>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

`zapomniane ligi`

cala 37

cala

Użytkownik
Taka prosba ktora mysle kazdemu powinna wyjsc na dobre,mianowicie wyciagniecie z dzialu `pozostale ligi` takich lig jak portugalska,holenderska,belgijska czy szkocka i utworzenie osobnych dzialow w bardziej widocznym miejscu.Na ta chwile mimo ze ligi juz trwaja łacznie w zostalo napisanych az 0 postow... Strata wielka biorac pod uwage ze czasto mozna wyłowic z tych lig naprawde ciekawe kursy
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Problemem nie jest to, że te ligi nie mają osobnych działów, ostatnio Belgia i Holandia zostały tam przeniesione, bo mimo, że miały swoje sub-forum to ruch w nich był znikomy, stąd decyzja o &quot;degradacji&quot; do pozostałych lig.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Taka prosba ktora mysle kazdemu powinna wyjsc na dobre,mianowicie wyciagniecie z dzialu `pozostale ligi` takich lig jak portugalska,holenderska,belgijska czy szkocka i utworzenie osobnych dzialow w bardziej widocznym miejscu.Na ta chwile mimo ze ligi juz trwaja łacznie w zostalo napisanych az 0 postow... Strata wielka biorac pod uwage ze czasto mozna wyłowic z tych lig naprawde ciekawe kursy
Jeśli będzie ruch w tych ligach to zostaną one wyciągnięte na stronę główną, jak to miało miejsce z Australią. Przez dłuższy czas były Belgia i Holandia były jako główne ale i tak brakowało typów.
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
A co z Irlandią ? Teraz jak ruszyły angielskie ligi które będą zasłaniać posty z zielonej wyspy to już w ogóle odechciewa mi się pisać jak dzisiaj gdy miałem dać analizę Cork rano ale odpuściłem wiedząc że nie ma to sensu..
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
A co z Irlandią ? Teraz jak ruszyły angielskie ligi które będą zasłaniać posty z zielonej wyspy to już w ogóle odechciewa mi się pisać jak dzisiaj gdy miałem dać analizę Cork rano ale odpuściłem wiedząc że nie ma to sensu..
W Wielkiej Brytanii są specjalnie porobione podtematy, żeby Premier League nie przygniotła innych rozgrywek. Przesunąłem Szkocja, Walia i Irlandia na drugie miejsce, przez Championship i niższe ligi angielskie. Na ten moment nie ma przesłanek, żeby Irlandię wyłączyć jako osobny dział. Jesteś na tyle rozpoznawalny na forum, że ludzie będą wiedzieć, gdzie wchodzić za dobrymi typami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom