>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typuj z ibisem.

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
13:00 West Ham :-: Arsenal
21. Arsenal @ 2.05

16:00 Cardiff :-: Huddersfield
22. Cardiff @ 2.30

16:00 Crystal Palace :-: Watford
23. obie strzelą gola @ 1.85
13:00 Leganes :-: Huesca
24. Leganes @ 1.95

18:30 Girona :-: Alaves
25. obie strzelą gola @ 2.07

20:45 Villarreal :-: Getafe
26. obie strzelą gola @ 1.93
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Real Sociedad :-: Espanyol
29. obie strzelą gola @ 1.92


Espanyol po dość sporym kryzysie chyba w końcu wraca na właściwą drogę. W nowym roku odnieśli domowe zwycięstwo 1:0 oraz zremisowali w Pucharze Króla z Villarreal 2:2 - tu jednak powinni wygrać lecz ostatecznie oddali rywalowi inicjatywę i skończyło się jak skończyło. Gospodarze również notują zwyżkę formy, a mówi nam o tym wygrana z Realem Madryt 0:2 oraz remis z Betisem z Pucharze Króla. Obie drużyny zanotowały podobne wyniki i co najważniejsze przełamały się. Dziś czeka ich pojedynek o ligowe punkty. Ja poszukam po raz kolejny goli co ostatnio bardzo przypadło mi to do gustu.
21:00 Manchester City :-: Wolverhampton
30. powyżej 10.5 rzutów rożnych @ 2.02
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:30 Valladolid :-: Getafe
31. obie strzelą gola @ 2.08

Czas na rewanże w Pucharze Króla. W pierwszym spotkaniu również liczyłem na grad goli, ale niestety lekko się rozczarowałem gdyż padła zaledwie jedna bramka. Teraz pójdę za ciosem i zagram podobny typ jak z przed tygodnia. Obie ekipy w ostatnich tygodniach nie prezentują zbyt wielkiej formy, ale jest to Puchar w którym lubią padać gole jak i niespodzianki. Getafe w spotkaniach wyjazdowych strzela regularnie i z obecnym składem potrafią się nawet postawić dużo lepszym drużynom czyt. Barcelona. Valladolid tak naprawdę to niewiem czego po nich się można dziś spodziewać ponieważ ich sytuacja w lidze nie jest tak stabilna jak u dzisiejszych rywali. Nie wierzę jednak w to żeby mieli przejść obok tego spotkania obojętnie, a jednobramkowa zaliczka jest z pewnością do odrobienia.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 St. Etienne :-: Ol. Marsylia
32. St. Etienne @ 2.28


Rzadko kiedy zaglądam do Ligue1, ale dzisiaj w oko wpadło mi to spotkanie. Treść będzie bardziej pod statystyki i formę drużyn niż pod samą analizę. St Etienne to obecnie ekipa, która w spotkaniach domowych jeszcze nie przegrała w tym sezonie, a bilans ich wygląda nieźle 7-2-0 oraz 19-6 w bramkach. Na dodatek gospodarze w ostatnich tygodniach wyszli z małego dołka zaliczając trzy zwycięstwa z rzędu. Gorzej się mają rywale, którzy ostatnie zwycięstwo odnieśli 25 listopada 2018 roku!. Na wyjazdach również spisują się kiepsko notując więcej porażek niż zwycięstw i remisów razem wziętych. Jestem zdania, że gospodarze będą chcieli podtrzymać swoją passę i wykorzystać niemoc gości. W ekipie gospodarzy zabraknie Subotića oraz Debuchy. Goście bez Sakai i Rami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:30 Real Sociedad :-: Betis
33. obie strzelą gola @ 1.81


Pierwsze spotkanie nico mnie rozczarowało gdy padł bezbramkowy wynik. Obie ekipy w tym sezonie miały swoje wzloty i upadki, dlatego właśnie dziś liczę na gole. Real Sociedad jak i Betis w tym sezonie udowadniały już, że stać ich na strzelanie goli. Czy tak się jednak stanie?. Mam nadzieje, że tak, że pierwszy gol padnie już dość szybko aby rywal mógł gonić wynik i odwrócić losy meczu. Jak będzie naprawdę przekonamy się za kilka godzin...

21:30 FC Barcelona :-: Levante
34. gospodarze wygrają obie połowy @ 1.76


Czy Barcelona podzieli los Atletico i pożegna się już dziś z Pucharem Króla?. Levante przyjeżdża do jaskini lwa, bowiem Barcelona na pewno jest podrażniona tym, że przegrała pierwszy mecz. Sam jestem ciekaw jak zagrają goście. Czy będzie to szukanie szans w kontratakach czy poprostu pójdą na wymianę ciosów. Gospodarzom tak naprawdę wystarczy tu tylko jedna bramka aby zapewnić sobie awans, lecz nie wierzę w to żeby gracze Valverde tak igrali z ogniem. Trener powołał na to spotkanie swoje najlepsze działa: Messi, Suarez, Coutinho, Dembele itd. Levante jeśli chce grać dalej to musi tu zagrać odważnie i zachować czyste konto. Barcelona sama musi uważać bowiem ich gra w defensywie nie jest ostatnio najlepsza. Pomimo tego liczę, że Barcelona dość szybko ukuje swojego rywala, a z ubiegiem czasu będzie dążyć do zdobycia kolejnych goli...
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Getafe :-: Alaves
35. powyżej 5.5 kartek @ 1.65


Nie widziałem jak ugryźć to spotkanie, ale po przeczytaniu postów w dziale HISZPANIA pójdę w stronę kartek. Obie drużyny są rewelacją obecnych rozgrywek i widać, że obie mają apetyty na europejskie puchary. Dzisiejszy mecz z pewnością sporo nam powie na temat tych drużyn, której to bardziej zależy aby pokazać się na arenach europejskich. Do samego typu skłoniły mnie nie tylko komentarze ale przede wszystkim sędzia tego pojedynku Jose Munuera, który wykręca dość dużą ilość kartek na mecz i co najważniejsze nie boi się ich pokazywać. Na dodatek gdy spojrzymy na H2H to widzimy, że mamy dość sporo ilość fauli w samych spotkaniach, ale również i kartek. Mam nadzieje, że samo spotkanie nie zawiedzie i nie zobaczymy nudnego 0:0. Dla obu drużyn jest to mecz dużej rangi, a zaraz obok spotkania Real Madryt - Sevilla może to być hit tej kolejki.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:30 Huesca :-: Atletico
36. Atletico @ 1.68


Atletico musi bardzo szybko zamazać plamę po odpadnięciu z Pucharu Króla, a dzisiejsze spotkanie jest ku temu najlepszą okazją. Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli, ale to nie oznacza, że to spotkanie będzie należało do łatwych i przyjemnych. Jestem zdania, że Atletico sporo się tu natrudzi aby odnieść zwycięstwo. Kurs na zwycięstwo gości dość wysoki, a to z tego względu, że Atletico zmaga się z kontuzjami. Z tego co widzę nie zagrają: Costa, Saul, Savić, Filipe Luis, Vitolo, Kalinić czy Martins.
Wszystko w nogach Griezmanna...
37.
16:30 Real Madryt :-: Sevilla
powyżej 2.5 gola @ 1.54
16:00 Bournemouth :-: West Ham
obie strzelą gola @ 1.49
AKO: 2.29
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:00 Betis :-: Girona
38. obie strzelą gola @ 2.02
39. powyżej 2.5 gola @ 2.08


17:00 Fulham :-: Tottenham
40. Tottenham @ 1.73


Totki bez Kane i Sona, który w ostatnich tygodniach był chyba najbardziej wartościowym graczem Kogutów. Kurs wysoki jak na zwycięstwa faworyta. Sam jestem ciekaw jak goście poradzą sobie bez najlepszego strzelca w swojej drużynie. Taki mecz jest na pewno doskonałą okazją dla zmienników, którzy mają szanse pokazania się i udowodnienia czegoś na boisku..
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:30 Rayo Vallecano :-: Real Sociedad
41. obie strzelą gola @ 1.67
42. powyżej 2.5 gola @ 1.91
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:30 Getafe :-: Valencia
44. obie strzelą gola @ 2.06
45. powyżej 2.5 gola @ 2.60


Świetne kursy na powyższe dwa zdarzenia. Getafe w ostatnich tygodniach w bardzo dobrej i wysokie formie strzeleckiej. Od Listopada strzelają minimum jednego gola rywalowi co napawa optymizmem przed dzisiejszem spotkaniem. Valencia odniosła ostatnio drugie zwycięstwo z rzędu, a obie wygrane na pewno poprawiły nastroje w szatni. Jedynie czego możemy się obawiać, że jest to pierwsze spotkanie i być może obie ekipy nie będą chciały zagrać tak ofensywnie jak w lidze. Getafe aż chce się oglądać, nie boją się atakować, stosują pressing na rywalu, a wszystko to przynosi efekty. Valencia w jakimś stopniu musi ratować ten sezon, a dojście do finału Pucharu Króla jest tu najlepszym rozwiązaniem.
Powołania Valencia
Bramkarze: Neto, Jaume;
Obrońcy: Garay, Gabriel Paulista, Diakhaby, Gayà, Piccini, Lato, Vezo;
Pomocnicy: Parejo, Soler, Wass, Czeryszew, Ferran, Kangin;
Napastnicy: Mina, Rodrigo, Gameiro.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:30 Sevilla :-: Barcelona
46. obie strzelą gola @ 1.53
47. powyżej 2.5 gola @ 1.66

48. powyżej 9.5 rzutów rożnych @ 1.82


Chyba można powiedzieć, że będzie to spotkanie na miarę finału. Gdy spojrzymy na H2H to widzimy, że w bezpośrednich pojedynkach pada bardzo dużo goli i na to liczę też dzisiaj. Dzisiaj na przeciwko siebie staną wyborowi strzelcy jak Messi?, Suarez, Coutinho. Po przeciwnej stronie Andre Silva, Ben Yedder. Jeśli do tego dodamy problemy w grze obronnej gości to Sevilla dziś musi strzelić minimum dwie bramki, jeśli chce być krok dalej czyt. bliżej awansu. Kolejnymi typami są rzuty rożne. Barcelona pod wodzą Valverde nabija ich bardzo dużo. Sevilla również nie przebiera w środkach i potrafi swoje dołożyć. Gospodarze jeśli zagrają odważnie i pójdą po swoje to są w stanie nabić ich bardzo dużo. Spodziewam się dobrego widowiska, które mam nadzieje, że nie zawiedzie nas kibiców.
Przewidywane składy wg Sportu:
FC Barcelona: Cillessen; Semedo, Piqué, Lenglet, Alba; Arthur, Rakitić, Vidal; Malcom, Luis Suárez, Coutinho.
Sevilla: Soriano; Mercado, Kjaer, Sergi Gómez; Jesús Navas, Escudero; Sarabia, Banega, Roque Mesa; Ben Yedder, André Silva.
Przewidywane składy wg Marki
FC Barcelona: Cillessen; Sergi Roberto, Piqué, Lenglet, Alba; Vidal, Rakitić, Arthur; Malcom, Luis Suárez, Coutinho.
Sevilla: Vaclik; Mercado, Kjaer, Sergi Gómez; Jesús Navas, Escudero; Sarabia, Banega, Roque Mesa; Ben Yedder, André Silva.
Przewidywane składy wg ASa
FC Barcelona: Cillessen; Semedo, Piqué, Lenglet, Alba; Aleñá, Rakitić, Vidal; Malcom, Luis Suárez, Coutinho.
Sevilla: Soriano; Mercado, Carriço, Sergi Gómez; Aleix Vidal, Promes; Banega, Amadou, F. Vázquez; André Silva, Ben Yedder.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Chelsea :-: Tottenham
49. Chelsea awans @ 1.90
19:30 Espanyol :-: Betis
50. obie strzelą gola @ 1.63
21:30 Real Madryt :-: Girona
51. powyżej 2.5 gola @ 1.54
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:55 Arsenal :-: Manchester United
52. obie strzelą gola @ 1.44
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
13:00 Sevilla :-: Levante
52. Sevilla @ 1.53

16:15 Atletico :-: Getafe
53. obie strzelą gola @ 2.48
54. powyżej 2.5 gola @ 2.55
18:30 Leganes :-: Eibar
55. Leganes @ 2.70
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:00 Real Valladolid :-: Celta Vigo
56. obie strzelą gola @ 1.93

57.
16:15 Girona :-: Barcelona
powyżej 2.5 gola @ 1.48
18:30 Real Sociedad :-: Huesca
Real Sociedad @ 1.55
AKO: 2.29
18:30 Athletic :-: Betis
58. obie strzelą gola @ 1.86

20:45 Espanyol :-: Real Madryt
59. powyżej 2.5 gola @ 1.71
60. rzuty rożne powyżej 9.5 @ 1.75
61. rzuty rożne powyżej 10.5 @ 2.25
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Końcówka miesiąca nie jest już tak rewelacyjna dlatego zmierzam już dziś podać statystyki za miesiąć Styczeń.
Jednak wcześniej wysyłam was do statystyk z zeszłego roku:
KLIK
A teraz...
Podsumowanie Styczeń 2019
Podane Typy: 61
Wygrane: 35
Przegrane: 26
Zwrot: brak
Skuteczność: 57,37 ✅
Jednostki postawione: 610
Jednostki zwrócone: 634,6 ✅
Zysk/Strata: 24,6 ✅
Yield: 4% ✅
Yield nie powala, ale już teraz wole zamknąć ten miesiąc po tak słabym weekendzie.
Kolejne typy w temacie już 1 lutego!.

 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
13:00 Levante :-: Getafe
2. obie strzelą gola @ 1.72

16:00 Everton :-: Wolverhampton
3. obie strzelą gola @ 1.74

20:45 Celta Vigo :-: Sevilla
4. Sevilla @ 2.02


Sevilla będzie chciała jak najszybciej zamazać plamę po ostatniej porażce w Pucharze Króla z Barceloną 6:1. Dziś jest do tego dobra okazja bowiem gospodarze są w mega kryzysie i nie zanosi się na to aby sytuacja miała się szybko poprawić. Wydawało się, że gdy klub przejmie nowy sternik Cardoso, to Celta się podniesie. Niestety na dziesięć spotkań, gospodarze zdobyli zaledwie siedem punktów i obecnie zajmują miejsce w strefie spadkowej. Celta w ostatnim czasie zaliczyła pięć porażek z rzędu, a na dodatek dzisiaj nie zagra ich najlepszy strzelec Aspas, a za kartki pauzować będzie Hoedt, choć to żadna strata. Nie zapominajmy jednak, że jest jeszcze groźny Gomez, który zapewne poszuka swoich szans na zdobycie gola. Sevilla po blamażu na Camp Nou poszuka dziś trzech punktów aby dalej utrzymać dystans do Realu Madryt i Atletico. Goście dalej bez Nolito, Navasa, Vidala, Gnagnon i Gonalonsa. Do składu wraca natomiast Sergio Escudero. Tak jak wspomniałem wyżej, goście muszą jak najszybciej zapomnieć o ostatniej porażce, ten zespół stać na efektywny futbol i udowadniał to już kilka razy. Celta w obecnej formie jest do pokonania, tylko trzeba zagrać konsekwentnie nie lekceważąc przeciwnika.



 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom