>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Kolarstwo 2018 - Vuelta a Espana (25.08-16.09)

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
▶Wprowadzenie
Jak zwykle bardzo ciekawa trasa, krótkie ale urozmaicone etapy i praktycznie brak klasycznych tras dla sprinterów - to Vuelta w całej okazałości. Dwie czasówki - 1. etap to 8km i 16. - 32km. Jak zwykle na starcie sporo kolarzy, którzy jechali Giro, a także poturbowani na Tourze. Składów jeszcze wszystkich oficjalnych nie ma podanych ale kilka rzeczy już wiemy. Przede wszystkim to fakt, że Vuelta po raz pierwszy od lat ma konkurencję i prawdopodobnie z nią przegra walkę o najlepszych górali. Chodzi o MŚ w Insbrucku, które są wielką okazją dla górali i część z nich nastawia się tylko na nie, więc nawet obecność w Hiszpanii nie do końca muszi oznaczać jazdę na 100%. Nie jedzie zwycięzca sprzed roku Froome, który po wygraniu Vuelty i drugim miejscu we Francji będzie odpoczywał, podobnie jak Thomas, czyli zwycięzca z Pól Elizejskich. Na Vuelcie zobaczymy Kwiatkowskiego, który ma w końcu dostać wolną rękę, co niektóre z mediów przetłumaczyły, że będzie walczył o generalkę:facepalm:. Ale na początek trudna technicznie czasówka 8km. Może znowu będzie miał okazję założyć koszulkę lidera? Jeśli będzie się dobrze czuł, to walka o etapy jest prawdopodobna. Majka podobnie ma walczyć o etapy, bo liderem ekipy mają być Buchmann oraz Sagan. Na starcie zameldują się bracia Yates, Aru z Martinem, Uran z Woodsem, Zakarin, Kruiswijk, Pinot, Porte czy Lopez z Bilbao i Fuglsangiem. Movistar ma znowu wystawić trio Landa, Quintana i Valverde. Mocny może być Mas, trasa jakby pasowała Benootowi. Do jazdy ma wrócić Nibali wspomagany przez duet Izagirre.

▶ Rozkład jazdy:

Etap 1. - 25 Sierpień: Málaga ITT, 8.00 km
Etap 2. - 26 Sierpień: Marbella. - Caminito del Rey, 163.50 km
Etap 3. - 27 Sierpień: Mijas. - Alhaurín de la Torre , 178.20 km
Etap 4. - 28 Sierpień: Vélez-Málaga. - Alfacar, 161.40 km
Etap 5. - 29 Sierpień: Granada. - Roquetas de Mar , 188.70 km
Etap 6. - 30 Sierpień: Huércal-Overa. - San Javier , 155.70 km
Etap 7. - 31 Sierpień: Puerto Lumbreras. - Pozo Alcón, 185.70 km
Etap 8. - 1 Wrzesień: Linares. - Almadén, 195.10 km
Etap 9. - 2 Wrzesień: Talavera de la Reina. - La Covatilla, 200.80 km
Dzień przerwy
Etap 10. - 4 Wrzesień: Salamanca. - Fermoselle , 177.00 km
Etap 11. - 5 Wrzesień: Provincia de Zamora. - Ribeira Sacra, 207.80 km
Etap 12. - 6 Wrzesień: Mondońedo. - Faro de Estaca de Bares, 181.10 km
Etap 13. - 7 Wrzesień: Candás. - Valle de Sabero, 174.80 km
Etap 14. - 8 Wrzesień: Cistierna. - Les Praeres, 171.00 km
Etap 15. - 9 Wrzesień: Ribera de Arriba. - Lagos de Covadonga, 178.20 km
Dzień przerwy
Etap 16. - 11 Wrzesień: Santillana del Mar. - Torrelavega ITT, 32.00 km
Etap 17. - 12 Wrzesień: Getxo. - Balcón de Bizkaia , 157.00 km
Etap 18. - 13 Wrzesień: Ejea de los Caballeros. - Lleida, 186.10 km
Etap 19. - 14 Wrzesień: Lleida. - Andorra, 154.40 km
Etap 20. - 15 Wrzesień: Andorra. - Collada de La Gallina, 97.30 km
Etap 21. - 16 Wrzesień: Alcorcón. - Madrid, 100.90 km
▶Składy drużyn:
https://www.procyclingstats.com/race/vuelta-a-espana/2018/startlist

▶Potrzebne linki:
https://www.lavuelta.es/en/
https://twitter.com/lavuelta
http://vuelta.cyclingfever.com/
 
top1 373

top1

Użytkownik
Nibali Win @40 totolotex
Życiowa forma rekina. Prawie wygrał tour de viva la France, tutaj przy słabszej obsadzie może się udać. Izaggirowie nie będą liderami bahrajnu merida, to tylko zagrywka aby uśpić rywali. Rekin odpali i odpłynie rywalom.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Nibali Win @40 totolotex
Życiowa forma rekina. Prawie wygrał tour de viva la France, tutaj przy słabszej obsadzie może się udać. Izaggirowie nie będą liderami bahrajnu merida, to tylko zagrywka aby uśpić rywali. Rekin odpali i odpłynie rywalom.
życiowa forma Nibaliego ? Prawie wygrał TDF ?
Możesz to poprzeć jakimiś wynikami - czymkolwiek sensownym ?
Nibali w tym roku to NIEUKOŃCZONY TDF !! był na 4 miejscu po 12 atapach
wcześniej:
70-ty w Mistrzostwach Włoch
24-my w Delfinacie
NIEUKOŃCZONA IZturia - był 45 po 4 etapach i DNS
11 Adriatyk
12 Oman
33 Dubaj
znasz jakieś inne jego wyniki z tego roku może ?
 
top1 373

top1

Użytkownik
No wlasnie na półmetku był prawie na podium. Z połamanym kręgosłupem po wypadku wsiadł na rower i odrobił prawie 5min na 2kilometrach do czołowej grupy i dojechał tylko z 50s straty. Kto by czegos takiego dokonał? No kto? Miał ogromne zapasy mocy na wyścig.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
No wlasnie na półmetku był prawie na podium. Z połamanym kręgosłupem po wypadku wsiadł na rower i odrobił prawie 5min na 2kilometrach do czołowej grupy i dojechał tylko z 50s straty. Kto by czegos takiego dokonał? No kto? Miał ogromne zapasy mocy na wyścig.
Poczekaj - bo nie rozumiem Cię już zupełnie
Chwile wcześniej piszesz , że prawie wygrał - teraz , że był prawie na podium .....
Hmmm. naprawdę nie widzisz tego co robisz ?
Podaj może jakies konretne argumenty - np. wywiad z Rekinem gdzie mówi (podobnie jak Rafał przed TDF , ze ma moc ) - podaj wyniki .... cokolwiek
A jesli chcesz konkretne argumenty , kto przed Nim prawie wygrał ......znajdę Ci conajmniej kilku takich zawodników ...choćby Froom w tym roku
 
top1 373

top1

Użytkownik
Zobacz po statystykach z jaką moca w vatach odrabiał straty po wypadku. Jechał non stop 800wat na 15% nachylenia z połamanym kręgosłupem.
Jest po operacji. Zalali mu kręgosłup cementem, jest w świetnej formie, nic go nie boli. Graj Porte po @3. Gdzie to Nibali powinien być faworytem.
A podajesz jakieś śmiesznie ranga wyscigi, gdzie taki kolarz jedzie sobie krajobraz pozwiedzać
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Witam
Szykuje nam się powtórka z wiosny? Większość czołowych zawodników z tegorocznego Giro startuje w sobotę w Vuelta a Espana. Dla nas też szykuje się sporo emocji. Kwiatkowski współliderem SKY na pewno zawalczy o koszulkę lidera po pierwszym krótkim etapie ITT. Tym razem jednak nie będzie tak łatwo jak w Criteriu du Dauphine. Liczę na dobrą postawę na etapach górskich Rafała Majki, który w Vuelcie przecież był już trzeci. Może pokusi się o win w choćby 2-ch górskich etapach, że o koszulce najlepszego górala nie wspomnę.
Na płaskich etapach skupię się na Saganie, a na sobotę celuję w Kwiato, który jest w wielkim gazie i liczę, że zajedzie wysoko.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
W sobotę czasówka - płaska poza 1 minihopką - czy komuś jeszcze poza mną wydaje się , że jest zbyt krótka żeby Kwiato znalazł się w 3-ce?
2,70 mozna złapac na Kwiato over 3
 
E 0

ermano

Użytkownik
Witajcie Panowie na ostatnim GT. W mojej ocenie to najtrudniejszy GT patrzac na moje wyniki. Mala plynnosc rynkow rowniez nie pomaga. Powtorze swoje zapytanie z tematu TdF. Skad bierzecie wiedze nt stawkowania rynku? Pinn do h2h, uni/365/efortuna do win/top3 i pozniej szukanie okazji. Czy macie jeszcze jakiegos experta u ktorego przegrywacie?! Albo przynajmniej stwierdzacie, ze dobrze rozpisuje rynek?
Z mojego doswiadczenia taki poczatek przynosi malo niespodzianek. Faworyci zazwyczaj silni, zmotywowani, nie porozbijani. Roznice beda sekundowe a z rospiski kursow wynika, ze Rohan Dennis powinien wygrac, chociaz nie widze nigdzie jakiegos value. Co do Kwiatka to jesli go nie bedzie w top3 to zwieksza to szanse Carpenaertsa w top3 a nawet widze ciekawe kursy na h2h w tej parze. Natomiast 2,7 na over top3 to jakies 1,6 na under top3 a jakos tak by sie chcialo zeby dzisiejsze otwarcie bylo udane ????
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
czy komuś jeszcze poza mną wydaje się , że jest zbyt krótka żeby Kwiato znalazł się w 3-ce
Nie no, takie krótkie czasówki Michałowi zdecydowanie najlepiej wychodzą, nie kumam w jego przypadku pojęcia &quot;zbyt krótka&quot; ;) wystarczy przecież sprawdzić, że jedyne czasówki poza MP i Algavre w 2014, które wygrywał to prologi koło 7 km.
Ja spróbuję delikatnie na start parę z STS:
Rohan Dennis - Pozostali typ: Pozostali kurs 2,7 - Rohan za mocny jednak dla konkurencji...
Faworytem dzisiejszej krótkiej czasówki jest niewątpliwie Dennis, ale dla mnie kurs 1,35 jest tak śmieszny, że po prostu muszę spróbować przeciwko Australijczykowi ;) Kto w takim razie? Nie będę odkrywczy, Kwiato (mówił, że dobrze się czuł na treningach mimo intensywnych ostatnich tygodni), Campenaerts (podbudowany obronionym tytułem mistrza Europy) i w dalszym szeregu Castroviejo(wolałby pewnie kilka kilometrów więcej) są w stanie pociągnąć taki prolog na tyle konkretnie, że mogą zagrozić Dennisowi. Dodatkowo Rohan od Giro prawie nie jeździł- tylko jednodniówka w Londynie i anonimowo przejechane TDP, forma lekką niewiadomą. Warto dodać, że na Giro na prologu wygrał jedynie o tysięczne części sekundy z Campenaertsem, co dało drugie miejsce. Wiadomo, końcówka sezonu, różnie się będzie odbijać zmęczenie, a i forma może być niestabilna. Dla mnie jest value w takim kursie, więc próbuję, ale ostrzegam przed szaleństwami ze stawką jakby ktoś chciał pobrać.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Pisząc za krótka miałem na mysli to , że :
4-ty na TDF na 31KM trasie
5-ty na Izturii na 19km
4-ty na Algarave na 20km
a na krótkich czasówkach jak
10km Adriatico Michał kończy na 12 miejscu
Poprzednie 3/4 lata podobnie z wyjątkiem Algarave 2014 gdzie wygrał na 13 km
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Pisząc za krótka miałem na mysli to , że :
4-ty na TDF na 31KM trasie
5-ty na Izturii na 19km
4-ty na Algarave na 20km
Rozumiem, ale jednak patrząc na prologi/krótkie czasówki w ostatnich 3/4 latach to mamy też wygrane na Criterium Dauphine 2018 na 6,6 km, Paryż-Nicea 2015 (6,7 km) i Romandie 2014 (5,6 km) ;) mi o to chodziło, z resztą do zeszłorocznego TdF zaczynałem się trochę obawiać o Michała na dłuższych trasach, ale się odblokował i według mnie jeździ równo niezależnie od długości trasy.
 
S 265

sasa_sa

Użytkownik
Kursy z pinnacla, u ruskich bedzie podobnie. W ziemniakach nie do grania.
Nacer Bouhanni - Danny van Poppel 1 1.8
Było znacznie niżej i wg. mnie prawidłowo. Tu nie będzie raczej walki na finiuszu, a walka o to kto szybciej spuchnie. Holender ostatnio na takich etapach przyjeżdża w ogonach. Nacer choć w tym roku bez formy powinnien zakończyć etap gdzieś w środku stawki.
Uran - Pinot 1 @2.29
Totalny rzut monetą, tak też zaczęło się w bet365 i pinnie. Moim zdaniem ktoś zasugerował się etapami o trochę innych profilach grając Francuza. 2.29 to duże value.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Etap 5
Zakładając, że wszyscy szczęśliwie pokonają zjazd na ponad 20km przed metą, będziemy mieć finisz z grupy z moim zdaniem Saganem w roli głównej. Dziś raczej Kwiatkowski powinien obronić koszulkę. Mało tego na zjeździe może nawet zaatakować, wszyscy wiemy jak zjeżdża, choć raczej taktyką SKY będzie utrzymać się w czubie i spokojnie dowieźć Kwiatka bez strat do mety.
Po kilku markotnych dniach Petera Sagana, dziś zdecydowałem postawić na niego pieniądze.
Mój typ to: Sagan 1-3 po 3,50 w STS.
Myślę, że Sagan utrzyma się w peletonie na podjazdach, które dziś nie są jakieś dramatycznie strome i długie. A ponad 20km przed metą mamy zjazd i płasko do mety.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Przed tym zjazdem masz 10 km podjazdu i ro na podjeździe ucieczka dni musi zostać dogonioną bo na zjeździe to będzie za pozno. Jak Movistar zrobi rzeź pod ten podjazd to lepiej brać win Valverde za 23 niż Sagana który na drugim etapie spłynął bardzo szybko kiedy zaczął się podjazd
A 1-3 Sagana było brać na live na 3 etapie gdzie Fortuna wystawiła 4.50 co ja oczywiście zagrałem ????
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Przed tym zjazdem masz 10 km podjazdu i ro na podjeździe ucieczka dni musi zostać dogonioną bo na zjeździe to będzie za pozno. Jak Movistar zrobi rzeź pod ten podjazd to lepiej brać win Valverde za 23 niż Sagana który na drugim etapie spłynął bardzo szybko kiedy zaczął się podjazd
A 1-3 Sagana było brać na live na 3 etapie gdzie Fortuna wystawiła 4.50 co ja oczywiście zagrałem ????
W efortunie można grać cokolwiek normalnie live ?
ok roku temu próbowałem grac u nich live - efektem tego były limity z 800 na 50 zł oraz czasowe zatwierdzanie zakładu w stylu chyba 13 sek
Zaczęli pozwalać grac błędy - czy grasz za niewielkie kwoty ?
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
W efortunie można grać cokolwiek normalnie live ?
ok roku temu próbowałem grac u nich live - efektem tego były limity z 800 na 50 zł oraz czasowe zatwierdzanie zakładu w stylu chyba 13 sek
Zaczęli pozwalać grac błędy - czy grasz za niewielkie kwoty ?
Zwykle miedzy 200 a 1000 nigdy nie mialem problemow ????
Poza tym wczoraj koles na efortunie postawil 15 kola na Gem Djokovica ( 3 set) po kursie 4.33 ???? Takze chyba demonizujesz
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Zwykle miedzy 200 a 1000 nigdy nie mialem problemow ????
Poza tym wczoraj koles na efortunie postawil 15 kola na Gem Djokovica ( 3 set) po kursie 4.33 ???? Takze chyba demonizujesz
Ja miałem tak jak napisałem niestety - a konto może 5k plusa zaledwie
 
psotnick 825,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi

Vuelta a Espana 2018 - Stage 7
Ivan Garcia Cortina - Matteo Trentin
Head2Head: Matteo Trentin @ 1.94 ✅ 156-120 fuks, ale na plus..
Betsafe
Czemu Hiszpan tu faworytem? Na razie w tym wyścigu na obu sprintach był za Trentinem, a były to przecież końcówki bardziej pod klasycznych sprinterów niż puncherów jak Trentin. Dzisiaj profil końcówki wybitnie dla klasykowców którzy lubią finiszować pod górę lub mocniejszych sprinterów. Trentin należy do najlepszych z puncherów, dlatego takiego faworyzowania Cortiny nie rozumiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom