>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

China Championship 2018 (24-30.09.2018)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
China Championship 2018
24-30 września 2018
China Championship to wciąż jeszcze nowy turniej w kalendarzu snookerowym. Teraz to jego trzecia edycja, i druga jako pełnoprawny turniej rankingowy, a więc zastosowanie mają również kwalifikacje do niego. Dzięki tytularnemu sponsorowi turnieju, czyli największemu chińskiemu deweloper owi Evergrande Group, turniej może się szczycić największą w historii pulą nagród poza Wyspami Brytyjskimi. Całkowita pula nagród wynosi 700,000 funtów, z czego dla zwycięzcy zarezerwowano 150,000 funtów, a także prawo udziału w turnieju Champion of Champions. Tytułu sprzed roku bronić będzie Luca Brecel.
Turniej główny odbędzie się w dniach 24-30 września 2018 roku. Miejsce jeszcze nie ustalone. Zanim jednak rozpocznie się turniej główny, to w dniach 19-22 sierpnia 2018 odbędą się kwalifikacje do niego w Guild Hall w angielskim Preston. Spośród 128 zawodników wyłonieni zostaną 64, którzy stworzą drabinkę turnieju głównego. Wszystkie mecze kwalifikacji w formacie do 5 wygranych frejmów.
Format kwalifikacji
Drabinka kwalifikacji
Livescore
Promocja w Forbet
Mistrzowski Start - Bonus 1200 zł

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W China Championship gramy do 5 wygranych frejmów.
S.Murphy vs J.Brown
Wygrana z handicapem: Murphy, Shaun (-3.5) @ 1.76 ⛔ 5-2
Czuję że teraz Murphy w dużo lepszej formie niż w lipcu, kiedy prezentował się wakacyjnie. Wprawdzie przedwczoraj przegrał w deciderze z Wilsonem (3-4), ale po pierwsze Wilson to naprawdę dobry gracz a do tego świeżo po półfinale World Open, więc forma wysoka. Poza tym Murphy zagrał naprawdę dobrze, dość powiedzieć że na 3 wygrane frejmy wbił 4 brejki 60+ (60, 69, 85, 65), więc z formą wszystko ok., po prostu rywal zagrał jeszcze lepiej. Z Brownem takiego ryzyka raczej nie ma, wprawdzie powalczył z Ebdonem i Fordem, ale gdzie im do Murpha. Moim zdaniem to może być łatwy mecz dla Anglika.
M.Davis vs H.Akbar
Łącznie frejmów: Powyżej 6.5 @ 1.58 ⛔ 5-1
Wygrana z handicapem: Akbar, Hamza (+2.5) @ 2.25 ⛔
Dalej w stronę Pakistańczyka, który wygląda że przywiózł dobra formę. Wygrał z Williamsem (4-2), postraszył Daya (2-4), myślę że jeśli pokaże taką grę to jest dzisiaj szansa na kolejny dobry mecz i przynajmniej wyrównany wynik z solidnym graczem jakim jest Davis. Anglik jak zwykle solidny, ale nic więcej nie sugeruje że to życiowa forma która zdmuchnie rywala. Dwa-trzy frejmy Akbara moim zdaniem całkiem prawdopodobne.
Marathon
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Kyren Wilson - Lukas Kleckers 20.08.18r. 15:30
Kyren Wilson (handicap -2.5 frame) @1.55 Unibet ... 5:1 ✅
Dzisiaj wierzę w faworyta, jakim jest Wilson w meczu z Kleckersem. Młody Niemiec zajmuje dopiero 100
miejsce w rankingu i jak na razie w tym sezonie nic większego nie pokazał. Myślę, że w przyszłości może coś zdziałać, ale jeszcze to nie jest jego czas. Kyren jak zwykle solidny, dochodzący do ćwierćfinałów, półfinałów, a później klasycznie czegoś mu brakuje i przegrywa w niekiedy głupi sposób. Lubi też tracić frejmy, kiedy ma przewagę, dlatego tutaj daję Niemcowi max 2 frejmy w meczu do 5-ciu wygranych. Anglik w Rydze doszedł do ćwierćfinału pokonując po drodze Simmondsa 4:0, Bredforda 4:2 i Hamiltona 4:2. Zatrzymał się na Maguire, z którym przegrał 4:2. Kolejny turniej, w którym wziął udział to World Open w Yushan. Dwie wygrane z dużo słabszymi od siebie - 5:1 Davisonem i 5:3 z Chandlerem. Trzeci mecz przegrał z rozpędzonym Jackiem Lisowskim 5:4, po bardzo dobrym i mega emocjonującym meczu. A to, że lubi tracić frejmu potwierdza ostatni mecz 3 dni temu z Egipcjaninem Eltahhanem. Wygrał go co prawda 4:2, ale reprezentant z Afryki w swoich poprzednich trzech meczach nie zdobył ani jednego frejma. Te z Wilsonem były pierwsze w obecnym sezonie.
Li Hang - Mei Xiwen 20.08.2018r. 20:00
Over 7.5 frame w meczu @1.83 1xBet ⛔ ... z 2:0 na 2:5
Mei Xiwen (handicap +1.5 frame) @1.67 1xBet ✅
Kolejną moją propozycją jest mecz derbowy Chińczyków o turniej, w którym będą grać u siebie. Li Hang - Mei Xiwen, gdzie faworytem jest ten pierwszy, ale myślę, że tylko ze względu na miejsce w rankingu i większe doświadczenie. Jednak w tym sezonie Mei bardziej mnie przekonuje do siebie swoją grą. Może nie osiągał wielkich wyników, bo ma większość przegranych i nic więcej nie zdobył, ale stylem gry na pewno zasługuje na dużo więcej. Xiwen w tym sezonie wygrał jak na razie 3 z 4 kwalifikacji. Pierwsze do Rygi z Irańczykiem Vahedi 4:1. Następnie 5:4 do World Open z Shaunem Murphy oraz 4:0 z Akanim Songsermsawadem do Indian Open. Przegrał jednie eliminacyjny mecz z Markiem Selbym i to 4:3. W rundach głównych nie zabłysnął - jedna wygrana w World Open z Lichtenbergiem 5:2, a tak druga porażka z Hamiltonem 5:4 i w Rydze także przegrana 4:2 z Swailem. Tak czy inaczej &quot;stwarza sobie sytuacje&quot; i ma wiele możliwości na kończenie meczów na swoją korzyść. Li Hang także 3 z 4 kwalifikacji wygrał, z tym że porażką z Lilleyem 5:4 nie załapał się do World Open. Poza tym wygrana 4:0 z Songsermsawadem, 4:0 z Egipcjaninem i 4:2 z Jonesem. Udało mu się pokonać 4:3 Hawkinsa , a przegrać 4:0 z Waldenem z Riga Masters. Uważam, że w pojedynku dwóch Chińczyków zobaczymy wiele frejmów, a nawet tego decydującego. Myślę też, że duże szanse na wygranie ma Mei, ale w przypadku porażki 4:5 zakład z handicapem także wejdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Mark King - Zhang Jiankang 21.08.2018r. 20:00
Mark King (handicap -1.5 frame) @1.55 Betclic ... 5:1 ✅
Mark King (handicap -2.5 frame) @2.10 Betclic ✅
Under 7.5 frame w meczu @1.76 Unibet ✅

Mark pomimo słabszej formy w ostatnim czasie potrafi w dalszym ciągu być groźnym. W tym sezonie wygrał kwalifikacje do Riga Masters oraz European Masters. Pierwszy 4:3 z Ebdonem, a drugi 4:2 z Burnsem. w rundzie głównej w Rydze wygrał tylko dwa mecze, pierw z Si Xu 4:2, a później tym samym wynikiem z Lukasem Kleckersem. Zanotował porażkę z Wakelinem 4:3, ale także w kwalifikacjach do Indian Open 4:2 z Staedmanem oraz do World Open 5:4 z Lawlerem. Przegrane mecze w deciderze, więc nie ma tak, że zagrał bardzo słabo. Dzisiaj zmierzy się z Chińczykiem z 128 pozycji rankingu światowego Snookera. Można powiedzieć, że jest to jeszcze amator i z Kingiem nie powinien ugrać nic więcej jak max 1 frejma. Dziwią mnie takie wysokie kursy, dlatego warto to wykorzystać. Zhang Jiankang w tym sezonie wygrał tylko jeden mecz w eliminacjach do European Masters - 4:2 z Holtem. Wcześniej porażki 4:2 z Seltem (IO), 5:2 z Lisowskim (WO) oraz 4:3 z Simmondsem (RM). W turnieju China Championship są całkiem fajne nagrody, także nie powinno być lekceważenia.
Peter Ebdon - Harvey Chandler 21.08.2018r. 15:30
Harvey Chandler (handicap +2.5 frame) @1.55 Betclic ... 5:3 ✅
Over 7.5 frame w meczu @1.90 Betclic ✅
Tutaj nie powinno być niespodzianki i Ebdon raczej dopnie swego. Jednak ja liczę na bardzo wyrównany mecz i po raz kolejny wielka forma i całkiem dobra gra Harvey&#39;a, który jest mało znany, a ma w tym sezonie całkiem dobre osiągnięcia, jak na zawodnika sklasyfikowanego dopiero na 94 pozycji. Wynik 5:3, bo w ten najbardziej celuję jest całkiem realny. Wtedy wszedłby i handicap i over. Co do formy zawodników - doświadczony Peter zagrał na razie tylko w 4 meczach kwalifikacyjnych i jednym turnieju głównego. Mianowicie z Marco Fu w Yushan w World Open przegrał 5:4. W meczu kwalifikacyjnym pokonał Clarke 5:3. Oprócz tego porażka z Kingiem w Riga Masters 4:3 oraz wygrane znowu z Clarke 4:3 do Indian Open i z Browne 4:2 (European Masters). Chandler z kolei wygrał tylko z Michaelem White 5:4 w kwalifikacjach WO i turnieju głównym z Maflinem 5:4. Reszta porażki, ale 4:2 z Un-Noohem, 4:1 z Higginsonem i 4:1 z Carty na samym początku sezonu. Myślę, że Ebdonowi trochę popsuje krwi i 3 frejmy urwie, a kto wie, może sprawi małą niespodziankę.
Robert Milkins - Chris Totten 21.08.2018r. 11:00
Robert Milkins (handicap -2.5 frame) @1.61 Unibet ... 5:2 ✅
Ostatnia moja propozycja będzie dotyczyła Roberta Milkinsa. Mianowicie stawiam, że dzisiaj z Tottenem wygra minimum 5:2. Ostatnio Anglik pokazał się w Mistrzostwach Świata, gdzie kwalifikacje przeszedł całkiem łatwo - 10:1 z Canavanem, 10:8 z Donaldsonem i 10:3 z Holtem. W rundzie głównej pokonał Neila Robertsona 10:5 i w drugiej rundzie już uległ jak się później okazało Mistrzowi Świata Williamsowi 13:7. Aktualny sezon zaczął całkiem całkiem. Przegrana w deciderze z Joe Perry w eliminacyjnym meczu do Riga Masters, ale za to dwie wygrane w Yushan - pierw 5:4 z Lilley&#39;em, a później tym samym wynikiem wyeliminował Dinga. Zatrzymał się na Marco Fu (5:2). Zakwalifikował się do tego turnieju wygrywając 5:0 z Zifanem. Później już lekki spadek formy, po 4:0 z Ningiem i 4:2 z Donaldsonem. Dzisiaj jest idealny mecz dla Roberta, bo rywal z nieco słabszej półki i dystans na 9 frejmach. Totten zagrał tylko w kwalifikacjach i wygrał 1 z 4 meczów. Było to 3 dni temu w ramach European Masters z Cahill 4:3. Poza tym porażka 4:1 z Binghamem, 5:0 z Marco Fu i 4:2 z Hamiltonem. Łatwych rywali nie miał, ale Milkins także powinien rozbić Szkota.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
M.White vs O.Lines
Wygrana z handicapem: Lines, Oliver (+1.5) @ 1.72 ⛔ 5-3
Zwycięzca meczu: Lines, Oliver @ 2.35 ⛔
B.Woollaston vs A.Ursenbacher
Wygrana z handicapem: Ursenbacher, Alexander (+1.5) @ 1.86 ✅ 0-5
Zwycięzca meczu: Ursenbacher, Alexander @ 2.57 ✅
Myślę, że w tych zestawieniach dogi powinny mięc zdecydowanie więcej do powiedzenia niż wskazują kursy. Zarówno Lines jak i Ursenbacher dobrze zaczeli ten sezon. Anglik na rozkładzie Akani, Burden, i przede wszystkim w ostatnim tygodniu ograł Joycea i Selta. Właściwie tylko z Lisowskim sromotna wtopa, ale Jack jest w naprawdę wysokiej formie ostatnio. Szwajcar podobnie, dodatni bilans 3-2, ogrywał m.in. Whitea i Pengfeia, ogrywał go w zasadzie tylko mistrz świata Williams. Ale dbra forma młodych wilczków to jedno, ważniejsze chyba dla typów jest bardzo niewyraźna forma faworytów. Woollaston właściwie ogrywał tylko chińskich amatorów w World Open, reszta to bolesne wtypy, 2 porażki z mistrzem świata do przyjęcia, ale już klęskę 0-4 ze Slessorem trudno wytłumaczyć inaczej niż słabą formą. White tylko nieco lepiej, za to mocno w kratkę, potrafi ograć Wilsona by za chwilę wtopić z debiutantem Chandlerem. Moim zdaniem w tych meczach kursy powinny być bardziej wyrównane.
J.Jones vs A.Stefanow
Wygrana z handicapem: Jones, Jamie (-2.5) @ 1.97 ✅ 5-2
Nasz rodzynek w main tourze zaczął sezon bardzo obiecująco, ale im dalej w las tym już mniej różowo. Po dwóch zaciętych meczach z dobrymi graczami nastąpiły dwie łatwe wtopy ze słabszymi. Jones też przegrywał, ale wtopy z Selbym czy Binghamem można wliczyć w koszty. Nie chce być złym prorokiem, ale tu raczej widzę szybki mecz dla faworyta niż zacięty bój.
Marathon
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Rory McLeod - Ashley Carty 22.08.2018r 11:00
Rory McLeod @1.72 Betclic ... 3:5 ⛔
Over 7.5 frame @1.78 Betclic✅
Matthew Stevens - Zhao Xintong 22.08.2018r 14:30
Zhao Xintong @1.58 Betclic ... 3:5 ✅

Ostatni dzień kwalifikacyjnych meczów do turnieju China Championship. Spośród dziewięciu ostatnich było kilka ciekawych opcji do zagrania, lecz nic na siłę. Myślę, że te dwie propozycje będą najlepsze i bez kombinowania gram czysto na Rorego McLeoda i Zhao Xintonga. Anglik dla mnie jest wielką niewiadomą, jeśli chodzi o swoją całą karierę. Raz gra wyśmienicie i niszczy najlepszych, a raz przegrywa do zera z najsłabszymi. Jak na razie w tym sezonie idzie mu nieźle - z tymi nieco gorszymi wygrywa, gdzie niestety &quot;zaliczył&quot; naszego rodaka Stefanówa. Oprócz Polaka na swojej liście ma już Chuana Leonga z Malezji (5:3) oraz na krawędzi 4:3 z Lawlerem i Kleckersem. Przegrywał dwa mecze - 4:0 z Zhao Yongiem i 5:0 z Allisterem Carterem. Myślę, że warto postawić też na over frame&#39;ów, bo widać, że Rory lubi długo grać, najbardziej wtedy, kiedy jest faworytem.
Jeśli chodzi o drugi mecz - faworytem powinien być Walijczyk, jednak patrząc na ostatnie mecze, statystyki i osiągnięcia w tym sezonie - jest zgoła odwrotnie. Kursy nawet maleją na Chińczyka i nie ma się co dziwić. W Rydze w głównym turnieju pokonał 4:0 Bonda i Shauna Murphy&#39;ego. Zakwalifikował się wygrywając 20 dni wcześniej z Jimmy Robertsonem 4:0. W eliminacjach do World Open wygrał z Dott&#39;em 5:3, do Indian Open 4:3 z Ricky Waldenem oraz 4:1 z dzisiejszym rywalem Mattem Stevensem do European Masters. Mecz odbył się 4 dni temu, a więc liczę, że forma Chińczyka nie spadła, a Matthewa nie wzrosła. Xintong w tym sezonie na razie przegrywał 5:4 z O&#39;Brienem oraz 4:1 z Carringtonem, a więc powodów do zmartwień nie ma, a raczej do zadowolenia, gdyż wygrane mecze były z na prawdę mocnymi zawodnikami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
China Championship
Allan Taylor - John Higgins
Handicap: Allan Taylor +3.5 @ 2.09 ✅ 3-5
Trochę duży ten handicap. Oczywiście, różnica jakości między Higginsem a Taylorem jest oczywista i spora, ale chyba nie aż tak duża jak wskazują kursy. Gramy do 5 frejmów, więc do spełnienia typu wystarczą tylko 2 frejmy Anglika, co biorąc pod uwagę że to początek sezonu dla Szkota i z formą bywa różnie to jest to całkiem prawdopodobne. Tym bardziej że Taylor notuje ostatnio zwyżkę formy. Rozbił McLeoda (4-0) i McManusa (5-1), powalczył z White’em (2-4). Higgins to wygra, ale nie do zera czy jednego, po prostu te linie są ustawione jakby to był jakiś anonimowy chiński amator wciśnięty do drabinki przez gospodarzy. Taylor to jednak jest dużo wyższa półka.
David Gilbert - Hossein Vafaei
Winner: David Gilbert @1.62 ⛔ 3-5 brawo.. z 3-1 na 3-5..
Total Frames: Over 7.5 @ 1.83 ✅
Gilbert ostatnio życiowy sukces i finał World Open minimalnie i pechowy przegrany z Williamsem (9-10). Oczywiście spore rozczarowanie to ten tytuł powinien być jego, ale nie przeszkodziło mu to kolejnych 3 meczów z rzędu, więc forma nigdzie nie uciekła. A jeśli to prawda to na solidnym dystansie powinien być w stanie pokazać swoją wyższość nawet nad groźnym Irańczykiem, który sam też dobrze wszedł w sezon i nie powinien być chłopcem do bicia. Stawiam na dość wyrównany mecz z faworytem jako końcowym zwycięzcą.
Kursy z 1xbet
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
25 września, godz. 8:30. Wtorkowy ranek wydaje mi się, że daje nadzieję na zarobek w następujących meczach:
1) Bingtao - Wakelin typ na zwycięstwo Anglika ma wartość z uwagi na nieco lepszy sezon i nieco lepszą formę Wakelina przy odwrotnych notowaniach rynku. Fortuna - 2,22 (4-5/10 jednostek).

Rezultat: 5:4 ⛔⛔⛔; w 8 frejmie Wakelin prowadził 3:4 i zbudował przewagę ok. 60 pkt. brejkiem 62 pkt., ale nie udało mu się zamknąć meczu. W całym meczu Chińczyk wbił brejka 128, a Wakelin 4 brejki 50+.
2) Day-Dunn: typ na Dunna (+2,5) z powodu znacznego niedoszacowania starszego Anglika. Day osiągnął już w tym sezonie bardzo dużo, ale Dunn nie jest chłopcem do bicia mimo, że wygrał dotąd w sezonie tylko 2 z 6 meczy i to tylko z jednym zawodnikiem, amatorem z Chin Luo Zetao. Gdy przegrywał, w tym z Perry&#39;m, były to wyrównane spotkania. Statystyki H2H notują stan 5-2, frejmy 31-25, pokazują też, że tylko 1 na 7 spotkań Dunn przegrał wysoko. Totalbet.pl - 1,82 (5/10 jednostek).
Rezultat: 5:1 ⛔⛔⛔ Dwie pierwsze partie zdominował Day wygrywając je pojedynczymi, wysokimi brejkami. W następnych 4 frejmach po kilkadziesiąt punktów zdobywali obaj, żaden nie zbudował brejka 50+.

Podaję do przemyślenia, nie gwarantuję sukcesu.
 
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Co myślicie o Liang Wenbo i Ding Junhui, czyste wygrane? Wenbo wczoraj odwrócił z 2-4 na 5-4, Ding też zgodnie z planem. Jak dla mnie powinni to wygrać, co wy myślicie?
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Co myślicie o Liang Wenbo i Ding Junhui, czyste wygrane? Wenbo wczoraj odwrócił z 2-4 na 5-4, Ding też zgodnie z planem. Jak dla mnie powinni to wygrać, co wy myślicie?
Myślimy że powinieneś sam napisać co myślisz o tych meczach i dlaczego, a potem my się do tego możemy ewentualnie odnieść. Tak działa forum.
=====
China Championship
Liam Highfield - Shaun Murphy
Handicap: Liam Highfield +2.5 @ 1.616 ⛔ 1-5
Handicap: Liam Highfield +1.5 @ 2.27 ⛔
Winner: Liam Highfield @ 3.36 ⛔
Typ przeciwko Murphyemu, któremu na początku września urodziła się córeczka a to zwykle źle wpływa na psychofizyczną formę snookerzystów, przynajmniej przez jakiś czas. Przykładów aż nadto: Selby, Bingham żeby tylko wymienić najsławniejsze. Zresztą Murphy z tego powodu już odpuścił Shanghai Masters. Highfield ma umiejętności i dobrą smykałę do budowania brejków by potrafić wykorzystać szanse jakie dostanie od faworyta, a powinno być ich dużo więcej niż zwykle.
Kursy z 1xbet
 
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Wiem o tym, ale jeśli chodzi o snookera to nie mam na tyle wiedzy żeby pisać analizy niż inni. Sprawdzam wyniki i coś tam wiem ale chciałbym znać opinie od kogos kto sie zna na tym bardzo dobrze.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wiem o tym, ale jeśli chodzi o snookera to nie mam na tyle wiedzy żeby pisać analizy niż inni. Sprawdzam wyniki i coś tam wiem ale chciałbym znać opinie od kogos kto sie zna na tym bardzo dobrze.
Jasna sprawa, ale może coś jeszcze wiesz, albo obejrzałeś jakiś mecz który akurat my nie widzieliśmy, bo przeciez nie da się wszystkiego oglądać i tym sposobem coś nowego zawsze wniesiesz. I tak się zrodzi dyskusja i może coś z niej wyjdzie ciekawego. Generalnie jak widać, jest początek sezonu i niektórzy grają jak chcą, albo forma w lesie, zwłaszcza odnośnie niektórych faworytów i podobnie jest z Wenbo o którego pytałeś. To że wyciągnął mecz z 2-4 to fajna sprawa, ale fakt że w ogóle musiał to robić to raczej nie świadczy dobrze o jego formie. Z lepszym graczem takiego powrotu by nie było, no ale zobaczymy jak dzisiaj.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
@up
Uważasz że nadal warto coś przeciwko Shaun Murphy? Nie widziałem i nie śledziłem ani jego meczu ani Zhanga.
Dziś pokazali na eurosporcie po poludniu odgrzewany kotlet najpierw Trump później Selby. Trumpa widzialem 2 ostatnie frejmy, pewne wbicia i dobre odstawne. Powinien to jutro spokojnie wygrać. Kurs na zwyciestwo niewielki ale handicapy uważam ze też do grania. Drugi mecz widziałem od stanu 3-2, selby grał jak nie on, jakby bał sie dłuższych wbić, ale żółtek mu w końcu wykładał łatwe wbicie i budował breaki. Wydaje mi sie że może znowu szybko polecieć z turnieju.
Na jutro widzi mi sie trump i lisowski do grania. Ale gdyby ktoś mógł coś skrobnąc o tym drugim to bede wdzieczny.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Uważasz że nadal warto coś przeciwko Shaun Murphy? Nie widziałem i nie śledziłem ani jego meczu ani Zhanga.
Z Xiao można spróbować, jak ma dzień to potrafi zagrac na poziomie top16. Zwykle u siebie gra dobrze. Nie widziałem meczu Murphyego, ale ten sezon jest różny w jego wykonaniu, a noworodek w domu to nie są dobre warunki do koncentracji czy treningu (a on zdaje się trenuje u siebie).
Trumpowi nie ufam na razie, zwłaszcza po takich kursach. Prędzej jego kumpel Lisowski, bo coś mu się stało i gra bardzo dobrze, ciekawe kiedy przyjdzie gorszy moment, bo u niego to nie ma stanów pośrednich, albo zachwyca i wbija jak rakieta, albo dno którego nie da się tego oglądać.
Do tego grałbym overy 6.5 lub wyższe w meczach Selbyego i Higginsa, ci Chińczycy akurat potrafią grać, również taktyka im nie obca więc te 2-3 frejmy powinni urwać. O formie mistrzów wiadomo tyle że na razie są tylko przebłyski, więcej u Higginsa bo Selby męczy się bardzo i tak jak piszesz, pewnie wyleci szybko z turnieju, może nawet jutro.
M.Xiwen vs J.Higgins
To Win With Handicap: Xiwen, Mei (+3.5) @ 1.444 ✅ 4-5
To Win With Handicap: Xiwen, Mei (+2.5) @ 2.09 ✅
M.Selby vs B.Chang
To Win With Handicap: Chang, Bingyu (+3.5) @ 1.85 ⛔ 5-1
To Win With Handicap: Chang, Bingyu (+2.5) @ 3.05 ⛔
Marathon
 
R 103

rafilks

Użytkownik
No to i ja dołoże coś na jutro ???? dzisiejszy dzień do zapomnienia za sprawą Carringtona który utopił mi 200 zł ???? tak blisko jedna bila......ale jutro też jest dzień......
Jack Lisowski vs Scott Donaldson (2) 2.85 (3:5) ✅✅✅
Ja jutro ide w strone szkota jak dla mnie kurs mega duży na szkota jak dla mnie kurs powinien oscylować w granicach 2.0-2.10 a tu kurs 2.85!!! nie wiem czemu, forma szkota bardzo dobra w 1 rundzie China Championship odprawił z kwitkiem Maquira 5:2 więc dość łatwo popisał też sie 3 breakami +50 to natomiast Lisu tez forma dobra ???? w 1 rundzie odprawił Mafina 5:3 popisując sie 2 breakami +50 ale ja gram na szkota po takim kursie grzech nie zagrać
Powodznka
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
@ up
brawo za Donaldsona, szkoda że wcześniej nie zobaczyłem.. ;) trudno
Dziś Dott we wszystkich wygranych framach wbił breaki 50+; w poprzedniej rundzie z Carringtonem mimo wyniku 5-4 też miał 3 pierwsze framy 50+, później oddał stół ale i tak wyciągnął wynik. Nie wiem co z tym Hawkinsem, wrócił z dalekiej podróży z 2-4 na 5-4 i to bez straty pkt w ostatnich 3 framach. Nawet kurs na dodatnie handi na Dotta wydaje się być świetny.
Po za tym Selby znowu grał straszną padake, aż oczy bolały ale póki co ma na prawdę łatwą drabinke. Mimo wszystko dodatnie handi przeciwko można grać. No i znowu gram Trumpa; kurs troche lepszy niż dzisiaj.
Opinie/ sugestie zawsze mile widziane. ;)
 
R 103

rafilks

Użytkownik
Podziękował ????
Jutro ide w strone chinola młodego Bingtao gra z Trumpem nie musze chyba przedstawiać przeciwnika chinola ???? narazie Trumpik bez problemu przebrnoł 2 rundy natomiast Bingtao w 1 rundzie już mógł odpaść z Wekelinem gdyby Anglik zachował chłodno głowe ale cóz w 2 rundzie chinolowi przyszło sie zmierzyć z Stuartem chyba tez nie musze tego pana przestawiać natomiast w tym meczu o dziwo chinolowi poszło łatwiej ....może dlatego ze Stuart nie miał dzisiaj dobrego dnia ???? Jutro gram bezpieczniej chinola bo z handi +1.5
Yan Bingtao +1.5
Trump, Judd - Yan Bingtao hanidcap +1.5 kurs 2.00⛔⛔⛔ 5:1
PS co do sesji popołudniowej dam oddzielnego posta jutro rano ????
POWODZONKA
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
S.Donaldson vs J.Higgins
To Win With Handicap: Donaldson, Scott (+2.5) @ 1.66 ✅ 3-5
To Win With Handicap: Donaldson, Scott (+1.5) @ 2.30 ⛔
Match Winner: Donaldson, Scott @ 3.50 ⛔
Młody Szkot chyba turniej życia, nie miał większych problemów ani z Magsem ani z Lisowskim, a to już coś mówi. Tymczasem Jasiek męczarnie z Taylorem i Xiwenem, zwłaszcza z Chińczykiem był już pod ścianą musiał wyciągać mecz z 2-4 na 5-4, ale trzeba przyznać że rywal w ostatnich frejmach pomagał. Tak czy siak forma Higginsa nierówna i na pewno nie jest takim faworytem jak wskazują kursy. Ja tu widzę szansę na niespodziankę, a na pewno na wyrównany mecz.
B.Hawkins vs G.Dott
To Win With Handicap: Dott, Graeme (+2.5) @ 1.533 ⛔ 5-2
To Win With Handicap: Dott, Graeme (+1.5) @ 2.09 ⛔
Match Winner: Dott, Graeme @ 3.02 ⛔
Hawk to zagadka, niedawno świetna gra w Szanghaju i minimalnie przegrany finał z Ronniem, a tu gra jakąś huśtawkę nastrojów i to z przeciętnymi rywalami (Saengkham, Carty) w obu musiał się mocno gimnastykować. Dott wygląda dobrze, dzisiaj łatwo ograł Robertsona, a Australijczyk ostatnio grał naprawdę dobrze. Ja bym nie nigdy nie lekceważył szkockiego pitbulla, jak złapie kość to nie puści. A coś mi się wydaje że Hawkinsowi gdzieś uciekła wena. Kurs w każdym razie przesadzony.
Marathon
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom