>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Analizowanie siatkówki - eksperci

gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Wspólnie z naszymi przemyśleniami z zibi16 zdecydowaliśmy wspólnie założyć temat tylko i wyłącznie o siatkówce. Będziemy wspólnie podawać w tym temacie typy wyłącznie z siatkówki. Oczywiście każdy typ będzie przez nas dokładnie z analizowany. Od razu chcemy powiedzieć, że chcielibyśmy, aby nasze typy były same na plus, ale jak wiemy w zakładach bukmacherskich ciężko o taki rezultat. Będziemy się oczywiście starać aby procent trafionych naszych typów był jak najwyższy. Jeżeli ktoś kto uwielbia typować siatkówkę i nią analizować zapraszam do zgłaszania się do Gliwiczanin lub zibi16. Chcemy, aby ten temat prowadzony był rzetelnie oraz sumiennie i z wielką pasją. Z tego co rozmawialiśmy mamy zacząć przed Mistrzostwami. Oczywiście później temat nadal będzie aktywny z naszą Plus Ligą oraz z innymi ligami głównie zagranicznymi. Myślę, że będziecie odwiedzać nasz temat. Pozdrawiamy!
&quot;Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
POLSKA - KANADA
(Handicap -1.5 seta) typ POLSKA @1.88 Fortuna
Będzie to najważniejszy test dla naszych siatkarzy tuż przed Mistrzostwami Świata w którym Polska zmierzy się z reprezentacją Kanady, Francji oraz Rosji. Polacy na tym turnieju występują w swoim najsilniejszym składzie. Na dwanaście ostatnich meczy zaledwie jedno spotkanie zostało przez naszą reprezentacje przegrane. Po przybyciu do Kanady tzw. &quot;nowej miotły&quot; w postaci Stephana Antigi gra Kanadyjczyków uległa ogromnej zmianie. Grają bardzo dobrą siatkówkę i na pewno mogą urwać punkty w ważnych turniejach czołowym zespołom. Mimo to Polacy pod wodzą Heynena graja także bardzo ciekawa siatkówke. Przed własną publicznością na pewno stworzą niesamowite widowisko. Dzisiejsze spotkanie czuję ,że Polacy wygrają dość pewnie i stąd mój typ z handicapem w stronę naszej reprezentacji. Bardzo dobry kurs co na pewno także skłania do zagrania tego typu. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Kanada 3:0
powyżej 3,5 seta
1,44
Nie jest tak, że nie wierzę w Polskę bo oczywiście liczę na to, że wygrają to spotkanie lecz wydaje mi się, że pewniejsze jest to, że obejrzymy w tym meczu min 4 sety niż wygrana Polski a kursy bardzo podobne.
Kanada z roku na rok podnosi swoje umiejętności, są świetni siatkarze już można powiedzieć, że ze światowej czołówki. Po kontuzji wrócił atakujący Sharone Vernon-Evans, który zastępuje G. Schmitt, którego zabraknie na turnieju.
W reprezentacji Polski doszła mała zmiana za F. Drzyzgę powołany został M. Komenda. Na pewno większe doświadczenie po stronie Drzyzgi więc lekki minus ale sprawy osobiste i pojawi się dopiero w niedziele.
W tym roku obie ekipy rozegrały ze sobą 3 spotkania i w żadnym z nich nie było tylko 3 setów, Kanada wygrała 3:1 i 2 razy wygrała Polska 3:2 i 3:1.
W każdym z nich padło powyżej 183 punktów natomiast w 2-óch z nich handicap nie został pokryty przez Kanadę dlatego kolejność typów nie jest przypadkowa - od najpewniejszego do mniej pewnego chociaż osobiście uważam, że Kanada dziś mocno powalczy.
Francja - Rosja 1:3
powyżej 185,5
1,83
Obie ekipy w pełnym składzie, nie brakuje żadnej gwiazdy więc widać, że ten turniej towarzyski traktują bardzo poważnie przez Mistrzostwami Świata i na pewno chcą się do niego przygotować jak najlepiej.
Ostatnie 2 mecze to zwycięstwa 3:0 Francji i 3:0 Rosji.
Teraz już nie widzę jakoś, żeby jedna bądź druga drużyna wygrała z taką łatwością.
Na pewno uwagę należy zwrócić na powrót do reprezentacji Rosji A. Verbova jest to na pewno wzmocnienie mimo swojego wieku nadal należy do światowej czołówki libero.​
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
POLSKA - FRANCJA
(Handicap +1 .5 seta) typ POLSKA @1.60 Totolotek
Polska reprezentacja mimo kilku brakow kadrowych zespolu z Kanady zaprezentowala bardzo dobra siatkowke. Tak jak się spodziewałem łatwe zwycięstwo w trzech setach nad Kanada to napewno ciekawy impuls przed dzisiejszym spotkaniem. Oglądając wczoraj Francuzów trener bardzo rotował składem. W składzie Francuzów brakuje młodej gwiazdy Boyera. Czy zagrają z Polską cały mecz w składzie z Earvinem i spółka mysle ze takze nie i trener nadal bedzie probowal swoich pomysłow na zblizajace sie Mistrzostwa. Myśle że Polska druzyne stać na wywalczenie przynajmniej dwoch setow z Francuzami i dzisiaj idę także w stronę Polskiej druzyne lecz bardziej bezpieczniej. Pozdrawiam trzymajcie się.
ROSJA - KANADA
(Handicap -2.5 seta)
typ Rosja @2.25 Totolotek
Kurs na Rosjan około 1.20 tutaj nie ma się co zastanawiać i tylko korzystać grać w stronę Rosjan czy to handi -1.5 seta czy mecz do dubelka. Rosjanie przebijają o klase zespół Kanadyjski. Mimo iz Antiga bardzo dobrze prowadzi zespół to według mnie Rosjanie dzisiaj spokojnie w trzech setach powinni sobie poradzić z Kanada. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No ale w &quot;polskich bukach&quot; i jeszcze na singlach i takich kursach nawet zera z tego nie będzie. To jest więcej jak pewne ????
Hm.. Wiesz co każdy gra jak chce... Zawsze możesz grać te typy albo swoje przemyślane... W zagranicznych bukach...Możesz zawsze grać w dublach bądź więcej.. ???? Różnie możesz grać jak Ci wygodnie.. ????
Pozdro
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
Hm.. Wiesz co każdy gra jak chce... Zawsze możesz grać te typy albo swoje przemyślane... W zagranicznych bukach...Możesz zawsze grać w dublach bądź więcej.. ???? Różnie możesz grać jak Ci wygodnie.. ????
Pozdro
Ale nie o to chodzi, po co robić coś co jest skazane na porażkę, zwłaszcza w zakładach bukmacherskich.
Zgadzasz się ze mną?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ale nie o to chodzi, po co robić coś co jest skazane na porażkę, zwłaszcza w zakładach bukmacherskich.
Zgadzasz się ze mną?
Wiesz co ok, ale teraz odp mi na 1 pytanie... Czy każdy kto podaje typ w temacie MUSI obstawiać je jako single? ???? Przecież teraz zaczną się MŚ potem ligi... Będzie dużo meczy gdzie można łączyć, te opcje albo bezpieczniejsze linie.. ????
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
Bez względu na to, czy będziesz grał łączone zaklady, to single NAPEWNO dadzą Ci stratę, więc takie postrzeganie nie wiele zmienia. Łączycie siły, aby wspólnie przegrywać?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No to może ja zacznę typować od spotkań długoterminowych na MŚ. Do MŚ pozostało już niewiele czasu - 6 dni więc powoli można coś rozkminiać...
Czy Polska wygra wszystkie spotkania pierwszej fazy grupowej?
Tak 3,00 forBet
Polska wygra grupę D 2,20 Fortuna
Może na początku zacznę od drużyn Portoryko i Kuba - raczej nikt nie ma wątpliwości, że poradzimy sobie z tymi rywalami. Kolejnym rywalem jest Finlandia, zespół nieco lepszy ale to już nie jest ta drużyna co parę lat temu z M. Oivanen, M. Esko, A. Siltala, J. Heikkinen itd... Dziś jest to młody zespół średni więc Polacy powinni sobie także z nimi poradzić.
Pozostały 2 drużyny Bułgaria i Iran.
Bułgaria niby współgospodarz ale to na tyle z jego atutów, drużyna jest rozbita i nie widać tam ani jednego % pozytywów. Ze składu odpadła ich największa gwiazda T. Sokolov oraz jego zastępca B. Yordanov z kolei brak powołania podstawowego rozgrywający G. Bratoev oraz libero Ivanov także nie wystąpi na MŚ po kłótni z trenerem. No jest kiepsko i Bułgaria także nam nie powinna zagrozić.
No i został nam Iran - Moim zdaniem Iran także swój czas miał 4 lata temu jeżeli w tamtym czasie nie wygrali gdzie byli naprawdę bardzo mocnym zespołem to teraz już nie wygrają.
Myślę, że warto postawić taki zakład bo tak naprawdę MOIM zdaniem jedynie Iran może nam zagrozić.
Który zawodnik zdobędzie więcej punktów w pierwszej rundzie ?
J. Kochanowski - L. Saatkamp 1,95 forBet
Moim zdaniem warto przemyśleć taki zakład.
Po 1 Kochanowski nie będzie grał wszystkich meczy ponieważ doskonale wiemy, że Nasz trener lubi rotować składem między meczami. Po 2 mamy doskonałych 3 środkowych i każdy z nich może grać.
Po 3 teraz o Lucasie po stracie w Brazylii Lucareliego oraz Mauricio to On będzie musiał wziąść dużo częściej grę na swoje barki. Jest to doświadczony zawodnik.
Ma dużo lepszą zagrywkę, dużo lepszy blok i czucie gry no i w ataku także nie odstaje od Kuby.
USA - Brazylia
USA 1,70 STS
O Brazylii także można powiedzieć, że swój najlepszy okres mają za sobą a ten jest lekko średni...
Dodatkowo doszły poważne osłabienia przed MŚ po kontuzji wraca Lucarelli ale nie zdąży z formą i nie wystąpi, z kolei kontuzji niedawno nabawił się Mauricio kolejny przyjmujący i jest problem...
USA w swoim składzie na każdej pozycji ma gwiazdy światowego formatu...
W ataku Anderson na przyjęciu Russell, Sander rozegranie Christenson środek Holt, Smith i libero Shoji.
Już w lidze Narodów USA pokonała dość łatwo Brazylię 3:0.
Bułgaria - Słowenia
Słowenia 3,21 STS
Tutaj wysoki kurs dość ryzykowny ale... poparty solidnymi argumentami.
O problemach Bułgarów już pisałem więc nie będę się powtarzał...
Dodam tylko, że namawiany do powrotu był nawet M. Kazijski ale i on nie zgodził się.
Słowenia to bardzo solidna drużyna ze świetnymi graczami... Gasparini, Sket, Urnaut, Cebulj, Vincic, Kozamernik czy Pajenk - Te nazwiska nie są anonimowe.​
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
POLSKA - BELGIA
(Handicap -2.5 seta) typ POLSKA @2.70 Lvbet
Polacy na wali wznoszącej. Widać to było na Memoriale Huberta Wagnera. Zwycięstwo w trzech setach z Kanada. Zwycięstwo po dwóch tie-brekach z Francją oraz Rosją. Polacy na swoich obiektach grają naprawdę bardzo dobrą dla oka siatkówkę. Z tego co dowiedziałem się z reprezentacji Belgii za Heynena będzie nowa miotła w postaci Anastasiego. Znanego głównie z prowadzenia przed laty naszej reprezentacji a ostatnio występował jako trener w Trefl Gdańsk. Belgia z Heynenem potrafiła zaskakiwać wielu względach pokonując faworytów
w swoich spotkaniach. Ostatnia forma Belgów pozostawia wiele do życzenia. Porażka z Estonia w czterech setach. Zwycięstwo z Słowacją w dwóch meczach. oraz ponowny mecz z Estonią tym razem wygrany w trzech setach. Ostatni mecz z tego co patrzyłem w pełnym składzie przegrany bardzo gładko z reprezentacją Szwecji w trzech setach, sety m.in do (22,15,18). Reprezentacja Szwecji nigdy nie słynęła jako potęga siatkówki. Pierwsze spodziewałem się jakiś roszad w zespole z Belgii ale patrząc na składy Belgowie w tym meczu ponieśli klęskę
w czołowym ustawieniu. Polacy są w znakomitej formie. Dzisiaj mecz także na swoim terenie
w Szczecinie. Heynen pracując w Bydgoszczy oraz w Gdańsku bardzo dobrze zna tą halę a co najważniejsze tak jak mówiłem wcześniej reprezentacje Belgii zna bardzo dobrze co nie można odebrać także tego Anastaziemu. Dzisiaj według mnie Heynen nie będzie rotował tak składem. Mistrzostwa za parę dni myślę ,że konsekwentnie będzie trzymał się tego ustawienia jakim wystąpi w pierwszym spotkaniu na MŚ. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
BUŁGARIA - FINLANDIA
(Handicap +1.5 seta) typ FINLANDIA @3.90 Fortuna
Mistrzostwa Świata czekał na ten turniej przez wiele miesięcy. Na dzisiaj wybrałem spotkanie po bardzo wysokim kursie. Gospodarz turnieju będzie podejmował Finlandie. Dużym argumentem na to spotkanie jest brak czołowego atakującego reprezentacji Bułgarii - Sokołowa. Drugim argumentem, który przemawia pójść w stronę Finlandii to brak również czołowego rozgrywającego - Bratojeva. Z tego co czytałem również trener kłóci się z zawodnikami co na pewno źle wpływa na zespół. Ostatnio Bułgaria wygrała dość pewnie z Egiptem. Wygrana również z Korea Południową, ale dopiero po tie-breaku. Przegrana z Niemcami i Iranem. To ostatni bilans Bułgarów. Jeśli chodzi o drużynę z Finlandii to podwójna porażka z Rumunia. W pierwszym meczu po tie-breaku natomiast w drugim w czterech setach. Zwycięstwo z Dania w czterech setach. Dwie porażki z Estonią po walecznych spotkaniach. Może i Finlandia nie gra ostatnio jakoś piorunująco skutecznie i może nie jest reprezentacją, żeby postawić się w pełnym składzie na Bułgarów ,ale ewidentne konflikty w drużynie i brak dwóch czołowych zawodników na pewno wpłynie nie korzystnie na zespół z Bułgarii. Po takim kursie warto spróbować. Można zagrać bezpieczniej handicap +2.5 lub handi punktowe. Pozdrawiam trzymajcie się.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dziś rozpoczynają się Mistrzostwa Świata, ja dorzucę jeszcze parę typów długoterminowych...
Na Słowenię mocno kurs poleciał w dół z 3,21 że wygrają z Bułgarią wyrównał się i już jest 1,85...
Oby był na plus, ok do rzeczy.
Słowenia 1-3 w grupie A 2,1
Słowenia 1-2 w grupie A 3,25
Nie mogę przejść obojętnie obok takich kursów... Słowenia w moim odczuciu będzie dużo mocniejsza niż pokazują to kursy, już w meczach towarzyskich pokazali, że potrafią... Mają naprawdę bardzo mocną i wyrównaną pierwszą szóstkę - oczywiście problem zaczyna się już na ławce, chociaż i tam znajdziemy parę mocnych punktów jak np. drugi atakujący.
Grupę mają dość wyrównaną, prócz Włochów, którzy powinni odstawać są Belgowie, Argentyńczycy i Japończycy, których także bym nie przekreślał.
Oczywiście nie mówię, że Belgia czy Argentyna są drużynami słabymi ale w moim odczuciu nie są aż takimi faworytami aby na Belgie był kurs 1,25 w pierwszej 3-ójce a na Słowenie 2,1...
Ogólnie dość mocno wszedł bym w taki dubelek...
Słowenia 1-3 w grupie A 2,10
Polska wygra grupę D 2,00
W AKO wychodzi 4,20​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bułgaria - Finlandia 3:0
Finlandia +2,5 seta
1,76 Fortuna
Ja konsekwentnie gram przeciwko Bułgarom, myślę, że będzie to opłacalne na dłuższą metę, oczywiście wygrać powinni ale czy to będzie takie łatwe i przekonujące zwycięstwo? Śmiem twierdzić, że nie.
O konfliktach, brakach kadrowych itd. już wspominałem wyżej dlatego nie będę tego powtarzał.
Finlandia zespół odmłodzony ale z kilkoma doświadczonymi graczami jak M. Esko czy U. Sivula.
Myślę, że na dość przeciętny zespół Bułgarski powinno to wystarczyć aby wygrać seta.
Włochy - Japonia 3:0
Japonia +16,5
1,87 Fortuna
Japonia w Lidze Narodów pokazała się z bardzo dobrej strony. Potrafiła wygrać seta chociażby z Serbią, z USA, z Francją czy potrafiła wygrać mecz z właśnie Włochami 3:2, z Niemcami 3:2 czy z Iranem 3:1.
Jest świetny atakujący T. Fukuzawa czy młody ale także już świetnie grający Y. Nishida.
Włosy oczywiście faworyt ale czy wejdę już od początku w wysokie obroty? Zobaczymy... Ale wydaje mi się, że nie. Nawet myślałem by zaryzykować na 1 seta dla Japonii na który dają ponad 2. Dla mnie pewniejszy jest handi +16,5 punkta. Nie wydaje mi się aby ten mecz byłaż tak bardzo jednostronny.
Jeżeli to połączymy mamy na 1 dzień dość dobre AKO 3,29​
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
Bułgaria - Finlandia 3:0
Finlandia +2,5 seta
1,76 Fortuna
Ja konsekwentnie gram przeciwko Bułgarom, myślę, że będzie to opłacalne na dłuższą metę, oczywiście wygrać powinni ale czy to będzie takie łatwe i przekonujące zwycięstwo? Śmiem twierdzić, że nie.
O konfliktach, brakach kadrowych itd. już wspominałem wyżej dlatego nie będę tego powtarzał.
Finlandia zespół odmłodzony ale z kilkoma doświadczonymi graczami jak M. Esko czy U. Sivula.
Myślę, że na dość przeciętny zespół Bułgarski powinno to wystarczyć aby wygrać seta.
Włochy - Japonia 3:0
Japonia +16,5
1,87 Fortuna
Japonia w Lidze Narodów pokazała się z bardzo dobrej strony. Potrafiła wygrać seta chociażby z Serbią, z USA, z Francją czy potrafiła wygrać mecz z właśnie Włochami 3:2, z Niemcami 3:2 czy z Iranem 3:1.
Jest świetny atakujący T. Fukuzawa czy młody ale także już świetnie grający Y. Nishida.
Włosy oczywiście faworyt ale czy wejdę już od początku w wysokie obroty? Zobaczymy... Ale wydaje mi się, że nie. Nawet myślałem by zaryzykować na 1 seta dla Japonii na który dają ponad 2. Dla mnie pewniejszy jest handi +16,5 punkta. Nie wydaje mi się aby ten mecz byłaż tak bardzo jednostronny.
Jeżeli to połączymy mamy na 1 dzień dość dobre AKO 3,29​
To w końcu jaki to jest zakład, ako czy 2x single ?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Francja - Chiny 3:0
Suma w secie z najniższą liczbą punktów (włącznie z 5 setem ) Powyżej 40,5 1,70 forBet
Chiny +18,5 1,70 Totolotek
Francja dziś bez N&#39;gapetha jest to spore osłabienie. Chiny z roku na rok prezentują się lepiej, nie mówię, że ugrają coś w tym spotkaniu, 1 set byłby już moim zdaniem niespodzianką ale liczę, że powalczą i te 16 punktów w każdym secie zdobędą - żeby pierwszy typ był na plus.
Dorzucam do tego handi 18,5, chociaż moim głównym typem jest powyżej 40,5 punktów w każdym secie.
Kamerun - Tunezja 3:0
Tunezja -4,5
1,75 forBet

Jeżeli miałbym zaproponować jakiś typ na ten mecz to właśnie ten.
Kamerun to słaba drużyna, Tunezja też do dużo lepszych nie należy lecz powinni sobie poradzić z Kamerunem.
Nic mądrego nie napiszę o tych drużynach.
Holandia - Kanada 0:3
Holandia +11,5
1,60 Totolotek
Handi mocno przesadzone moim zdaniem o jakieś 3 punkty.
Kanada fakt mocna nawet bardzo mocna i są faworytem w tym meczu ale Holandia pokazała w meczach towarzyskich, że są w niezłej dyspozycji.. Nazwiska Abdel-Aziz, Van Garderen, Ter Horst nie są przypadkowe, szkoda, że kontuzji doznał Andringa.
Myślę, że Holandia postawi się Kanadzie, która ma swoje problemy nadal z kontuzjami.
Iran - Portoryko 3:0
Suma w secie z najwyższą liczbą punktów (włącznie z 5 setem ) Poniżej 47,5 2,60 forBet
Tutaj nieco ryzykowny typ, stawiam, że w żadnym secie nie będzie 25:23 i wyżej.
Myślę, że Iran bez problemu poradzi sobie z przeciwnikiem dość słabym.Sam Torres nic nie zdziała, owszem swoje punkty zdobędzie ale na Iran to nie wystarczy.
Typ oczywiście do gry w singlu.
Dominikana - Słowenia 1:3
poniżej 136,5 1,50 Fortuna
Tutaj mecz zapowiada si szybkie 3:0 dla Słowenii i przekroczenie 20 punktów przez Dominikane w którymś secie będzie bardzo trudne.
Słowenia w dobrej formie i powinni zacząć z wysokiego C. Stawiam bezpieczny under do jakiegoś dubelka.
Brazylia - Egipt 3:0
Suma w secie z najwyższą liczbą punktów (włącznie z 5 setem ) Poniżej 46,5 1,90 forBet
Brazylia mocny faworyt do zwycięstwa 3:0. Nie wydaje mi się aby Egipt przekroczył w którymś secie granicę 21 punktów.
Egipt z samym Abdelhay, który już ma swoje lata i właśnie najlepsze lata ma już za sobą.. Nie ma kto tam za bardzo trzymać poziomu. Brazylia będzie odskakiwać z końcem seta i nie da przekroczyć granicę 21 punktów.
Belgia - Argentyna 3:1
Argentyna 2,05 Fortuna
powyżej 179,5 1,50 Fortuna
Mecz 50 na 50 więc pobieram wyższy kurs. Argentyna w moim odczuciu jest drużyną nieco lepszą, skład mają bardziej wyrównany, jest De Cecco, Conte więc gra będzie niebo lepsza.
Oczywiście over w tym meczu jest priorytetem bo 3:0 dla żadnej drużyny nie wchodzi w grę moim zdaniem.​
 
Do góry Bottom