>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Indian Open 2019 (27.02-3.03.2019)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Indian Open 2019
27 lutego - 3 marca 2019
Przed nami kolejna edycja jedynego zawodowego turnieju snookerowego w Indiach. Indian Open 2018 tym razem po raz pierwszy zawitają do Kochi, miasta portowego nad Morzem Arabskim. Turniej odbędzie się w dniach 27 lutego - 3 marca 2019 roku. Pula nagród opiewa na sumę £323,000, z czego zwycięzca zgarnie £50,000. Tytułu sprzed roku bronić będzie sam John Higgins, który w finale pokonał swojego rodaka i poprzedniego mistrza Anthonyego McGilla.
W turnieju głównym udział weźmie 64 snookerzystów wyłonionych w kwalifikacjach, które odbędą się w dniach 15-16 sierpnia w Preston Guild Hall w angielskim Preston. Format meczów kwalifikacyjnych taki jak w turnieju głównym, czyli mecze do 4 wygranych frejmów (Best-of-7), bez przerwy regulaminowej. W poniższych linkach szczegóły dotyczące formatu i drabinki kwalifikacji.
Format kwalifikacji
Drabinka kwalifikacji
Livescore

Promocja w Forbet
Mistrzowski Start - Bonus 1200 zł

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Duane Jones - Adam Stefanów 15.08.2018, 11:00
Adam Stefanów @2.11 Fortuna ... 4:1 ⛔
Adam Stefanów (handicap +1.5 frame) @1.56 1xBet ⛔
Over 5.5 frame w meczu @1.53 1xBet ⛔
Analiza: https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-15-08-2018-sroda.153150/#post-6707997

Oprócz meczu Adama z Walijczykiem moje propozycje już bez analizy:
D.Gilbert + Joe Perry + over 5.5 frame (D.Wells - E.Slessor) @2.40 1xBet ...4:2/4:0/3:4 ✅✅✅
Li Hang (handicap -1.5 frame) + R.Milkins (handicap -1.5 frame) @2.08 1xBet 4:0/0:4 ⛔⛔
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mecze do 4 wygranych frejmów.
D.Gilbert vs N.Zhuang
Wygrana z handicapem: Gilbert, David (-2.5) @ 2.29
Gilbert w niedzielę grał jeszcze finał World Open z Williamsem pechowo przegrany z 9-5 na 9-10. Dzisiaj środa, myślę, że te 2-3 dni to wystarczający czas żeby bez przygód prztransportować się do Anglii i normalnie przystąpić do serii kwalifikacji z Preston. Zmęczenie będzie na pewno, ale forma jaką Gilbert pokazał w poprzednim tygodniu jest wystarczająca na zawodników top16 a co dopiero na chińskiego przeciętniaka. Mam nadzieję, że trauma po przegranym finale nie wpłynie na grę.
D.Jones vs A.Stefanow
Wygrana z handicapem: Stefanow, Adam (+1.5) @ 1.56 ⛔ 4-1
Zwycięzca meczu: Stefanow, Adam @ 2.11 ⛔
Polak w pierwszych 2 meczach z bardzo trudnymi rywalami (McLeod, Maguire) pokazał się z bardzo dobrej strony. Skazany na pożarcie w obu stawił rywalom bardzo trudne warunki kapitulując dopiero w decydującej partii, wcześniej mając realne szanse na wygraną! Dzisiaj rywal z dużo niższegj półki i chyba czas na pierwszą wygraną w sezonie. Jones z dużo słabszymi rywalami (Hang, Carrington) nie miał nic do powiedzenia i liczę tutaj na kolejny dobry występ Polaka.
Marathon
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
W środę 27 lutego, wcześnie rano naszego czasu, rozpoczyna się 2. runda tego turnieju z dodatkiem kilku meczy 1. rundy przeniesionych do Koczinu, z udziałem miejscowych graczy.
Wpadłem na pomysł, by zacząć analizę tego turnieju raczej od oczywistego spostrzeżenia, że wśród obecnych profesjonalistów jest grupa zagrożonych utratą miejsca w wąskim gronie zawodowców. Wskazać można grupę około 30 zagrożonych graczy, którzy siedzą na gorących krzesłach, niektórzy są już wręcz skazani na banicję z grona zawodowców. Przed Mistrzostwami Świata zostały do rozegrania 3 ogólnodostępne turnieje: Indie, Gibraltar i Chiny. Jak wiemy w 1. i 3. wymienionych zawodach wstępna selekcja już się dokonała.
Oto niektórzy z grupy zagrożonych:
1) Dale - gdyby sezon zakończył się dzisiaj to pozostałby wśród profi, ale porażki w Indiach, Chinach i na Gibraltarze postawią go na krawędzi. W Indiach zagra najpierw 1. rundę z Hindusem.
2) Peter Lines - traci niewiele do bezpiecznej pozycji, ale w Koczinie, niestety dla siebie, najpierw zagra z Binghamem.
3) Akbar zagra z Li Hangiem, na pierwszy rzut oka - kiepska sprawa...
Można by wyliczać dalej, ale nie o to mi chodzi, bo każdy może sam znależć coś dla siebie. Chciałem tylko wyrazić moje przekonanie, że dotychczas mocno przegrywający gracze będą nie tylko rozpaczliwie szukać formy, ale też będą musieli walczyć w swoich meczach, bo od każdego pojedynczego spotkania zależy ich pozostanie w Tourze. Wśród nich szukałbym, rozważnie, sprawców ewentualnych niespodzianek, choćby to były tylko niewielkie porażki. Swoją szansę w Shoot-oucie niektórzy wykorzystali, inni mocno walczyli. Wszyscy widzieliśmy zaangażowanie Sama Bairda, który rozczarowany odpadł w ćwierćfinale.
Najciekawsza z przedstawionego wyżej punktu widzenia wydaje mi się para Robin Hull - Soheil Vahedi. Obaj mają słaby sezon. Fin wygrał tylko 5 meczy, a gość z Iranu ledwie 2. Obaj ten sezon mają gorszy niż poprzedni i obaj są poważnymi kandydatami do degradacji. Interesujące jest, ze obaj odnieśli w roku 2016 największe swoje sukcesy w karierze: Hull wygrał turniej Shoot-out, a Vahedi został mistrzem świata amatorów. Na pierwszy rzut oka lepszym zawodnikiem jest Hull, za zwycięstwo którego buki płacą średnio 1,38. Za to szanse Vahediego wyceniane są na 2,94. Ta wycena wydaje mi się jednak wątpliwa, mimo, że Hull jest lepszym graczem. Mianowicie Fin od lat zmaga się z chorobą, ktorą ostatecznie zdiagnozowano jako dystonię szyjną, którj objawami są zaburzenia ruchów mięśni, ich zwiększone napięcie, także gwałtowne ruchy głowy. W tak precyzyjnej grze jak snooker jest to znaczące upośledzenie. Piszę o tym wszystkim dlatego, że musi budzić zdziwienie brak Hulla w Watford, w turnieju shootout, w którym 2 lata temu zwyciężył. Miał w nim uczestniczyć, ale zastąpił go Joel Walker. Wydaje mi się, że jedynie problemy zdrowotne mogły zmusić go do rezygnacji z tej dużej szansy na dobry wynik. Nie znalazłem jedmak informacji, co było powodem jego absencji. Jednak ta nieobecność stawia pod znakiem zapytania sens typowania jego zwycięstwa, uważam, że należałoby raczej szukać wartości po stronie Vahediego, albo odpuścić sobie ten mecz.
Miałem dzisiaj nudny dzień w pracy, więc pomyślałem, ze napiszę o czymś, co jest dla mnie interesujące. Jutro chciałbym wybrać sobie jakieś rozsądne typy w Indian Open. Gdy piszę, łatwiej ogarniam interesujący mnie temat. Dobranoc.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Typy na środę 27 lutego:
6:30 Bingham - P. Lines, wygra P. Lines (+2,5), 3/10 j., Totolotek 1,80 Rezultat: 4:1. Widziałem tylko 5., ostatniego frejma, Lines niedokładnie rozbił na początku frejma, potem dołożył jedną złą odstawną i Stuart wziął frejma wysokim brejkiem. We frejmie 3. i 4. też wbił wysokie brejki.
Lines jest w trudnej sytuacji, grozi mu ponowna degradacja z grona zawodowców. Nie ma dużej straty do bezpiecznego miejsca. Będzie grał z jednym z faworytów turnieju, ale myślę, że mocno mu się postawi. W tym roku już raz zabrał skalp Stuarta, w listopadzie w Irlandii wygrał 4:2. Generalnie jego styl gry jest niewygodny i trudny, nawet dla renomowanych rywali. Poza tym turniejem została mu tylko szansa w Gibraltarze i trudne dla wszystkich mistrzostwa świata.
14:30 Hull - Vahedi, wygra Vahedi (+1,5) 4/10 j. Totolotek 2,00 Rezultat: 3:4. Meczu nie widziałem.
Kłopoty zdrowotne Hulla są przesłanką tego typu. Rozpaczliwa sytuacja obu w Tourze, grożąca im degradacją sprzyja determinacji w grze obu. Podpieram się handikapem, bo zawodnik z Iranu jest słabszym z tej pary, a gdyby miało dojść do decydującego frejma, to statystyki mówią, że Vahedi wygrywa tylko 1 na 10 takich partii.
14:30 O&#39;Brien - O. Lines, wygra Lines 5/10 j. Etoto 1,95 Rezultat: 1:4. Meczu nie oglądałem.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-27-02-2019-sroda.155449/#post-6809420
15:30 Sharav - Georgiou, wygra Sharav 6/10 j. , Etoto 1,83 Rezultat: 4:3. Meczu nie oglądałem.
Sharav jest wg. mnie po prostu lepszym zawodnikiem. Co prawda 2 pierwsze i jedyne mecze po przerwie zimowej przegrał wyraźnie, zwłaszcza z Milkinsem (1:6), ale myślę, że Georgiou dotkliwie odczuł porażkę w Shootoucie, gdzie bronił tytułu sprzed roku i nie będzie miał przewagi mentalnej nad Izraelczykiem.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dziwny turniej trochę, jakby na doczepkę. Już nie mówię o tym że kwalifikacje były w sierpniu 2018, czyli dobre 8 miesięcy temu i niektórzy mogli zapomnieć że ogóle mają jakiś turniej w Indiach do rozegrania. Ale główną wadą turnieju jest krótki format, mecz do 4 frejmów, nawet finał tylko do 5 frejmów. No i daleko więc nie dziwota że z czołówki stawili się tylko ci co musieli albo potrzebowali. Higgins broni tytułu sprzed roku, więc musiał być, Bingham chyba chce wykorzystać swoją dobrą formę żeby zgarnąć kolejny tytuł i to łatwym kosztem. I to właściwie tyle jeśli chodzi o czołówkę. Dużo absencji z czołówki, najlepsi wolą szlifować formę przed końcówką sezonu. Dlatego coś czuję że to będzie trudny turniej do typowania, zresztą generalnie dogi tu się dobrze czują, vide pierwsze zwycięstwa turniejowe dla White’a czy McGilla.

D.Dale vs A.Padhy
Handicap by Frames: Dale, Dominic (-3.5) @ 2.28 ⛔ 4-2
J.Lisowski vs D.Himanshu
Handicap by Frames: Lisowski, Jack (-3.5) @ 2.15 ✅ 4-0
S.Murphy vs L.Vatnani
Handicap by Frames: Murphy, Shaun (-3.5) @ 2.12 ⛔ 4-1 myślałem że Murphy się troche ogarnął, ale nadal kompletnie bez formy, gdyby grał z Binghamem skończyłoby się 0-4
Pierwszy dzień też oferuje starcia zawodowców z przedstawicielami gospodarzy w sztucznie dodanej rundzie kwalifikacyjnej. Wynik powinien formalnością, ale już jego rozmiar niekoniecznie. Ja jednak stawiam że profi rozprawią się z gospodarzami bez straty frejma.
Plus typ na Binghama, bo trudno przejść obojętnie nad jego dobra formą ostatnio, co pokazał nawet w ShootOucie
S.Bingham vs P.Lines
Handicap by Frames: Bingham, Stuart (-2.5) @ 1.98 ✅ 4-1
Marathon
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dziwny turniej trochę, jakby na doczepkę. Już nie mówię o tym że kwalifikacje były w sierpniu 2018, czyli dobre 8 miesięcy temu i niektórzy mogli zapomnieć że ogóle mają jakiś turniej w Indiach do rozegrania.
Turniej miał się odbyć we wrześniu, ale wielka powódź w rejonie Koczinu wymusiła przesunięcie terminu rozgrywek. Nota bene rozgrywają te zawody w innym miejscu niż wcześniej zaplanowano. Wojsko indyjskie udostępniło jakiś swój ośrodek. Być może dlatego Pakistańczyk Akbar nie pojawił sie przy stole do gry i oddał walkowera 0:4 Li Hangowi.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Typy na czwartek 28 lutego:

14:30 Andy Hicks - Li Yuan, wygra Hicks, 8 j., Etoto, 1,76
wygra Hicks (-1,5), 2-3 j.,Totalbet 2,32
wygra HIcks (-2,5), 1 j., Totalbet, Etoto 3,75
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-28-02-2019-czwartek.155450/#post-6810395
Rezultat: 4:2 Hicks zbudował 3 brejki 50+, a Li Yuan - 1.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
15:30 Chris Wakelin - Stuart Carrington, wygra Carrington, 7 j., Etoto 1,90
Stuart jest w obecnym sezonie lepszym, a przy tym stabilniejszym zawodnikiem
Rezultat: 4:3 Wakeli zbudował 2 brejki 50+, a Carrington - 4.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
15:30 Rory McLeod - Anthony Hamilton, wygra McLeod (+1,5), 6 j. Etoto 1,73
wygra McLeod, 2 j., Etoto 2,40
Hamilton notuje dużo wpadek, zbyt często przegrywa i to czasami wysoko. Ten nałogowy palacz papierosów może mieć kłopoty z aklimatyzacją, wiek mu też nie służy. McLeod, mimo, że jest rówieśnikiem Hamiltona, bo obaj mają po 47 lat, powinien lepiej poradzić sobie z klimatem Indii. Na jego korzyść działa wspomnienie z turnieju shootout, sprzed tygodnia, moim zdaniem udanego, choć na pewno nie grał bezbłędnie. H2H jest wyrównane - 1:1, ostatni mecz kilka lat emu.
Rezultat: 2:4 Trzy pierwsze frejmy wygrał Hamilton, w 3. partii McLeod wysoko prowadził, ale nie wykorzystał tej szansy.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Myślałem też o meczu Baird - Xintong, gdyż mam wrażenie, że kursy na Chińczyka są zaniżone. Jednak statystyka H2H jest niekorzystna dla Anglika - 0:2, a mecze te Baird przegrał wyraźnie, więc postanowiłem odpuścić sobie to spotkanie. Może zdecyduję się na bet na żywo
Xintong rozpoczął mecz dwoma wysokimi podejściami, trzeciego frejma też wygrał i Baird zanalazł się w skrajnie trudnej sytuacji. Rezultat: 2:4.
Żadnego z tych meczy nie oglądałem, nie były transmitowane.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Turniej miał się odbyć we wrześniu, ale wielka powódź w rejonie Koczinu wymusiła przesunięcie terminu rozgrywek. Nota bene rozgrywają te zawody w innym miejscu niż wcześniej zaplanowano. Wojsko indyjskie udostępniło jakiś swój ośrodek. Być może dlatego Pakistańczyk Akbar nie pojawił sie przy stole do gry i oddał walkowera 0:4 Li Hangowi.
Pakistańczyków tam nigdy nie wpuszczali, od lat napięcie wojenne o Kaszmir, a tym bardziej teraz kiedy się ten konflikt nasilił po zestrzeleniu przez Pakistan 2 mysliwców indyjskich itd https://fakty.interia.pl/swiat/news-indie-i-pakistan-na-krawedzi-wojny-eskalacja-konfliktu,nId,2857783
==========
L.Walker vs S.Murphy
Total Frames: Over 5.5 @ 1.69 ✅ 2-4
Handicap by Frames: Walker, Lee (+1.5) @ 2.13 ⛔
Match Winner: Walker, Lee @ 3.30 ⛔
Marathon
Typ przeciwko Murphy’emu, ale nie da się inaczej. Były mistrz świata notuje w tym sezonie a zwłaszcza w ostatnich miesiącach konkretny zjazd formy. Tak mniej więcej z top16 na poza okolice top64 albo niżej, mówię o jakości gry, nie o rankingu bo ten to jeszcze długo mu nie spadnie. Chociaż już w rankingu jednorocznym wyleciał poza top16 i to dobrze obrazuje obniżkę formy. Wczoraj męczył się z anonimowym Hindusem, serio, reprezentant gospodarzy pudłował proste bile, przestrzeliwał odstawne, a i tak przez pierwsze 3 frejmy wyglądał równie dobrze albo lepiej niż Anglik. Murphy zero wyczucia białej, był taki frejm gdzie ani razu nie wyszedł na niebieską z dobrym kątem i musiał białą obchodzić stół. Spudłowane niebieskie i czarne z punktu itd. W pewnym momencie nie byłem pewien kto wygra. Gdyby grał z Binghamem, albo Xintongiem to byłoby szybkie 0-4 w niecałą godzinkę. Dlatego dzisiaj taki wysoki kurs na rywala Magika trzeba grać, Walker nie jest w nakwyższej swojej formie, ale ma bardzo niewygodny, defensywny styl, coś ala Lawler czy McLeod i potrafił już nie raz naprzykrzyć się faworytom. Tym bardziej z Murphym bez formy.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Typy na 1 marca, podaję późno, ale nie zawsze jest możliwość wcześniej coś napisać.
14:30
Wakelin - Murpphy , wygra Wakelin (+1,5) 7 j., Etoto 1,86.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-1-03-2019-piatek.155451/page-2#post-6811109
Rezultat: 4:2 Murphy popełniał duże nieuzasadnione błędy od 1. do ostatniej partii. Wakelin kreował też własną grę . Obaj wbili po 2 brejki 50+. Murphy wygrał 1. partię prawdopodobniego tylko z powodu usterki tipa kija Wakelina.
15:30 O. Lines - S, Vahedi, wygra Vahedi (+1,5) 4 j. Totolotek, Totalbet 2,05
Nie stałem się fanem Vahediego tylko dlatego, że wygrał z Hullem. Jestem przywiązany przede wszystkim do moich pieniędzy. Doceńmy jednak, że zawodnik z Iranu dobrze się czuje w Koczinie, wbił Finowi 4 brejki 50+, dokonał też dla siebie rzeczy prawie niemożliwej, czyli wygrał decydującą partię. Oliver to rosnący gracz, ale nie bezbłędny. Wycena jego zwycięstwa na poziomie o. 1,35 to wydaje mi się, że jest żart bukmacherski.
Rezultat: 3:4 Vahedi wygrał 2 pierwsze partie, przegrał 3 kolejne, by wyrównać stan meczu w partii 6. Decydującego frejma wygrał Lines. Tym razem Vahedi nie budował żadnego brejka, a Lines - 2.
Dzisiaj to wszystko. Ostrożnie stawiajcie, to Wasze pieniądze. Ja tylko sugeruję dostrzeżone i przedstawione wyżej możliwości!
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Wakelin - Murphy

Ostrzeżenie! Mecz zaczął się od grubego błędu Murphy&#39;ego, ale po kilku wbiciach Wakelin uszkodził tipa. Ta końcówka kija, w przypadku usterki zacząco utrudnia grę. Wakelin, przy stole, dokonał korekty tej usterki, ale ten fakt może wpłynąć na przebieg meczu. Zresztą już wpłynął, bo Murphy pojawił sie przy stole.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Wakelin - Murphy

Chyba wszystko wróciło do normy, bo jest już 1:1, Murphy dalej &quot;błądzi&quot;, a Wakelin w przerwie zajął się czymś innym, wyszedł z sali gry, , ale nie interesuje się tipem swojego kija.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wakelin - Murphy

Ostrzeżenie! Mecz zaczął się od grubego błędu Murphy&#39;ego, ale po kilku wbiciach Wakelin uszkodził tipa. Ta końcówka kija, w przypadku usterki zacząco utrudnia grę. Wakelin, przy stole, dokonał korekty tej usterki, ale ten fakt może wpłynąć na przebieg meczu. Zresztą już wpłynął, bo Murphy pojawił sie przy stole.
Murphy już chyba sezon może spisać na straty. Formy już nie uratuje. W tym tygodniu ślizgał się w każdym meczu i w końcu poleciał.
======
Jutro pracowity dzień przed zawodnikami, bo zwycięzcy z porannej sesji zagrają jeszcze raz w popołudniowych ćwierćfinałach.
A.Hicks vs L.Haotian
Handicap by Frames: Hicks, Andy (+1.5) @ 1.86 ⛔ 1-4
Match Winner: Hicks, Andy @ 2.76 ⛔

Chyba trochę przesadzony kurs. Raz że krótki dystans meczu i niewiele trzeba do wygranej, a dwa że Hicks to nie byle amator, tylko były zawodowiec i to z czołówki. Teraz status amatora ale od czasu do czasu przypomina o sobie. W tym tygodniu 2 wygrane z młodymi, teraz kolejny talent, który męczył się ze swoimi rywalami. Myślę, że z weteranem też się będzie męczył, a niespodzianka też możliwa, bo Haotian trochę spuścił z tonu w ostatnich miesiącach.
L.Hang vs S.Craigie
Total Frames: Over 5.5 @ 1.53 ✅ 4-2
G.Dott vs M.Davis
Total Frames: Over 5.5 @ 1.53 ✅ 3-4

A.Hamilton vs C.Wakelin
Total Frames: Over 5.5 @ 1.56 ✅ 4-2
Mecze Higginsa i Binghama zostawiam na boku, chociaż myśle, ze powinni wygrać. Za to w pozostałych dość wyrównane zestawienia i zapowiada się scenariusz overowy, zwłaszcza w powyższych meczach bym taki widział, bo faworytów nie widać.
Kursy z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Typy na 2 marca - 4 runda:

6:30 Hicks - Haotian, wygra Hicks (+1,5), Totalbet 1,87
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-2-03-2019-sobota.155452/#post-6811496
Rezultat: 1:4. Hicks bez brejków, Haotian - 2. Mecz był szarpany, Anglik miał w kolejnych frejmach szanse, ale coś poszło nie tak. Mecz nie był transmirtowany, wnioskuję ze scoringu.
6:30 Li Hang - Craigie
Tego meczu nie obstawiam, bo nie widzę wartości, kursy w moim odczuciu są prawidłowo skalkulowane - średnio 1,96 -1,82. Gdybym musiał to stawiałbym na Craigie&#39;go, który jest od tygodni w bardzo dobrej formie.

Rezultat: 4:2 Dwie pierwsze partie wygrał Li Hang. Oficjalna strona podaje, że 1 partia zakończyła się wynikiem 0:0, wnioskuję, że Craigie zaspał. Partie nr 3 i 4 wygrał Anglik wysokimi brejkami, ale w kolejnych 2 frejmach prawie go nie było przy stole.
6:30 Hamilton - Wakelin
Tego meczu nie obstawiam z powodów takich jak wyżej. Hamilton, bez wątpienia umiejący grać w snookera, zaskoczył mnie tutaj swoją dyspozycją. O jednym i drugim pisałem we wcześniejszych postach. Obecne kursy to 2,30 - 1,59. Nie widzę wartości po stronie Wakelina, a Hamiltona nie chcę grać.
Rezultat: 4:2 Zaczęło od 0:2 dla Wakelina, który wbil brejki 95 i 89. Hamilton co przerwę biegł na ćmika. W kolejnych partiach Anthony wbił jednak 4 brejki: 53, 81, 113, 82.
6:30 Bingham - Ning L.
Bingham potwierdza cały czas aspiracje do tytułu, Ning gra nadspodziwanie dobrze. Odpuszczam ten mecz.
W tym momencie kursy wynoszą 1,30 - 3,41. Gdybym musiał zagrałbym Binghama (-1,5) frejma.
Rezultat: 3:4 Bingham wbił brejki 50+ w partii 1., 3. i 4. i prowadził 3:1. Ning nie zbudował żadnego wysokiego brejka, ale niespodziewanie doprowadził do decydującego frejma. Końcówka 7. partii była niesamowita w jego wykonaniu, nie wiem co podziwiać bardziej: determinację, celność wbić na kolorowych w końcówce, pomysł na grę, szczęście?! Polecam do obejrzenia końcówkę 7. partii. Mecz trwał ponad 3 godziny, Chińczyk skończył go i walił kilka razy pięścią w stół. Gdy poradzi sobie z adrenaliną będzie groźny dla kolejnego oponenta.
6:30 Higgins - Cahill
Higgins jak dotąd pokazuje się bardzo pewnie, choć Vafei w poprzedniej rundzie wrócił do meczu wygrywając z Johnem 3 kolejne partii i przegrał dopiero decydującą partię. Cahill jest amatorem, który mimo statusu amatora wygrał w tym sezonie 24.000 funtów. Gdyby był zawodowcem byłby notowany na 79-80 pozycji rankingu!!! A 5 lat temu wygrał z Higginsem 4:2. Odpuszczam ten mecz, a gdybym musiał to postawiłbym na Cahilla (+2,5) za 1,73 w Etoto. Wydaje mi się jednak, że są lepsze inwestycje niż granie przeciw zmotywowanemu Higginsowi.
Rezultat: 4:1 Higgins objął prowadzenie 3:0. W 3 i 5 frejmie wbił brejki 50+.
6:30 Dott - Davis
Tego meczu nie obstawiam. Dwóch utalentowanych, z sukcesami i długą karierą. Wycena buków, średnio 1,88 - 1,89 mówi wszystko. Dott długo czekał na swój mecz, bo Ursenbacher się na stawił na 2. rundę, potem wygrał wysoko z Un-Noohem 4:1. Davis zniszczył słabego Davisona 4:0, a dzisiaj ograł utalentowanego Sijuna 4:2. Notabene wynik w małych punktach był odwrotny i wyniósł 294:309. No bet
Rezultat: 3:4 Panowie wygrywali kolejno po jednej partii, pierwszą wygrał Davis, więc wziął też mecz. Dott zanotował 3 brejki, w tym setkę, Davis - 2.
6:30 Brecel - Donaldson, wygra Brecel 1,66, Etoto, 5/10 jednostek.
H2H z lat 2012 - 2018 - 3:1. Brecel to wyjątkowy talent, który ma mniej w głowie niż umiejętności. W Indiach zaliczył 2 wysokie wygrane. Donaldson też zaliczył 2 wysokie wygrane i nie próbując go umniejszyć, to jednak J. Robertson grał beznadziejnie, meczu ze Seadmanem nie widziałem. Na pewno nie można go lekceważyć. Umiarkowaną stawkę postawię na Brecela. Różnica skali talentu jest zdecydowanie na korzyść Belga.
Rezultat: 3:4
6:30 Selt - O. Lines, wygra Lines 2,20, Etoto, 7/10 j.
O Linesie pisałem wyżej przynajmniej w 2 postach, Selt zaliczył dzisiaj trudny, brzydki mecz ze słabym w Indiach Swailem. Koniecznie trzeba dostrzec serię zwycięstw Selta w ostatnich tygodniach. Byli to gracze z dołu rankingu, z wyjątkiem mającego ostatnio mało motywacji do gry Forda. Przegrywał z mocniejszymi i to wysoko: Bingham, Woolaston. Statytyka H2H z lat 2015-2018 - 1:2. Po przerwie zimowej Oliver Lines nie zaliczył złego występu. Trudno za taki uznać porażkę w shootoucie, w 3. rundzie z Clarke&#39;m, nisko notowanym, ale który doszedł do półfinału tego turnieju, czy przegraną z Dingiem 3:4 w 2. rundzie w Walii. Moje przeświadczenie jest takie, że kursy powinny być odwrotne. Oddsmakerzy zwykle wiedzą co robią, ale ja kupiłem tego beta
Rezultat: 4:3 Od początku wyrównae spotkanie, bez brejków, aż w ostatniej partii Selt wbił 117. Dwa ostatnie frejmy wygrał selt.

Uwaga
: połowa z tych meczy odbędzie się po zakończeniu pierwszych 4, jeszcze w sesji porannej. Nie jest jasn podane, które będą pierwsze.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
John Higgins - Li Hang
Highest Break: Li Hang @ 3.15 ⛔ 104-84
Betsafe
Mocno przesadzony kurs na wyższego brejka Hanga. Higgins wcale nie punktuje w tym turnieju jakoś oszałamiająco, jedna setka a tak to tylko kilka niskich 50tek (121, 71, 52, 56, 55). Z kolei Chińczyk wbił już 3 setki (69, 109, 116, 130), a grał tylko 2 mecze bo w 1 rundzie dostał walkowera. Więc to jego gra punktowa wygląda w tym tygodniu zdecydowanie lepiej niż Szkota i tak wysoki kurs w ogóle nie ma poparcia w faktach. Zresztą w innych bukach dużo bardziej wyrównane kursy w tej kwestii, więc nawet z tego punktu widzenia warto spróbować, bo tak naprawdę przy takim kursie to żadne ryzyko.
L.Haotian vs M.Davis
Handicap by Frames: Haotian, Lyu (+1.5) @ 1.64 ✅ 4-2
Match Winner: Haotian, Lyu @ 2.31 ✅
S.Donaldson vs A.Hamilton
Handicap by Frames: Hamilton, Anthony (+1.5) @ 1.61 ✅ 2-4
Match Winner: Hamilton, Anthony @ 2.21 ✅
L.Ning vs M.Selt
Handicap by Frames: Ning, Lu (+1.5) @ 1.56 ✅
Match Winner: Ning, Lu @ 2.11
Marathon
Do tego w pozostałych ćwierćfinałach również widzę spore szanse przed dogami. Za rywali nie mają graczy czołówki, zwykłych średniaków, a w porannej sesji Haotiana, Hamilton i Ning pokazali się bardzo dobrej strony odprawiając dużo lepszych rywali. Moim zdaniem na tak krótkim dystansie to całkiem prawdopodobne że dogi znowu pokażą siłę, bo tak jak wspomniałem, rywale są jak najbardziej w zasięgu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom