>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Szkocja 2018/2019

Status
Zamknięty.
tanz 0

tanz

Użytkownik
Cisza w Szkocji na tym forum, jak makiem zasiał, także z okazji założenia konta i pierwszego posta proponuję typ na jutro. Wszystkie oczy zwrócone w stronę Ligi Mistrzów, gdzie tymczasem w Szkocji meczyk ligowy pomiędzy Dundee FC a Hearts. Gospodarze w tym roku kalendarzowym na swoim stadionie nie istnieją. 18 rozegranych spotkań w różnych rozgrywkach, zaledwie 3 wygrane, 2 remisy i aż 13 porażek. Drużyna gości puściła w niepamięć serie meczów bez zwycięstwa na wyjeździe z poprzedniego sezonu i obecnie na wyjazdach radzi sobie świetnie: 4 zwycięstwa i 1 porażka. Moim zdaniem łatwa okazja dla liderów na 3 punkty i utrzymanie przewagi nad Celtikiem. Oprócz tego sądzę, że warto również dodać liczbę bramek w tym meczu. Under 2,5 powinien siąść, aczkolwiek dla większej pewności można zagrać under 3,5 po dobrym kursie 2,2
Spotkanie: Dundee FC - Hearts
Typ: 2/-2,5
Kurs: 3,5
Bukmacher: fortuna
Powodzenia ????
 
tanz 0

tanz

Użytkownik
Cisza w Szkocji na tym forum, jak makiem zasiał, także z okazji założenia konta i pierwszego posta proponuję typ na jutro. Wszystkie oczy zwrócone w stronę Ligi Mistrzów, gdzie tymczasem w Szkocji meczyk ligowy pomiędzy Dundee FC a Hearts. Gospodarze w tym roku kalendarzowym na swoim stadionie nie istnieją. 18 rozegranych spotkań w różnych rozgrywkach, zaledwie 3 wygrane, 2 remisy i aż 13 porażek. Drużyna gości puściła w niepamięć serie meczów bez zwycięstwa na wyjeździe z poprzedniego sezonu i obecnie na wyjazdach radzi sobie świetnie: 4 zwycięstwa i 1 porażka. Moim zdaniem łatwa okazja dla liderów na 3 punkty i utrzymanie przewagi nad Celtikiem. Oprócz tego sądzę, że warto również dodać liczbę bramek w tym meczu. Under 2,5 powinien siąść, aczkolwiek dla większej pewności można zagrać under 3,5 po dobrym kursie 2,2
Spotkanie: Dundee FC - Hearts
Typ: 2/-2,5
Kurs: 3,5
Bukmacher: fortuna
Powodzenia ????
Powyższy typ na ⛔. Tym razem bezpieczniejsza opcja z niższym kursem była lepsza. 0:3 dla Hearts
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ustrzelić coś w Szkocji to jest mistrzostwo świata, ale może dziś się uda ????
Dundee FC vs. St. Mirren - pojedynek 2 czerwonych latarni Premiership. Jak dla mnie epicki pojedynek garbatych z kulawymi. Ślepych z jednonogimi itd. Mecz na &quot;dole&quot; o szanse na górę ???? Zagram za drobne ryzykownie over 2,5 po @ 2,10 (uczciwie mówię, że na świecie tendencja jest raczej na under w tym meczu), do tego jakby festiwal nieudaczników zakończył się jednak mi na przekór to za resztki skuszę się na remis po @ 3,20. A nuż pokopią się tylko po czołach? Zatwardziali szkoccy górale mogą zobaczyć też bts po 1,90. Ale głowy pod topór za to nie dam ???? GL&amp;KTF!
edit
edit
Hmm i jednak under 1-1, ale remis wszedł ???? I nawet ten bts ????
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja - Premiership
Godz: 20:45
Spotkanie: Dundee F.C. - Hamilton Academical F.C.
Typ: Dundee F.C.
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Szkocji gdzie w tamtejszej Premiership na Dens Park zmierzą się ze sobą o ligowe punkty w 16 kolejce ligowej miejscowe Dundee Football Club a w gości przyjedzie drużyna Hamilton Academical Football Club.
Dundee F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 14 meczach zdobyło 5 punktów co daje ostatnie 12 miejsce w tabeli ligowej natomiast Hamilton Academical F.C. plasuje się na 10 pozycji w szkockiej Premiership zdobywając 13 oczek w swoich 15 ligowych spotkaniach tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie remis oraz 6 porażek z bilansem bramkowym 3-18 zaś goście na wyjazdach 2 zwycięstwa, remis oraz 5 przegranych i bilans bramek 5-17.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którym jak tlen są potrzebne ligowe punkty gdyż ich sytuacja robi się bardzo nieciekawa i jeśli tutaj nie odniosą zwycięstwa to już później może być za późno na pościg za innymi zespołami a goście owszem wygrali ostatnio na St. Mirren jednak moim zdaniem wcale tak mocni nie są co pokazuje ich 17 goli straconych w tym sezonie na wyjazdach i tutaj gospodarze powinni upatrywać swojej szansy na sukces i moim zdaniem jednak to gospodarze na swoim Dens Park podniosą z boiska tak cenny dla nich komplet 3 ligowych punktów.
✅4:0
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja - Premiership
Godz: 18:30
Spotkanie: Hibernian F.C. - Heart of Midlothian F.C.
Typ: Hibernian F.C.
Kurs: 2.14
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Szkocji gdzie w tamtejszej Premiership na Easter Road w spotkaniu derbowym 21 kolejki ligowej zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Hibernian Football Club a jako goście zagrają zawodnicy Heart of Midlothian Football Club.
Hibernian F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 20 meczach zdobyło 29 punktów co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej natomiast Heart of Midlothian F.C. plasuje się na 6 pozycji w szkockiej Premiership ze zdobytymi 33 oczkami w swoich 20 rozegranych spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 4 zwycięstwa, 5 remisów oraz przegrana i bilans bramek 20-9 zaś goście na wyjazdach 4 wygrane, remis oraz 5 porażek z bilansem bramkowym 12-20.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż są to derby Edynburga i do tego obie ekipy dzieli w tabeli ligowej tylko 4 punkty.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo mocnych na swoim Easter Road gospodarzy którzy potrafili tam zremisować z Rangersami oraz ograć Celtic do tego w ostatnich latach ogrywają u siebie Hearts cały czas czyli może znaleźli na nich patent a goście na wyjazdach ostatnio 4 porażki i remis czyli bardzo słabo do tego ostatnio na terenie Hibernian F.C. nie potrafią sobie poradzić i moim zdaniem zmotywowani gospodarze aby odrobić coś z 4 punktowej straty do lokalnego rywala wygrają to bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie kolejny raz na swoim terenie i dopiszą sobie do tabeli ligowej komplet 3 oczek.
⛔0:1
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam.
Nikt tu nic nie pisze,więc ja tu napiszę parę słów.
Celtic-St.Mirren
Typ-btts
Kurs-2.75.
Jak zobaczyłem taki kursik to nie mogę być obojętny i go nie zagrać.
Wiadomo kto tu jest faworytem,gospodarze wygrywają prawie wszystko,a u siebie to już 9-0-0 br.26-4.
U gości wygląda to o wiele gorzej bo 1-2-7 br 8-23,ale ostatnie 5 meczy na wyjazdach goście min tego 1 gola strzelali,a w ostatnim meczu z Celticiem było 4-1 dla dzisiejszych gospodarzy.
Ryzyko jest ale kurs też więc tak gram,samobój,karny,czy spalony,wszystko się może zdarzyć.
 
J 0

jacare87

Użytkownik
Witam.
Nikt tu nic nie pisze,więc ja tu napiszę parę słów.
Celtic-St.Mirren
Typ-btts
Kurs-2.75.
Jak zobaczyłem taki kursik to nie mogę być obojętny i go nie zagrać.
Wiadomo kto tu jest faworytem,gospodarze wygrywają prawie wszystko,a u siebie to już 9-0-0 br.26-4.
U gości wygląda to o wiele gorzej bo 1-2-7 br 8-23,ale ostatnie 5 meczy na wyjazdach goście min tego 1 gola strzelali,a w ostatnim meczu z Celticiem było 4-1 dla dzisiejszych gospodarzy.
Ryzyko jest ale kurs też więc tak gram,samobój,karny,czy spalony,wszystko się może zdarzyć.
To ja gram NO BTTS , analiza taka jak Twoja z tym że końcówkę zmieniam na to że St Mirren nie strzeli bo ryzyko jest ale słupki , poprzeczki , dzień konia bramkarza , gorsza skuteczność , łatwiej nie strzelić niż strzelić ????
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
To ja gram NO BTTS , analiza taka jak Twoja z tym że końcówkę zmieniam na to że St Mirren nie strzeli bo ryzyko jest ale słupki , poprzeczki , dzień konia bramkarza , gorsza skuteczność , łatwiej nie strzelić niż strzelić ????
Analiza taka jak moja????
To jesteś super typerem skoro nie możesz przejść obojętnie obok kursu 1.35 bo taki jest na No Btts.
Jak będziesz grał po takich kursach to myślę że już nie długo BMW nową będziesz jezdził.
Gratulacje już z góry.
 
J 0

jacare87

Użytkownik
Analiza taka jak moja????
To jesteś super typerem skoro nie możesz przejść obojętnie obok kursu 1.35 bo taki jest na No Btts.
Jak będziesz grał po takich kursach to myślę że już nie długo BMW nową będziesz jezdził.
Gratulacje już z góry.
Jesli będę trafiał to na pewno będę jeździł nią szybciej niż Ty kiedy nie będziesz trafiał tych swoich kursów z kosmosu ???? a chyba wiadome co łatwiej trafić
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja - Premiership
Godz: 20:45
Spotkanie: St Johnstone F.C. - Livingston F.C.
Typ: St Johnstone F.C.✅1:0
Kurs: 2.14
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Szkocji gdzie w tamtejszej Premiership w 22 kolejce ligowej na McDiarmid Park zmierzą się ze sobą o punkty miejscowe St Johnstone Football Club a w gości przyjedzie drużyna Livingston Football Club.
St Johnstone F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 20 meczach zdobyło 34 punkty co daje obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej natomiast Livingston F.C. plasuje się na 7 pozycji w szkockiej Premiership ze zdobytymi 30 oczkami lecz w swoich 21 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 3 zwycięstwa, 4 remisy oraz 3 przegrane i bilans bramek 13-4 zaś goście na wyjazdach wygrana, 4 remisy oraz 5 porażek z bilansem bramkowym 7-14.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo na swoim terenie gospodarzy którzy choć w tym sezonie ligowym lepiej radzą sobie i zdobywają więcej punktów na wyjazdach to jednak na Livingston F.C. mają jakiś patent ogrywająć ich w 6 ostatnich spotkaniach z rzędu na swoim McDiarmid Park a goście na wyjazdach grają nie najlepiej do tego teren gospodarzy ewidentnie im nie leży gdzie w swoich ostatnich 6 meczach stracili aż 18 bramek samemu strzelając tylko 4 gole i nie jest to dla nich dobry prognostyk i moim zdaniem nic się nie zmieni i to gospodarze na swoim McDiarmid Park komplet 3 ligowych punktów potrzebnych żeby jeszcze odskoczyć w walce i grupę mistrzowską tego sezonu ligowego.
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
W ostatniej chwili zmieniłem bts celticu na over3,5 uff, ale z przebiegu meczu jedna bramka dla Mirren powinna paść
 
J 0

jacare87

Użytkownik
Nie mam więcej pytań.
Nie bądź zły że Ci nie weszło , po co szukać sensacji tam gdzie jej nie będzie ... ile razy takie coś trafisz ? Ja nie zachęcam do grania kursu 1,35 a jedynie odradzam granie kursów z kosmosu i tracenia na to kasy. Rozumiem że to nie moje pieniądze ale wysokich kursów polecam szukać w UFC a nie w piłce nożnej...
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Nie bądź zły że Ci nie weszło , po co szukać sensacji tam gdzie jej nie będzie ... ile razy takie coś trafisz ? Ja nie zachęcam do grania kursu 1,35 a jedynie odradzam granie kursów z kosmosu i tracenia na to kasy. Rozumiem że to nie moje pieniądze ale wysokich kursów polecam szukać w UFC a nie w piłce nożnej...
Każdy gra jak uważa,a jak chcesz zobaczyć jakie kursy się trafia to polecam zobaczyć dział ligi holenderskiej.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
SZKOCJA: Puchar FA

Celtic - St. Johnstone
Typ-btts
Kurs-2.45
Próbuje po raz kolejny trafić Btts w meczu Celticu,gospodarze tracą bardzo mało bramek,grają po raz 3 z St.Johnstone z kolei,tyle że dzisiaj to mecz pucharowy,poprzednie dwa spotkania to 2-0 dla Celticu,liczę dzisiaj na swobodniejsze podejście gospodarzy i na straconego gola.
Jak to mówią do trzech razy sztuka,kurs jest spoko więc spróbuje.
Nie polecam,bo ryzyko jest,ale jak ktoś lubi to czemu nie.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam.
Hearts - Celtic
Typ-1
Kurs-5.8
Rangers - Dundee FC
Typ-btts
Kurs-2.3
Na dzisiaj dzisiaj wybrałem takie oto 2 meczyki.Celtic po meczu pucharowym z Valencia,cięzki był to dla nich mecz,grali w osłabieniu,w lidze duża przewaga,także myślę że dzisiaj to wszystko im się odbije na boisku,gospodarze nie ogórki,już wygrywali z Celtami,a z kolei goście mają bilans wyjazdowy bez szału bo 6-3-4.
28.10.18 BC Hearts Celtic 0 : 3
11.08.18 PRE Hearts Celtic 1 : 0
06.05.18 PRE Hearts Celtic 1 : 3
17.12.17 PRE Hearts Celtic 4 : 0
02.04.17 PRE Hearts Celtic 0 : 5
Teraz pora na Hearts.

W drugim meczu wysoki kurs na btts skusił mnie do postawienia na takie rozstrzygnięcie,Rengersi w formie,stukną ich ze 3 sztuki min,ale przy takim prowadzeniu goście o tą 1 brameczkę mogą się pokusić.
 
chefski 61

chefski

Użytkownik


20:45 Ross County- Dunfermline

Typ: Ross County @1.90   bet365 1:0 ✅




Gospodarze na pierwszy miejscu w tabeli, z możliwość powiekszenia przewagi o 8 pkt-ów nad drugim Dundee Utd - jeśli dziś zwyciężą. Bardzo ważne 3 punkty które mogą przybliżyć ich do zwycięstwa w lidze i bezpośredniego awansu, po dzisiejszym spotkaniu zostaną zaledwie 4 kolejki do końca rozgrywek. Mimo nienajładniejszej dla oka gry sezonowej, Ross County grali konsekwentny futbol, druzyna opiera grę na fizyczności. W dodatku  znakomicie grająca na własnym terenie, gdzie do tej pory odnotowali tylko jedną porażkę. Wykluczony z gry jest dziś Billy McKay. Oczekiwania wobec Dunfermline były większe, i choć mają oni matematyczne szanse na play offy, to niestety grą pokazują że wcale na to miejsce nie zasługują. Po sprowadzeniu na stanowisko managera Stevie Crawforda zdobyli kilka wygranych, ale ich gra wciąż nie zachwyca, przegrali na własnym podwórku z Dundee i Ayr drużynami z czołówki, więc dziś będą mieli bardzo ciężki orzech do zgryzienia. Dużym osłabieniem będzie dziś brak w linii pomocy Joe Thomsona. Wydaje mi się że Ross zdobędą kolejne 3 punkty które przybliżą ich do pewnego awansu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom