>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

VI runda - Grand Prix Szwecji w Malilli (11.08)

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Dziś GP w Szwecji. Jakie macie pomysły na dzisiejsze zawody ?
Lindgren w TOP 8 @ 1,60
Przemek Pawlicki powyżej 4,5 pkt @ 1,80
Najlepszy w grupie anglosaskiej : TAI @ 1,90

Wszystko forbet
Myśle, że Fredzio dziś odpali. Oglądałem go w meczu we Wrocławiu z trybun i widać, że strasznie walczył w parku ze sprzętem. Jedzie u siebie, a to zawsze publiczność, a to wieksza motywacja, moim zdaniem ma dużą szansę na TOP 8 dziś.
Pawlicki mam wrażenie, że z formą robi taki bardzo powolny progres. Ogólnie sezon ma kiepski, ale te 5 pkt wydaje mi się realne dziś.
 
C 134

cfc_mnich

Użytkownik
B. Zmarzlik - J. Doyle 1 1,52
E. Sajfutdinow - P. Dudek 1,62

Pierwsza para to zwycięzcy dwóch ostatnich turniejów w Malilli. Dwa lata temu wygrywał Doyle, rok później Zmarzlik. Dziś ci zawodnicy są w zupełnie innym miejscu. Gorzowianin bije się o medale, Kangur jedzie o utrzymanie w elicie. Zmarzlik jest najskuteczniejszym zawodnikiem w Ekstralidze, a jego ostatnie wyniki potwierdzają świetną dyspozycję. Myślę, że dzisiaj znajdzie się w czubie stawki.
Obecny sezon z pewnością nie jest udany dla Duzzersa. Walka o utrzymanie z Falubazem, 8 miejsce w GP, na pewno nie tak miało to wyglądać. Emil po powrocie do GP solidnie punktuje w każdym turnieju i jest na 4 miejscu w klasyfikacji generalnej. Powinien dziś dołożyć kilkanaście punktów do swojego dorobku
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
B. Zmarzlik - J. Doyle 1 1,52
E. Sajfutdinow - P. Dudek 1,62

Pierwsza para to zwycięzcy dwóch ostatnich turniejów w Malilli. Dwa lata temu wygrywał Doyle, rok później Zmarzlik. Dziś ci zawodnicy są w zupełnie innym miejscu. Gorzowianin bije się o medale, Kangur jedzie o utrzymanie w elicie. Zmarzlik jest najskuteczniejszym zawodnikiem w Ekstralidze, a jego ostatnie wyniki potwierdzają świetną dyspozycję. Myślę, że dzisiaj znajdzie się w czubie stawki.
Obecny sezon z pewnością nie jest udany dla Duzzersa. Walka o utrzymanie z Falubazem, 8 miejsce w GP, na pewno nie tak miało to wyglądać. Emil po powrocie do GP solidnie punktuje w każdym turnieju i jest na 4 miejscu w klasyfikacji generalnej. Powinien dziś dołożyć kilkanaście punktów do swojego dorobku
W innych miejscach są? tylko przez to ze Doyle poczatek sezon sobie zepsuł a teraz wrócił do optymlanej formy choć jeszcze troszkę brakuje.. Bartek? Rok temu jak zaczynalem zabawe z zuzlem mowilem kozak, wygra gp itp.. kolega mowil ze on w ligach jedzie bardzo dobrze a w gp nagle brakuje czegoś... to jest właśnie ten minus u niego... sam bym postawił na niego dziś ale na pewno nie w tej parze bo tutaj moze zdarzyc sie wszystko..
Druga para..hmm.. Dudek tak jakby u siebie jedzie.. zna ten tor ale jego forma jest straasznie zmienna.. potrafi pojechac zajebiscie, zeby zaraz zepsuć..emil emil.. potrafi zaczac tragicznie, zeby nagle odpalić.. typ moze wejsc ale po kursie 1.6 bym tego tez nie grał..Moim zdaniem dzisiaj Maciej powalczy o zwycięstwo.. Tajski wiadomo..Fredka? moim zdnaiem dzisiaj nie bedzie walczyl o zwciestwo i bedzie małe rozczarowanie..Ciekawi mnie jak Ljung sie pokaze.. bo naprawde w tej szwecji jedzie bardzo dobrze..
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
W innych miejscach są? tylko przez to ze Doyle poczatek sezon sobie zepsuł a teraz wrócił do optymlanej formy choć jeszcze troszkę brakuje.. Bartek? Rok temu jak zaczynalem zabawe z zuzlem mowilem kozak, wygra gp itp.. kolega mowil ze on w ligach jedzie bardzo dobrze a w gp nagle brakuje czegoś... to jest właśnie ten minus u niego... sam bym postawił na niego dziś ale na pewno nie w tej parze bo tutaj moze zdarzyc sie wszystko..
Druga para..hmm.. Dudek tak jakby u siebie jedzie.. zna ten tor ale jego forma jest straasznie zmienna.. potrafi pojechac zajebiscie, zeby zaraz zepsuć..emil emil.. potrafi zaczac tragicznie, zeby nagle odpalić.. typ moze wejsc ale po kursie 1.6 bym tego tez nie grał..Moim zdaniem dzisiaj Maciej powalczy o zwycięstwo.. Tajski wiadomo..Fredka? moim zdnaiem dzisiaj nie bedzie walczyl o zwciestwo i bedzie małe rozczarowanie..Ciekawi mnie jak Ljung sie pokaze.. bo naprawde w tej szwecji jedzie bardzo dobrze..
Ludzie zacznijcie może pisać kursy po podatku :
B. Zmarzlik - J. Doyle 1 1,33
E. Sajfutdinow - P. Dudek 1,42
( to są prawidłowe kursy w Polsce !!!)
i teraz zadajcie sobie pytanie ,czy warto ????
granie tak niskich kursów w takich loteryjnych parach to debilizm do potęgi .
Po za tym warto zwrócić uwagę ,że po raz pierwszy tor będzie prawdopodobnie pod koło ze względu na opady .I nie ma sensu pisać ,że ktoś jest w formie i że ostatnio dobrze jeździ ,tylko skupcie się kto jest dobrym na torze przyczepnym i do walki bo taki tor dziś przewiduję ???? .Dla podpowiedzi typy :najlepszy w grupie słowiańskiej : ZAGAR kurs 5,72 forbet ✅✅✅
ZAGAR w pierwszej ósemce 2,5 tak forbet✅✅✅
Nicki pedersen- ZAGAR 2,54 fortuna ⛔ ale wybrałem ,zagar 2 miejsce niki win hehe
wszystkie kursy już po złodziejskim podatku
tor aktualnie przykryty ????
i jeszcze jedno :
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Ja osobiście wynalazłem na dziś:
Lingren 8,5+ kurs 2,05
Linia niska jak na Fredke który jak sam zapowiada nie złożył jeszcze broni w GP.
A z par wybrałem:
Vaculik - Ljung 2 kurs 2,33
Solidny szwed w NICE PLZ robi dwucyfrówki, dziś z dziką kartą kontra Vaculik który po straconym początku sezonu przez kontuzje kompletnie olewa GP.
Hancock - Dudek 1 kurs 1,65
Obaj są zawodnikami miejscowej Dacarny, jednak dla mnie amerykanin solidniejszy.
Doyle - Pedersen 1 kurs 1,60
Nicki poza jednym turniejem u siebie w Danii jakoś mnie nie przekonał. Doyle zwyzka formy, dobre wyniki w lidze szwedzkiej.
Zmarzlik - Janowski 2 kurs 2,05
Maciek jeździ w miejscowym klubie myśle, że spokojnie pokona nerwowego Bartka który ostatnio popełnia błędy gdy za szybko sie podpali.
Wszystko z sts.pl.
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom