>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: US Open 2018 - kwalifikacje (21-24.08.2018)

Status
Zamknięty.
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Moraing-Young 2 @1.55 ✅

To sa kwalifikacje USO, a ze tematu chyba nie ma, albo mi juz na wzrok pada, to zapodam tutaj.
Young ogolnie od dluszszego czasu jest tragiczny, ale to jednak gosc, ktory w swoim zyciu dwukrotnie byl dwukrotnie w 4 rundzie USO i najlepszy junior swiata swego czasu, wiec umiejetnosci ma ogromne. Young ta serie amerykanskich turniejow zaczal niemarawo, ale na turniej rangi &quot;500&quot; w Waszyngtonie, gdzie generalnie zaczyna lepiej grac, juz sie w miare przygotowal i przeszedl tam kwalfikacje, wygral z Wawrinka w 3 setach i przegral z Nishikorim po calkiem wyrownanym meczu.
Na przeciwko wysoki Niemiec, znany glownie z challengerow po przyzwoitym sezonie na cegle, ale ktorego najwiekszym atutem jest praktycznie serwis, ale oczywiscie nie est to serwis az tak dobry jak Isnera czy Raonica. Mats Moraing jest bez przetarcia kortach twardych w USA oczywiscie.
W wymianach Niemiec juz ma braki i tutaj Young powinien go zdominowac.
Jak mi tutaj daja kursy w granicy 1,5 na Younga, ktory moze rownie dobrze smignac te kwalfikacje i nawet runde lub dwie na USO, to nawet przy slabej grze Younga w ostatnich miesiacach, ja to po prostu biore.
Jak Donald zje Snickersa (do ktorych ma zamilowanie...byl kiedys z nim nawet taki filmik, gdzie zjada batona tej marki), przestanie gwiazdorzyc i pokaze troche dobrej formy to powinien wygrac. Wszystko pownni tutaj sprzyjac, bo organizatorzy nawet nie wrzucali Younga w srodek upalnego dnia i ten mecz jest zaplanowany wsrod serii ostatnich meczow eliminacyjnych.
Ja tam nie wiem, ale w tym meczu z Wawrinka to u Younga bylo widac motywacje bardzo duza i nawet sobie gustownie wlosy zafarbowal na blond, jak dorosly powazny czlowiek haha. Young wygral ledwo 3 mecze w tym sezonie, ale po prostu nie sadze, by Young mial siedziec i dlubac w nosie podczas USO.

 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :whistle:
Ja to widzę tak:
Fratangelo - Cid @ 1.50✅
Karlovic - Marchenko @ 1.53✅
Moraing - Young @ 1.51✅
Rosol - Gaio @ 1.36⛔
Bjern i Donald bronią tytaj 2 rundy z zeszłego sezonu. Potrafią grać na swoim betonie. Stawiam na doświadczenie i ogranie. Karlovic pewnie rozstrzela Marchenke serwisem. Rosol też potrafi grać na hardzie i z ziemniakiem Gaio powinien sobie spokojnie poradzić,choć tutaj mam najwieksze wątpliwości Pozdro ????
AKO @ 4.71 fortuna⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Auger A-.T.Griekspoor 1 ✅

Tutaj pojedynek dwoch bardzo mlodych zawodnikow, czyli 18-latek z Kanady kontra 22-letni Holender.
Na moj gust Auger ten mecz wezmie. Wiadomo, ze Auger jeden z najwiekszych talentow, ktory co raz wiecej gra w tourze w tym sezonie. Ostatnio Auger wystartowal w Toronto, gdzie pokonal Pouille&#39;a i przegral mininalnie z Medvedevem. Tallon Griekspoor solidny zawodnik, rozwija sie, na poczatku wygrywal turnieje ITF, ostatnio wygral challengera w Tampere. Ogolnie stawiaja na niego Holendrzy, bo ostatnimi sezony praktycznie zawsze moze liczyc na dzika karte w turnieju rangi &quot;500&quot; w Rotterdamie. Forma Holendra niezla, ale to nie wystarczy, moim zdaniem.
Gdzie tam wygrany sredniej klasy challenger w Finlandii do meczow w turnieju Masters Series w Toronto, gdzie Auger byl bliski wygrania dwoch meczow. Ponadto Tallon Griekspoor bedzie sie musiec jeszcze przestawic z cegly na korty twarde, a Auger ma juz takie przetarcie, ze zdziwilbym sie, gdyby tego meczu nie wygral.
Auger zaliczyl jeszcze po drodze bardzo szybki wylot w challengerze w Vancouver, ale co to ma za znaczenie, jak od razu widac, ze po dobrym turnieju w Toronto, koncentruje sie na eliminacjach do turnieju wielkoszlemowego w Nowym Jorku. Jako zaklad kombinacyjny sadze, ze sie nada i nie spodziewam sie tutaj jakiegos upseta.
Young-Bolelli 1 ✅

To bedzie typ na jutro znowu na Donalda. Skoro powiedzialo sie &quot;A&quot; to trzeba sprobowac powiedziec i &quot;B&quot;. Rywal Younga tym razem trudniejszy, bo Wloch to uznana marka i tez potrafil kiedys grac bardzo dobrze, mimo ze ostatnimi sezonami Bolelli duzo bardziej koncentruje sie na wystepach deblowych. Young jest mlodszy, bardziej dynamiczny, moze nie w pelni formy wciaz, ale wydaje mi sie, ze kazdy mecz dziala na korzysc Amerykanina.
Sledzilem wynik meczu Bollellego z Nueuchristem jak potencjalnego rywala Younga. Bollelli wygral (7-5 5-7 7-5) i zaczal mocno, ale mimo wszystko Wloch zdazyl przegrac drugiego seta prowadzac 7-5 3-1. Najbardziej jednak licze na ta dobra gre Younga, bo potrafi. Na pewno trzeba bedzie zagrac lepiej, Amerykanin powinien rozkrecac sie z kazdym wygranym meczem, jak wspominalem wyzej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
D 103

dolcegibony

Użytkownik
Panowie mam pytanie odnośnie US Open, mianowicie wczoraj z kwali odpadły rozstawione numery 1,2,3 i 4 - kolejny jest 5 - granollers i 6 - Hurkacz. No i tu dałem Hubercika. Myślicie, że ktoś się wycofał i dzisiaj odda mecz, bo mógłby już mieć miejsce w turnieju głównym?
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Panowie mam pytanie odnośnie US Open, mianowicie wczoraj z kwali odpadły rozstawione numery 1,2,3 i 4 - kolejny jest 5 - granollers i 6 - Hurkacz. No i tu dałem Hubercika. Myślicie, że ktoś się wycofał i dzisiaj odda mecz, bo mógłby już mieć miejsce w turnieju głównym?
Żeby mieć miejsce jako Lucky Loser to musiałby najpierw przejść 2 rundę i ktoś musiałby się wycofać po kwalifikacjach i musiałby być wylosowany z 2 najwyżej rozstawionych którzy odpadli w 3
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 103

dolcegibony

Użytkownik
Żeby mieć miejsce jako Lucky Loser to musiałby najpierw przejść 2 rundę i ktoś musiałby się wycofać po kwalifikacjach i musiałby być wylosowany z 2 najwyżej rozstawionych którzy odpadli w 3
ok, dzięki za wytłumaczenie ????
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Ja na dzisiaj proponuje 3 starcia przeciwko typowym ziemniakom:
Sebastian Korda - Facundo Bagnis 2.30 Fortuna ⛔
W zasadzie poza rankingiem nic nie przemawia za Bagnisem, w obecnym roku na twardej nawierzchni rozegrał AŻ 2 MECZE w tym jeden dwa dni temu gdzie nie bez problemów pokonał równie beznadziejnego na hardzie Londero. przez ostatnie 2 lata rozegrał 11 meczy na twardej z których wygrał ledwie 3. W Australii w tym roku przegrał z innym juniorem Pirosem z Węgier. Korda czyli zwycięzca tegorocznego Australian Open Juniorów grywa głównie w ITFach, ale jest ograny w Stanach i po pokonaniu Novikova wydaje mi się, że czeka go łatwiejszy mecz niż ten poprzedni. Dla mniej odważnych set Kordy po 1.50 ⛔
Gregoire Barrere
- Tommy Robredo 1.78 Fortuna ⛔
Podobnie jak wyżej, Hiszpan w tym roku na hardzie 3 mecze, gdzie przegrywał z gorszymi zawodnikami niż Francuz (Choinski, Janvier), pokonał w 1 rundzie Laaksonena, który ostatnio męczył się z Chińczykami lub Koreańczykami. Od marca 2017 roku rozegrał 6 meczy gdzie pokonał jeszcze jedynie młodziutkiego Mollekera. Barrere ostatnio półfinal challengera w Kanadzie gdzie przegrał po walce z Kublerem. Jak dla mnie 2:1 dla Francuza.
Daniel Brands - Daniel Elahi Galan Riveros 1.45 Fortuna ⛔
Kolumbijczyk może coś tam grywa na twardej ale to głównie Challengery w Meksyku lub jakieś gorsze w Stanach i pokonuje w nich jedynie kelnerów znajdujących daleko w rankingu lub zawodników nie ogranych na tej nawierzchni. Przejrzałem 5 lat jego gry na tej nawierzchni i nie pokonał nikogo nawet średniego i w ŻADNYM turnieju nie przeszedł 2 rund. Tutaj w 1 rundzie mu się udało trafić na Delliena, który twardej unika jak ognia a i tak w drugim secie się męczył. Brands po powrocie wygrał challenger we Włoszech a w Kazachstanie doszedł do finału.. Jak dla mnie kurs i tak zawyżony i szybkie 2:0 dla Niemca.
Hurkacz vs Gerasimov (+4.5g) @ 1,61 18bet

Kolejne nieporozumienie. Buki tutaj faworyzują Hubercika jakby na przeciw Białorusina stał jakiś Stivi Johnson itp.Dla mnie ten cały balonik pompowany jeśli chodzi o przyszłość Hubercika i pisanie, że to będzie topowy tenisista jest żartem. Oczywiście, nie jest tak, że za nim nie przepadam czy coś w tym stylu, ale chłopak nie ma najzwyczajniej warunków, bo sam serwis i forhend nie gwarantuje świetlnej przyszłości, ale faktem jest, że ma dopiero 21 lat i jak pokazał Uszaty (kebin anderson) rozwijać się można w każdym wieku. Wczoraj Polak pokonał mierniutkiego Smitha, który często nie dorasta grajkom z chellengerów. Żaden wyznacznik. Białorusin na pewno zaskoczył w ostatnich tygodniach i trzeba kuć żelazo póki gorące. W Meksyku ograł Tomica, ale to również nie jest żaden wyznacznik bo australijskiego śmiecia to ja bym ograł gdyby ten strzelał fochy od pierwszej piłki.
Świetne spotkanie a zarazem zwycięskie z Querreym, który tutaj wcale nie spuścił z gazu i momentami podziwiał grę Egora. Świetnie wygląda na podaniu, dość przyzwoity forhend, przy siatce na pewno wygląda lepiej niż Hubert, na returnie również zdecydowanie lepiej, niestety często ma przestoje w grze i potrafi marnować niesamowicie proste piłki, ale hc +4.5 po takim kursie to na prawdę jest warte gry. Nie wierzę, że Hubert będzie miał tutaj łatwą przeprawę i spokojnie to może się rozstrzygnąć w tajbrekach i nie zdziwi mnie jeśli Hubercik dziś zakończy przygodę na US Open.
A kto mówi, że Hubert będzie topowym tenisistą ? Według mnie to większość mówi, że to jest gracz na TOP 50 może TOP 20/30. I czemu sam serwis i forhend nie gwarantuje przyszłości ? A Anderson, Del Potro, Cilić czy Isner to jak grają ? I wszyscy są w TOP 11. Może samo zwycięstwo ze Smithem nie jest przekonujące ale fakt, że w żadnym gemie serwisowym nie oddał mu nawet 3 punktów czyli też brejka już tak. Białorusin zaś męczył się z Nedelko mającym w tym roku kapitalny bilans 4-18. Nie porównujmy jednorazowego wyskoku challengerowca jakim jest Białorusin z bądź co bądź mającym słaby sezon Querreyem jako wyznacznika. W między czasie przegrywał z takimi tuzami jak Escobedo czy Rodionov. Hubert w tym czasie pokonał np. Harrisona, Karlovicia czy Iwaszkę z którym też przegrał Gerasimov. Jak dla mnie Hubert bierze spokojnie 2:0, nie mówię, że handi nie wejdzie jednak nie warte ryzyka.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Maden-Bolt 1 ✅

Myslalem nad trzecim podejsciem pod Younga, ale tyle stresu, co wczoraj kosztowal mnie Amerykanin, to dzis dam mu odpoczac. Tu mi sie wydaje dobry typ. Juz kursy polecilay troche. Niemiec gra bardzo dobrze od dluzszego czasu, wydaje sie przede wszytskim duzo bardzioej regularny do Bolta, ktory bedzie stawiac bardziej na silowe rozwiania. Maden dobrze w challengerze w Vancouver wypdal (pokonal tam deoch dobrych zawodnikow, przegral z Barrere, ale sadze ze on spasowal w pewnym momencie przed kwalifikacjami USO, tutaj pokonal Kokkinakisa, ktory tez zdawal sie wracac do formy, wiec typuje w strone Niemca. Na moje oko Niemiec jest slusznym faworytem po niezlym kursie.
 
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Jeżeli miał by ktos informacje na temat graczy którzy się wycofali z drabinki głównej to będę wdzięczny za ich udzielenie. Najwyżej rozstawionymi zawodnikami w kwalach w tym momencie są Marcel i Hubert, wiec jeżeli mieli by wejść do turnieju jako LL to warto zagrać cos na ich przeciwników.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Jeżeli miał by ktos informacje na temat graczy którzy się wycofali z drabinki głównej to będę wdzięczny za ich udzielenie. Najwyżej rozstawionymi zawodnikami w kwalach w tym momencie są Marcel i Hubert, wiec jeżeli mieli by wejść do turnieju jako LL to warto zagrać cos na ich przeciwników.
Cuevas się wycofał jednak myślę, że nie mają po co odpuszczać bo rywale słabi a lepiej wejść spokojnie niż liczyć na szczęście w losowaniu
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Bagnis vs Bemelmans ⛔
Typ: 2

Kurs: 1.45 forbet
Bardzo fajny kursik. Jeżeli nic złego się nie stanie to Belg powinien tylko wypełnić formalności. Bagnis to typowy ziemniak i gdyby to była mączka szansę byłyby w miarę wyrównane. Belg póki co spokojnie przeszedł kwalifikacje bez straty seta eliminując m.in. zwycięzcę challka na Słowenii. Bagnis także póki co nie stracił seta no ale jego rywalami byli: Korda (ATP 544) oraz Londero, który w tym roku nie zagrał jeszcze na hardzie (!).
Ostatnie 11 meczów Argentyńczyka na hardzie to bilans 3-8, do tego bilans jego kariery to 2-19 jeśli chodzi o grę przeciwko rozstawionym zawodnikom na hardzie. Belg powinien to ugrać.
Berlocq vs Ignatik ⛔
Typ: 2
Kurs: 1.98 fortuna

Ponownie typ przeciwko graczowi kojarzonemu z nawierzchnią ziemną. Ignatik też więcej gra na clayu niż hardzie, ale jest to zawodnik typowo seriwsowy. W poprzednich dwoch meczach zaliczył łącznie 24 asy z większym procentem trafionego i wygranego serwisu w przeciwieństwie do Berlocqa.
Berlocq po drodze wyrzucił E. Ymera i Lopeza-Pereza którzy moim zdaniem prezentują mniejszy poziom na hardzie niż Broady i Robert których pożegnał Białorusin. Moim zdaniem szansę na 65% na korzyść gracza zza wschodniej granicy.
Coś się zepsuło...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom