabła. No i mecz elektryzujący wszystkich. Dimitrov ten sezon to żenada a Stan jednak wydaje się ciągle małymi kroczkami iść w górę. Jako, że granie na Grigora to zawsze loteria i walka z Jego chroniczną kontuzja mózgu to wybieram Stana, który ma wyższe umiejętności i jednak kondycja też systematycznie musi iść w górę. Gram jednak tylko pierwszy set bo tutaj Szwajcar wydaje mi się być kimś kto ma o wiele większe szanse . On musi zaczynać z wysokiego C bo.pozniej jednak do końca nie wiadomo jak będzie z siłami. Aktualnie jeśli Wawrinka gra na 100proc.swoich możliwości to ciągle jest graczem top 10 może i top 5 ale właśnie te 100proc jest w stanie wykrzesać w.max dwóch setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Jeśli chodzi o dzień pierwszy to ja widzę tutaj dwie perełki, które gram za dużą stawkę.

Joshnson (-2.5seta) vs Istomin @ 2,30 bet365

Jeśli ktoś szuka jakiegoś 1,5 do kombi to -1.5s Stiviego jest jednym z pewniejszych typów pierwszej rundy. Idę tutaj w pewne 3:0 zero dla zdecydowanego faworyta, który Uzbeka ogra w dwie godzinki, jak nie szybciej. Uzbek kompletnie nie przygotowany na US Open i to nie podlega dyskusji. Ostatnie spotkanie na hardzie pół roku temu a jeśli chodzi ogólnie to nie grał od finału na cegle w Austrii. Więc o czym my tutaj rozmawiamy. Dla mnie Uzbek to poziom chellenegrów i nic więcej. Największy sukces to chyba zwycięstwo z Djokovicem, oczywiście półżartem półserio. Denis mnóstwo razy po prostu ratuje się serwisem, w wymianach jak mucha w smole, a jeśli dochodzi do tego szybka nawierzchnia i Stivi z ofensywnym forhendem to można sobie samemu odpowiedzieć. Wystarczy popatrzeć na ostatni turniej w Austrii i to, że jego obecność w finale to żaden wyznacznik bo po drodze, albo pokonywał wracających, albo idiotów piorących po autach ile fabryka dała a on typowo grał swoje, w finale Martinek pokazał mu miejsce w szeregu. Na pewno będzie mu ciężko przestawić się nagle na szybkiego harda i tym bardziej na intensywną grę jaką zapewni Amerykanin a dochodzi do tego 3 setowe spotkanie. Johnson na pewno chciał pograć sobie w WS i tak też zrobił i pokazał, że jest w na prawdę dobrej dyspozycji bo ogranie w dwóch setach Edmunda i Carreno na pewno o czymś świadczy. Świetnie na serwisie i mało błędów z forhendu a jeśli Uzbek dostanie kontowy mocny forhend jakim dysponuje Stivi to zwyczajnie nie będzie co zbierać. Tak jak mówię, Denis może tutaj poratować się podaniem i jakiegoś tajbreka mogą zagrać i pewnie zagrają, ale ufam Stiviemu po tym co pokazał w tym tygodniu i Istomina, który dawno nie grał powinien gładko ograć.
Nie neguję typu, bo jest dobry, ale z zupełnie innych powodów. Rozpisałeś się na pół zeszytu, a Twój główny argument jest wyssany z palca. Istomin w tym tygodniu rozegrał 5 spotkań na hardzie i zdobył złoty medal igrzysk Azjatyckich, rozgrywanych w Jakarcie, w Indonezji, nawet już jakieś laiki dostałeś, co pokazuje jak ludzie sprawdzają informacje. Wczoraj, w sobotę grał finał, i przemierzenie połowy świata na mecz z Johnsonem powinno się na nim zdecydowanie odbić i to dlatego warto grać na Amerykanina. Bo forma Uzbeka jest akurat bez zarzutu, nawet na mączce, na której się zawsze błaźnił zrobił niedawno życiowy wynik.
Johnson -1,5
Unibet ✅
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Siema. Na jutro od razu wpadł mi w oczy typ, który przez wielu zostaję omijany, i nie rozumiem zbytnio dlaczego.
Ruud-Pella. Wielu skreśla Ruuda tylko dlatego, że nie jest to Clay, oczywiście gdyby to był Clay kurs na Ruuda oscylowałby w granicach 1.40, jednak jak wszyscy wiemy to hard. Statystyka obu graczy, w tym sezonie, jeżeli chodzi o hard to 12/5 i 3/5 w stronę walecznego Norwega. Kurs wystawiony zdecydowanie pod znane nazwisko i tylko tyle. Ostanie przegrane Argentyńczyka z Baeną, czy Juźnym nie faworyzują go w żadnym stopniu. Jak wszyscy wiemy, Norweg Ruud to umiejętnościowo obecnie minimum top 30 tenisowego rankingu ATP, choć wielu skreśla go tylko dlatego, że ma dopiero 19 lat, i dlatego przybijają mu łatkę słabej głowy. To by było świetnym argumentem, aby odpuścić typowanie tego spotkania, jednak... Casper Ruud przeszedł kwalifikację i gra w głównej drabince turnieju, już zapoznał się z kortem i wie jak tutaj działać. Słyszałem opinię, które porównują młodego Norwega z naszym utalentowanym Hubertem Hurkaczem, jednak to niestety bzdura. Norweg aktualnie jest o kilka klas wyżej od naszego rodaka, i pokazuję to tylko tyle, że On musi szybko wejść do top 50, bo w obecnym rankingu się tylko marnuje. Mamy na to doskonałą okazję i widzi to każdy, kto zna obu zawodników. Gra do 3 wygranych setów to dość duża presja dla tak młodych zawodników, i starczy spojrzeć na taką gwiazdę jak młody Zverev, który na szlemach nie potrafi się odnaleźć, jednak.. Casper Ruud z roku na rok robi wielki progres, właściwie to ciężko znaleźć gościa, który w takim wieku osiągnął większy progres. Może Auger może mu dorównać, jednak to tylko domysły i faktem jest, że Norweg to przyszłość tego sportu. Pella oprócz nazwiska nie ma żadnego argumentu, aby być faworytem tego pojedynku, aktualnie widzimy spadki kursów na młodego Norwega, i zapewne jutro przed spotkaniem, pod względem kursów stanie się On faworytem. Oczywiście oddsmaker musiał wystawić takie kursy, ale to nic nie znaczy, Casper musi jutro zagrać swoje i wygrać to sptokanie, tego zawodnika obserwuję od 3 sezonów i wiem, że zajdzie On bardzo daleko. Sam styl gry powinien bardzo dobrze podejść pod Norwega, bo Pella większość puntków zdobywa z bezpośrednich wymian, a patrząc kto będzie odbijał tą piłeczkę, to faworyt wydaję się tylko jeden.
Casper Ruud @2.20 Bet365 (Za tyle pograłem, ale forum nie działało i kurs spadł)
Powodzenia! ;) Brawo, bardziej handlujcie. I tak nikt nie widzi. ⛔
Nie ma czegoś takiego jak &quot;muszą&quot; jak ktos nie jest w formie to po protu w niej nie jest i tyle. To nie działa tak, że jest wielki szlem i nagle forma przychodzi z nikąd, tutaj sama motywacja nie wystarczy.
To ~1,20 na Isnera to jest śmiech na sali. Klahn również Amerykanin więc hardzik obcy mu nie jest, tym bardziej, że ostatnio mimo 28 lat odpalił niczym Kevinek Anderson, tutaj 2/3 tajbreki są pewne jak śmierć a tam to już loteria. Jeśli ktoś ma grać coś po takim kursie to na pewno niech to nie będzie ta drewniana kłoda. Jeśli chodzi o skarpetę to na pewno ten przestój skądś się bierze i nie można zakładać, że &quot;w końcu musi&quot; bo nic nie musi, na podaniu stracił sporo, bekhend nie ten sam, sporo błędów, on przed US Open zagrał dwa mecze na hardzie. Argentyńczyk doświaczenie na hardzie ma, tutaj może być różnie, jak wygra pierwszego seta to może poczuć krew i polecieć ze skarpetą, choć oczywiście Dżekuś faworytem jak najbardziej zasłużonym ale nie po 1,30. Nie twierdzę, że John i Jack nie wygrają, ale jeśli ktoś na nich pogra to może stracić sporo nerwów bo po takich kursach są zdecydowanie lepsze opcje.
Oczywiście, że Isner i Skarpeta to mega faworyci. Isner drewno? Strach tak pisać, po tym jak odbija w tym sezonie, przecież jak obecnie odpali to może nawet nie dojść do TB, ten typ ostatnio połamał Delpo 2 razy w I secie. Isner obecnie nauczył się nieco przebijać, co powoduję mega presję na zawodniku, raz źle zagrana piłka to bomba Isnera i pewny punkt, a brejk w takim przypadku oznacza stratę seta. Skarpeta nie gra za dobrze w tym sezonie, jednak dość niedawno był top 1 Amerykańskim tenisistą, co oczywiście jest śmieszne, jednak gdzie jak gdzie, ale tutaj musi coś pokazać i buk też o tym wie, dlatego daję taki kurs. Jak ktoś gra Isnera + Skarpetę, to ma rację, i nie widzę powodu, aby się o coś spierać, bo niby negujesz, a jednak z twojej odpowiedzi wynika, że też widzisz wygrane obu tych zawodników. Według mnie do tasiemki, must bet, a ich przeciwnicy nie mają podjazdu w żadnym stopniu. Jeszcze warto dodać, że jak Skarpeta odpuści, to najprawdopodobniej odda kreczem, ale to inny temat.
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Jak można pisać, że ktoś coś w sporcie musi, zaraz po argumencie o tym, że nie wygrał meczu od 4 miesięcy? Legia też musi wygrywać, w dodatku u siebie i dostaje od Luksemburga 1-2 i Wisły Płock 1-4. Z czasem zrozumiałem, że w tenisie coś takiego jak &quot; granie u siebie &quot; to działa co najwyżej na zawodników młodych, chcących się pokazać albo na turniejach w krajach, gdzie turnieje nie są tak powszechne. Nie biorę na poważnie, że jakiś topowy Amerykanin coś musi w USA, albo Hiszpan w Hiszpanii (może poza Nadalem) albo Włoch we Włoszech (tu szczególnie). Zauważyłem, że bodajże Ilhan na turniejach w Turcji zaliczał często wtopy.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Nie ma czegoś takiego jak &quot;muszą&quot; jak ktos nie jest w formie to po protu w niej nie jest i tyle. To nie działa tak, że jest wielki szlem i nagle forma przychodzi z nikąd, tutaj sama motywacja nie wystarczy.
To ~1,20 na Isnera to jest śmiech na sali. Klahn również Amerykanin więc hardzik obcy mu nie jest, tym bardziej, że ostatnio mimo 28 lat odpalił niczym Kevinek Anderson, tutaj 2/3 tajbreki są pewne jak śmierć a tam to już loteria. Jeśli ktoś ma grać coś po takim kursie to na pewno niech to nie będzie ta drewniana kłoda. Jeśli chodzi o skarpetę to na pewno ten przestój skądś się bierze i nie można zakładać, że &quot;w końcu musi&quot; bo nic nie musi, na podaniu stracił sporo, bekhend nie ten sam, sporo błędów, on przed US Open zagrał dwa mecze na hardzie. Argentyńczyk doświaczenie na hardzie ma, tutaj może być różnie, jak wygra pierwszego seta to może poczuć krew i polecieć ze skarpetą, choć oczywiście Dżekuś faworytem jak najbardziej zasłużonym ale nie po 1,30. Nie twierdzę, że John i Jack nie wygrają, ale jeśli ktoś na nich pogra to może stracić sporo nerwów bo po takich kursach są zdecydowanie lepsze opcje.
Szkoda mi czasu, bo skoro wiedziałeś to trzeba było wspomnieć. Według mnie nie wiedziałeś i tyle, a kogo on tam ograł jest mało ważne. Umniejszasz mu i tyle, w Kitzbuhel według Ciebie też ograł samych idiotów i wracających po urazach. Dobrze że Johnson w tym czasie nie próżnował i ogrywał samą czołówkę 3 Federera i po 2 razy Nadala z Djokovicem. Typ jest do grania tylko ze względu na długą podróż, a jak się Uzbek postawi, to wcale nie będzie to jakaś sensacja, bo szybka nawierzchnia wcale nie premiuje Amerykanina, bo Denisowi też odpowiada.
Te elaboraty, typy bez straty seta i wymądrzanie pachną kolejnym multi chomika, tylko dla zmyły udzielasz się ATP zamiast WTA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Z Johnsonem co roku jest to samo. Wygrywa jeden większy turniej przygotowujący do US Open, dostaje status czarnego konia, wyłapuje na papę od jakiegoś średniaka będąc faworytem meczu. Sam lubię Steve&#39;a, gra naprawdę zajebisty dla oka tenis i kapitalnie gra po linii, ALE ma mega zrytą psychikę. Jednego dnia pokona Djoka, a drugiego przegra z takim przykładowo Taro Danielem. Set Istomina w każdym turnieju wielkoszlemowym przeciwko zawodnikom rozstawionym to dla mnie must bety od 2 lat. Uzbek może grać gówno w 250 lub 500, ale przychodzi Wielki Szlem a on gra jak równy z równym z Djokiem czy Kyrgiosem. (przynajmniej przez 2 sety) Na Wimbledonie kursik na jego seta z Kyrgiosem to była lokata, a Johnson od wielu lat potrafi tracić sety w pierwszych rundach z jakimiś kwalifikantami. Co do typu na Zvereva to jest jakiś śmiech na sali XD. Jak można grać na gościa, którego backhand jest na poziomie pana Waldka emeryta z miejscowego klubu tenisowego, a jego serwis co i raz returnowałaby Radwańska zdobywając punkty po minięciach po linii. Fritz jak wytrzyma psychicznie to tu będzie 3:0 jak Herbert na Wimbledonie a wtedy kurs na Francuza był 2.55 i też go grałem ;) Dawno się tu nie udzielałem i nie miałem zamiaru, ale przeczytałem takie bzdury w poście, że aż się powstrzymać nie mogłem
Podsumowując:
handi +2,5 na Istomina - kurs 1.50 ⛔ lub over 3,5 seta po 1.60 Forbet ⛔
Zwycięstwo Fritza - 2.00 Forbet ✅
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Z Johnsonem co roku jest to samo. Wygrywa jeden większy turniej przygotowujący do US Open, dostaje status czarnego konia, wyłapuje na papę od jakiegoś średniaka będąc faworytem meczu. Sam lubię Steve&#39;a, gra naprawdę zajebisty dla oka tenis i kapitalnie gra po linii, ALE ma mega zrytą psychikę. Jednego dnia pokona Djoka, a drugiego przegra z takim przykładowo Taro Danielem. Set Istomina w każdym turnieju wielkoszlemowym przeciwko zawodnikom rozstawionym to dla mnie must bety od 2 lat. Uzbek może grać gówno w 250 lub 500, ale przychodzi Wielki Szlem a on gra jak równy z równym z Djokiem czy Kyrgiosem. (przynajmniej przez 2 sety) Na Wimbledonie kursik na jego seta z Kyrgiosem to była lokata, a Johnson od wielu lat potrafi tracić sety w pierwszych rundach z jakimiś kwalifikantami. Co do typu na Zvereva to jest jakiś śmiech na sali XD. Jak można grać na gościa, którego backhand jest na poziomie pana Waldka emeryta z miejscowego klubu tenisowego, a jego serwis co i raz returnowałaby Radwańska zdobywając punkty po minięciach po linii. Fritz jak wytrzyma psychicznie to tu będzie 3:0 jak Herbert na Wimbledonie a wtedy kurs na Francuza był 2.55 i też go grałem ;) Dawno się tu nie udzielałem i nie miałem zamiaru, ale przeczytałem takie bzdury w poście, że aż się powstrzymać nie mogłem
Podsumowując:
handi +2,5 na Istomina - kurs 1.50 lub over 3,5 seta po 1.60
Zwycięstwo Fritza - 2.00
Akurat Taro ma umiejętnośći i jesli nie siada mu psychika to spokojnie jest na poziomie Steve&#39;a więc słabe porównanie
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
A tak na boku dzisiaj przechodzi to, że Florek Mayer gra zapewne ostatni raz więc może warto zagrać jakieś handi chociażby genowe +8,5 w starciu z Borna. Jest to tenisista lubiany i pewnie sam też z chce się godnie pożegnać a nie dostać jakieś 3x6-2
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Psychiki to on nigdy nie miał, a umiejętności max na top50, Steve do top10 by dociągnął skoro taki Sock czy Carreno Busta w niej byli. Porównanie porównaniem, chodziło mi o takiego typowego średniaka, a akurat on pierwszy mi przyszedł na myśl.
A tak na boku dzisiaj przechodzi to, że Florek Mayer gra zapewne ostatni raz więc może warto zagrać jakieś handi chociażby genowe +8,5 w starciu z Borna. Jest to tenisista lubiany i pewnie sam też z chce się godnie pożegnać a nie dostać jakieś 3x6-2
Chcieć to on może, ale trzeba najpierw potrafić piłkę odbijać, a nie robić jakieś wiatraki z rakietą ????
Tak na serio to Coric to mój numer 1 na liście najbardziej przereklamowanych zawodników. Bardzo mi się to podoba, że bukmacherzy tak wysoko go cenią bo darmowe pieniążki leżą, trzeba tylko je podnieść, ale jeszcze nie w tej rundzie. Mayer to techniczne dno, ale przy starym dobrym Coricu, który wali 2 metrowe auty z banalnych piłek i 3 podwójne błędy serwisowe w swoim gemie to seta powinien ugrać. Dobrze radzę obserwować kursy na rywali Chorwata bo skoro ostatnio w meczu z Kyrgiosem na Nicka był kurs 2.40 to aż się boję co buki wymyślą jak zagra z kimś z top30 który tenis traktuje choć trochę poważnie ????
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Ach te wspaniale komentarze jaki to ten tenisista maly, przereklamowany i niedobry i nic w zyciu nie osiagnal.
Ludzie z forum internetowego (nie wylaczajac mojej skromnej osoby) to w porownaniu z nimi to z kolei ludzie sukcesu o nieposzlakowanej opinii i poszanowaniu na calym swiecie :sarcastic:
My przecietni ludzie z forum tenisowego jestesmy wielcy, zarabiamy setki tysiecy dolarów, a na przestrzeni swojego zycia po kilka milionow. Jestesmy tytanami pracy w porowananiu do tych tenisistow, bo pracujemy na tasmie, na budowie, po 8 godzin w biurze lub fabryce, a wolnym czasie pijemy piwo przed TV :drunk:
A ci niedobrzy tenisisci, ktorzy zwiedzili ponad pol swiata, spotykaja slawnych ludzi, mowia kilkoma jezykami, a na zycie zarabiaja robiac w wiekszosci to co lubia nic nie osiagneli. Oni w porownaniu do nasi sa mali i przereklamowani. :facepalm:
Przeciez kazdy z nas moglby byc czolowym tenisista swiata, gdybysmy tylko chcieli, bo talentem i pracowitoscia przerastamy tych tenisowych nierobow od dwie glowy... Nie oszukujmy sie, dla kazdego forumowicza bycie zawodowym tenisista to zadne wyzwanie, a tenisista top 10 to jak palcem skinal.
Kiedys stalem w kolejce w luksusowym sklepie w Nowy Jorku, gdzie najtanszy zegarek kosztowal 10 tysiecy dolarow. Jedno miejsce przede mna stal Rafael Nadal i wowczas pani ekspedientka rzekla: &quot;panie Nadal, prosze sie cofnac, bo za panem stoi czlowiek z forum internetowego i go obslugujemy w pierwszej kolejnosci&quot;.
Tenisiscie konczacy kariery wkrotce:
Benneteau (US Open)
Mayer (US Open)
Youznhy (Sankt Petersburg)
Muller (koniec sezonu 2018)
Ferrer (sezon ceglany 2019 Barcelona lub Madryt)
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
A 534

agent-buk

Użytkownik
Krueger - Carballes Typ: 2 @2.15
Fajny kursik na Hiszpana. Oglądałem go ostatnio w Winston i grał naprawdę dobrze, powalczył z Edmundem, rozgromił Ramosa, łatwo ograł Pellę. Mocno niedoceniany tenisista z dobrym serwisem. Krueger przebrnął tutaj przez kwalifikacje, jednak rywali miał słabszych i dziś trafia mu się trudniejsza przeprawa. Trochę nie rozumiem dlaczego buki widzą w nim faworyta.
Jarry - Gojowczyk Typ: 1 @1.8
Kolejny fajny kurs do złapania. Grali niedawno i Jarry wygrał 2-0. Chilijczyk jest solidniejszym tenisistą i myślę że dziś powinien to wziąć.
Kursy z fortuny
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Simon @2,12✅✅✅ 6:2 6:3 6:3 w sierpniu juz taki prezent buki dały
A ja spróbuje na przekór logice, no niby Simon bez formy, ostatni mecz oddany walkowerem więc nie wiadomo czy wszystko w porządku, niby ma juz swoje lata, zero argumentów którymi miałby sie przeciwstawić bo i serwis kiepściutki, i kończącego uderzenia zbytnio w repertuarze nie posiada tylko przebijać i przebijać potrafi. Ale właśnie taka sama sytuacja była przed Wimbledonem gdzie notował same porażki na trawie aż tu nagle 4 runda i porażka z Del Potro po bardzo zaciętym spotkaniu. A wcześniej pokonał Basilashviliego i Beretiniego po 3:0 i Ebdena 3:1. A jak wiadomo na trawie gra się szybciej. Jego dzisiejszy rywal z RPA wydaje się że wchodzi na właściwe tory i zaczyna grac swój najlepszy tenis w życiu. Ostatnie wyniki naprawdę imponujące. W samym sierpniu wygrał czelka w Lexington nie tracąc seta, może obsada nie była powalająca i rywali których ogrywał to nie top 100 ale sam fakt może robić wrażenie. Kolejno finał w Aptos gdzie przegrał z Kokinakisem, ale też do finału nie stracił seta a ogrywał juz zawodników tj. Halys czy Broady. Następie 1/4 w Vancouver i porażka z Pospisilem, ale móg sie oszczędzać przed kwalami bo w 17 dni zagrał 13 spotkań więc dość sporo. A w NJ pokonał w dwóch setach Quiroza, Ofnera i Aragone. Jednak te wyniki które ostatnio osiągał to szczebel challengerów. W turniejach ATP nie istnieje, aż tu naglę zagra w WS i jest faworytem u buków i to z takim wyjadaczem jak Simon. Harris młody 21 zawodnik więc doświadczenie tez po stronie francuza. Swją grę opiera głównie na serwisie (196 cm) i grze siłowej z forehandu. Jednak Simon nie z takimi juz sobie radził, choćby wspomniany Juan Martin Del Potro na Wimbledonie, i jego pociski które Simon przebijał z łatwością. Tu widzę punkt który przechyli wygrana na stronę Francuza bo Afrykaner nie będzie wiedział jak skończyć walecznego Gillesa i nie wytrzyma psychika. Jedyną niewiadomą jest forma zdrowotna Simona, ale jeżeli stawił się w NJ to znaczy że jest ok.
Dla mniej odważnych Simon +1,5 seta @1,61✅✅✅
Inne propozycję
Sock - Andreozzi o3,5 seta @1,6⛔
Ramos - Kacznov o32,5 @1,75⛔
Isner -1,5 seta @1,43✅
Wawrinka - Dimitorv o3,5 seta @1,41⛔???? Dimitrov 5:3 w 3 secie i serwis i 5:7 wrak tenisisty
Istomin - Johnson o3,5 seta @1,57⛔
tasiemka na US Open w moim temacie
kursy z lvbet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: US Open (USA), twarda
Godzina: 18:30
Spotkanie: Ugo Humbert - Collin Altamirano
Typ: 2
Kurs: 2,52
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
No to zaczynamy ostatni Wielki Szlem w tym roku, spotkanie 1 rundy. Obaj panowie do turnieju głównego przebijali się przez kwalifikacje. Francuz Humberto wygrał w nich z Serbem Krstinem 2-1 (7-6 , 4-6 , 7-6), Amerykaninem Nakashimą 2-0 (7-6 , 6-3) i Australijczykiem Polmansem 2-0 (7-5 , 6-2). Zawodnik gospodarzy Amerykanin Altamirano z kolei ograł Bośniaka Brkicia 2-0 (6-2 , 6-0), Chorwata Karlovicia 2-0 (7-5 , 6-4) i Włocha Sonego 2-0 (6-4 , 7-6). Obaj panowie są w dobrej formie i zapowiada się ciekawe spotkanie między tymi kwalifikantami. Ja w tym spotkaniu idę w stronę zwycięstwa amerykańskiego zawodnika. Faworytem jest Humbert ale myślę, że Collin ma tutaj spore szanse na awans do kolejnej rundy. Przede wszystkim swoje amerykańskie korty twarde zna doskonale, gra przed własną publicznością w największym turnieju tenisowym rozgrywanym w Stanach Zjednoczonych, przebrnął bez większych problemów przez kwalifikacje i może dziś ten sen przedłużyć. Oczywiście Francuz tutaj postawi się, jest faworytem i zawodnikiem wyżej sklasyfikowanym w rankingu ATP a do tego w dobrej formie w ostatnim czasie ale ja mimo wszystko idę tutaj w stronę niespodzianki. Uważam, że Collin w kwalach miał lepszych przeciwników i przebrnął przez nie dużo pewniej od Ugo. Obaj panowie mierzą po 188 cm z tym, że Altamirano jest o 2 lata starszy i ma dużo więcej meczy rozegranych na swoim koncie na amerykańskim hardzie co jest sprawą oczywistą. US Open zaczynam typować od niespodzianki. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
⛔ 3-0 (6-3 , 7-6 , 6-3)
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Tenisiscie konczacy kariery wkrotce:
Benneteau (US Open)
Mayer (US Open)
Youznhy (Sankt Petersburg)
Muller (koniec sezonu 2018)
Ferrer (sezon ceglany 2019 Barcelona lub Madryt)
I pewnie Karlovic i to może być z końcem tego roku, bo leci ostro w rankingu a granie kwali do każdego turnieju juz nie na jego lata.
 
uskok 90

uskok

Użytkownik
Simon @2,12
A ja spróbuje na przekór logice, no niby Simon bez formy, ostatni mecz oddany walkowerem więc nie wiadomo czy wszystko w porządku, niby ma juz swoje lata, zero argumentów którymi miałby sie przeciwstawić bo i serwis kiepściutki, i kończącego uderzenia zbytnio w repertuarze nie posiada tylko przebijać i przebijać potrafi. Ale właśnie taka sama sytuacja była przed Wimbledonem gdzie notował same porażki na trawie aż tu nagle 4 runda i porażka z Del Potro po bardzo zaciętym spotkaniu. A wcześniej pokonał Basilashviliego i Beretiniego po 3:0 i Ebdena 3:1. A jak wiadomo na trawie gra się szybciej. Jego dzisiejszy rywal z RPA wydaje się że wchodzi na właściwe tory i zaczyna grac swój najlepszy tenis w życiu. Ostatnie wyniki naprawdę imponujące. W samym sierpniu wygrał czelka w Lexington nie tracąc seta, może obsada nie była powalająca i rywali których ogrywał to nie top 100 ale sam fakt może robić wrażenie. Kolejno finał w Aptos gdzie przegrał z Kokinakisem, ale też do finału nie stracił seta a ogrywał juz zawodników tj. Halys czy Broady. Następie 1/4 w Vancouver i porażka z Pospisilem, ale móg sie oszczędzać przed kwalami bo w 17 dni zagrał 13 spotkań więc dość sporo. A w NJ pokonał w dwóch setach Quiroza, Ofnera i Aragone. Jednak te wyniki które ostatnio osiągał to szczebel challengerów. W turniejach ATP nie istnieje, aż tu naglę zagra w WS i jest faworytem u buków i to z takim wyjadaczem jak Simon. Harris młody 21 zawodnik więc doświadczenie tez po stronie francuza. Swją grę opiera głównie na serwisie (196 cm) i grze siłowej z forehandu. Jednak Simon nie z takimi juz sobie radził, choćby wspomniany Juan Martin Del Potro na Wimbledonie, i jego pociski które Simon przebijał z łatwością. Tu widzę punkt który przechyli wygrana na stronę Francuza bo Afrykaner nie będzie wiedział jak skończyć walecznego Gillesa i nie wytrzyma psychika. Jedyną niewiadomą jest forma zdrowotna Simona, ale jeżeli stawił się w NJ to znaczy że jest ok.
Dla mniej odważnych Simon +1,5 seta @1,61
Inne propozycję
Sock - Andreozzi o3,5 seta @1,6
Ramos - Kacznov o32,5 @1,75
Isner -1,5 seta @1,43
Wawrinka - Dimitorv o3,5 seta @1,41
Istomin - Johnson o3,5 seta @1,57
tasiemka na US Open w moim temacie
kursy z lvbet.
Typ na Simon , jak i jego uzasadnienie popieram w 100%, jedyna niewiadoma to tak jak piszesz to zdrowie.
Simon nie takich &quot;tytanów &quot; jak Harris wykańczał psychicznie powracającymi piłkami.jesli jest zdrowy to wszystko będzie wracać a wtedy będzie to co lubi i umie a więc przebijanie do zniechęcenia i wymuszenia błędu i co jakiś czas pasik wzdłuż linii
Simon 2.05 sts ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Thiem (-5,5 gema)-Basic 1 ✅

Thiem odpuscil Toronto i Cincinnati by sie przygotowac na USO. To chyba dobry ruch, bo przede sezonem na amerykanskich kortach Austrial chcial jeszcze grac w Kitzbuhel. O dziwo polegla tam od razu w meczu otwarcia po fantastycznym meczuz klizanem, ktory niecaly tydzien pozniej triumfowal w turniejuw Kitzbuhel.
Zaproponuje cos takiego z zanizona linia, bo naprawde trudne mecze do typowania, a analizy na czysta Thiema czy Carreno mozna i zagrac w jakims duzym skladaku, ale szkoda pisac do tego analize.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Jak dla mnie to perełką dziś jest powyżej 3,5 seta w meczu 2 hiszpańskich ziomków, czyli Lopeza i Verdasco. Każdy wie, że znają się od dawna, często razem odpadają z turniejów i lecą na miasto, itd. Bilans wyrównany 5-4 dla Lopeza i co ciekawe w oficjalnych turniejach grali ze sobą na hardzie 5 razy i za każdym razem mieliśmy po secie dla każdego z nich. Rok temu Lopez wygrał 3-1. Nie widzę dziś gładkiego 3-0.
Lopez - Verdasco over 3,5 s. 1.55 Betsson ⛔
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Jarry - Gojowczyk 1.78 [wzb milenium] ✅
Wszyscy znamy Jarreego. Gra bardzo solidnie od 3-4 turniejow. Latwo ocenic jego forme. Gojowczyk raczej sredniak z rzadkimi przeblyskami. Jesli potwierdza swoja dyspozycje, bedziemy swietowac zwyciestwo Chilijczyka. W mojej ocenie i nie boje sie tego powiedziec kurs value. Powodzenia graczom!
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom