>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

V runda - Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff (21.07)

Status
Zamknięty.
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Załozyłem temat,bo wiem że sporo ludzi na niego czeka ????
Co myśllicie Lambert 1/8 w fortunie po 1,85 ???? ?
Vacul vs Pawlicki 1 @1,6 eFortuna
Myślę,ze Martin wraca juz do swojej normalnej dyspozycji i wciągnie naszego słabego Przemka ????
 
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Myśle, że Lambert wejdzie do półfinału. Co do Vaculika może być różnie. On chyba się nie spina na GP wiedząc, ile pkt stracił podczas kontuzji. Przemek płaci frycowe pierwszego sezonu w GP ale tak jak mówie może być różnie bo obaj są nieprzewidywalni w tym cyklu. Ja osobiście pograłem:
Lambert - Zagar 1 1,55 ⛔
Myślę, że awans do półfinału załatwi sprawe. Licze na dużą mobilizacje Lamberta, w końcu jedzie &quot;u siebie&quot;.
Laguta - Holder 1 1,47 ⛔
Artiom solidny, Chris w kratke. W tak zaciętym gronie równe, solidne punktowanie będzie kluczem do sukcesu a wiemy, że Holder lubi przywieźć zerówke.
Zmarzlik - Dudek 1 1,55 ✅
Bartek dobre wyniki w Cardiff w latach poprzednich. Do tego dobry wynik ostatnio w Szwecji. Chyba łapie &quot;drugi oddech&quot; i licze na kontynuacje serii.
Woffinden - Janowski 1 1,45 ✅
Maciek mega zawody ostatnio w Szwecji. Po pierwszym biegu i zerze później same trójeczki i nie do ugryzienia przez rywali. Nie sądze jednak, że dziś powtórzy ten wyczyn. Woffi dobre losowanie, forma rośnie, zawody przed własną publicznością... więc kiedy jak nie dziś?
Emil 1-8 tak 1,50 ✅
Emil ciągle solidnie, walczy o medal MŚ ale czuje oddech rywali na plecach. Półfinał to kompletne minimum w wykonaniu Emila w dniu dzisiejszym.
AKO 7,68 sts.pl stawka 100 pln
Pozdrawiam i z fartem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Ja dzisiaj będę na tym stadionie oglądał na żywo SGP. Co do typów to widzę to tak:
Cholder - Zagar 1 @1,67 forbet Cholder potrafi tu jechać pokazał to rok temu , Zagar w kratkę
Dudek - Pedersen 1 @1,70 Niki w SGP oprócz dobrego występu w Danii nic ciekawego nie pokazał. To nie ten sam zawodnik co w lidze. A Patryk ? On lubi się przebudzi widzę minimalnie lepsze zwycięstwo Polaka
Ja dzisiaj będę na tym stadionie oglądał na żywo SGP. Co do typów to widzę to tak:
Cholder - Zagar 1 @1,67 forbet Cholder potrafi tu jechać pokazał to rok temu , Zagar w kratkę
Dudek - Pedersen 1 @1,70 Niki w SGP oprócz dobrego występu w Danii nic ciekawego nie pokazał. To nie ten sam zawodnik co w lidze. A Patryk ? On lubi się przebudzi widzę minimalnie lepsze zwycięstwo Polaka
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 185

jkj

Użytkownik
Sts
Holder Nicki 1 @1,8✅
Patrząc na ostatnie lata w Cardif Holder lubi tutaj jezdzic tak jak pisałem wczesniej Nickiemu nie ufam i tak zostanie i tym razem.
Zagar Vaculik 1 @1,5✅
Zagar jezdzi w kratkę Ok , ale co powiedziec o Vaculiku , ktory jeszcze nie osiąga tego co potrafi tor w Cardif nie nalezy do łatwych wiec dzis bedzie mu trudniej rowniez dlatego gram Zagara.
Woffie Lindgren 1 @1,5✅
Brytyjczyk prze kozak jezdzi jak marzenie kazdego .Chcialby wygrac w Cardif to jest jego marzenie i dzis uwazam moze mu sie do udac!!.

Ost typ gram rowniez lekko ale troszke ich poniosło
Cook- pawlicki 2 @2.2✅
Jeszcze nie dawno 1,25 i co z tego ze Cook prawie u siebie taki kurs to i tak za duzo mega za duzo.Przemek po blamażu nie musi od razu byc kozakiem ale moze zdobyc wiecej pkt niz Cook, ktory sprzetowo wyglada słabo.

Piekne ściganie emocje do samego konca co najwazniejsze all in
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 0

bynio67

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff
Bukmaher STS
Typ:
Woffinden T. - Doyle J. kto lepszy? 1 1.60

Jason wydaje się trochę spełniony zdobyciem w ubiegłym roku upragnionego mistrza Świata. Taj Jedzie u siebie. Jest w dobrej formie. Wylosował dobre pola startowe.
Sajfutdinov E. - Łaguta A. kto lepszy? 2 1.98
Tutaj liczę na dobre starty Artioma. W Szwecji ostatnie dwa mecze pojechał bardzo dobrze. Typ ryzykowny. Ale ma szanse wejścia.

Lambert R. - Zagar M. kto lepszy? 1 1.55
Matej nie wylosował dobrych pól startowych. Robertowi dopisało w tej kwestii szczęście. W SEC w Gusrow na krótszym torze niż w pierwszym turnieju SEC w Gnieźnie pojechał bardzo dobrze. Mam nadzieję że na jeszcze krótszym torze pojedzie na tyle dobrze żeby zdobyć więcej punktów niż Zagar.
Holder C. - Pedersen N. kto lepszy? 2 Kurs: 1.86
Chris Przeważnie tu jeździł dobrze. Ogólnie tory jednodniowe mu pasują. Ale w tygodniu poprzedzającym dzisiejsze GP pojechał przeciętnie w lidze Szweckiej. Natomiast Niki dosyć dobrze. Pola startowe Niki wylosował lepsze. Jeśli będą &quot;chodzić&quot; tak jak zazwyczaj w przypadku torów jednodniowych, powinny być dodatkowym atutem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom