>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Turcja w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Fener-Besiktas
Typ : Czerwona Kartka
Bukmacher nieznany.
Jezeli ktos wie gdzie mozna to zagrac to smialo mozna probowac.
Te derby Sambulu to wojna na boisku.Wielokrotnie padaly tu czerwa i przy slabej dyspozycji gospodarzy wlasnie to oni moga dostac czerwo.pilkarsko lepszy teraz Besiktas ale w tym meczu aspekty czysto sportowe moga odpasc.
Typ poboczny Besiktas wygra kurs ok 2.5
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
N 4

n-1

Użytkownik
Alanyaspor - Kayserispor X @ 3.40
Goztepe - Basaksehir X @ 3.05
Kursy unibet
Krótka piłka. Alanyaspor i Goztepe są jedynymi zespołami w lidze, które po 12 kolejkach nie mają na swoim koncie jeszcze remisu , więc liczę na to, że w tej kolejce to się zmieni i przynajmniej jedna zremisuje. Oba mecze tych zespołów na papierze wyglądają na wyrównane. Alanyaspor od 5 spotkań bez wygranej, grają z sąsiadem w tabeli. Z kolei bardzo dobrze grające u siebie Goztepe zagra z liderem, który nie przegrał jeszcze na własnym boisku ale na wyjeździe już tracił punkty w tym sezonie. Do tego powrót po dwu tygodniowej przerwie moim zdaniem spowoduje, że Basaksehir może zgubić tutaj punkty na trudnym terenie. Oba spotkania zakręcą się koło remisu wg mnie.Liczę,że przynajmnie jeden wejdzie i przy płaskiej stawce będzie zysk.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja, Super Lig
Godzina: 18:00
Spotkanie: Yeni Malatyaspor - Akhisar Belediyespor
Typ: 1
Kurs: 1,93
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela na początek:

Typując wygraną gospodarzy sugerowałem się tutaj głównie formą obu zespołów. Malatyaspor u siebie ma bilans 4 zwycięstw, 1 remisu i 1 porażki, natomiast ich rywal na wyjazdach zanotował 1 zwycięstwo i 5 remisów. Jak zatem widać, gospodarze na własnym stadionie czują się pewnie i punktują natomiast Akhisar na wyjazdach słabo sobie radzi. Do tego Malatyaspor u siebie był w stanie pokonać Trabzonspor 5-0, Galatasaray 2-0 czy Fenerbahce 1-0 a więc te największe tureckie zespoły i to nie jest przypadek. Gospodarze mają w tym sezonie naprawdę bardzo ciekawy i ofensywny zespół i może uda im się włączyć w walkę o europejskie puchary. Póki co mają kontakt z czołówką i zobaczymy jak to dalej będzie. W tym meczu myślę, że sobie poradzą, bo ich rywal jest w wyraźnym dołku. Akhisar nie tylko w rodzimej lidze sobie nie radzi ale też słabiutko wypadł w Lidze Europy, gdzie w 5 spotkaniach doznał 5 porażek. Coś tam wyraźnie nie gra a do tego dzisiaj też kilka ważnych absencji po ich stronie. Malatyaspor bez poważnych kontuzji ale z pewnymi wątpliwościami w wyjściowym składzie.
Absencje w Malatyaspor:
pod znakami zapytania stoją występy bramkarza Ozbira (6 występów w tym sezonie) i pomocników Guilherme 12 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Donalda (9 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie)
Absencje w Akhisar:
obrońcy Yumlu (10 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Nounkeu (4 występy w tym sezonie), pomocnika Adiguzel (2 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnika Seleznov (7 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie)
Stawiam na gospodarzy, bo i forma lepsza i u siebie im się dużo lepiej wiedzie jak rywalowi na wyjazdach, skład na to spotkanie mi się wydaje być dużo ciekawszy i lepszy jak i poważna strana u gości takich graczy jak Yumlu czy Seleznov.
⛔ 1-1
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Turcja 3 liga Grupa 3
Sobota 11:30
Bucaspor - Turgutluspor
Typ: 2
@1.98 lvbet
Wynik: 0:3 ✅
Tutaj propozycja do grania na gości ponieważ gospodarze w dużych problemach finansowych, piłkarze z wielkimi zaległościami finansowymi- oczywiście strajkują i nie chcą grać. Bucaspor w ciągu 24 godzin mają spłacić piłkarzy inaczej zostaną ukarani minusowymi punktami a nawet jest możliwość zdegradowania niżej. Jeżeli spojrzeć w tabele też na spokojnie można pograć ten mecz
https://skor.sozcu.com.tr/2018/12/06/bucaspora-son-24-saat-odenmezse-817372/
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Antalyaspor A.Ş. - Fenerbahçe
Typ : Fenerbahçe
Kurs : 1.80
Bukmacher : Unibet


Sprawdzam tabelę tureckiej Super Lig i oczom własnym nie wierzę, że Fenerbahçe tak dołuje. W lidze zajmują dalekie 17. miejsce i mają tylko trzy wygrane.
Liczę, że goście w końcu zagrają tak jak powinni i zgarną dziś komplet punktów. W poprzednim sezonie Fenerbahçe wygrało dwa mecze i zajęło drugie miejsce w lidze, dziś sytuacje się odwróciły jeśli chodzi o ligową tabelę.
Idę w kierunku przyjezdnych, ponieważ gospodarze przystąpią do tego spotkania osłabieni.
-Doukra (12 spotkań, najlepszy zawodnik Antalyasporu)
-Celustka (15 spotkań)
- Diego Angelo (16 spotkań)
-Sinik (16 spotkań)
- Maicon (14 spotkań).
Jak widać gospodarze przystąpią bez pięciu podstawowych zawodników.
Fenerbahçe do tego spotkania przystąpi bez Freya oraz Jailsona.
O powyższych osłabieniach pisała jedna z zagranicznych stron. Uważam, że to świetna okazja, aby Fenerbahçe uzyskało w tym meczu komplet punktów.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja, 1. Lig
Godzina: 17:00
Spotkanie: Elazigspor - Adanaspor
Typ: 2
Kurs: 1,41
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela na początek:

Elazigspor u siebie ma na koncie 2 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki, natomiast ich rywal na wyjeździe ma bilans 1 zwycięstwa, 4 remisów i 4 porażek. Jednak w tym meczu statystyki jak i tabela to tylko z mojej strony szczegół, bo w tym meczu to raczej znaczenia mieć nie będzie. Kursy na wygraną gości maleją w zastraszającym tempie, ja jeszcze kilkanaście minut temu miałem kurs 1,65 ale zdążyłem zagrać już tylko po kursie 1,41. Skąd takie spadki kursów w tym spotkaniu ? Odpowiedź jest prosta a mianowicie Elazigspor ma poważne problemy finansowe i w przerwie zimowej z zespołu odeszło wielu piłkarzy w tym praktycznie wszyscy kluczowi. Ten zespół teraz po Karabukspor wydaje się być pewniakiem do spadku. W tym spotkaniu po stronie gospodarzy zagra wielu młodzieżowców, bo nie dość, że z zespołu odeszli piłkarze to w ich miejsce nie byli w stanie ściągnąć nowych graczy. Bardzo źle to tam wszystko wygląda i mimo, że Adanaspor na wyjazdach nie gra nic wielkiego, to z tak osłabionym rywalem, z wieloma młodzieżowcami w składzie przed tym meczem na papierze wydaje się być murowanym faworytem. Kursy jak wspomniałem szybko lecą, możliwe, że spotkanie to lada chwila wogóle będzie wycofane z oferty. Nie widzę tutaj innej możliwości przy tych problemach gospodarzy jak wygrana zespołu Adanaspor.
✅ 0-1
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Po takich informacjach,buki obniżają kursy,wiadomo żeby się zabezpieczyć,albo żeby wszyscy szybko i grubo grali na gości,ja tam nie wiem,a że kurs nie ma wogóle opłacalności to nie gram tego wogóle i nie polecam.
Ileż było takich meczy gdzie buki z góry wiedzieli jaki wynik np.na remis dawali 1.5,bo wiadomo że wszystkim taki wynik pasuje a potem okazało sie np.3-0.
Buki zacierają ręce bo kazdy sobie do kuponu dodał dla podniesienia ako,a tam bramka nr 3,a w niej ZONK.
Ale każdy swój rozum ma i gra co chce i ja życzę wszystkim powodzenia.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Puchar Turcji
Godzina: 18:30
Spotkanie: Fenerbahce Stambuł - Umraniyespor
Typ: 1
Kurs: 1,31
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Rewanżowe spotkanie w 1/8 finału pucharu Turcji. W pierwszym spotkaniu Umraniyespor wygrał u siebie z Fenerbahce 1-0. Każdy wie jaki w tym sezonie ma sezon Fenerbahce. Zespół gra o wiele poniżej swoich możliwości i aspiracji i jest chyba największym rozczarowaniem w tegorocznych rozgrywkach ligowych. Drużyna, która powinna walczyć o mistrzostwo kraju i spokojnie załapać się do europejskich pucharów, tymczasem walczy o uniknięcie spadku i oddalenie się od strefy spadkowej. Jeżeli zespół ten chciałby zagrać w europejskich pucharach w przyszłym sezonie, to dla niego ostatnią deską ratunku na to jest właśnie puchar Turcji. W lidze już nie ma na to szans i dla zespołu ze Stambułu ratunkiem na to jest wygranie pucharu Turcji. W pierwszym spotkaniu przegrali 0-1 i teraz musza odrobić straty. Kadrowo wiadomo jakim zespołem dysponuje Fenerbahce ale coś tam ewidentnie nie gra, brakuje chyba chemi pomiędzy zawodnikami, bo składem dysponują zdecydowanie mocniejszym niż pozycja w ligowej tabeli. Ja w tym pucharze pogram jednak na gospodarzy, bo z zespołem, który występuje szczebel niżej w ligowych rozgrywkach na własnym stadionie wypadałoby sobie poradzić. Presja u gospodarzy jest ogromna głównie ze strony kibiców ale zarządu również i myślę, że dzisiaj staną na wysokości zadania. Może im się nie wiedzie w tym sezonie ale jednak są dużo mocniejszym zespołem i próbuję na ich wygraną.
⛔ 0-1
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Super Lig
Godzina: 18:00
Spotkanie: Fenerbahce Stambuł - Yeni Malatyaspor
Typ: 2
Kurs: 4,66
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Jak to mam w zwyczaju tabela na początek:

Fenerbahce u siebie ma bilans 2 zwycięstw, 4 remisów i 2 porażek natomiast ich rywal na wyjazdach zanotował 3 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki. Niesłychany to sezon w tureckiej lidze, zespół, który co roku walczy o mistrzostwo kraju, w tym gra fatalnie i walczy o utrzymanie się w lidze. Z pewnością Fenerbahce ma skład dużo mocniejszy niż wskazywałoby miejsce w tabeli ale tam chyba nie ma chemii między zawodnikami, bo nawet zmiana trenera nic nie dała i zespół dalej gra słabo. Ostatnio odpadli tez z pucharu Turcji przegrywając u siebie z drugo ligowym zespołem Umraniyespor 0-1. Presja w zespole jest ogromna i widać, że piłkarze sobie z nią nie radzą. Dziś znów ciśnienie na ten mecz będzie ogromne i wielka presja zwłaszcza ze strony kibiców ale psychicznie gracze Fenerbahce nie wiem czy po raz kolejny nie zawiodą. Ja tutaj wolę iść w stronę niespodzianki, bo Malatyaspor gra bardzo solidnie, na nich tutaj presja ciążyć nie będzie, bo mimo tego, że gospodarze są przy końcu to oni tutaj są faworytem i z pewnością goście tutaj będą mieli większy luz psychiczny. Do tego spodziewam się, że goście raczej będą próbowali grać z kontry niż rzucać się do ataków a Fenerbahce w tym sezonie w ataku pozycyjnym kompletnie sobie nie radzi. Nic no próbuję tutaj niespodzianki chociaż według tabeli to znowu nie jest taka niespodzianka. Fenerbahce przegrywał w tym sezonie już z teoretycznie słabszymi zespołami niż Malatyaspor więc próbujemy na gości.
Absencje w Fenerbahce:
pierwszy bramkarz Tekin (14 występów w tym sezonie) i bramkarz Ersu (bez występu w tym sezonie), obrońca Skrtel (16 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnicy Guctekin (1 występ w tym sezonie) i Tolga Cigerci (bez występu w tym sezonie) i napastnik Frey (11 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie)
Absencje w Malatyaspor:
pod znakiem zapytania stoją występy obrońców Akca (8 występów w tym sezonie) i Akbas (bez występów w tym sezonie) i pomocnika Cagiran (13 występów w tym sezonie)
⛔ 3-2
 
ziemniak 199

ziemniak

Użytkownik
Co myślicie żeby długoterminowy na Galate ?
3,7kursik.

Ewentualnie na Besiktas po 9 kursie.
Bo Fenerbahce widać ostro w dołku.
Basaksehir jest dość mocne to fakt ale myślę że się nie utrzyma na fotelu lidera.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Co myślicie żeby długoterminowy na Galate ?
3,7kursik.

Ewentualnie na Besiktas po 9 kursie.
Bo Fenerbahce widać ostro w dołku.
Basaksehir jest dość mocne to fakt ale myślę że się nie utrzyma na fotelu lidera.
Besiktas bez jakichkolwiek szans. Jeżeli już to można próbować te Galata, ale trzeba pamiętać że oni grają jeszcze w lidze europejskiej. Basaksehir to klub Erdogana, więc nawet się nie zdziwię jak ostatnie kolejki będą rozgrywane przy stoliku by w końcu zdobyć mistrzostwo, „kupić” kibiców i znowu wykorzystać klub w celach politycznych ????
 
A 498

addam44

Użytkownik
Osmanlispor-Gaziantep I liga turecka.
Lider tabeli podejmuje 7 druzyne.
Gospodarze 10 zwyciestw z rzedu a goscie w czterech ostatnich meczach wyjazdowych zdobyli 1 pkt.
Osmanlinspor 1.95 Unibet.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Bursaspor vs Trabzonspor

goście / remis = zwrot @2.11

goście powyżej 1.5 gola @2.75

lv




 



Głównie to opieram się na h2h. Ostatnie sześć spotkań pomiędzy tymi zepsołami, to Trabzonspor w meczch wyjazdowych strzelał mimimum dwa gole. Na ostatnie pięc spotkań, tylko raz nie strzelili minimum dwóch goli, a było to w meczu z najsłabszą drużyną  w lidze - Erzurum. Trabzon dość sporo traci goli, ale za to ich ofensywa nadrabia. Bardzo dobrą robotę wykonują Rodallega oraz Nwakaeme. 

Kursy na powyższe zdarzenia uważam za atrakcyjne. Bursaspor ma przewagę jednego punktu na strefą spadkową. 

Patrząc na ostatnie pięć spotkań, to przyjezdni wyglądają pod tym względem bardzo fajnie, tylko jeden remis. Zaś gospodarze słabiutko wyglądali. Mam nadzieję, że obecna forma przełoży się na wynik i goście pewnie wygrają strzeając 2-3 bramki. 
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja, Super Lig

Godzina: 19:30

Spotkanie: Alanyaspor - Konyaspor

Typ: 2

Kurs: 3,55

Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Tabela:





Gospodarze w meczach na własnym stadionie mają bilans 9 zwycięstw, 3 remisów i 3 porażek, natomiast Konyaspor na wyjeździe zanotował 3 zwycięstwa, 8 remisów i 4 porażki. Jeszcze wzmianka o nieobecnościach na to spotkanie i przechodzę do sedna czym tutaj naprawdę się kieruję stawiając na gości.



Absencje w Alanysapor:

obrońcy Caulker (6 występów w tym sezonie), Welinton (16 występów w tym sezonie),Baiano (25 występów w tym sezonie) i Tzavellsa (26 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie, pomocnik Sackey (21 występów w tym sezonie) i Etame (1 występ w tym sezonie) i napastnicy Djalma (25 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie) i Cisse (22 występy w tym sezonie, 13 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie)



Absencje w Konyaspor:

obrońcy Ay (6 występów w tym sezonie) i Filipovic (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i pomocnicy Demirok (22 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Camdali (3 występy w tym sezonie)



Dla Alanyaspor będzie to pierwszy mecz od tego pamiętnego wyjazdu na mecz z Kayserispor, w którym to doszło do wypadku w drodze powrotnej i jeden z piłkarzy Czech Sural zginął a wielu innych graczy zostało rannych. Kto o tym nie słyszał to więcej o tej tragedii może poczytać chociażby tutaj:

https://sport.interia.pl/pilka-nozna/news-wypadek-busa-z-pilkarzami-alanyasporu-zginal-josef-szural,nId,2963682

Wielu z nieobecnych dzisiaj w obozie gospodarzy nie zagra z powodu obrażeń w tym wypadku. Jak zagra reszta drużyny trudno odpowiedzieć na to pytanie, gdyż w ostatnich dniach z pewnością nie skupiano się na przygotowaniach do tego spotkania a na tragedii do jakiej doszło podczas powrotu z ostatniego wyjazdu. Ci, którzy dzisiaj wybiegną na boisko po stronie Alanyaspor mogą po prostu być jeszcze myślami gdzie indziej i nie być odpowiednio przygotowani psychiczni do tego spotkania. Po takich kursach ja tutaj zdecydowanie próbuję pograć na Konyaspor. Myślę, że ten wypadek będzie jeszcze siedział zawodnikom gospodarzy w głowach a do tego zagrają dziś również mocno osłabieni.



✅ 2-4



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Absencje w Alanysapor:


obrońcy Caulker (6 występów w tym sezonie), Welinton (16 występów w tym sezonie),Baiano (25 występów w tym sezonie) i Tzavellsa (26 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie, pomocnik Sackey (21 występów w tym sezonie) i Etame (1 występ w tym sezonie) i napastnicy Djalma (25 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie) i Cisse (22 występy w tym sezonie, 13 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie)


Wielki Graczu - na wstępie dzięki za info. Niemniej nie widać jakiś dramatycznych spadków na gości. Skład wg tureckiego goal.com również wygląda całiem mocno:



Haydar, Cenk, N'Sakala, Caulker, Welinton, Ceyhun, Djalma Campos, Villafanez, Ozan, Efecan, Cisse



Masz może gdzieś potwierdzenie tych absencji i jakieś szczegóły odnośnie historii przełożenia tego meczu? Z tureckich mediów cieżko zrozumieć co się właścwie wydarzyło na linii Alanyaspor - Konyaspor - Związek. Na podstawie translatora przetłumaczyłem artykuły, które wskazywały zarówno na siostrzane stosunki obu klubów i charakter meczu towarzyskiego dziś, jak i wściekłość Alanyasporu na konieczność rozegrania meczu w terminie na wniosek Konyasporu.



 


 


 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom