>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 11:01 przez zwyciestwo1960



W ostatniej kolejce powinienem mic 27pkt a nie 24.Jest że zsumowane.Prosze to poprawic


&nbsp;


był błąd na stronie i nie wszystkim zliczyło prawidłowo punkty przez co zmieniła się pierwsza trójka, proszę o zapoznanie się z wynikami 25 kolejki w odpowiednim temacie.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


WAŻNE!



Otrzymaliście na maila reset hasła do



https://ligatyperow.bukmacherskie.com/



jest to spowodowane tym, że w nowej wersji forum już nie będziecie się logowali do platformy poprzez kliknięcie "znaczka forum" tylko będziecie musieli wpisać nazwę użytkownika oraz hasło. Jest to jednorazowa akcja.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik


Nie można zalogować się na ligę typerów poprzez kliknięcie w ikonkę forum. W miejscu ikony pojawia się następujący komunikat:



WordPress Social Login is not configured yet.

Please navigate to Settings &gt; WP Social Login to configure this plugin.

For more information, refer to the online user guide..
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 12:29 przez arass1



Nie można zalogować się na ligę typerów poprzez kliknięcie w ikonkę forum. W miejscu ikony pojawia się następujący komunikat:



WordPress Social Login is not configured yet.

Please navigate to Settings &gt; WP Social Login to configure this plugin.

For more information, refer to the online user guide..


&nbsp;


przeczytaj mój wcześniejszy post
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik


Mam potwierdzić sugerowane hasło czy mogę wprowadzić swoje?



 



Edit: Juz sobie poradziłem. Można skasować.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
cytat z dnia 3 kwietnia 2019 19:35 przez maarcin14



otrzymałem nowe hasło , ale jak teraz zmienić je na własne ? nie mogę nigdzie znaleźć zmiany hasła ..


&nbsp;


Przy logowaniu na dole wciśnij: zapomniałem hasła. Podaj swój nick i na maila przyjdzie Ci mail z resetem hasła. Jak wejdziesz to jako hasło wygeneruje Ci się przypadkowy ciąg znaków. Możesz go skasować i wpisać swoje hasło. Zaznacz, że zgadzasz się na słabe hasło i zapisz.



 



 
 
Z 582K


Jak chce się zalogowc to wyskakuje że odnośnik do hasla został wysłany meilem a ja żadenego meila noeotrzymuje.A nawet niewiem jaki mialem tam meil.A te co mam to na nie nic nieprzychodezi
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20


Witam, chciałbym dołączyć do konkursu, zapisałem się w temacie na forum. Teraz pytanie, czy mam założyć też konto na tym WordPress?? 
 
Do góry Bottom