>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rumunia w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
FC Viitorul - Voluntari - FC Viitorul win (- 1 AH) (1,96)
FC Viitorul - Voluntari - FC Viitorul over 1,5 gola (1,75)

17:00 - Romania » Liga 1

W poniedziałkowe popołudnie rozpocznie się przedostatnie spotkanie w ramach trzeciej kolejki rumuńskiej Liga I. Naprzeciw siebie staną drużyny, które zajmują bezpośrednio miejsce koło siebie w ligowej tabeli czyli Viitorul i Voluntari. Gospodarze tego spotkania doszli do drugiej rundy Eliminacji UEFA Europa League jednak ostatecznie w dwumeczu przegrali z ekipą Vitesse 3:5. Bardzo dobrze w tych czterech spotkaniach zaprezentował się dziewiętnastoletni Denis Drăguş, który zapisał się czterokrotnie na listę strzelców - raz w pojedynku z Racing oraz trzykrotnie z ekipą Vitesse. W ligowych potyczkach nie strzelił jeszcze żadnej bramki jednak w mojej ocenie jest to tylko kwestia czasu. Wrócę jeszcze do okienka transferowego, po dobrym sezonie z klubu Viitorul odeszła chyba jedna z największych gwiazd zespołu czyli Cristian Ganea, który po kilku sezonach postanowił odejść do Athletic Club, drugim osłabieniem jest odejście podstawowego pomocnika zespołu Alexandru Cicâldău, który w poprzednim sezonie rozegrał trzydzieści cztery spotkania strzelając jedną bramkę, on w porównaniu do swojego kolegi postanowił pozostać w Liga I jednak w tym sezonie gra jako zawodnik Universitatea Craiova. Jeśli chodzi o wzmocnienia to jedynie można wyróżnić pomocnika Andrei Areana, który do klubu z Ovidiu przeszedł po dość udanym sezonie w ACS Poli Timişoara gdzie wystąpił w trzydziestu sześciu spotkaniach strzelając trzy bramki. Zawodnikiem na którego należy zwrócić uwagę jest Amir Natcho, który ostatecznie został zawodnikiem Viitorul trzy dni temu, zawodnik grał w Lidze Młodzieżowej UEFA gdzie jako zawodnik FC Barcelony rozegrał cztery spotkania i strzelił jedną bramkę, później przeniósł się do Rosji gdzie praktycznie w ogóle nie grał w spotkaniach o stawkę, jednak w tym sezonie przejście do Rumunii ma zmienić tą sytuację. FC Viitorul ligę rozpoczął bardzo słabo, ale było to spowodowane Eliminacjami Europa League. Zdobyli w dwóch kolejkach jeden punkt - najpierw przegrali u siebie z ekipą Dunarea Calarasi choć spotkanie przebiegało pod dyktando gospodarzy, później zremisowali z ekipą Concordia Chiajna 1:1, w tym spotkaniu Constanta miała sporo szczęścia bo choć przeważała w tym spotkaniu to gola dającego remis zdobyła dopiero pod koniec spotkania. W poprzednim sezonie gospodarze grali na swoim stadionie rewelacyjnie - przegrali tylko trzy spotkania, a rozegrali ich dwadzieścia trzy, wygrali dziewięć z nich i sześć zremisowali. Dodatkowo grali bardzo dobrze w obronie i byli jedną z ekip, która traciła najmniej bramek. Jeśli chodzi o ofensywę to grali w miarę skuteczny futbol. Voluntari to drużyna, która uratowała się przed spadkiem w poprzednim sezonie gdzie zajęła szóste miejsce w grupie spadkowej, choć miała tyle samo punktów co ACS Poli Timişoara i nawet miała ten sam bilans bramkowy. W barażach dość szczęśliwie wygrali z ekipą Targoviste no i zostali w najwyższej klasie rozgrywkowej. W okresie transferowym kilku podstawowych zawodników odeszło z klubu, jednak znaczna cześć pozostała na ten sezon. Bardzo mocno osłabiła się formacja defensywna ekipy - odeszło dwóch bramkarz Dragos Balauru - pierwszy bramkarz zespołu oraz jego zmiennik Mihai Mincă, z klubem pożegnał się także obrońca Ionuț Balaur oraz dwójka pomocników - Petre-Daniel Ivanovici i Laurențiu Marinescu. Funkcję pierwszego bramkarza przejął Virgil Drăghia, który w poprzednim sezonie grał w barwach Daco-Getica, która zajęła ostatnie miejsce w grupie spadkowej no i spadła do Liga II. Co ciekawe linia obronna została utworzona z zawodników, którzy w tym roku podpisali kontrakt z klubem, chyba najciekawszym z nich jest Ricardinho, który przez kilka sezonów grał z powodzeniem w Segunda Liga jako zawodnik Gil Vicente gdzie grał bardzo regularnie i bardzo solidnie. Ciekawą postacią jest również Alfonso Artabe, który po przygodzie w rodowitej Hiszpanii przeniósł się najpierw to Belgii gdzie reprezentował barwy Sint-Truiden, a później podpisał kontrakt z cypryjskim Ermis. Dodatkowo do klubu przyszedł Ivan Sesar, który w swojej karierze grał już w kilkunastu klubach między innymi w Turcji, Finlandii czy w Słowacji. Podsumowując wszystkie transfery to można wywnioskować, że praktycznie cały skład został zmieniony i trudno szukać w pierwszej jedenastce jakiegoś zawodnika z poprzedniego sezonu. Jak na razie taka strategia niestety nie działa, w pierwszym spotkaniu ligowym ulegli ekipie Dinamo Bucharest choć Voluntari mocno nie odbiegało poziomem od gospodarzy, jednak w drugim spotkaniu mieli bardzo dużo szczęścia ponieważ zremisowali domowy pojedynek z Gaz Metan 1:1, ale jedyne co ich uratowało przed porażką to fatalna skuteczność ekipy gości. W spotkaniach towarzyskich grali bardzo nieciekawie i bardzo mało efektownie, oddali zaledwie siedemnaście strzałów w trzech spotkaniach gdzie ich rywale oddali łącznie aż czterdzieści cztery strzały. W rundzie zasadniczej w poprzednim sezonie Voluntari grało bardzo solidny futbol - wygrali trzy spotkania, cztery zremisowała oraz odniosła sześć porażek. W grupie spadkowej w siedmiu spotkaniach wygrali dwa, dwa razy zremisowali oraz trzykrotnie przegrywali. W poprzednim sezonie obie ekipy spotykały się ze sobą dwukrotnie i dwa razy padł bezbramkowy remis. Dzisiaj liczę, że gospodarze wygrają spokojnie ten mecz, nie muszą już oglądać się na Ligę Europejską i w spokoju mogą walczyć o awans do grupy mistrzowskiej w lidze, dodatkowo skład jakim dysponują wygląda lepiej niż ten w ekipie gości. Voluntari całkowicie zmienił skład i jak na razie nie wyszło to na dobre, ale trudno jest grać dobrze jeśli większość graczy została sprowadzona z rożnych krajów i lig - potrzeba czasu aby się zgrać. Liczę, że gospodarze zagrają dobre spotkanie, będą mieli sporo szans podbramkowych no i wykorzystają przynajmniej dwie takie akcje.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Viitorul-Hermannstadt
Poniedzialek ,godz. 20.00
Typ 1 kurs ok 1.6 u ruska.✅
Wynik 1-0✅
&quot;Dzieci Hagiego&quot; czyli zawodnicy z Konstanca podejmuja beniaminka,ktory gra fajnie u siebie ale na wyjezdzie traci blask.
W tym sezonie podopieczni Maradony Karpat zagrali 2 x u siebie na plus z Vuntari i GazMetan,na minus z potentatem z Bukaresztu.Do tego walczyli troche w LE ale juz maja pelen luz po dwumeczu z Vitesse.
Z takim przeciwnikiem Hagi musi wygrywac.
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
2 liga Rumuńska kilka informacji:
UTA Arad - Energeticianul Typ: 2DNB @1.98 fortuna 1:1 Zwrot▶
Drużyna gospodarzy ma wielki problem z kadrą, są zdziesiątkowani w obronie oraz środku pola i trener przyznał, że będzie musiał sięgnąć po juniorów bo nie ma innego wyjścia. Braki kadrowe w drużynie UTA ARAD: Coulibaly(m 11/0), Matei(m9/1), Stahl(m7/0), El Hasni(d5/0), Enescu(m 10/0), Manea(d 12/1), Copaci(d 11/2)

Poli Timisoara - Politehnica Timisoara Typ: 2 @1.85 fortuna 1:2 ✅
Mecz derbowy a w takich meczach jak wiadomo wiele może się dziać natomiast jestem przekonany, że Politechnica wygra. Po pierwsze Poli Timisoara to outsider rozgrywek a po drugie mega problemy w zespole. Trener miał do dyspozycji w treningu zaledwie 16 zawodników z czego 4 juniorów. W tej drużynie nie może być dobrze skoro kapitan który miał w sobote wesele złamał nos na swoim przyjęciu. Mówimy o kapitanie i najlepszym strzelcu tej drużyny Draghici(f 11/4) oprócz niego zabraknie S. Rudolf(d 5/0), Bocsan(d 7/0), Velcota(m 9/0). Dodatkowo obecny trener zrezygnował z prowadzenia zespołu w zeszła sobotę, ale z racji, że nikt nie chciał objąć po nim tej drużyny zdecydował się wrócić w tygodniu.
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
2 Liga Rumuńska
Aerostar Bacau - UTA Arad 1:0 ✅
Typ: 1
Kurs: 2.35 fortuna
Godzina 10:00
Aerostar od 17 października ma nowego trenera pod jego wodza w 3 meczach zdobyli 7pkt i wydostali sie ze strefy spadkowej. UTA Rad gra w kratkę, maja małe problemy w klubie związane z finansami, oczekują na pieniądze z miasta. W tamtym tygodniu przegrali z U. Cluj 0:4. Po tym meczu trener postanowił zesłać 4 podstawowych graczy do rezerw. Liczę, ze dobra forma gospodarzy i problemy gości sprawia, ze 3pkt zgarną piłkarze Aerostaru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
gratulacje za info z tej ligi i zycze powodzenia, do tego dodam, ze warto sledzic kursy w azji, nie od dzis wiadomo, ze rumunska niska to nisza i czesto dzieja sie dziwne rzeczy, rowniez polecam sledzic strongpicsa i maserie na blogabecie jesli chodzi o ta lige - chlopacy robia kawal dobrej roboty
Powodzenia
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
gratulacje za info z tej ligi i zycze powodzenia, do tego dodam, ze warto sledzic kursy w azji, nie od dzis wiadomo, ze rumunska niska to nisza i czesto dzieja sie dziwne rzeczy, rowniez polecam sledzic strongpicsa i maserie na blogabecie jesli chodzi o ta lige - chlopacy robia kawal dobrej roboty
Powodzenia
Dzięki za cynk, na pewno bede sprawdzał! ????
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Za moment w Rumunii mecz pomiedzy beniaminkiem Hermandstadt a Botosani.. na 1 rzut oka stawialbym na gosci ale.. w ostatnich meczach gospodarze sa w bardzo dobrej formie wygrane z Sepsi, Voluntari Poli Iasi.. remis z Craoiva.. a goscie ? porazka z Cluj 1:5, z vitroul1:2 a wczesniej 2 zwyciestwa.. sklad? obrona gospodarzy dla mnie bardzo dobrym poziomie, doświadczenie jest nie ma wynalazkow.. obrona rzadzi Dandea ktory od paru lat grał w Astrze a od tego doszedl do beniaminka.. pomoc takze doswiadczona i tam głowna role gra Sereduc i 37letni Dalbea.. na ataku niewiadoma.. mam nadzieje ze strzela pare dzisiaj sobie bramek.. a goscie bramkarz rezerwowy fraisl..obrona niby w porządku.. jeden 19letni ale jak sie zobaczy wyniki ? non stop traca po 2 bramki praktycznie...srodek pola bardzo dobryale juz ofensywnie nie ma takich dobrych graczy.. jedynie Fabrini... Dla mnie tutaj typ 1/tak powinnien wejsc..⛔1:1... a szkoda bo gospodarze mieli naprawde 2 setki ktore powinni strzelic
 
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Botoşani - CS U Craiova
Typ:
Gospodarze wygraja
Kurs: 2.75 Unibet
Dzis wydaje mi sie ze znalazlem PERELKE w lidze rumunskiej . Juz tlumacze dlaczego tak mi sie zdaje. A mianowicie mecz pomiedzy zajmujacym 13 miejsce Botosani a .4 Craiova . Zapewne zdziwieni jestescie dlaczego typuje zwyciestwo druzyny ktora znajduje sie na przedostatnim miejscu ? Fakt , nie wydaje sie byc to logiczne jednak jeden aspekt za tym przemawia. Argumentem dla mnie jest to ze w meczach pomiedzy obiema ekipami gdy gospodarzem jest Botosani zawsze oni wygrywaja. Ciag tych meczy powiela sie od 2015 roku i jak dotad na 6 meczy czy to ligowych czy pucharowych to 6 razy wygrywalo Botosani. Jest to liga rumunska a wiec liga w ktorej jak wiemy lubia dziac sie rozne dziwne sytuacje w meczach. Zapewniam was ze tak jest bo sam niejednokrotnie sie o tym przekonalem. Wychodzi na to ze obie druzyny maja miedzy soba jakis uklad , a przynajmniej wszystko na to wskazuje. Grzech nie sprobowac po kursie @2.75 i mam nadzieje ze schemat bedzie powtorzony takze dzis.
PS. Co wazne od wczoraj wieczor obserwuje spadki na Botosani , kurs rzedu 3.20 - 3.10 spadl juz do 2.80 - 2,75

POLECAM!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Botoşani - CS U Craiova
Typ:
Gospodarze wygraja
Kurs: 2.75 Unibet
Dzis wydaje mi sie ze znalazlem PERELKE w lidze rumunskiej . Juz tlumacze dlaczego tak mi sie zdaje. A mianowicie mecz pomiedzy zajmujacym 13 miejsce Botosani a .4 Craiova . Zapewne zdziwieni jestescie dlaczego typuje zwyciestwo druzyny ktora znajduje sie na przedostatnim miejscu ? Fakt , nie wydaje sie byc to logiczne jednak jeden aspekt za tym przemawia. Argumentem dla mnie jest to ze w meczach pomiedzy obiema ekipami gdy gospodarzem jest Botosani zawsze oni wygrywaja. Ciag tych meczy powiela sie od 2015 roku i jak dotad na 6 meczy czy to ligowych czy pucharowych to 6 razy wygrywalo Botosani. Jest to liga rumunska a wiec liga w ktorej jak wiemy lubia dziac sie rozne dziwne sytuacje w meczach. Zapewniam was ze tak jest bo sam niejednokrotnie sie o tym przekonalem. Wychodzi na to ze obie druzyny maja miedzy soba jakis uklad , a przynajmniej wszystko na to wskazuje. Grzech nie sprobowac po kursie @2.75 i mam nadzieje ze schemat bedzie powtorzony takze dzis.
PS. Co wazne od wczoraj wieczor obserwuje spadki na Botosani , kurs rzedu 3.20 - 3.10 spadl juz do 2.80 - 2,75

POLECAM!!!
No i wg planu , mecz wygrany 2:1 , pieknie wylapane ???? mam nadzieje ze ktos pogral ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Steaua Bukareszt- FC Vittorul Konstanca
+2,5 FT- 2,0 Forbet⛔⛔⛔

Można by było rzec, że to mecz na szczycie rumuńskiej ekstraklasy. Gracze z Bukaresztu choć są najbardziej utytułowanym klubem w Rumunii, smaku triumfu w lidze nie zaznali od sezonu 14/15, kiedy to po raz ostatni zostali mistrzem kraju. Dzisiejszego wieczoru przyjdzie im zmierzyć się z klubem o zaledwie 9-letniej historii, a więc znajdującym się na zupełnie innym biegunie, jeśli o chodzi o dokonania. Mimo tak krótkiego stażu, gracze z Konstancy zdołali dwa lata temu zwyciężyć w rozgrywkach, zostawiając w pokonanym polu między innymi dzisiejszych rywali. Steaua na własnym stadionie w obecnym sezonie tylko dwóch spotkaniach na dziewięć rozegranych nie zdołała strzelić co najmniej dwóch bramek. Podopieczni Gheorghe Hagiego od ośmiu spotkań w każdym z nich, strzelali co najmniej jednego gola. Wydaje się więc, że emocję dziś mamy gwarantowane.
 
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Botoşani - FCSB
Typ:
Goscie wygraja i powyzej 1.5 gola w meczu
Kurs: 2.15 Fortuna
Juz za niecala godzinke mecz w Rumuni w ktorym Botosani zajmujace 10 miejsce w lidze podejmie u siebie wiceliderow FCSB. Proponuje zagrac w tym spotkaniu na gosci . Dlaczego ? Wedlug mnie przemawiaja za tym dwa argumenty: po pierwsze jesli spojrzymy na bezposrednia rywalizacje tych druzyn w poprzednich sezonach to mozna dostrzec ze gdy sytuacja ma miejsce tak jak dzis , czyli FCSB graja jako goscie to dotychczas zagrali 6 meczy i wszystkie 6 meczy wyjazdowych FCSB wygralo z Botosani - jedno spotkanie pucharowe i piec ligowych !!! Po drugie kursy pre caly czas od wczoraj spadaly , wczoraj 1.9 , 1,95 zas dzis juz tylko 1.75 a nawet 1,60 tylko.
Ponadto czysto sportowo goscie sa po prostu lepsza druzyna.
Nalezy pamietac ze to Rumunia i moze zdarzyc sie roznie , jednak jesli zagraja jak w poprzednich latach to FCSB wygrywa bo moze taki maja miedzy soba uklad ?

POLECAM!!!
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
U.Craiova - Gaz Metan
Typ:
REMIS
Kurs: 3.50 1xBet
Po wczorajszym typie z pilki recznej gdzie przbieg meczu byl bardzo dziwny i ostatecznie zawazyla roznica bramki , jednak odstawiam reczna na bok i wracam do mojej pierwotnej dyscypliny czyli pilki noznej. Za 20 minut spotkanie w lidze rumunskiej pomiedzy U.Craiova a Gaz Metan czyli 3 a 7 druzyna w tabeli. Buki dosc wyraznie faworyzuja gospodarzy , kurs na gosci ponad 5 . Ja nie decyduje sie wskazac zwyciezcy tylko ide w REMIS.
Dlaczego ? Historia spotkan miedzy nimi jest bardzo ciekawa i dosc przejrzysta , Od 3 lat w kazdym sezonie jeden mecz to remis. Widac to dosc wyraznie , Ostatni mecz to 3:2 dla druzyny Gaz Metan i aby podtrzymac schemat dzis wypada podzial punktow. Grzechem bylo by nie zagrac X tym bardziej ze kurs 3.50 bardzo dobry.

POLECAM!!!
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Rumunia, Liga 1
Godzina: 16:30
Spotkanie: FC Botosani - AFC Dunarea Calarasi
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek jak to mam w zwyczaju tabela i statystyki:

Spotkanie zespołów, które znajdują się w strefie drużyn, które będą walczyć w grupie spadkowej i raczej się to na koniec nie zmieni. Botosani u siebie z bilansem 3 zwycięstw, 2 remisów i 5 porażek, natomiast goście na wyjazdach zanotowali 1 zwycięstwo, 5 remisów i 4 porażki. Calarasi w lidze nie wygrał od 15 września, kiedy to pokonał właśnie Botosani na własnym stadionie 3-2. Od tamtego momentu łącznie od 13 spotkań ligowych pozostaje bez wygranej. Trener tam już chyba stracił pomysł na prowadzenie drużyny, bo wypowiada się w kolejnych wywiadach, że potrzebuje aby ściągnąć nowych piłkarzy, bo z tymi niewiele jest w stanie zrobić. Ja idę w tym spotkaniu w stronę gospodarzy, bo myślę, że uda im się rewanż i to oni tym razem wygrają. Botosani w ostatnim meczu ligowym na własnym stadionie ze Steauą Bukareszt pokazał się naprawdę z dobrej strony mimo porażki 1-3. Wynik moim zdaniem bardziej niesprawiedliwy niż sama gra, no ale cóż taki bywa sport. Jednak gospodarze tamtego i tego meczu pokazali, że chyba mają zwyżkę formy bo zagrali naprawde dobre zawody i jeżeli dzisiaj również tak zagrają to myślę, że 3 punkty pozostaną u nich. Zespół Dunarea jest w kryzysie, morale tam niskie i trener Dan Alexa wypowiada się, że potrzebuje po prostu nowych graczy, zespół trzeba wzmocnić, bo z tymi nie jest w stanie nic zrobić. O wypowiedziach trenera gości możecie poczytać po ostatnim meczu ligowym przegranym u siebie z Sepsi 0-3 na oficjalnej stronie drużyny, link poniżej
https://www.afcdunareacalarasi.ro/2018/12/16/danalexa-inainte-de-jocul-cu-sepsi-o-victorie-ne-ar-aduce-foarte-multaliniste-2-2-2-2-2-2/
Oprócz słabiutkiej formy, trener Calarasi będzie miał dziś też trochę problemów kadrowych.
Absencje w Botosani:
pomocnik Oaida (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Calarasi:
pierwszy bramkarz Strato (16 występów w tym sezonie) i pomocnik Simion (12 występów w tym sezonie), ponadto pod dużymi znakami zapytania stoją występy obrońców Ispas (12 występów w tym sezonie) i Seroni (7 występów w tym sezonie), pomocników Puscas (12 występów w tym sezonie) i Pana (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnika Keyta (9 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Dla mnie na ten moment Botosani jest zespołem lepiej przygotowanym do tego meczu pod każdym względem tak mentalnym, kadrowym jak i pod względem formy i morale.
✅ 1-0
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
W ramach 25 kolejki lider drużyna CFR CLUJ wybiera się na wyjazdowe do Lasi z tamtejszą Politechnicą.
Co prawda po przerwie zimowej drużyna lidera zanotowała wpadki zdobywając w 3 spotkaniach ledwie 2 punkty,lecz myślę,że jutro nadarzy się idealna okazja do przełamania złej passy,a to w związku z osłabieniami jakie czekają drużynę gospodarzy.W jutrzejszym meczu nie zagrają:
Najlepszy strzelec drużyny Flores,(N ) 22/7,Kamer Qaka,(P) 15/0, Willy Semedo,(N) 2/0,Narcis Badic,(P) 4/0,Adrian Gallego,(P) 16/0
Dlatego też kieruję się w stronę drużyny gości.
CFR CLUJ @1,70
0-1 FT
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 8,9K

trema11

Użytkownik
RUMUNIA: Puchar
19:00 Miercurea Ciuc - U Craiova 1948 CS
Typ-Btts
Kurs-2.05 ---
Mecz pucharowy,gospodarze daleko zaszli pokonując po dogrywce D,Bukareszt,w sumie to w rzutach karnych.
Btts to dla mnie formalnośc,uważam nawet że gospodarze nie przegrają tego meczu a na to jest już kurs 3.6.
Powodzenia.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Rumunia, Liga 1 (Grupa spadkowa)

Godzina: 17:15

Spotkanie: FC Hermannstadt - FC Dinamo Bukareszt

Typ: 1

Kurs: 2,33

Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Tabela grupy spadkowej:



Jak widać gospodarze walczą o utrzymanie się w lidze. W tej chwili zajmują miejsce barażowe o utrzymanie ale jak dziś wygrają to mają szanse wskoczyć na miejsce 11. Zespół przed nimi Voluntari gra dziś jednak z ostatnim zespołem Concordią ale oba te zespoły są bez formy więc tam może się wszystko zdarzyć. Hermannstadt wygrywając dziś z Dinamo jeżeli nie awansuje wyżej to chociaż odskoczyć przed bezpośrednią strefą spadkową na 4 punkty. Dinamo jak widać ma bezpieczną pozycję, bezpieczną przewagę punktową i dla nich to jest spotkanie bez większego znaczenia. Owszem wygrywając ten mecz awansują na 1 miejsce w grupie spadkowej ale wątpię aby aż tak bardzo im na tym zależało. Goście dzisiaj mają trochę problemów kadrowych.



Absencje w Hermannstadt:

obrońcy Company (14 wsytępów w tym sezonie) i Acsinte (5 występów w tym sezonie) i pomocnik Tatar (33 występy w tym sezonie, 4 gole na koncie)



Absencje w Dinamo:

obrońcy Grigore (22 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie), Naser (14 występów w tym sezonie) i Dussaut (8 występów w tym sezonie) a pod dużymi znakami zapytania stoją występy pomocników N'Diaye (14 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Jaadi (5 występów w tym sezonie) i napastników Montini (19 występów w tym sezonie, 12 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Papazoglou (11 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie) a pod znakiem zapytania stoją występy



Papazoglou nie jest w 100% gotowy na to spotkanie, Montini też ma problemy zdrowotne i nie trenował wczoraj więc myślę, że obaj zawodnicy nie wyjdą w podstawowym składzie. Do tego N'Diaye i Jaadi mają okres Ramadanu a wiadomo co się z tym wiąże, nie jedzą i nie piją więc mogą być osłabieni w spotkaniu i trener raczej nie zaryzykuje ich wpuszczenia. Obrońcy z kolei wszyscy trzej zawieszeni więc oni napewno się nie pojawią. Sporo tych problemów w zespole z Bukaresztu i próbuję pograć tutaj na gospodarzy, bo oni walczą o przetrwanie i wierzę, że zagrają dziś dobre spotkanie. Więcej o tych problemach w zespole Dinamo możecie poczytać na ich oficjalnej stronie, link poniżej:

https://www.fcdinamo.ro/hermannstadt-vs-dinamo--rednic---va-fi-un-meci-interesant

⛔ 0-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom