>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Polski I runda [25,26 i 27.09.2018, a także 2,3 i 4.10.2018]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dzisiaj w siedzibie PZPN wylosowano pary I rundy Pucharu Polski. Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się 25, 26 i 27 września, a także 2, 3 i 4 października.

I runda
ŁKS Łódź - Lech Poznań
Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa
Lechia Dzierżoniów - Jagiellonia Białystok
Unia Hrubieszów - Górnik Zabrze
Victoria Sulejówek - Raków Częstochowa
Ruch Chorzów - Odra Opole
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław
Pogoń Siedlce - Stal Mielec
Polonia Głubczyce - Chrobry Głogów
GKS Drwinia - Wisła Puławy
Polonia Środa Wielkopolska - Radomiak Radom
Tur Bielsk Podlaski - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Piast Gliwice
MKS Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko-Biała
ROW 1964 Rybnik - Cracovia
GKS Katowice - Pogoń Szczecin
KS Paradyż - Puszcza Niepołomice
KP Starogard Gdański - Górnik Łęczna
Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec
Falubaz Zielona Góra - Wigry Suwałki
Resovia - Warta Poznań
Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica
Bałtyk Koszalin - Rozwój Katowice
Huragan Morąg - Zagłębie Lubin
Legionovia Legionowo - GKS Tychy
Wisła Sandomierz - Korona Kielce
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Płock
Śląsk Świętochłowice - Arka Gdynia
GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo - Stomil Olsztyn
Elana Toruń - Bytovia Bytów
Jak dobrze wiemy i pamiętamy już I runda potrafi przynieść nam sporo niespodzianek. Czekamy zatem na kursy, a ja zapraszam do dyskusji oraz do pierwszych sugestii.
 
plusgresja 3K

plusgresja

Użytkownik
Może nie do końca tematycznie bo mecz pierwszych rund PP na sezon 2019/2020, no ale tylko taką kategorię znalazłem.
Wpadł mi w oko jutrzejszy mecz
18:00 Kartofliska.pl Warszawa - Grom Warszawa który można obstawiać na forbecie.
Chyba większości tutaj znane są kartofliska i VIII liga z YT. Tak więc nasi bohaterowie przeszli pierwszą rundę wygrywając mecz 5:2! Teraz jednak już nie będzie tak łatwo. Ich rywalem będzie drużyna ligi okręgowej. Sam autor strony i filmików zapowiada mecz na &quot;trzydziestke&quot;(ilość bramek którą będzie można zobaczyć w meczu.)
Kurs na over 15,5 bramek wynosi obecnie 1.71 w forbecie. Jak dla mnie gra warta ryzyka. Można się naśmiewać z poziomu kopaczy w okręgówce, ale to i tak dla totalnych amatorów którzy spotykają się na boisku raz na jakiś czas bez większego treningu może być poziom o dwie klasy za wysoki(wiem z doświadczenia).90 minut gry to strasznie długi okres czasu.
 
N 45

nakeddenim

Użytkownik
1. Gryf Wejcherowo - Stomil Olsztyn
typ: awans: Stomil Olsztyn 1,8 forbet ✅
2. MKS Kaczkan Huragan Morąg - Zagłębie Lubin ⛔ Nawet w sumie nie wiem co powiedzieć
typ: Zagłębie Lubin 1,4 forbet
3. Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa

typ: Legia Warszawa 1,6 forbet ✅

Co tu dużo pisać, wybrałem 3 spotkania, które uważam za najbardziej value. Kursy na Zagłębie 1,4 i na Legie 1,6 to nieporozumienie, wiadomo - puchary, różnie bywa, rotacja w składach, czasami trafiają się jakieś perełki, ale no nie oszukujmy się - Chojniczanka nie prezentuje się niewiadomo jak w pierwszej lidze, Legia natomiast znowu wraca do łask. Między Zagłębiem a Huraganem jest przepaść 2 lig. Jeśli chodzi o Stomil, tutaj również przepaść ligowa zrobi swoje. Stomil w końcu przełamanie, myślę, że pucharów nie odpuszczą, ale dla bezpieczeństwa gram po prostu ich awans, po bardzo korzystnym kursie. Jeśli ktoś ma natomiast inne spostrzeżenia co do tych meczy, to liczę na jakieś ciekawe opinie. W AKO wychodzi 4,03.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Po tej zenadzie jakaś dziś zobaczyłem w Kielcach to wydaje mi się, że spokojnie można próbować Grudziądz z ZS. Wątpię aby goście poważnie traktowali PP w sytuacji gdy czeka ich ciężka walka o utrzymanie i w następnej kolejce ważny mecz z Cracovią.
Nic nie wiem o Olimpii Grudziądz ale wysoka pozycja w 2 lidze, są w formie. 1.98 na awans warte za parę drobnych.
 
tyler_durden 48

tyler_durden

Użytkownik
ŁKS Lódź - Lech P typ 10 kurs: 2.26
bukmacher: Fortuna
Ch.Chojnice - Legia W typ awans Legii, kurs: 1.28
bukmacher: Fortuna
Powody pierwszego typu są jasne. Lech jest w kryzysie. Słaba forma fizyczna, brak ruchu, słaba skuteczność. ŁKS gra na swoim stadionie, nastawi się na kontrataki, co w tej sytuacji może być zabójczą bronią na będącego w słabej dyspozycji Kolejarza.
Nowa miotła podziała w Legii i wreszcie gra na miarę mistrza Polski i zdobywcy PP. W Chojnicach ma wystąpić wielu zawodników do tej pory rezerwowych, więc obstawiłem bezpieczny typ na awans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar Polski
Godzina: 19:20
Spotkanie: Ruch Chorzów - Odra Opole
Typ: 2
Kurs: 2,39
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zespołowi z Chorzowa dobrze się grało w ostatnich latach z Odrą, bo ogrywali ją zarówno w sparingach jak i dwukrotnie w meczach 1 ligi. Teraz jednak oba zespoły znajdują się w całkowicie odmiennych sytuacjach. Ruch wiadomo bardzo młody i niedoświadczony zespół i myślę, że pora na rewanż i zwycięstwo Odry w meczu z Ruchem. Kadrowo Odra ma dużo bardziej doświadczony zespół i właśnie myślę, że w tym pucharowym spotkaniu tego doświadczenia zabraknie Niebieskim. Zespół ten się fajnie zgrywa ze sobą i z pewnością to zaprocentuje na przyszłość o ile zawodnicy Ci pozostaną w Chorzowie a nie zostaną rozsprzedani. Jednak w defensywie drużyna ta popełnia jeszcze mnóstwo prostych i nieoczekiwanych błędów. Gra defensywna to według mnie największa bolączka Ruchu i myślę, że dzisiaj też nie obędzie się bez błędów. Co tu dużo pisać spotyka się tutaj średniak 2 ligi ze średniakiem 1 ligi i myślę, że górą w tym spotkaniu będzie zespół występujący w wyższej klasie rozgrywkowej. Zespołowi z Chorzowa gra w tym pucharze nie jest do niczego potrzebna i jak odpadną już na tym etapie rozgrywek to może to im wyjść tylko na lepsze aby w pełni koncentrować się na lidze. Ten kurs na Odrę to dla mnie duża promocja, bo raczej liczyłem, że będzie w granicach 1,90.
✅ 1-5
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
ŁKS Łódź - Lech Poznań

Krótko bo mecz o 15. Pojawiły się składy.
Łodzianie wychodzą na pół rezerwowo, natomiast silny skład Lecha z Tralka, Amaralem i Tiba na czele.
Nie powinno się nic złego Lechowi przytrafić dzisiaj.
Lech @1,50
Lech -1 @2,22
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Chojniczanka - Legia
Typ: 2
Kurs: 1.7
Godz: 17:30
Bukmacher: Totolotek
Puchary lubią niespodzianki, ale jeśli miałbym jakąś dziś typować to najszybciej chyba ŁKS z Lechem, jednak to głównie efekt kryzysu ekipy z Poznania. W Chojniach Legia zmierzy się z miejscowym zespołem z Pierwszej Ligi. Legioniści złapali rytm i wreszcie grają na miarę swego potencjału, bo ten lubiąc Legię czy nie lubiąc jest w Polsce po prostu największy. Bardzo pozytywnie zaskakuje kurs z Totolotka, bo te 1.70 jest dość przyjemne, odpowiednio w Fortunie to 1.57, wiec jest to już jakaś różnica. Legia pewnie zastosuje jakąś rotację, ale z Chojniczanką i tak powinna sobie poradzić. W sezonie 15/16 oba zespoły grały ze sobą w krajowym pucharze i tam Legia pewnie wygrała oba spotkania.
 
marcinpp 0

marcinpp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar Polski
Godzina: 15:30
Spotkanie: Siarka Tarnobrzeg - Wisła Płock
Typ: 1
Kurs:
6,1
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Wisła od paru lat systematycznie odpuszcza Puchar Polski bo nie widzi sensu w nim grania (poprostu chcą odpaść) i zazwyczaj odpada w pierwszych rundach. Ponadto w tym sezonie bardzo słabo im idzie więc tymbardziej muszą skupić się na lidze bo póki co mają tylko punkt przewagi nad ostatnią w tabeli Cracovią która w sobotę pokonała Nafciarzy 3-1.
Kłopoty kadrowe z bramkarzami z Cracovią grał 17sto letni Zapytowski który popełniał podstawowe błędy a na ławce więty &quot;na sztukę&quot; Żynel który nie jest w pełni zdrów. Analiza pisana troche &quot;na kolanie&quot; ale jako kibic z Płocka wiem co pisze. dla mniej odważnych polecam 1X albo typ na awans Siarki.
dodam jeszcze, że już w piątek Wisłe czeka trudny mecz z Lechia Gdansk
 
tyler_durden 48

tyler_durden

Użytkownik
Tym razem postawiłem na AKO 5.38 składające się z 4 zdarzeń w Fortunie.
Reasumując:

Jastrzębie - Piast G. typ 2 1.70

Po dłuższym namyśle, bardzo ryzykowany jest typ na wygranie meczu przez Piasta Gliwice, ponieważ GKS Jastrzębie jest w dobrej formie (5 ostatnich spotkań to 3 zwycięstwa, remis i porażka - 2 wygrane na swoim stadionie). Postawiłem choć gdybym mógł zmodyfikować kupon, ten mecz obstawiłbym jako awans 2 albo jako 02
Drwina - Wisła Puławy typ 2 1.50
Drwina - 7 miejsce w 4 Lidze Małopolskiej kontra Wisła Puławy grająca w III Lidze - Grupa IV, zajmująca 4 miejsce. Mecz wyrównany tylko na pierwszy rzut oka. Obstawiam zwycięstwo Wisły mającej na koncie dwa mecze bez zwycięstwa, ale z zespołami będącymi w absolutnej czołówce ligi
H.Morąg - Zag.Lubin typ 2 1.36
Bez zbędnego komentarza. Zespół z Ekstraklasy, nawet rezerwowym składem powinien takie spotkanie spokojnie wygrać
Środa Wlkp - R.Radom typ 2 1.55
Grająca w III Lidze i plasująca się w środku tabeli Środa kontra będący w bardzo dobrej formie, brak porażki od 5 spotkań, Radomiak
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
adi26 20

adi26

Użytkownik
Witam ja polecam mecz z Puchar Polski 26.09.2018 16:00
Falubaz Zielona Gora - Wigry Suwałki
kurs w totomix 1 4,60 x 3,65 2 1,70✅
jak dla mnie buki z tym kursem dadzą zarobić 4liga kontra 1 liga nie ma nawet oczym mówić no jedynie że Wigry mieli kilka meczy z krótkimi przerwami h2h 1 mecz 19.07.14 też w Pucharze Polski wygrany przez Wigry 3:0 na wyjeździe. Odrazu przypomnę wczorajszy mecz w Pucharze Polski Polonia Głubczyce 0 - 8 Chrobry Głogów 4liga kontra 1liga myślę że granie na Win Wigry po kursie 1.70✅ w totomix jest dobrym value
dla odważnych polecam
Wigry -1,5 w totomix kurs 2,70⛔
Wigry -2,5 w totomix kurs 5,00⛔
he pogromu nie było ale skromne 1:0 dla Wigry✅✅✅ po ładnym kursie :]
Pozdrawiam
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
jak dla mnie buki z tym kursem dadzą zarobić 4liga kontra 1 liga
może i tak ale warto pod uwagę wziąć to ile Wigry podróżują,
1044628919884959745
to wszystko zostaje w nogach i głowach piłkarzy, więc ja jakiegoś pogromu bym się nie spodziewał, chyba, że pojechali rezerwami, no ale to też niekoniecznie dobrze wróży graniu handi
Edit: typu nie neguję/negowałem, tylko chciałem zwrócić uwagę na dość istotny fakt, wysokich wygranych ;)
 
adi26 20

adi26

Użytkownik
może i tak ale warto pod uwagę wziąć to ile Wigry podróżują,
1044628919884959745
to wszystko zostaje w nogach i głowach piłkarzy, więc ja jakiegoś pogromu bym się nie spodziewał, chyba, że pojechali rezerwami, no ale to też niekoniecznie dobrze wróży graniu handi
Muminiasty masz racje czytałem o tym ale 3 klasy różnicy zrobi swoje a taki wysoki kurs 1.70 ✅✅✅ to własnie myśle jedynie dla tego co napisałeś dużo w podróży ! Ale sam mecz warty zagrania Pozdrawiam
 
P 9

plokin

Użytkownik
Wiele niewiadomych odnośnie Suwałek, a tutaj Zagłębie na spokojnie przegrywa. Jak tu być mądrym? Historia lubi zataczać koło: &quot;Przegrywają także z amatorami - relacja meczu Piast Kobylin - KGHM Zagłębie Lubin&quot;. Z Piastem przegrali 3:1, a z Huraganem będzie 3:2. Ze słabszymi drużynami wychodzi ich mentalne spierdolenie.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
może i tak ale warto pod uwagę wziąć to ile Wigry podróżują,
1044628919884959745
to wszystko zostaje w nogach i głowach piłkarzy, więc ja jakiegoś pogromu bym się nie spodziewał, chyba, że pojechali rezerwami, no ale to też niekoniecznie dobrze wróży graniu handi
Edit: typu nie neguję/negowałem, tylko chciałem zwrócić uwagę na dość istotny fakt, wysokich wygranych ;)
Ale im to nie przeszkodziło i wygrali 1-0!!!
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Niezłe wyniki. Rozumiem wpadka z ekipą z zaplecza ale jak gdzieś mamy różnicę trzech lig i jeszcze pada wynik 3:2 co nie wskazuje na odpuszczenie to o czym to świadczy? Chu z piłkarzami ale trener przed zarządem to powinien paść na twarz. Bo nie sądzę że to decyzja z góry.
Za granicami w cywilizowanej piłkarsko Europie też kilka podobnych wyników
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom