>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

II runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów [ 31.07 - 01.08.2018] REWANŻE

Status
Zamknięty.
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik


Drugi mecz Hapoel&#39;u Beer Sheva i Dinama Zagrzeb nie powinien już mieć większego wpływu na losy awansu do III rundy eliminacji Ligi Mistrzów mistrzów Chorwacji , którzy dzięki zabezpieczeniu w postaci pięciobramkowej wygranej u siebie zapewnili sobie awans do kolejnej fazy kwalifikacji oraz przyjadą do Beer Szewy bronić tegoż wyniku wywalczonego u siebie.
W innej sytuacji są miejscowi piłkarze , którzy nie mając nic do stracenia , muszą zaatakować od pierwszej do ostatniej minuty spotkania , aby mieć przynajmniej złudzenia marzeń o awansie do następnej rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów , co oczywiście będzie niezwykle trudnym zadaniem do wykonania . , biorąc pod uwagę to , iż Dinamo będzie nastawione jak najbardziej defensywnie do tego meczu oraz będzie broniło dostępu do swojej bramki za jak największą cenę .Ich ataki powinny być bardzo rzadkie oraz niezwykle skuteczne , czyli to ,l z czego są znani piłkarze z stolicy Chorwacji .
Odnośnie co do tego , kto powinien wygrać to spotkanie , to wskazuje zdecydowanie na wygraną Hapoelu , jednakże i goście mogą pokazać ofensywny pazur i zaliczyć na swoim koncie przynajmniej jedno trafienie na swoje konto , więc swój typ kieruję na wygrana gospodarzy oraz na to , że obie drużyny strzelą po bramce
Warto postawić na to zdarzenie już dzisiaj ,tym bardziej , iż kurs jest bardzo wysoki i o wiele lepszym pomysłem jest wytypowane właśnie na to zdarzenie już teraz , bo później kursy mogą poszybować mocno w dół ,i tym samym wygrana może okazać się o wiele mniejsza , niż można to planować.

Główny typ: spotkanie/obie drużyny strzelą gola - 1/tak
Kurs 4,55
Bukmacher : Fortuna
Poboczny typ: wygrana Hapoelu
Kurs: 2,50
Bukmacher: Fortuna

ZAPRASZAM DO WSPÓLNEGO OBSTAWIENIA
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Trnava - Legia (awans) kurs: 5,1 buk: Fortuna ⛔
Trnava - Legia kurs: 2,16 buk: Fortuna ✅
Trnava - Legia (AH:-1) kurs: 3,2 buk: LVBET ZWROT
Trnava - Legia (pow. 2,5 gola w meczu) kurs: 2,1 buk: Fortuna ⛔
Trnava - Legia (pow. 3 goli w meczu AH) kurs: 3,1 buk: lvbet ⛔
Uważam, że jest w kursach na Legię value. Obojętnie obok kursu 5,1 na awans nie można przejść... Pogłoski o zatruciu w pierwszym meczu wydają się być prawdziwe. Wczoraj w II połowie meczu ligowego Legia zagrała szybko i składnie. Jeśli tak zagra w LM awans jest jak najbardziej w jej zasięgu... Przypominam, że przed dwumeczem kurs na awans Legii był jakieś 1,33... Wczoraj dobrze zaprezentował się Kante i Mączyński... Dla Legii LM jest celem i zawsze była. Jeśli Nawałka ma objąć Legię to po to żeby grała w LM... Niestety nic nie wiem o przeciwniku ze Słowacji więc typy jak i analiza może być nieprawidłowa... Ale mam tu intuicję, że Legia ogarnie...
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Trnava - Legia (awans) kurs: 5,1 buk: Fortuna
Trnava - Legia kurs: 2,16 buk: Fortuna
Trnava - Legia (AH:-1) kurs: 3,1 buk: LVBET
Trnava - Legia (pow. 2,5 gola w meczu) kurs: 2,1 buk: Fortuna
Uważam, że jest w kursach na Legię value. Obojętnie obok kursu 5,1 na awans nie można przejść... Pogłoski o zatruciu w pierwszym meczu wydają się być prawdziwe. Wczoraj w II połowie meczu ligowego Legia zagrała szybko i składnie. Jeśli tak zagra w LM awans jest jak najbardziej w jej zasięgu... Przypominam, że przed dwumeczem kurs na awans Legii był jakieś 1,4... Wczoraj dobrze zaprezentował się Kante i Mączyński... Dla Legii LM jest celem i zawsze była. Jeśli Nawałka ma objąć Legię to po to żeby grała w LM... Niestety nic nie wiem o przeciwniku ze Słowacji więc typy jak i analiza może być nieprawidłowa... Ale mam tu intuicję, że Legia ogarnie...
Jak nie wiesz nic o przeciwniku Legii, to po co stawiasz? Oglądałeś pierwszy mecz chyba nie więc pewnie stąd te typy, myślisz że Słowacy mając taki wynik na wyjeździe w dodatku 2:0 nagle zapomną jak się gra w piłkę, i dadzą się upokorzyć na własnym stadionie mając taki wynik, Legia zagrała taki piach w pierwszym meczu że można stwierdzic nawet gorzej niz z Zagłebiem w piewrszej kolejce lotto ekstraklapy, napewno wyznacznikiem formy Legii nie jest mecz z Koroną bo Korona to zaden przeciwnik, w tamtym sezonie grali bo mieli niezla druzyne, teraz im ciezko sklsic dobra jedenastke, na dodatek atmosfera w Legii nie najlepsza, po pierwszym meczu u siebie ze Słowakami, komentarze Radovica i co niektorych bardziej doswiadczonych graczy odnosnie gry zespolu, na dodatek wrobelki cwierkaja ze na dnisch trenerem ma zostac Nawałka, wiec nie wiadomo jak do rewanzu podejdzie Klafuric, czy dalej będzie brnął w to 3-5-2, tym samym pokazujac jakim jest fachowcem, a co wogole nie wychodzi czy zmieni ustawienie...
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Trnava - Legia (awans) kurs: 5,1 buk: Fortuna
Trnava - Legia kurs: 2,16 buk: Fortuna
Trnava - Legia (AH:-1) kurs: 3,1 buk: LVBET
Trnava - Legia (pow. 2,5 gola w meczu) kurs: 2,1 buk: Fortuna
Uważam, że jest w kursach na Legię value. Obojętnie obok kursu 5,1 na awans nie można przejść... Pogłoski o zatruciu w pierwszym meczu wydają się być prawdziwe. Wczoraj w II połowie meczu ligowego Legia zagrała szybko i składnie. Jeśli tak zagra w LM awans jest jak najbardziej w jej zasięgu... Przypominam, że przed dwumeczem kurs na awans Legii był jakieś 1,4... Wczoraj dobrze zaprezentował się Kante i Mączyński... Dla Legii LM jest celem i zawsze była. Jeśli Nawałka ma objąć Legię to po to żeby grała w LM... Niestety nic nie wiem o przeciwniku ze Słowacji więc typy jak i analiza może być nieprawidłowa... Ale mam tu intuicję, że Legia ogarnie...
Ale jakie tu jest value ? Dwa mecze ten wtorkowy i czwartkowy Górnika pokazały, że jesteśmy dnem w pucharach i ogrywać możemy tylko amatorów. I czemu pogłoski o zatruciu wydają się być prawdziwe ? Po czym tak wnioskujesz ? Klafurić znalazł sobie głupią wymówkę i tyle. Nie wiem czy wczoraj oglądaliśmy inny mecz ale z wysokości trybun Legia wyglądała tak samo słabo, po prostu grali ze słabszym rywalem i to Korona w II połowie znacząco osłabła a Legię uratował strzał życia Mąki i jedna kontra, która nie była żadną składną akcją, po za tymi akcjami nie mieli żadnej groźnej okazji. Jeśli Legia zagra tak jak wczoraj to dostanie jeszcze więcej niż w pierwszym meczu. Dla Legii LM zawsze była celem i co z tego ? Grali w niej raz w ciągu ostatnich 20 lat. I po co mieli by zwalniać Klafuricia gdyby wszedł do LM? To by nie miało sensu, jedynym powodem może być odpadnięcie z eliminacji. Ledwo co wygrali na wyjeździe z Cork po strzale życia Kucharczyka a tu mają wygrać przynajmniej dwoma bramkami, gdzie w pierwszym meczu byli statystami ???? Tutaj mega value wydaje się być Trnava z remisem po 1.61 lub ewentualnie czysta jedynka po 3.30 Fortuna
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak nie wiesz nic o przeciwniku Legii, to po co stawiasz? Oglądałeś pierwszy mecz chyba nie więc pewnie stąd te typy, myślisz że Słowacy mając taki wynik na wyjeździe w dodatku 2:0 nagle zapomną jak się gra w piłkę, i dadzą się upokorzyć na własnym stadionie mając taki wynik, Legia zagrała taki piach w pierwszym meczu że można stwierdzic nawet gorzej niz z Zagłebiem w piewrszej kolejce lotto ekstraklapy, napewno wyznacznikiem formy Legii nie jest mecz z Koroną bo Korona to zaden przeciwnik, w tamtym sezonie grali bo mieli niezla druzyne, teraz im ciezko sklsic dobra jedenastke, na dodatek atmosfera w Legii nie najlepsza, po pierwszym meczu u siebie ze Słowakami, komentarze Radovica i co niektorych bardziej doswiadczonych graczy odnosnie gry zespolu, na dodatek wrobelki cwierkaja ze na dnisch trenerem ma zostac Nawałka, wiec nie wiadomo jak do rewanzu podejdzie Klafuric, czy dalej będzie brnął w to 3-5-2, tym samym pokazujac jakim jest fachowcem, a co wogole nie wychodzi czy zmieni ustawienie...
Do luźnych rozmów i polemik służy dział: &quot;luźne rozmowy&quot; https://forum.bukmacherskie.com/threads/luzne-rozmowy-kwalifikacje-ligi-mistrzow.152760/
Tam już usłyszałem podobne opinie. W tym dziale podajemy typy z analizami więc czekam na jakiś Twój typ...
Ale jakie tu jest value ? Dwa mecze ten wtorkowy i czwartkowy Górnika pokazały, że jesteśmy dnem w pucharach i ogrywać możemy tylko amatorów. I czemu pogłoski o zatruciu wydają się być prawdziwe ? Po czym tak wnioskujesz ? Klafurić znalazł sobie głupią wymówkę i tyle. Nie wiem czy wczoraj oglądaliśmy inny mecz ale z wysokości trybun Legia wyglądała tak samo słabo, po prostu grali ze słabszym rywalem i to Korona w II połowie znacząco osłabła a Legię uratował strzał życia Mąki i jedna kontra, która nie była żadną składną akcją, po za tymi akcjami nie mieli żadnej groźnej okazji. Jeśli Legia zagra tak jak wczoraj to dostanie jeszcze więcej niż w pierwszym meczu. Dla Legii LM zawsze była celem i co z tego ? Grali w niej raz w ciągu ostatnich 20 lat. I po co mieli by zwalniać Klafuricia gdyby wszedł do LM? To by nie miało sensu, jedynym powodem może być odpadnięcie z eliminacji. Ledwo co wygrali na wyjeździe z Cork po strzale życia Kucharczyka a tu mają wygrać przynajmniej dwoma bramkami, gdzie w pierwszym meczu byli statystami ???? Tutaj mega value wydaje się być Trnava z remisem po 1.61 lub ewentualnie czysta jedynka po 3.30 Fortuna
Do luźnych rozmów i polemik służy dział: &quot;luźne rozmowy&quot; https://forum.bukmacherskie.com/threads/luzne-rozmowy-kwalifikacje-ligi-mistrzow.152760/
Tam już usłyszałem podobne opinie. W tym dziale podajemy typy z analizami więc napisz proszę czy grasz za własną kasę Trnavę(1x) i czystą 1 czy to tylko takie ogólne stwierdzenie o tym value...
Ja tak jak podałem w dziale tak pograłem... Stawka standardowa...
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Z polskimi drużynami, podobnie zresztą jak z reprezentacją często jest tak, że jak się na nich liczy, to zawodzą na całej linii, a jak wszyscy ich krytykują i stawiają przeciwko nim, to robią psikusa i wygrywają:]
Z Trnawą miało być łatwo, szybko i przyjemnie, a Legia zagrała fatalny mecz i przegrała 0:2. W sumie to Legia mogła tych goli więcej stracić, bo obrona robiła tragiczne błędy. Legia powalczy o awans i moim zdnaiem wygrają to spotkanie. Patrząc jednak na ich obronę w pierwszym meczu, to lepszym pomysłem niż gra na wygraną Legii czy ich awans są overy bramkowe Legii albo ogólnie w całym meczu. Nie wierzę, że Legia zachowa czyste konto w tym spotkaniu, więc jeśli chcą awansować, to tu trzeba te trzy gole strzelić...
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Do luźnych rozmów i polemik służy dział: &quot;luźne rozmowy&quot; https://forum.bukmacherskie.com/threads/luzne-rozmowy-kwalifikacje-ligi-mistrzow.152760/
Tam już usłyszałem podobne opinie. W tym dziale podajemy typy z analizami więc napisz proszę czy grasz za własną kasę Trnavę(1x) i czystą 1 czy to tylko takie ogólne stwierdzenie o tym value...
Ja tak jak podałem w dziale tak pograłem... Stawka standardowa...
Jasne, że gram, podobnie jak każdy inny typ który podaje, a jeśli nie wierzysz to mogę Ci udowodnić na priv albo tu ale to jutro.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jasne, że gram, podobnie jak każdy inny typ który podaje, a jeśli nie wierzysz to mogę Ci udowodnić na priv albo tu ale to jutro.
Ja nie jestem osobą której trzeba coś udowadniać i wysyłać jakieś screeny... ???? Po prostu nie wiedziałem czy to jest typ czy tylko sugestia, że warto to grać... Dzięki za jasną odpowiedź i życzę powodzenia choć to typ przeciwstawny do mojego... Zobaczymy jak będzie jutro...
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Byłem ciekawy co tu przeczytam po tygodniu. I tak jak się spodziewałem nagle zmiana frontu. Tydzień temu szrot niechciany w Ekstraklasie miał być zmieciony a teraz po tygodniu szrot zamienił się w co najmniej mosiądz i już ma ogrywac legie.
Badzmy konsekwentni i nie skaczmy z kwiatka na kwiatek. Nie muszę pisać jak słaba jest trnava bo już tydzień temu typerzy napisali piękne wypracowania. Value na legie i popieram Adamo80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Kwal Lm
Spotkanie: Trnava-Legia
Typ: Awans Legia
Kurs: 4.73
Bukmacher:Fortuna
Godz: 20:30
Ewentualna analiza: Rewanżowe spotkanie pomiędzy mistrzem Słowacji Spartakiem Trnava a zespołem warszawskiej Legii. Gospodarze w pierwszym spotkaniu mocno przybliżyli się do awansu pokonując mistrza Polski na ich stadionie o:2. Tutaj sa w bardzo komfortowej sytuacji bowiem mogą swobodnie sobie grać na remis a to ekipa &quot;Wojskowych&quot; musi się postarać o strzelenie bramek i to nie jednej a minimum dwóch żeby była szansa doprowadzenie do dogrywki. Nie wiem czemu , ale czuje że Legia może tego dokonać i może uda im się tutaj zwyciężyć i uzyskać awans , Trnava nie jest na swoim stadionie taka mocna , w poprzednich kilku spotkaniach zanotowali 3 porażki, gdzie nie zdołali strzelić nawet jednej bramki. Legia lepsze wyniki ostatnio notuje na wyjazdach niż na swoim stadionie do tego ma przecież kilku na prawdę dobrych zawodników, do tego dosyć szeroką ławkę rezerwowych , co prawda dalej nie będą mogli zagrać : Remy, Kucharczyk, oraz Niezgoda, ale myślę że wygrana w Kielcach może naszego mistrza odblokować pomimo tego że sam stawiałem na Koronę( która nie zagrała źle ale brakło szcześcia) szczególnie zawodników którzy powinni być odpowiedzialni za strzelanie bramek czyli , Carlitosa, Kante, czy chociażby Hamelainena , gorzej niż w pierwszym meczu zagrać się po prostu nie da więc może być moim zdaniem już tylko lepiej, poza tym goście nie mają nic do stracenia a jak szybko strzelą bramkę to według mnie stać ich na odrobienie tego rezultatu , mój typ to wygrana gości 0:2 oraz dogrywka.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Legia nie awansuje juz jest pozamiatane za wysoko przegrali u siebie, Slowacy to duzo bardziej inteligentna druzyna i lepsza pilkarsko niz taka Korona,ta wygrana Legii w Kielcach nic nie znaczy taka gra moze wystarczyc tam maks do remisu za to legionisci chcac czy nie musza atakowac i slowacy beda mieli autostrade do ich bramki, a oni juz wiedza co zrobic z pilka kiedy maja miejsce.Ja jutro postawie, ze Spartak strzeli gola, to bylby cud gdyby Legia z ta obrona zagrala na zero z tylu. i Sheriff +1/5 rozwazam tez postawienie na Moldawian z handicapem 0-1,ale ta ich obrona jest mocno niepewna i troche sie tego obawiam.
baku193, ty grasz chyba po 5 zl z takimi typami po tym co bylo w pierwszym meczu trudno sobie wyobrazic zeby legia tam wygrala 3 bramkami.Lepiej kursami na Spartak sie zainteresowac 3.4 to jest dopiero blue.
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
TRNAVA - LEGIA
Typ: Więcej rzutów rożnych - Legia
@1.60
Forbet✅

Wydaje mi się,że najpewniejszy bet na ten mecz. W pierwszym meczu bezapelacyjnie w tej rywalizacji wygrała Legia z wynikiem 8:3.
Dzisiaj może być bardzo podobnie a może i nawet lepiej,dlaczego? A no dlatego,że to Legia musi atakować, musi gonić wynik i będzie nastawiona na grę bardzo ofensywną. Wynik 0:2, satysfakcjonujący drużyne ze Słowacji sprowadzi ją do defensywnej gry i murowania własnej bramki. Legia być może będzie biła głową w mur, co za tym idzie? Większa ilość rzutów rożnych od przeciwnika ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
TRNAVA - LEGIA
Typ: Więcej rzutów rożnych - Legia
@1.60 Forbet

Wydaje mi się,że najpewniejszy bet na ten mecz. W pierwszym meczu bezapelacyjnie w tej rywalizacji wygrała Legia z wynikiem 8:3.
Dzisiaj może być bardzo podobnie a może i nawet lepiej,dlaczego? A no dlatego,że to Legia musi atakować, musi gonić wynik i będzie nastawiona na grę bardzo ofensywną. Wynik 0:2, satysfakcjonujący drużyne ze Słowacji sprowadzi ją do defensywnej gry i murowania własnej bramki. Legia być może będzie biła głową w mur, co za tym idzie? Większa ilość rzutów rożnych od przeciwnika ????
Typ niby logiczny i sam bym zagrał, ale... Jeśli Legia obejmie 2:0 lub 3:0 to wcale może tak nie być i będzie na odwrót... Problem jednak jeszcze większy, że po odjęciu podatku to jest strasznie marnie przy 1,60... bo to daje nam 1,40... Z kolei grubo wchodzić w jakikolwiek bet związany z polskim klubem to bym się bał... Tym nie mniej sam bet może do jakiegoś dubelka można pograć...
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
TRNAVA - LEGIA
Typ: Więcej rzutów rożnych - Legia
@1.60 Forbet

Wydaje mi się,że najpewniejszy bet na ten mecz. W pierwszym meczu bezapelacyjnie w tej rywalizacji wygrała Legia z wynikiem 8:3.
Dzisiaj może być bardzo podobnie a może i nawet lepiej,dlaczego? A no dlatego,że to Legia musi atakować, musi gonić wynik i będzie nastawiona na grę bardzo ofensywną. Wynik 0:2, satysfakcjonujący drużyne ze Słowacji sprowadzi ją do defensywnej gry i murowania własnej bramki. Legia być może będzie biła głową w mur, co za tym idzie? Większa ilość rzutów rożnych od przeciwnika ????
Wolałbym tu postawić na over 5.5 RR Legii po kursie 1.63. Tak jak kolega wyżej pisał, Trnava ma dobry wynik z wyjazdu, więc będą starali się go utrzymać, Legia z kolei odwrotnie, od pierwszym minut musi mocno atakować jak chce myśleć o awansie.
✅✅✅
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Typ niby logiczny i sam bym zagrał, ale... Jeśli Legia obejmie 2:0 lub 3:0 to wcale może tak nie być i będzie na odwrót... Problem jednak jeszcze większy, że po odjęciu podatku to jest strasznie marnie przy 1,60... bo to daje nam 1,40... Z kolei grubo wchodzić w jakikolwiek bet związany z polskim klubem to bym się bał... Tym nie mniej sam bet może do jakiegoś dubelka można pograć...
Oczywiście typ do jakiegoś double, tutaj się w pełni zgadzam natomiast co do reszty to nie zbyt. Legia jeśli chce przejść dalej to musi wygrać aż 3 bramkami, jeśli strzeli tylko 2 to jedynie daje im dogrywkę w przypadku gdy nie straci. Hipotetycznie jeśli by strzelili bramkę lub dwie w krótkim odstępie czasu, tak jak mówisz, to czemu mają zaprzestać z atakami i prowadzeniem gry. Z ostatnich meczów Legii można wywnioskować,że wolą strzelać w drugich połowach, (Zagłębie,Korona, Cork).
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
TRNAVA - LEGIA
Typ: pierwszy gol - Legia
1.75 Fortuna

Witam,Legia nie ma tutaj nic do stracenia jeśli ma dalej awansować musi od początku zaatakować gospodarzy a najlepiej strzelic bramkę w pierwszych 15 minutach.Każda strzelona bramka przez Spartak oddali ich niemiłosiernie daleko od celu jakim jest dalszy awans.
63&#39;Astiz 0:1✅✅✅
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
To co Legia musi nie do końca jest tożsame z tym, co Legia potrafi. Przez skórę też czuję, że Legia powalczy, ale nie zapędzajmy się w drugą stronę. Próbowali się rzucić w 1 meczu i zostali skarceni jak zespół lekko nieprofesjonalny. Jeśli sztab ma choć trochę oleju w głowie to zaleci oddanie trochę pola Słowakom - inna sprawa czy ten wariant wypali, Słowacy też myślą.
Mnie osobiście zaciekawił mecz Szeryfa ze Skhendiją. Jak jestem przeciwny graniu wynalazków, tak tu bym szedł w bramki. Oba zespoły kompletnie nie potrafią bronić i potrafią dobrze kreować grę, mecze obfitują w sytuacje. Ze skutecznością bywa różnie, jak chociażby w pierwszym meczu. Teraz też zagrają na nieco lepszej murawie. Klasyczny over powinni pokryć
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom