>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 17.08.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 17. Sierpnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 2 liga polska
Godzina: 19:20
Spotkanie: Ruch Chorzow- Belchatow
Typ: Belchatow
Kurs: 2,72
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Jutro postawnowilem zagrac mecz z 2 ligi polskiej pomiedzy Ruchem a Belchatowem. Jako kibic Ruchu widze co sie dzieje i wiem ze niema szans na lepsze jutro. Spadek rok za rokiem i na 2 lidze sie nie skonczy. Brak pieniedzy, juniorzy maja stanowic o sile druzyny, trener ktory nie wie co robi. Teraz same fakty ktore przemawiaja za mojim typem za nami 4 kolejki Ruch 1 zwyciestwo i 3 porazki, Belchatow 2 zwyciestwa i 2 remisy. Na 4 mecze 3 mecze zostaly rozegrane z tymi samymi druzynami i tak Ruch przegral z Siarka 1-0 (w) i Radomiakiem 2-0 (d) oraz wygral ze Skra 4-0 (d) natomiast Belchatow wygral z Siarka 2-0 (d) z Czestochowa 3-0 (d) i zremisowal z Radomiakiem 1:1 (w).
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szwecja,Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sirius - Dalkurd
Typ: remis
Kurs:
3,75
Bukmacher Unibet
Analiza:


Spotkanie drużyn z dołu tabeli. W tym gronie Sirius jest aktualnie pewnym ewenementem. W pierwszych 13 kolejkach ugrał 5 punktów a od tego czasu zaliczył 4 kolejne wygrane i ma już 17 oczek. Goście zajmują ostatnie miejsce e zdobytymi 9 oczkami i aktualnie zaliczyli 4 kolejne porażki ligowe. Obie passe kiedyś musza się skończyć i w mojej opinii będzie to w piątek. Ostatni mecz między nimi w lipcu tego roku zakończył się zwycięstwem Sirius 3:1, chociaż w statystykach było na styku a trzecia bramka padła w 96 minucie. Liczę na wyrównany pojedynek z końcowym remisem.
⛔100
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1 - Francja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Reims - Lyon
Typ: wygrana gości i mniej niż 3,5 goli w meczu
Kurs: 2.52
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Reims po bardzo udanym początku sezonu , rozpoczętym zwycięstwem na wyjeździe nad Nice 0:1 , w pierwszym meczu w sezonie na swoim terenie podejmie zespół z wschodnio - południowej Francji.
Faworytem całego spotkania jest oczywiście Olympique Lyon , który swój pierwszy mecz w sezonie także wygrał.
Jednakże gospodarze na swoim terenie będą próbowali udowodnić , iż wygrana tydzień temu nie była przypadkiem , i liczę na ich bramkę w tym spotkaniu , jednak to przyjezdni powinni odnieść dość trudne , ale jednak zwycięstwo .
⛔100
 
M 68

msemul

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa
Godzina: 11:00
Spotkanie: Hermannova/Slukova-Humana-Paredes/Pavan
Typ: Hermannova/Slukova
Kurs: 2.17
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
No tak trzeba kuć żelazo póki gorące a ten turniej to jak narazie (przynajmniej dla mnie) żyła złota. O typie właściwie wystarczyłoby napisać że rywalki są w formie z którą mogłyby przegrać z każdą parą z TOP20. Dzisiejsze mecze tylko utwierdziły mnie w przekonaniu że z formy sprzed ponad miesiąca nie pozostał już nawet cień. Dzisiaj ku mojemu zaskoczeniu prowadziły w 1 secie z Agatha i Dudą 16:13 i kiedy już miałem martwić się tym, spojrzałem po chwili z zamysłem zaatakowania Brazylijek po jakimś ładnym kursie a tam już dawno po secie na korzyść Brazylijek.
Co do Czeszek forma na papierze jest znakomita ale gdy dzisiaj oglądałem ich mecz przeciwko Niemkom to fragmentami w tej grze trochę za dużo było błędów i chaosu, niemniej jednak seria zwycięstw (wygrany turniej w Wiedniu, 3 miejsce w ME) i świeżość dzięki odpuszczonemu turniejowi w Moskwie powinna tu przeważyć na ich korzyść.
Tak jednak jak napisałem w dziale odnośnie wczorajszego meczu najważniejsze jest to iż Kanadyjki grają tragicznie i same oddają spotkania popełniając masę prostych błędów i to powinno zadecydować w tym spotkaniu.
Klasycznie w razie porażki w pierwszym secie polecam dalej atakować zwycięstwo Czeszek!
Pozdrawiam i Powodzenia
⛔100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska 2 liga
Godzina 19:20
Spotkanie : Ruch : Bełchatów
Typ Bełchatów over 1.5 gola
Kurs : 2.80
Bukmacher : Unibet
No cóż podpisuję się obiema rękami pod typem który dał &quot; Kieł1920 &quot; a że typ na wygraną Bełchatowa już padł to pójdę w bramki bo te na pewno w tym meczu padną a już ze strony Bełchatowa to na pewno , moje zdanie co do Niebieskich jest podobne jak wyżej bo właściwie to Ruch powinien spaść o dużo niżej , wszyscy którzy jeszcze w tym klubie coś znaczyli już dawno opuścili Chorzów i praktycznie nie ma kto grać co widzimy po wynikach , nie wiem jakim cudem udało się Niebieskim wygrać i to aż 4:0 z Skrą ale jak widać tam mają jeszcze większy problem niż w Chorzowie , przeczytałem nie dawno że żadnych wzmocnień w klubie nie będzie , parę rozmów z innymi zawodnikami było przeprowadzonych ale klub może im zaoferować tyle kasy ile może ( marne grosze ) i żadnych odpowiedzi klub nie dostał , słabym jak nie bardzo słabym punktem drużyny jest bramkarz Kamil Lech ale nie tylko on praktycznie 3/4 drużyny , w ostatniej kolejce Niebiescy dostali łomot w Łęcznej przegrywając 5:1 , 4 bramki stracili od 72 min gry , była też porażka u siebie z Radomiakiem 0:2 tak więc jak tu nie iść w stronę bramek w wykonaniu GKS Bełchatów którzy jeszcze w tym sezonie nie przegrali , strzelili 6 bramek tracąc zaledwie 1 gola , uważam że pójście w over 1.5 gola GKS-u w tym meczu będzie trafne a kurs na to znowu chyba z gatunku s/f !
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
uncensored 233

uncensored

Użytkownik
Dyscyplina: League of Legends - Australia, Oceanic Pro League
Godzina: 9:00
Spotkanie: Avant Garde - Tectonic
Typ: mapy - over 2.5
Kurs: 2.16
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Chyba jedyny ciekawy, nieoczywisty, mecz z dzisiejszej oferty LoLa (oprócz LCSów, ale z zasady staram się nie unikać obstawiania gier w formacie bo1). Spotkanie dwóch ostatnich drużyn OPL i walka o przedostatnie miejsce, które daje seed w przyszłorocznych rozgrywkach, także nie jest to mecz zupełnie o pietruszkę. Według bukmacherów faworytem jest drużyna Avent Garde i ciężko się z tym stwierdzeniem nie zgodzić, ale wydaje mi się, że kursy są trochę przesadzone (1.29 - 3.08). Tectonic to młoda drużyna z utalentowanymi zawodnikami, często indywidualnie wychodzą im bardzo ciekawe zagrania. Kompletnie jednak leży u nich wyczucie mapy, umiejętność rotowania i grania w okół objectivów, przez co rywale zazwyczaj zapushowują ich. Tectonic miało nienajgorszy start, w 4. kolejce nawet ograli 2:0 Chiefs Esport Club co było największą sensacją tego splitu. Od 5 meczy jednak nie udało im się ugrać nawet mapy, ale każda seria kiedyś musi się skończyć, a Avent Garde jest najlepszym kandydatem, żeby to właśnie na nich TTC w końcu coś ugrało. Jest to drużyna z identycznym bilansem gier, lecz wyżej w tabeli ze względu na wygrane mapy. Druga najbardziej overowa drużyna w OPL. Spodziewam się zaciętego spotkania, może nawet niespodzianki, ciężko powiedzieć, jednak pobieram bezpieczniejszy moim zdaniem typ na ilość map.
✅116
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Binck Bank Tour
Godzina: 11:25
Spotkanie: Marcel Kittel - Caleb Ewan
Typ: Caleb Ewan
Kurs: 1,74
Bukmacher: E-toto
Analiza:
O Kittelu pisałem kilka dni temu- fajnie wchodzi w wyścigi z dobrymi wynikami, a potem coraz gorzej. Brak ambicji czy kłótnie w zespole? Nie mam pojęcia ale rozmienia się w tym roku na drobne. Dziś mikroskopijne hopki na trasie się zaczynają, jutro sprint po jeszcze trudniejszym etapie. Kittel na takie rzeczy zawsze był uczulony, a w tym sezonie to jakby tylko czekał na pierwsze trudności, żeby mieć alibi i odpuścić. Zabel powinien wziąć to w swoje ręce i finiszować. Jeśli jednak moje dywagacje się nie sprawdzą i spróbuje walczyć to przeciwnik z wysokiej półki. Ewan rozgoryczony, bo nie pojechał na TdF i forma może trochę gorsza ale nie ma co się oszukiwać - dalej jest szybki i moim zdaniem tylko Groenwegen na ten moment w tym wyścigu jest mocniejszy. Sprinty są tu bardzo dziwne, bo albo ucieczka dojeżdża, albo jak wczoraj Styuven na solo. Tak czy inaczej Ewana w walce z Kittelem stawiam tu wyżej. Do tego jeszcze jak pisałem - nie mam przekonania, czy Niemiec w ogóle będzie tu walczył.
✅74
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Asian Games kobiety
Godzina:
13;30
Spotkanie: Hong kong - Mongolia
Typ: Hong Kong -17.5 pkt OT
Kurs: 3.00
Bukmacher:
forbet
Analiza:
Na dziś krótko i bardzo treściwie. Hong Kong w 1 game asian dostał baty 121:44 od Japonek. Tutaj jednak nie ma co sie dziwić gdyż ekipa z kraju kwitnącej wiśni posiada szalenie mocną kadrę i etyke pracy. Japonki się rozkręciły i moim zdaniem to dobrze zaprocentuje w tym meczu. 4 lata temu odbyło się 1 spotkanie h2h gdzie 64:68 wygrał Hong Kong. Od tego czasu ekipa z Azji zaliczyła w mojej opinii dużo większy skok formy i te spotkania kadra rozgrywała więcej. Mongolia posiada 1 zawodniczkę która robi tam różnicę a reszta to amatorki i pół amatorki. Dziś gwiazda Mongolskiej kadry Ganzul Davaasuren nie zagra. Liderka przypomnę zabierała średnio 31 min na parkiecie i dawała 21 ppg,5 rpg i 2apg.
come on Hong Kong. dla mniej śmiałych polecam linię 7.5 w sts albo mongolia under 62.5 u ruskich (under oczywiście)
⛔100
 
Z 582K
Dyscyplina : Koszykowka Filipiny
Godzina 13:00
Spotkanie : Nlex Road Warriors - Talk N Text Tropang handicap [4,5-0]
Typ : 1
Kurs : 3,25
Bukmacher : Forbet
Analiza:Zapraszam na pojedynek Governors Cup Filipin.Te rozgrywki dopiero się zaczynają i forma obu zespołów jest wielką niewiadopmą i tak naprawde to każdy wynik w tym pojedynku jest możliwy.Oba zespoły zdecydowanie preferują ofensywną gre i często oddają rzuty za 3 punkty,także wynik powinien być wysoko.Faworytem napewno jest drużyna Talk N Text Tropang którzy w poprzednich rozgrywkach doszli do półfinału gdzie ostatecznie przegrali dwukrotnie z póżniejszym zwycięzcami tych rozgrywk Marcalto Bolts.Jednak moim zdaniem drużyna Nlex Roada Warrios niestoi na straconej pozycji w tym spotkaniu i zdecydowanie powinna nawiązać wyrównaną walke,a jak nawet przegra to minimalnie.
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Girona - Valladolid
Typ: 1.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę - TAK
Kurs:
1.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Girona - Valladolid otworzy pierwszą kolejką ligi hiszpańskiej. Pierwsza kolejka to często niespodzianki, ale myślę że w tym meczu faworyt nie zawiedzie - przynajmniej w jednej z połów.
Girona to zespół, który lubi grać ofensywną piłkę - ich sezon przygotowawczy wyglądał całkiem nieźle, bo w 6 meczach zdobyli aż 20 bramek i nie były to tylko 3-4 ligowe słabiaki, a np. Tottenham z którym udało im się wygrać aż 4-1 czy Getafe gdzie padł remis 3-3.
Real Valladolid to beniaminek i tak naprawdę nie wiadomo czego się po nich spodziewać - w oczy na pewno rzucają się przeciętne mecze wyjazdowe, choćby z Gironą, z którą mieli okazje rywalizować jeszcze w latach 2014 - 2017: na 3 mecze wyjazdowe - przegrali 3-krotnie.
Typ jest o tyle wdzięczny, że każda połowa jest jak osobny mecz, a przy szczęściu już po pierwszej połowie powinien wejść.
Przewiduje zwycięstwo Girony w tym meczu. Przewidywany wynik 2-1
⛔100
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 2 liga polska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa
Typ: Skra nie strzeli
Kurs: 2,00
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dziś próbujemy w taki sposób.Goście póki co w 4 spotkaniach strzelili zaledwie 1 bramkę.Jak widać jest to czynność sprawiająca im spore problemy,a dziś przyjdzie im zagrać z ekipą której w tym sezonie trudno trafić do bramki. Dość powiedzieć,że w meczach Olimpii nie widzimy jakoś gradu bramek.Tym bardziej u siebie piłkarze z Grudziądza trzymają mocno zwarte szeregi w obronie
Przypuszczam,że i dziś skończy się jakieś skromne 1:0 lub 2:0.
Nie wiem dlaczego tak wysoki kurs jest na brak bramki ze strony Skry ale spróbuje pograć bo jest niewątpliwie kuszący patrząc na dotychczasową historie spotkań obu ekip w 2 lidze.
✅100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Le Havre AC - Clermont Foot
Typ: rzuty rożne over 9.5
Kurs: 1,80
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 4 kolejki na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji. Spotykają się tutaj dwa ofensywnie przysposobione zespoły. Lepiej na początku rozgrywek wiedzie się gospodarzom tego meczu ale Clermont dobrze gra tylko brakowało im szczęścia we wcześniejszych spotkaniach. Początkowo chciałem pograć na zwycięstwo Le Havre ale obawiam się tego i postanowiłem iść w over w rzutach rożnych 9.5. Myślę, że jest spora szansa na to, że ta linia zostanie pokryta, bo oba zespoły lubią grać ofensywnie, przez co liczę, że trochę tych sytuacji będzie zakończonych rzutami rożnymi. Oba zespoły są ze sobą zgrane bo grają głównie piłkarzami, którzy są w kadrach swoich drużyn od kilku sezonów. Dla mnie to najciekawsze spotkanie w tej kolejce w Ligue 2 no i jeszcze Auxerre - Nancy ale tego drugiego nie typuję a tu próbuję iść w kornery ????
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Mecze towarzyskie
Godzina: 13:00
Spotkanie: Kladno - Karaganda
Typ: Kladno wygra (zakład bez remisu)
Kurs: 2,08
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:

Mecz towarzyski między czeską i ekipą z Kazachstanu. Faworyt według mnie to Kladno, pomimo iż ostatnie sparingi przegrane, dostrzegłem popis strzelecki w meczu z Usti wynik 6-4 wydaje mi się, że w tym meczu przerwą swoją złą passę w meczach towarzyskich. Karaganda co prawda wygrała z Mladawą po dogrywce 2-3, wcześniejsze sparingi też przegrywała. Jednak stawiam na przełamanie czeskiej drużyny z małym podparciem DNB. Powodzenia ???? z fartem
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, 1 liga
Spotkanie: Bruk Bet Termalica - Sandecja Nowy Sącz
Typ: Bruk Bet (bez remisu)
Kurs:
1,44
Godz: 19:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na dziś proponuję może nie za wysoki kurs lecz z lekkim zabezpieczeniem w razie remisu.
Mecz pomiędzy dwóch spadkowiczów, którzy to gospodarze aspirują do szybkiego powrotu. Skład w Niecieczy nie wiele zmienił się od tego, którym grali w Ekstraklasie natomiast Sandecja przeszła dużą przebudowę, wyniki póki co tego jeszcze nie pokazują ale wierzę w to, że Nieciecza z meczu na mecz będzie się rozkręcać liczę, że to zacznie się właśnie już dziś.
Póki co wyniki nie zadowalające gospodarzy bo najpierw przyszła porażka u siebie 1:2 z Bytovią następnie z kolei wygrana na wyjeździe 2:1 z Podbeskidzie, remis u siebie 1:1 z ŁKS Łódź i porażka na wyjeździe 1:2 z Tychami.
Czyli u siebie była już porażka, remis i czas na zwycięstwo...
Sandecja zremisowała 3:3 szczęśliwie z Chojniczanką, przegrali 0:1 z Odrą Opole, zremisowali 0:0 z Chrobym i 1:0 pokonali GKS Katowice.
Widać w obu zespołach jeszcze niestabilną formę. Dziś jednak liczę na lepsze zgranie zespołu gospodarzy.
▶zwrot
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Jupiler Pro League
Godzina: 20:30
Spotkanie: RSC Anderlecht vs Royal Mouscron-Peruwelz
Typ: Liczba goli Powyżej (3.0)
Kurs: 1.58
Bukmacher: LVbet
Analiza:
W ramach 4 kolejki Jupiler League zmierzą się liderujący tabeli Anderlecht z 15 w tabeli Mouscron. Faworyt jest jeden i chyba ciężko wyobrazić sobie inny wynik niż wygrana gospodarzy. Ekipa z Brukseli od początku tego sezonu jest w bardzo dobrej formie. Trzy mecze i trzy wygrane: 4-1 z Kortijk, 5-2 z Oostende i 2-1 z Charleroi. W każdym z meczów padały co najmniej 3 bramki i dziś liczę na to samo (przy równo 3 mamy zwrot stawki). Duet Dimata - Santini zdobył już 11 goli (wszystkie zdobyte przez Anderlecht w 3 meczach ligowych),więc o Teodorczyku w Brukseli nikt już nie pamięta. Ostatnie dwie wizyty gości na Constant Vanden Stock Stadium kończyły się wysokimi zwycięstwami gospodarzy: 5-3 i 7-0. W historii meczów bezpośrednich pomiędzy tymi dwoma drużynami tylko raz na 8 spotkań zdarzyło się, że padły mniej niż 3 gole. Myślę, że ekipa Mouscron nie wspomina wyjazdów do Brukseli najlepiej i dziś kolejny raz zobaczymy przynajmniej 3 bramki w meczu. Anderlecht od początku rozgrywek imponuje skutecznością i ofensywnym stylem gry, rywale przegrali wszystkie 3 mecze tego sezonu, więc wszystko wskazuje na kolejne wysokie zwycięstwo gospodarzy.
⛔100
 
gbpl 76

gbpl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis (New Haven-kwalifikacje)
Godzina: 20:30
Spotkanie: Muhammad A. - Osuigwe W.
Typ: Muhammad A
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Spotykają się dwie zawodniczki z USA. Muhammad jest bardziej doświadczona od swojej rywalki która ma zaledwie 16 lat i na kortach twardych wynosi jej bilans 2-6. Muhammad wygrała przed tygodniem turniej w Lexington i widać, że jest w gazie i powinna wygrać bez większych problemów, to spotkanie.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Luksemburg
Godzina: 20:00
Spotkanie: US Hostert - Racing Union Luxemburg
Typ: powyżej 3,5 gola/TAK
Kurs: 1,94
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Postrach Mistrza Polski....Liga Luksemburska,bankowcy,spawacze,hydraulicy.Po 8 godzinach pracy kopiący piłkę dla zabawy.
Stadion Stade Jos Becker o pojemności 1,5 tys
US Hosters ostatnie miejsce w lidze po 2 kolejkach 0-0-2 bramki 2-8/srednia 5 na mecz/
Ostatni mecz na swoim stadionie 1-6 łomot.
Racing grał natomiast w L.E gdzie odpadł z Constantą w 2 meczu nie strzelając żadnej bramki.
W lidze ,środek tabeli i 2 remisy bramki 3-3.Ostatni mecz 2-2.Są drużyną lepszą od gospodarzy,grali jednak w L.E/to taka Legia może nawet/
Jest tylko jedno ALE,czy 2 ale.Nie postawię na nich,bo h2h to 1-4-0,dla gospodarzy.Ostatni ich mecz w pucharze w Hostert było 0-0,ale to tylko wypadek przy pracy.
Chłopaki z tej ligi potrafią strzelić po 2 bramki nie takim kozakom,
Tak już całkowicie poważnie ....gospodarze chcą wygrać 1 mecz,a z gośćmi nie przegrali od 2000roku.
Goście po pucharach też by chcieli coś wygrać,niby drużyna z końca,niestety im nie leży.
Może jakieś 2-2/jak wczoraj,ha,ha/
✅94
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1 liga Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Stal Mielec - Podbeskidzie
Typ: Stal Mielec
Kurs: 2.45
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Stal Mielec ostatnio wygrał na bardzo trudny terenie w Bytovii. Ostatnie porażki to z Warta Poznań i z Puszczą Niepołomice oba spotkania zostały rozegrane na wyjeździe. Stalowcy w pierwszym meczu wygrali z beniaminkiem Garbarnia gdzie zdecydowanie przeważali i kontrolowali całe spotkanie. Podbeskidzie ostatnio nie gra za dobrej piłki. Remis z Garbarnia oraz dwie porażki z Olsztynem aż dwoma bramkami oraz z Termalika. Jedyny i to ogromny plus to rozegrany bardzo dobry mecz pierwszej kolejki w Katowicach, gdzie Podbeskidzie wygrało jedną bramką ,ale jak widać Katowice trzeba to powiedzieć jest to coroczny pretendent do awansu do Ekstraklasy mimo to tak jak Podbeskidzie źle zaczęli sezon. W Mielcu zawsze gra się bardzo ciężko. Za trenera Smółki Stalowcy grali wspaniała piłkę. Od tego sezonu mamy nowego szkoleniowca zobaczymy jak to wpłynie na ten sezon.
⛔100
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Miedź Legnica - Korona Kielce
Typ: 1
Kurs: 2,50
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Interesująco może być dziś w Legnicy, jeśli ktoś lubi nasz ligowy byt. Wymagający beniaminek podejmuje Koronę , która mocno na początku sezonu ruszyła, dwie wygrane , remis i porażka . Całkiem dobry bilans, jednak w tym tygodniu dość niekorzystny terminarz spotkań (na który narzekał też trener Korony ) i po 4 dniach Korona znów będzie grała mecz o punkty, co w naszych warunkach jest dość wymagające wobec drużyny (niestety dalecy jesteśmy od tego że kluby np z wysp grają tak ciągle licząc ligę , puchary itd..) i na rozruchu sezonu może mieć wpływ na mecz.
Beniaminki są dość trudne na początku ponieważ zaskakują, część drużyn je lekceważy a ambicja w takiej drużynie jest zawsze większa, część nie rozpracowuje dokładnie, a gospodarze są dość solidni i poukładani szczególnie w środku pola.
Spotkanie powinno być wyrównane co do możliwości obu drużyn, a wobec mniejszej przerwy między spotkaniami Korony wpływa to na niekorzyść gości. Beniaminek jeszcze nie pokazał wszelkich atutów, bo poza wygraną z Pogonią Szczecin punktów nie zdobył, ale mecze w ich wykonaniu były ciekawe i myślę że dzisiaj jeszcze więcej włożą pracy i będą jeszcze bardziej zmotywowani do większej walki. W towarzyskim spotkaniu 30.06 górą była Miedź.
Kurs całkiem fajny więc można spróbować.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom