>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetWinner - Pytania, opinie, spostrzeżenia, ogólne informacje

Na czacie napisali ze chwilowa usterka i ze nie wiadomo jak dlugo moze potrwac chociaz nie wydaje mi sie skoro wplacac mozma normalnie... Jakis pomysl jak moge zlecic wyplate? Czy czekac cierpliwie?
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Na stronie betwinner widnieje taki komunikat: &quot;
Szanowni Państwo!
Jesteśmy obecnie w końcowej fazie uzyskiwania krajowej licencji AAMS. Dostęp do usług BETWINNER.com został tymczasowo zawieszony. Mamy nadzieję, że zajmie to nie więcej niż 10 dni roboczych&quot;.
Czy ktoś wie cos na ten temat? 10 dni, tylko od kiedy widnieje ta wiadomość ?
Ktoś w ogóle tam pogrywa/pogrywał? Jak z ofertą, cashout ? Kolorystyka logo przypomina bet365 , czy można to jakoś wiązać z najlepszym bukmacherem ???? ?
 
betwinnernowoczesnybk 0

betwinnernowoczesnybk

Użytkownik
Jeszcze dwa dni temu mlzna bylo normalnie wyplacac na skrilla a teraz juz zniknelo ???? szkoda bo fajnie sie tam gralo
Pracują nad przywróceniem skrilla do wypłat, pozostaje cierpliwie czekać
Na czacie napisali ze chwilowa usterka i ze nie wiadomo jak dlugo moze potrwac chociaz nie wydaje mi sie skoro wplacac mozma normalnie... Jakis pomysl jak moge zlecic wyplate? Czy czekac cierpliwie?
Podaj numer gracza, sprawdzę
 
Kiedys sie tym interesowalem ale zorientowalem sie ze to nie dla mnie. Nie pamietam czy to nie dla polakow bylo czy tylko w dolarach wiem ze bylo z tym cos nie tak. To amerykanski portfel
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom