>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

12. Grand Prix Węgier [27 lipca - 29 lipca 2018]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Węgier 2018

Piątek, 27 lipca ▶
#1 Trening ▶ 11:00
#2 Trening ▶ 15:00
Sobota, 28 lipca ▶
#3 Trening ▶ 12:00
#Kwalifikacje ▶ 15:00

Niedziela, 29 lipca ▶
#Wyścig ▶ 15:10


Informacje o torze:

Nazwa toru:
Hungaroring
Lokalizacja: Budapeszt, Węgry
Pierwsze Grand Prix: 1986
Długość toru: 4.381 km
Liczba okrążeń: 70
Kierunek jazdy: Prawoskrętny
Całkowity dystans wyścigu: 306.63 km
Rekord okrążenia: Michael Schumacher (2004) - 1:19.071




Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Witam wszystkich. W ten weekend moge miec nieco ograniczona mozliwosc pisania analiz oraz wklejania wynikow poszczegolnych sesji z racji tego ze jade na Hungaroring i bede mial okazje na zywo podziwiac rywalizacje najszybszych kierowcow swiata. W miare mozliwosci bede staral sie dodawac tutaj jakies swoje typy i przemyslenia ale nie wiem jak to bedzie tam z internetem takze niczego nie obiecuje :] Pisze to tak tylko w charakterze informacyjnym :bandit: P.S. moze uda sie zobaczyc Roberta.. :angel:
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Węgier - kwalifikacje sobota 15:00
Kimi Raikkonen - Valtteri Bottas @ 1.70
Max Verstappen - Daniel Ricciardo @ 1.55
Sebastian Vettel - Lewis Hamilton @ 1.25
Kurs: 3.29 (2.89)
Bukmacher: Totalbet
Analiza:
Jednak jakos udalo mi sie znalezc czas na wejscie i napisanie co nieco na naszym ukochanym forum :] Moim zdaniem Ferrari powalczy tutaj z Red Bullem o pierwszy rzad i zgodnie z moimi wczesniejszymi prognozami Mercedes sporo tutaj odstaje. Raikkonen oczywiscie przez bukow jest niedoceniony a moim zdaniem to blad bo jezdzi ostatnio w miare rowno. Oczywiscie zdarza mu sie popelnic jakis blad glownie w kwalifikacjach ale generalnie spisuje sie calkiem niezle dlatego w obliczu sporych problemow Mercedesa na tym torze mysle, ze Bottas bedzie tutaj nizej w pojedynku Finskich kierowcow.
Ricciardo podczas tego weekendu bedzie korzystal z silnika z poczatku sezonu a wiec w najstarszej specyfikacji po tym jak podczas GP Niemiec nowy silnik oraz turbina zamontowane u niego w samochodzie uległy zniszczeniu. To daje mimo wszystko jakas przewage Holendrowi. Po za tym Daniel w kwalifikacjach raczej nie blyszczy i regularnie przegrywa wewnetrzny pojedynek z Verstappenem. W Monako Max rozbil bolid i przez to nie wzial udzialu w kwalifikacjach i mysle, ze podczas tego weekendu zrewanzuje sie za tamta wpadke i wygra z Australijczykiem. Jesli ktos ma tutaj powalczyc o PP z Vettelem to moim zdaniem jest to mlody Verstappen.
Ostatnia para to Vettel z Hamiltonem. Nie widze tutaj wysoko Brytyjczyka i mysle, ze Vettel zgarnie mimo wszystko tutaj Pole Position. Red Bull tez jest tutaj mocny i moze sprawic niespodzianke. Tak czy siak Mercedesa wysoko tutaj nie widze. Na kretych torach gdzie moc silnika nie jest tak wazna &quot;srebrne strzaly&quot; zawsze dosyc przecietnie sie spisywaly. Do tego na najmiekszych mieszankach ogumienia Ferrari zawsze spisuje sie bardzo dobrze a Mercedes dosyc slabo.
Mam nadzieje, ze padac nie bedzie.. :sweat:
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Węgier - kwalifikacje
Nic dodać , nic ująć do tego co napisał ranczo0123, typy jak najbardziej popieram. W Fortunie gdzie gram nie ma par mieszanych kierowców, są tylko partnerzy zespołowi a żeby było śmieszniej pary Red Bulla nie wystawili, więc zaproponuje cos innego. Ferrari i Redbulle przed Mercem na pojedyńczym kółku. Na torzach ze sporą liczbą zakrętów Mercedes bedzie tracił do obu ekip, co akurat nie jest odkryciem ameryki i pewnie w kwalach bedzie dopiero trzecią siłą. Seb najszybszy póki co ale biorąc pod uwagę to że w piatki Czerwoni jeszcze nie odkrywaja tempa to pewnie jest miejsce na poprawe. Bardzo blisko cały Max ale jak sam mówi w zakretach maja dobre tempo ale na prostych tracą i nie wie czy zdołają to na tej krętej częsci nadrobić. niemniej jednak walkę o pierwszy rząd na pewno podejmie. Ja proponuje takiego dubla.
Vettel win kurs 2,2
Verstappen miejsca 1-3 kurs 1,5
ako 3,3 Fortuna
Edit:
Bardzo dobry też jest kurs na Raikkonena i napewno za rozsadna stawke go zagram, bo Kimi potrafi pojechać dobrze i też bedzie groźny w kwalach. Ja jakoś sobie ułozyłem w głowie taką kolejność: Vettel, Verstappen, Raikkonen, Ricciardo.
Raikkonen 1-3 kurs 2,5( a był 2,7 ) Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Węgier - kwalifikacje
Nic dodać , nic ująć do tego co napisał ranczo0123, typy jak najbardziej popieram. W Fortunie gdzie gram nie ma par mieszanych kierowców, są tylko partnerzy zespołowi a żeby było śmieszniej pary Red Bulla nie wystawili, więc zaproponuje cos innego. Ferrari i Redbulle przed Mercem na pojedyńczym kółku. Na torzach ze sporą liczbą zakrętów Mercedes bedzie tracił do obu ekip, co akurat nie jest odkryciem ameryki i pewnie w kwalach bedzie dopiero trzecią siłą. Seb najszybszy póki co ale biorąc pod uwagę to że w piatki Czerwoni jeszcze nie odkrywaja tempa to pewnie jest miejsce na poprawe. Bardzo blisko cały Max ale jak sam mówi w zakretach maja dobre tempo ale na prostych tracą i nie wie czy zdołają to na tej krętej częsci nadrobić. niemniej jednak walkę o pierwszy rząd na pewno podejmie. Ja proponuje takiego dubla.
Vettel win kurs 2,2
Verstappen miejsca 1-3 kurs 1,5
ako 3,3 Fortuna
Edit:
Bardzo dobry też jest kurs na Raikkonena i napewno za rozsadna stawke go zagram, bo Kimi potrafi pojechać dobrze i też bedzie groźny w kwalach. Ja jakoś sobie ułozyłem w głowie taką kolejność: Vettel, Verstappen, Raikkonen, Ricciardo.
Raikkonen 1-3 kurs 2,5( a był 2,7 ) Fortuna
Podobna mam wizje w glowie dlatego bez analizy:
Ricciardo - Raikkonen @ 2
Kurs: 3.50
Bukmacher: Totalbet
Za duzy kurs na Raikkonena. Moim zdaniem warto skorzystac.
 
mariusz90 2

mariusz90

Użytkownik
Po udanym ostatnim weekendzie z F1. Idę za ciosem ????
L. Stroll - S. Sirotkin 1 - kurs 1.60 (TOTALbet) +++++ (udało się koniec końców, ale pogoda dała do wiwatu)
Co myślicie?
I jeszcze ewentualnie Kimi lepszy od Hamiltona - kurs 2.20 - warto sklecić z tych propozycji dubelka?
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Po udanym ostatnim weekendzie z F1. Idę za ciosem ????
L. Stroll - S. Sirotkin 1 - kurs 1.60 (TOTALbet)
Co myślicie?
I jeszcze ewentualnie Kimi lepszy od Hamiltona - kurs 2.20 - warto sklecić z tych propozycji dubelka?
Zakład na Kimiego jak najbardziej do grania. Ale ja pary Williamsa bym nie ruszał. Ani jeden ani drugi kierowca mnie nie przekonuje. Stroll więcej startów w F1 ale Sirotkin jeździł tutaj w niższych seriach. A kwalifikacje to jedno kółko i łatwo o błąd. I a nóż widelec złoży je lepiej SS i po kuponie. Słabi kierowcy w aucie ktore nie do konca czują. Ja bym odpuścił i grał solo Kimiego.
 
nyk 501

nyk

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcami i wrzucam dublet Ferrari na pierwszą linie po kwalach.
Vettel - Max 1.45
Kimi - Ricciardo 2
Przy gorszym tempie Mercedesa na pewno będą próbowali odskoczyć już na starcie wyścigu i myślę, że tu będzie bardzo ważny start...Pierwsze linie Vettel Max Kimi Lewis....
 
S 6,1K

smowky

Użytkownik
Straszna posucha na dzisiejsze kwalifikacje,żadnych pewniaków nie widzę a jak już to po takim kursie,że szkoda grać bo to zawsze może wydarzyć się coś nieprzewidzianego. Napisałem,że pewniaków nie ma ale za to jest jeden typ z dużym prawdopodobieństwem powodzenia:
Kierowca której drużyny będzie wyżej
Sauber/Toro Rosso 2 1.95 ✅✅
Bukmacher:1xbet
Kierowcy Toro Rosso w ten weekend spisują się bardzo dobrze.Zarówno Gasly jak i Hartley opisują wczorajsze treningi jako bezproblemowe a do tego nie mieli problemów ze zbalansowaniem bolidu. Czas Gasly&#39;ego z 2 treningu lepszy o blisko 0,7 sek od kierowców Saubera pozwala wysnuć mi wniosek,że ten tor ewidentnie lepiej pasuje bolidom Toro Rosso.Dodać trzeba jeszcze niestabilne zachowanie bolidu Saubera (Ericsson wyjeżdżał kilka razy poza tor), zastępstwo Giovinazziego zamiast Leclerca w FP1. Często przy analizie kwalifikacji porównuję wyniki z zeszłych lat na danym torze i wychodzi na to,że Hungaroring odpowiada bolidom TR (Sainz 6 miejsce w Q 2016 oraz 10 miejsce w Q 2017).
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej

Pozdrawiam ze słonecznego Hungaroringu ????
Dzięki
ranczo0123 taka refleksja mnie ogarnęła po tych trzech treningach, jeżeli chodzi o Merca, ze na mieszance ultra i pojedynczym kółku lepiej sobie radzi Bottas. Ham cos nie moze wyczuć tej mieszanki i to nie tylko tutaj.
Jestem skłonny postawić drobne na Bottasa, ze lepiej pojedzie w kwalach a kurs powyżej 3 więc warty ryzyka a szansa napewno.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
W zakrecie numer 5 i 6 zaczyna delikatnie padac. Burza zbliza sie nad tor. Widac pioruny zbilzajace sie nad tor.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom