>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Andora, Azerbejdżan, Malta - Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azerbejdżan, Premier Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Quarabag Agdam - FK Gabala
Typ: 2
Kurs: 4,02
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie w najwyższej klasie rozgrywkowej Azerbejdżanu. Tabela wygląda tak:

Quarabag wydaje się być zespołem mocniejszym, który na własnym stadionie powinien zwyciężyć ale ja liczę tutaj na zmęczenie gospodarzy i niespodziankę. Quarabag na początku sezonu ma bardzo napięty terminarz, bo grał w eliminacjach Ligi Mistrzów, w których odpadł i grał w eliminacjach Ligi Europy, gdzie awansował do fazy grupowej. W czwartek grał bardzo daleki wyjazd w Lizbonie przeciwko Sportingowi, który przegrał 0-2 i dziś czeka ich spotkanie w rodzimej lidze. Gospodarze tego meczu mieli do pokonania niecałe 5000 km w jedną stronę ! Tak więc liczę, że ten wyjazd do Portugalii da się im we znaki i dzisiaj nie będą w najlepszej formie na to spotkanie ligowe. Gabala jest w stanie sprawić niespodziankę tutaj i wywieź z tego trudnego terenu 3 punkty. Oczywiście typ opieram w bardzo dużej mierze na tym męczącym wyjeździe do Lizbony zespołu gospodarzy i w normalnych okolicznościach nie typowałbym tutaj wygranej gości.
⛔ 4-1
 
M 176

michal93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azerbejdżan, Premier Liga
Godzina: 11:00
Spotkanie: Gabala- SamQayit
Typ:
under 2.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dzisiejszy typ dnia wybrałem spotkanie z azerskiej ekstraklasy w którym zmierzą się zespoły zajmujące odpowiednio 5 i 6 miejsce w 8 zespołowej tabeli.na 14 meczy gości aż w 9 padały mniej niż 3 bramki , wprzypadku gości było to 6 spotkań, Bilans bramkowy także słabiutki Gabala 17:18 , goście 13:20. W ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi zespołami tylko ostatnio padły więcej niż 2 bramki ( wynik 2:2) . Dla mnie to spotkanie drużyn nie walczących o nic w tym sezonie w miare bezpieczna przewaga nad ostatnim zespołem i daleko do bicia się o europejskie puchary. Widzę tutaj jeden z takich wyników 0:0 , 1:0 lub 1:1 . Dlatego stawiam na mniej niż 2.5 bramki w meczu. ✅ 1:0
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik


Ostatnia kolejka ligi maltanskiej. Dwie drużyny walczą o mistrza i są na nie podejrzanie wysokie kursy.... Niby podejrzane ale chyba warto spróbować. 



Można pisać jakieś bzdury typu, że "czwarte w tabeli Hamrun podejmuje lidera z La Valetty" ale po co? Każdy może sobie odpalić tabele i zobaczyć jak wygląda sytuacja.



Wyglada na to, że La Valeccie remis da mistrzostwo. Moim zdaniem. Warto próbować po takich kursach w obie wygrane.



La Valetty 2.15



Hibernian 2.1 



Oba Fortuna.



 



 



Edit: 5-1✅✅ 1-1⛔ gol w 93...
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Azerbejdzan Premier League
Godzina: 13:00
Spotkanie: Qabala - Sabail
Typ: Qabala 1X
Kurs: 1.77
Bukmacher: Fuksiarz.pl

Na niedzielę zdecydowałem się wybrać Qabalę przeciwko Sabail. Goście niespecjalnie prezentowali się na wyjazdach w ciągu ostatnich tygodni. Co prawda pokonali Kapaz 4:1, ale jednocześnie przegrali z Zira 0:3, Touran 1:3, notując jednocześnie dwie porażki u siebie: 1:2 z Qarabaq i 1:2 z Zira. Jak widać, wyniki nie robią szału, ponadto obronie Sabail zdarza się popełniać zbyt dużo poważnych indywidualnych błędów, o czym wspominał na konferencji pomeczowej z Araz (2:2) trener Sahin Diniyev. Jak wspomniał Diniyev po wygranej z Kapaz, mimo zdobycia trzech punktów zespół w dalszym ciągu daleki jest od odpowiedniej formy po kontuzjach a także nie do końca jest zadowolony ze zgrania jedenastki związanej z transferami. Tym samym uważam, że na wyjeździe będzie im trudno wywalczyć trzy punkty i 1X jako typ jest bardzo prawdopodobny.
 
scorpio82 87,7K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azerbejdżan, 1 Liqua
Godzina: 12:00
Spotkanie: Lokbatan - Iravan
Typ: 1
Kurs: 1,53
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Mecz pomiędzy 1 i 6 zespołem w tabeli w którym to gospodarze wydają się być zdecydowanie faworytem do zwycięstwa. Awans do najwyższej klasy rozgrywkowej zapewnia sobie tylko zwycięzca rozgrywek a rywalizacja toczy się pomiędzy 4 zespołami, które dzielą zaledwie 2 punkty. Lokbatan punktują regularnie i z ostatnich 20 meczy przegrali tylko 3. Dziś jednak muszą wygrać a szansa na dobry wynik duża ponieważ na własnym stadionie wygrali 5 z 7 ostatnich meczy. Rywale od końcówki poprzedniego roku w fatalnej dyspozycji czego efektem 8 porażek w ostatnich 10 grach
 
Otrzymane punkty reputacji: +1086
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Sumgayit FK - Zira
Typ: Sumgayit FK poniżej 0.5 gola
@2.30 Superbet


Zira nie jest zdecydowanym faworytem tego meczu co znajduje odzwierciedlenie w kursach. Kursy na wygraną kształtują się dość porównywalnie, z lekką jednak przewagą po stronie gości. Kurs na remis też nie jest wysoki, co można wytłumaczyć tym, że liga jest underowa, oraz obie ekipy prezentują podobny poziom. Jest jednak coś charakterystycznego w bezpośredniej rywalizacji. Otóż Sumgayit nie potrafi strzelać bramek przeciwko dzisiejszemu przeciwnikowi. W dziesięciu ostatnich bezpośrednich meczach strzelili w sumie... jedną bramkę. Szanse na powtórzenie takiego scenariusza nie są małe. Zira traci mało goli - 0,62 bramki na mecz. Liczę, że tym razem gola nie straci.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2031
Do góry Bottom